Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

radau nebloga puslapiuka, ivairiems skoniams ir ivairiems poreikiams bigsmile.gif

http://www.judamkart...ems-antsvorio-3

As visdar rimtai nusiteikusi rolleyes.gif po truputi pratinu save prie diens be uzkandziavimu rolleyes.gif ax.gif
Papildyta:
Ir dar koki posaki radau, kuris tikrai man sukele pasislykstejima sokoladui biggrin.gif lotuliukas.gif

MANKŠTA YRA NEŠVANKUS ŽODIS, TODĖL KASKART IŠTARUS IŠSIPLAUNU BURNĄ ŠOKOLADU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 12 sausio 2013 - 16:54
Labas vakaras 4u.gif Aš šiandien iki vidurdienio pasibaigiau visus darbelius ir grįžusi namo kritau į lovą miegot biggrin.gif O valia ir toliau stebina net mane pačią, 7 diena atlaikyta gražiai, žinoma pietūs nesuperiniai, bet kaip jau sakiau, maitinsiuos nebūtinai suderintai, svarbu saikingai ir nepersivalgant, nes draudžiant sau tai, ką mėgstu, nieko gero neišeis, jau pažįstu save, vėl bus tampymasis pirmyn atgal...

Ankstyvi pusryčiai - obuolys
Pusryčiai - 4 "belvita" pusrytainiai
Pietūs - 2 virtos bulvės su pievagrybiais
Pavakariai - smoothies
Vakarienė - bananas su 250g jogurto

Sportas: 5km krosas
Vanduo: ir vėl mažai mažai, gal kaip nors įsivažiuosiu ir su vandeniu..stengsiuos blush2.gif

Ryt sversiuos, kaži kiek pamečiau nuo praeitą sekmadienį buvusių 53,5 kg rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junciukas: 12 sausio 2013 - 20:26
Labas rytas su puikia nuotaika bigsmile.gif Matmenys pamažėjusios - palengvėjau -2,2 kg (žinoma praeitą sekmadienį rodė net 53,5 kg, nes iš po šeštadienio buvau prisikimšusi ir prisiužkandžiavusi, alaus kelis butelaičius išgėrusi blush2.gif Taigi, mano savaitiniai pasiekimai: -2,2 kg, klubai -2cm, šlaunis -2cm, pilvas -1cm, liemuo -1cm, krūtinė nesumažėjo thumbup.gif Pusryčiai jau suvalgyti, dabar apsitvarkysiu, įmesiu skalbti drabužius ir net nežinau ką veikti doh.gif Be MV taip liūdna, jau tooookia nuobodybė unsure.gif Na, bet jau porty važiuosiu jo pasiimt į oro uostą, tai liko tik 2 naktys atskirai wub.gif

Kaip Jūsų savaitgalis merginos?
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif

Oi Junciuk, kaip smagu, motyvuoja . saunuole thumbup.gif

As vakar irgi graziai isbuvau, tik vis dar be sporto schmoll.gif unsure.gif bet mityba jau kaip ir zadejau tvarkausi, ne iskart, bet jau valgau daznai ir 18val kaip pavalgiau tai viskas bigsmile.gif bet, siaip as nusistatysiu paskutini valgyma 19val, kad speciau pavakarieniaut ir kaip dirbsiu velesniu grafiku , kur 18val baigiu darba smile.gif

taiva, as penktad truputi buvau islekus su MB , labai graziai pasidaziau, atrodziau sau labai graziai, bet sedejau ri galvojau ech, kaip jausciausi jei buciau kudute wub.gif net ir tie veido bruozai pagrazetu, tai mane priverte susimastyti ir tai mane dabar varo i prieki, o poto kaip pradedi tai motyvuoja skaiciukai,

Dabar geriausia motyvacija dar man yra ir ta, kad kol busiu nestuke.gif
nes susimasciau, kadangi as labai vertinu liekna kuna, myliu save lieknesne tai jei pradesiu su dideliu svoriu, dar daugiau priaugsiu tai poto irgi gi viskas nenutirps iskart, tada pasmerkiu save buti nelaiminga du ateinancius metus, kad tip nebutu verta pasistengti dabar rolleyes.gif va ir viskas to man pakanka 4u.gif
Atsakyti
Armante, aš jau ir anksčiau kai derindavau ir gražiai maitindavausi, buvau nusistačiusi vakarienei 19.00 valandą, nes vakarais nusivėlinu, einu miegot tarp 22.00 ir 23.00 valandos (kartais ir dar vėliau), tai jei 18.00 valandą būtų paskutinis valgymas, eičiau miegoti būdama jau ganėtinai išalkusi, o taip negerai..

Bet tai pas mus labai panašus mąstymas, turiu omeny ne tik mus abi, bet ir kitas mergaites šiame forume - tiek ir kaciaus komentaruose randu sau kai ko bendro, tiek ir Fanores, irmulios rolleyes.gif Aš irgi kai pasidažau, tai sau graži būnu, bet vis kažko trūksta iki to tokio visiško pasitikėjimo savimi, iki pilnos meilės sau - kaip tu ir sakai, va jei kūdutė būčiau, tai visai kitaip ir jaustumeisi, tai ir aš taip pat - ir taip smagu būtų į kokią kavinę nuėjus, užsisakyti kokių salotyčių, moteriška, gražu wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
su kava ir as pas jus...
Junciuk-saunuole tu musu,kokie pasiekimai thumbup.gif ikvepi mergyt wub.gif kaip visada tu,tvirtai,ryztingai ir atkakliai,ir pasieki savo tikslo wub.gif

Armante-saunuole ,kad laikaisi graziai,pamazu pamazu isivaziuosi.O kad grazuole esi,tai jau ir taip aisku wub.gif Turi tavo vyras kuo didziuotis wub.gif


As jau 2 paras beveik normaliai nemiegu,mazoji susirgo,didzioji jau beveik sveika...zodziu kaip zombis vaikstau,gaila ir paciai saves,ir maziukes.Zaraza prikibo gerai,bet nieko prasirgsim ir bus baigta.Tik pakolkas tos nuotaikos tokios,kad nebegalvoju apie mityba,nes nebera net kada..vakar visa vakara pranesiojau mazyle,nakti irgi teko pasismagint..temp nakti iki 39,5 sukilo,vyras dirba-tai nors kauk. verysad.gif
Kita savaite mazutes gimtadienis,tai as jau planuoju sveika musu stala.Kiek imanoma zinoma sveika.Gerai man labai,kad vyras tam pritaria,pats stengiasi valgyt suderintai-tai jokiu nesklandumu nera.Anyta irgi derina.Daviau paskaityt Irmulios dovanota knyga-ir uzsikabino,tiek anyta tiek MB sese,tai dauguma musu sveikai besimaitinanciu-lengva ir svente organizuot thumbup.gif svarbu zinoma pasveiktu mano saulytes.....

Atsakyti
Eh kaciau, kad greiciau pasveiktu tavo mazyles 4u.gif tikrai laba baisu mazyciu ligos, cia suaugusiam sunku, o ka apie maziukus kalbet verysad.gif sveikatytes 4u.gif
O tau valios, poilsio mergyt 4u.gif

Junciuk joa, daug panasumu, todel ir smagu bendrauti rolleyes.gif

ech as siandien susiplanavus pabaigt tvarkytis palepe, padaryt valgyt, sau dienmos meniu galutinai susiplanuot, smagu kaip derinu tai tiek mastau ko cia valgyt,kad jausciaus ir soti ir laiminga cool.gif zodziu astau ka dedu i burna bigsmile.gif

Man aplamai reikes susideliot rimtai ka as galeciau valgyt vakarienei jei planuojamas sportas vakarais, nes rytais tikrai neatsikelsiu, 7ta jau isvaziuojam is namu i darba tai sportui neatsikelciau schmoll.gif sportuosiu vakarais apie 20val, tai reikia vakarienes meniu galvot, nes jau suvokiu ka valgyt ryte ka diena pietums, ka pavakariams, bet va vakarienei jei sportas bus tai reikia baltymini maista g.gif
Na sitoj vietoj as dar turiu apsisviesti rolleyes.gif

Kiausiniene be riebalu
varske.... g.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
*k.a.c.i.a.u*, sveikatos tavo mažylėms - kad tik greičiau visi ir vėl į normalų paros ritmą stotumėte, be jokių naktinių kėlimųsi.. 4u.gif

O aš taip pagalvojau, jei kas savaitę po 1 kg numest, tai jau po kelių savaičių ir 49 priekyje pamatysiu) bigsmile.gif wub.gif Tai va tas mane dabar labiausiai motyvuoja - ir vėl pamatyti šį skaičiuką savo svarstyklėse, ir pavasarį pasitikt trumpomis maikutėmis, kad negėda būtų savo pilvuką demonstruoti...

MOTYVACIJAI (mane tai laaaaabai motyvuoja) bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Ateinu su meniuku ir lėksiu žiūrėt X faktoriaus mirksiukas.gif

Pusryčiai - bananas + 250g jogurto
Pietūs - virti ryžiai su kiaušiniu
Pavakariai - 250g jogurto su įvairiais vaisiais
Vakarienė - 6 žuvies piršteliai su raudonąja paprika ir lietuviška duona (labai alkana buvau, bet ankstyva šiandien vakarienė, tai kol eisiu miegot susivirškins)

Sportas: 5km kroso
Apie vandenį visiškai pamiršau kaip visada doh.gif Reik man spirt į užpakalį už tą vandenį, nu blyn pažadu nuo ryt bandysiu bent po 1l išgert 4u.gif
Atsakyti
OI as su vandeniu tai kaip tik gerai, ir darbe net nesilaikydama iesgeriu daug, pasistacius buteli esu uz lentynu biggrin.gif
O jau kaip uzsiimu derinimu tai tuo labiau, bet man ji gerti patinka, nuo atiros laiku visada pas mane rankinej puses litro buteliukas vandens yra rolleyes.gif

Na mano meniu siandien vel bent jau suderintas ir paderintas su laiku.
Tik tiek,kad vienodo laiko neimanoma isgauti bus.

Siandien, ryte 12 late kava
13,30,nes tik tada sulaukiau vaisiu mandarinai berods 4 g.gif
14.00 brie surio mazas gabaliukas ir dar tokio desertinio gabaliukas, bet tikrai tik paragavimui tokie
16,00 vistiena su saldytom darzovem, labai paprastai skaniai ir nedaug
na, o 19val vos sulaukiau , nes labai norejau duonos su sviestu jos valgiau nemazai, bet jauciuosi visiskai soti thumbup.gif

Vandens litras tai tikrai isgertas

siandien susitvarkiau palepe, apsivaliau nu elipsiuko dulkes, ryt jau minsiu, liksiu viena MB iseis i darba tai atidarysiu sezona cool.gif
Papildyta:
Tik va kaip grisiu i darba truputi man durniau su valgymo laikais, nes visada vienodom valandom unsure.gif nes pietus pas mus pagal grafika, na,bet bent priespieciams stengsiuos iseit visada pries 11 vaisui ir pavakarius valgysiu 16val, mastau,kadangi labai patinka duona su sviestuku gal dazniausiai ja isidesiu, man ir skanu ir sotu, tada grizus vakarienei galesiu rinktis kazka neitin koloringo, kad ir tos varskes ar kazko panasaus g.gif
Atsakyti
Vandens 0.5l buteliuką ir aš rankinėje turiu, bet kai išeinu į darbą su pilnu, tai ir grįžtu su puspilniu doh.gif Reik nuo rytojaus pratintis jį gurkšnot, pasižadu sau ir Jums, ryt žiūrėsim kaip man sekasi pažadų laikytis biggrin.gif

Aš lietuvišką duonytę irgi mėgstu, šiaip šaldau ją, nes ilgai neišsilaikytų.. Va ir dabar MV atveš kelis kepaliukus wub.gif Aš tai dar mėgstu ant sviesto papjaustyti agurką, man labai dera toks derinukas (duona, sviestas ir agurkas) bigsmile.gif
Atsakyti
aha Junciuk priminei, dar su agurkiuku, aciu bigsmile.gif dar lengviau virskins thumbup.gif man irgi labai skanu, MB is manes jukiasi, sakau siandien labai skaniai valgysiu laukiu vakarienes tai juokias is mano duonos su sviestu biggrin.gif o man laaabai skanu, tikrai ziauriai skanu,
Duna megstu ivairia, tai jore perku su saulegrazom, dabar kepyklelej pirkom labai labai skania vilkaviskio skanioji, nu nereali wub.gif rekomenduoju kas turi galimybe jos isigyti 4u.gif


Papildyta:
Ech,nemazai siandien nuveikiau, susitvarkiau, nusivalysiu dar virtuvej spinteles ir rytoj jau bus nerealus rytas svariuose namuose, ryte vaisiai , poto kavytes ritualinis gerimas, sportas wub.gif mm nerealus pirmadienis ax.gif
Atsakyti