Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

QUOTE(Armante @ 2013 01 10, 17:21)
oi kaip as graziai atrdyciau su fitnesiniu kunu  wub.gif  nu ko tada an daugiau truktu  biggrin.gif  wub.gif ech... wub.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



kas atrodė per sunku, kad prisigasdinai? g.gif dė lmitybos ar dėl sportavimo mirksiukas.gif jei užsimanysi, galėsiu permesti kokias programėles , skirtas sportuoti būtent besilaukiančioms mirksiukas.gif smagumėlis- per dieną vos 35 min. tikrai nesunkios trenioruotės ir jau pliusiuką galima užsidėti thumbup.gif
Atsakyti
Armante-tik dabar pamaciau,jog ikelei daugiau foto..Na tu ir grazuole klausyk bigsmile.gif wub.gif stiliukas koks,elegancija kvepia foto wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merguzeles, kotletukai thumbup.gif kai troskinasi jogurte, perima jo skoni, zinokit ir man ir mano turtui patiko, valgem su virtomis darzovemis ( morkos, brokoliai etc.) o ir labai greit pagaminama, tik morkas ne su bulviu tarkavau bet su labai smulkia burokine, tikrai rekomenduoju isbandyti mirksiukas.gif tik as truputi nukrypau nuo recepto, kuskuso dejau pora gerru saukstu, bet gavosi puikiai.
Kaciau, prilek, duosiu paragaut mirksiukas.gif
Oras siandien pasakiskas, as tik 1 nama turejau, tai su suniu prabegom ir pestute pasiemem mergaite, tai taip fainiai koju raumenukai gelia, 40min tikrai greito ejimo biggrin.gif
Siandien vel bandysiu laikytis ax.gif
Panos o motyvacija , bent jau man toks slidus dalykas, na neturiu as valios kaip Irmulia ir Junciukas, ypac kol patinku sau veidrodyje vis slidineju, o jau kai nuslystu tada susigriebiu ir vel kol patinku, uzburtas ratas vienzo doh.gif man padetu gal komplimentai, gal jei dirbciau tarp zmoniu, kur reiktu pasitempt, va tada gal noretusi atrodyti geriausiai, na cia Airijoje tai lengva, na bet supratot ania ?
Einu ziureti Beverly Hills zmonu, uoj motyvacija........rast turtinga vyra lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, visų pirma šiandienos meniukas:
Ankstyvi pusryčiai - smoothies
Pusryčiai - jogurto 150g
Pietūs - virti ryžiai su kiaušiniu
Pavakariai - Javų dribsnių batonėlis "Fitness" su braškėmis (23,5g)
Vakarienė - 2 kriaušės

Sporto šiandien 8 valandos gryno, "nenumuilinto" fizinio darbo doh.gif
Planuoju krosiuką bėgt 5-6 dienas per savaitę, kad leist raumenukams pailsėt.
Vandens ir vėl nedaug, na neturiu laiko dirbant jį gurkšnot, vis užsimirštu...

Fanore, tai tu namus tvarkai? Ar aš kažką maišau, ar prieš tai tu lyg tais kažkokį savo verslą turėjai? blush2.gif

Armante, kaip man pažįstamas jausmas, kai norisi su kažkuo tais moteriškais dalykėliais dalintis unsure.gif Ir man čia trūksta kokios draugės, su kuria ir paplepėt galima būtų, ir sveikais receptais dalintis..
Atsakyti
Fanore-reikes bandyti ir man tuo kukulius. 4u.gif

Isvaziavo Mb su vyresnele pas gyd,nekrenta temp net vaistu sudavus,sukisus zvakute...39,5 doh.gif pakoso,ziuriu sloga jau lyg taisos-baisu tik kad nebutu koks uzdegimas doh.gif su mazyle likau namuos,tai kol negrsi busiu kaip ant adatu verysad.gif
Atsakyti



QUOTE(Junciukas @ 2013 01 10, 21:04)


Armante, kaip man pažįstamas jausmas, kai norisi su kažkuo tais moteriškais dalykėliais dalintis unsure.gif Ir man čia trūksta kokios draugės, su kuria ir paplepėt galima būtų, ir sveikais receptais dalintis..


Taiva, man pridetu kokia bendraminte salia, kaimynystej wub.gif ech, gal kada ...


QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 10, 21:24)
pakoso,ziuriu sloga jau lyg taisos-baisu tik kad nebutu koks uzdegimas doh.gif  su mazyle likau namuos,tai kol negrsi busiu kaip ant adatu verysad.gif


jetus sveikatytes tavo mergytei 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 10, 19:29)
Armante-tik dabar pamaciau,jog ikelei daugiau foto..Na tu ir grazuole klausyk bigsmile.gif  wub.gif  stiliukas koks,elegancija kvepia foto wub.gif  wub.gif  wub.gif



Aciu, man labai smagu situs komplimentus girdeti wub.gif
Atsakyti
Junciuk, na ne versliukas, tik atsidariusi esu ir dirbu ant saves, valau namus mirksiukas.gif planai buvo augti, bet dabar ieskau darbo ir uzdarinesiu viska, ir sveikatos gaila ir pinigeliai tai geriau tai blogiau, o kai viena, tai turiu zinoti ar turesiu nuomai maistui ir mokesciams ar ne doh.gif noriu bendrai pokyciu ax.gif
Kaciau, nepergyvenk , vaiksto virusas, vaistuku pagers ir praeis, tik neissigask, ilgam paguldo sitas, net maniske, normaliai nesirgus nuo kudikystes ant menciu parverte beveik dviem savaitems doh.gif taip, kad nepergyvenk, antibiotikai tikrai bus israsyti, geruju bacilu nusipirk, o maziukei vitamino c,d paduok ir siaip juk geria kokius tai abi ? Mano nuo mazens su vitaminais, o va per visas problemas apleidau ir susirgo, manau, jei nebutume padare pertraukos, nebutu ir siemet sirgus, arba bent jau ne taip sunkiai .
Gerai, as sirguliuoju vis dar, tai einu arbatos su medum ir citrina ir lovyten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanore @ 2013 01 10, 23:09)
Junciuk, na ne versliukas, tik atsidariusi esu ir dirbu ant saves, valau namus  mirksiukas.gif  planai buvo augti, bet dabar ieskau darbo ir uzdarinesiu viska, ir sveikatos gaila ir  pinigeliai tai geriau tai blogiau, o kai viena, tai turiu zinoti ar turesiu nuomai maistui ir mokesciams ar ne  doh.gif noriu bendrai pokyciu  ax.gif
Kaciau, nepergyvenk , vaiksto virusas, vaistuku pagers ir praeis, tik neissigask, ilgam paguldo sitas, net maniske, normaliai nesirgus nuo kudikystes ant menciu parverte beveik dviem savaitems  doh.gif taip, kad nepergyvenk, antibiotikai tikrai bus israsyti, geruju bacilu nusipirk, o maziukei vitamino c,d paduok ir siaip juk geria kokius tai abi ? Mano nuo mazens su vitaminais, o va per visas problemas apleidau ir susirgo, manau, jei nebutume padare pertraukos, nebutu ir siemet sirgus, arba bent jau ne taip sunkiai .
Gerai, as sirguliuoju vis dar, tai einu arbatos su medum ir citrina ir lovyten  smile.gif


Nu joo,antibiotiku ir as manau kad gaus,kaip jau kitaip-visad cia gyd duoda,ir matos nejuokas,nes temp kokia auksta,kaip ja numust...
Vitaminus mes geriam istisai praktiskai,ir siuo metu zuvu taukus ir c vitaminai ir spirulina,mazoji D,uzvakar geruju bakteriju papirkau vyresnelei.Siryt ji man suviduriavo-tai ir pagalvojau jog bus virusas turbut kazkoks,bet ir pakosti.
Na ziuresim-svarbu temp kazkaip kristu,nes man nieko nera baisiau kai sitaip uzkyla verysad.gif

Atsakyti
Kaciau, maniske tai visada multivitaminus geria, ne pavienius. Kol maze visai buvo, tai Kiddy berods buvo, o paskui perejom ir pasilikom prie Marsieciu, mums jie tinka.
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2013 01 10, 17:48)
kas atrodė per sunku, kad prisigasdinai?  g.gif  dė lmitybos ar dėl sportavimo  mirksiukas.gif  jei užsimanysi, galėsiu permesti kokias programėles , skirtas sportuoti būtent besilaukiančioms  mirksiukas.gif  smagumėlis- per dieną vos 35 min. tikrai nesunkios trenioruotės ir jau pliusiuką galima užsidėti  thumbup.gif


Ai nez, susimasciau, kad ir tos kavos geriu, nors nerekomenduoja ir MB maitinasi kaip eiliniai zmones, nesidomi sveikesne mityba tai tiesiog nebeskaitau schmoll.gif
Siaip asiku as manau vistiek daug geriau valgau nei iki derinimo atradimo, nes principas didysis vistiek islikes, jei ne tas mitybos kaitaliojimas kaip armonika tai isvis butu thumbup.gif bet kazkaip isivaziuosiu ir manau viskas bus gerai.
As sikart rimtai mastau apie visa menesi rimto laikymosi maitinimosi rezimo ir be saldumynu bei ijungti sporta smile.gif

Siandien atlaikiau puikiai, esu patenkinta, ryt taip pat linkiu sau ir visoms sekmes 4u.gif

Kaciau dukrytei dar karteli sveikatytes 4u.gif


Fanore kaip fainai su suniuku va irgi esi privesrta truputi daugiau pajudet bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 10 sausio 2013 - 22:26
Armante-dekui uz sveikatytes linkejimus 4u.gif
kas liecia kava,as visa nestuma kava geriau,po puodeli,kartais net du. Be kavos kaip numirus,jau taip nuo mokyklos laiku kavinuosi-tai mano silpnybe-juoda,gera,stipri kava wub.gif dabar tiek MB islepino,kad perkam tik pupelem kava,ir gera-tai paragavus kur prastesnes isvis nesinori kavos,arba jei birzgaliukas (nestipri blush2.gif ).

Fanore-kaip ir sakei,israse gyd 3dienom antibiotiku,nes speja jog bakterija,gerkle paraudus g.gif o vitaminus mes ir gerem ir multi,is sveikuoliu parduotuves,ir pavieniui C dabar nusipirkom,kalcio gerem,zuvu tauku.Kaitaliojam vis.Pirmi metai darzelyje,tai kiek pazystamos sako,jog tam ir nusiteikt,jog sirgs daznai ji man doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 10 sausio 2013 - 22:56
Armante, kas dėl kavos kaip matai, gal jos ir negalima, bet jei iki pastojimo gėrei tai ją beliks tik sumažinti mirksiukas.gif kaip kad kacius rašo mirksiukas.gif man, negeriančiai kavos kasdien ( latte ir tai keletą puodelių per mėn.) tai nebuvo sunku 100 % atsisakyti nėštumo metu, ir dabar visiškai jos nepasigendu, nors I trem. vienu metu labia jau kvepėjo latte lotuliukas.gif

oi, tu nesuk taip galvos dėl tos mitybos mirksiukas.gif matai , jei apie tai galvoji, tai jau labai gera pradžia - kitos net nesusimąsto mirksiukas.gif po truputį į mitybą įvedinėk daugiau daržovių, na tiesiog pratink save prie to, kad pvz. per dieną nos mažą dubenėlį jų suvalgytum - patikėk, ir beibis būsimas ir tavo oda tau atsidėkos už tai mirksiukas.gif kas dėl saldumynų atsisakymo, na jau visos iš savo patirties žinome, kas būna jų visiškai atsisakius itin staiga - gal geriau mažinti jų kiekį per dieną, pvz. jei būdavo sauja saldainių, tai sumažink iki pusės saujos tada dar perpus - juos galima keisti kitais natūralesniais saldikliais.

bet šiaip tai šaunuolė, puikus planas thumbup.gif mėnuo laiko - tai puikus terminas, per kurį išsivysto nauji įpročiai nesvarbu kaip: ar mitybai sureguliuoti ar sportą pamilti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 10, 21:24)
,tai kol negrsi busiu kaip ant adatu verysad.gif


pamatysi, viskas bus gerai 4u.gif pasveiks mažuliukė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Fanore @ 2013 01 10, 22:09)
Junciuk, na ne versliukas, tik atsidariusi esu ir dirbu ant saves ------ noriu bendrai pokyciu  ax.gif



dirbti sau yra labai faina bet yra ir pliusų, ir minusų mirksiukas.gif o pokyčiai- visada yra labai gerai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Fanore @ 2013 01 10, 19:32)
Merguzeles, kotletukai  thumbup.gif  kai troskinasi jogurte, perima jo skoni, zinokit ir man ir mano turtui patiko, valgem su virtomis darzovemis ( morkos, brokoliai etc.) o ir labai greit pagaminama, tik morkas ne su bulviu tarkavau bet su labai smulkia burokine, tikrai rekomenduoju isbandyti  mirksiukas.gif  tik as truputi nukrypau nuo recepto, kuskuso dejau pora gerru saukstu, bet gavosi puikiai.


duok receptą - bandysim mirksiukas.gif esu a lia marinavusi vištieną jogurte ir tame marinate garuose virusi - tai skanu, nors ir nesiderina biggrin.gif

QUOTE(Fanore @ 2013 01 10, 19:32)
Panos o motyvacija , bent jau man toks slidus dalykas, na neturiu as valios kaip Irmulia ir Junciukas, ypac kol patinku sau veidrodyje vis slidineju, o jau kai nuslystu tada susigriebiu ir vel kol patinku, uzburtas ratas vienzo  doh.gif  man padetu gal komplimentai, gal jei dirbciau tarp zmoniu, kur reiktu pasitempt, va tada gal noretusi atrodyti geriausiai, na cia Airijoje tai lengva, na bet supratot ania ?



na jau na jau, kas kalba, tokią figūrą turint wub.gif kad man taip po visų neštumų wub.gif manau, tau per akis tos motyvacijos užtenka, juk iš to neuždirbinėjam duonos ( čia jau būtų visai kita kalba) visko būna - kad ir man, vienu metu buvau gerai nusidžiovinusi beveik pasiekusi tą patį pačiausią ( buvo likę rodos 1,5 cm nudžiovinti nuo apatinio preso dalies) bet kad labai griežtai riboti maistą ( turiu omenyje visu fanatiku 100 %) - na tikrai to nebuvo mirksiukas.gif taip, kad čia tau dar veikia pošventinis sindromas - atsitiesti po švenčių nėra taip paprasta- bet įmanoma thumbup.gif
Atsakyti