Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

beje, maniškis meniukas:

pusryčiai : 1 geltonas kiwi , 3 paprasti kiwi + bananas + vanduo
priešpiečiai : keletas mandarinų + vanduo
pietūs: grikiai su chia sėklomis, gabaliuku sviesto ir saujele tarkuoto parmezano sūrio + daržovių salotos + vanduo
pavakariai : 4 varškės sūreliai + vanduo
vakarienė: 8 koldūnai su šaukštu grietinės ir šviežiu agurku + vanduo

o rytojui irgi beveik suplanavau - šiandien prispirkau įvairių žalumynų ir salotų mix'o - superinis dalykas, tai kimšiu vakarienei puikias vitaminingas salotas su kokiu kalakutienos kumpeliu biggrin.gif
Atsakyti
Aciu irmulia uz palaikyma 4u.gif

Laaabas rytas, sveikinuosi su rytine late kavyte wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,su kava ir as uzsuku 4u.gif
ilgai vakar nemiegojau-stresas daro savo matyt-nemiga puola doh.gif prisiziurejau graziu motyvuojanciu foto,straipsniu paskaiciau..nugi noris laikytis,bent siandienai motyvacijos yra ax.gif Kadangi busim vienos-tai as pati sau nieko nesigaminsiu,noriu viena diena prasivalyti su vaisiais.Gal pietums kokiu darzoviu patroskinsiu-matysiu kaip apetitas.
Darbu darbeliu dar daug-laukiu nesulaukiu kada pakeis ciuzinius ir indaplove,kilimine danga.O tai dabar akis bado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 11, 12:58)
Labas rytas,su kava ir as uzsuku 4u.gif
ilgai vakar nemiegojau-stresas daro savo matyt-nemiga puola doh.gif prisiziurejau graziu motyvuojanciu foto,straipsniu paskaiciau..nugi noris laikytis,bent siandienai motyvacijos yra ax.gif Kadangi busim vienos-tai as pati sau nieko nesigaminsiu,noriu viena diena prasivalyti su vaisiais.Gal pietums kokiu darzoviu patroskinsiu-matysiu kaip apetitas.
Darbu darbeliu dar daug-laukiu nesulaukiu kada pakeis ciuzinius ir indaplove,kilimine danga.O tai dabar akis bado doh.gif



Labukas mergyt, kaip smagu,kad sutapo musu kavos gerimas, va geriau kavyte siandien ne viena biggrin.gif bigsmile.gif

OI zinok tikrai veikia tas uzsimotyvavimas, paskatinimas viena kitos uzkretimas tuo ax.gif

TIESA!!! o as vakar supratau kas mane uzmotyvuotu pasiekti rezultatu tai Guess laikrodis kuris pas mus kainuoja apie 800lt, zodziu naujas MK ar ba Guess laikrodis, kad pasiekus galeciau nueiti ir be sazines grzauzimo nusipirkti, man tai buutu stimulas blush2.gif tikrai!!!
dar mane motyvuotu kavos aparatas , bet cia gal kiek nelabai imanoma misija jei rezultatu pasiekciau greitai gal kiek neimanoma misija ji iskart nusipirkt g.gif

Zodziu ryt ryte per rytini kavytes gerima bandysiu su MB derint si plana rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 11 sausio 2013 - 12:11
o as nezinau kuo save apdovanociau,pasiekus tiksla g.gif manau tas jausmas nerealus-atpirktu viska,butu didziausia dovana biggrin.gif
as tai pykstu ant saves juodai! 5kg numest reikia-argi cia daug??? kitos po 10-20kg numeta,ot valia pas moteris! o cia menesi susiimciau ir ridentus zemyn. Zodziu grieztas STOP sau! ax.gif

koki laikroduka nuziurejai? Masyvaus MK ir as noreciau,bet mano stiliuka reiktu paredaguot dar.Dabar turiu GUES vyro dovanota,kukluti-smulkuti,bet ant mano rankos atrodo graziai wub.gif
Nepasigyriau vakar,gavau paveluota "kaledu senio"dovana-kupranugario vilnos chalaciuka wub.gif biggrin.gif labai norejau seniai-patalus pasidovanojom seimai kaledoms,o chalaciuka paslapcia nupirko MB wub.gif tai rytais ir vakarais nebesalu biggrin.gif
Atsakyti
Kaciau oi kokia faina dovana wub.gif

OI as turiu MK kopija, FB kur virselis yra tai jo foto, siaip gera kopija, ne bele kokia, bet vistiek noretus ir kokio originalo 4u.gif
Konkreciai nesu nusiziurejus, net nedristu ten ziuret uz puse savo algos, bet va uztai sita galimybe isigyti mane uzmotyvuotu superiniskai wub.gif cool.gif
Atsakyti
is kur Armante pirkai kopija?kiek kainavo? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif Žiūriu Armante su *k.a.c.i.u.m.i* šiandien užmotyvuotos kaip reikiant, kad taip kasdien! bigsmile.gif Aš tai dar prieš grįžtant į temą esu ne kartą bandžiusi stoti į vėžes, nebeužkandžiauti vakare prie TV, nebevartoti gazuotų gėrimų... Bet pusę dienos ištempdavau, tik iš darbo grįžusi iš kart į šaldytuvą ir beleką kas po ranka doh.gif Nu visiškai nebuvo nei valios, nei motyvacijos.., o va dabar - jau 6 diena kaip gražiai laikausi, savijauta gerėja, mylėt ir vėl labiau save pradedu, sportas tiek laimės hormonų prigamina wub.gif

O visokios tokios minkštos moteriškos dovanos, dar labiau motyvuoja. Aš irgi turiu savo numyletą chalatuką, tai taip gera po dušo, kremukais išsitepus į jį įsisupti, toks jaukumas, moteriškumas wub.gif MV man visai nesenai padovanojo tokį minkštą minkštą pledą, tai vakarais nesitraukiu nuo jo, įsimylėjau iš kart wub.gif

Pavakariams obuolį sugraužiau, tai jau turėjo apsivirškint, lekiu krosiuką prabėgt showoff.gif O meniuką galiu prisiduot, nes vakarienė suplanuota.

Ankstyvi pusryčiai - obuolys
Pusryčiai - 150 g jogurto
Pietūs - 2 sumuštiniai su tamsia duona ir sūriu
Pavakariai - obuolys
Vakarienei suplanuota tunas su duonyte essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junciukas: 11 sausio 2013 - 17:47
Na, mergytės, kaip penktadienio vakarą leidžiate? Pas mane sesė tik ką su vyresnėliu svečiuose buvo, tai pavaišinau lietuviškais saldainiais ir sausainiais, o pati apsiribojau nesaldinta arbata didis.gif Užsiminiau jai, kad vietiniame sporto klube dabar nuolaidos, tai sakė labai norėtų su manimi lankyti, nes viena tai sakė tikrai ne rolleyes.gif Tai ryt užsuksiu sužinot kainas ir kas į jas įeina (ar kasdien galima eit, ar kaip). Tai vakarais galbūt kartu varysim išsikraut wub.gif

Na, o aš jau naktiniuose, einu į lovą su TV, reik eit anksti miegot, nes ryt vėl keltis 5 ryto doh.gif
Atsakyti
Irmulia, aciu uz tokias pagyras, kad uzmotyvavai, visa diena kaip ant sparnu, ir nors derinamumo pas mane mazoka, bet is blogybiu renkuosi geresne mirksiukas.gif
Issikepiau aviziniu sausainiuku:
100gr aviziniu dribsniu
70gr miltu
10gr cukraus pudros
3 kiausiniai
vanilinio cukraus laselis, cinamono, kepimo milteliu, ir linu semenu idejau, viska sumaisiau, 160laipsniu 15 minuciu ir vualia, ir skanu ir ne taip blogi bigsmile.gif
O siaip dar pusryciai kaip visada 1.5 obuolio su seklom ir jogurtu
Pietums 3 vakarykscius vistienos kotletukus su agurku ir kitom darzovem
pavakariams 4 avizinius sausainius su kava
vakarienei eisiu sulciu su piknik surio dviem lazdelem ir jau pries miega arbata su medum ir citrina, kad nekibtu bacila, nes ryt mano broliukui 30, tai baliavosim thumbup.gif drinks_cheers.gif
Einu dukriukui ir duktereciai pustu blynu prikepti vakarienei ir lovyten, iki merginos wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif ech issimiegojau, siandien taip smagu su MB kartu atsibudom, kavyte i lova, malonumas tie savaitgaliai kaip mes kartu ryte atsikeliam wub.gif

Kaciau mano kopija labai gera, nei apsibraize , nei spalva nuejo, nesioju beveik kasdien jaunuo rugsejo men 4u.gif
Kinietukas maniskis biggrin.gif is ioffer.com man gavosi tada apie tarp 70 ir 90 lt bijau pameluot g.gif

O va poto pamate MB bendradarbio zmona, ji uzsimane, tai MB jiem uzsake is kito pardavejo pigesnius tai buvo nelabai man ir is ju vienas atejo sugedes, kinietis nepakeite. Siaip as labai ilgai rinkausi, bet pasiseke viskas gerai su juo rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

as sianakt visai beveik be miego,mazoji davesi doh.gif matos virusas pagavo ir ja,didzioji jau sveiksta,tai mazoji susirgo doh.gif Irzli labai..tikiuosi iki gimtadienio issikapstysim blush2.gif

Armante-pasiseke tau klausyk su laikroduku 4u.gif Noreciau ir as visai taip,juk realiai ne varda perki,o daikta-jei jis kokybiskas,tai ir kas kad kinietukas..na aisku,orginalas lieka orginalu...
Man tai Mb nepirktu,lieptu laukt ir taupytis del orginalo.Jis jau toks yra biggrin.gif doh.gif

Atsakyti