Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

o dabar siuo metu tokia faze man,kad as isvis valgyt nenoriu nieko..nei mane darzoves,nei vaisiai,nei mesa traukia..pati nezinau ko noriu-todel be galo sunku savo dienos meniu susiplanuot doh.gif
Atsakyti
Oi kaciau apei bulviu traskucius doh.gif aciu udie as irgi is ju isaugau jau ar kaip cia pavadint, tieisog naturaliai pati ju nelabai noriu, dabar dar labiau nenoresiu schmoll.gif

Na jau matau, reikes skaityt daug literaturos tiesiog gyventi tuo ir pasieksiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2013 01 10, 16:24)
Dar man labai ipustu motyvacijos jei kokia drauge ar kaimyne laiktyis pradetu, galetume kartu sportuot, dalintis receptais, rezultatais, butu geda nusizengt jei drauge laikytusi puikiai 100% ir lieknetu akyse, bet kur tokia uzsispyrele surats :DDD kad butu pries ka temptis ir eiti  prieki  biggrin.gif



manes ir tai nelabai uzmotyvuotu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 10, 15:25)
o dabar siuo metu tokia faze man,kad as isvis valgyt nenoriu nieko..nei mane darzoves,nei vaisiai,nei mesa traukia..pati nezinau ko noriu-todel be galo sunku savo dienos meniu susiplanuot doh.gif


oi kas leicia darzoves as dabar ju irgi nenoriu schmoll.gif man jos dabar tokios slykscios, kalbant apie zaliasias unsure.gif dabar vilioja nebent saldytos, jas ivairiai patroskinu ar ant garu, tada niam, o taip vasara megtu pomidoru agurku ir salotu ivairiu net nenoriu pagalvoti apie jas unsure.gif

Bet yra dar grikiai, kruopos, gal ne tiek naudos bet ir zalos neduodancios saldytos darzoves ir sporta reiktu pamilt, blem ne reiktu , o riekia, siandien pat
poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2013 01 10, 16:26)
Oi kaciau apei bulviu traskucius  doh.gif  aciu udie as irgi is ju isaugau jau ar kaip cia pavadint, tieisog naturaliai pati  ju nelabai noriu, dabar dar labiau nenoresiu  schmoll.gif

Na jau matau, reikes skaityt daug literaturos tiesiog gyventi tuo ir pasieksiu  cool.gif



taip,daug skaityti,dometis,galu gale bendrauti-dalintis receptais.Nes pradzioj pradejus tokia mityba-atrodo tai ka galima isvis valgyti jei tas nesveika tas negerai ir tt?tiesiog ziniu trukumas padaro ta derinima toki sunku darba,nuolatini galvos sukima-ir neretai i viska yra spjaunama.
Juk imanoma ir desertus sveikus pasidaryt,ir rimtus patiekalus ir tt-tiesiog ieskoti,ieskoti ir dar dalintis receptais.
Grazi sveika mityba,sportas-nezinau,moteriai,mano akimis priduoda elegantiskumo,patrauklumo.Tokia mergaitiska-moteriska mityba wub.gif na nemoku net pasakyt...
Papildyta:
nu va o kruopu nemegstu kazkaip..buvo metas valgiau labai-tiksliau pirmus menesius po antros dukrytes kruopom ir mitau(del pilvuko diegliuku jos),matyt ir atsivalgiau,kad ziuret i ta puse negaliu schmoll.gif man troskiniai darzoviu thumbup.gif bet nelabai as juos moku gamint..kaip tu saldytas darzoves ruosi? g.gif
o sporta reikia pamilt,kitaip jauciu nieko gero...pradzioj reikia prisiverst,o veliau taps norma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 10, 15:30)
t
Grazi sveika mityba,sportas-nezinau,moteriai,mano akimis priduoda elegantiskumo,patrauklumo.Tokia mergaitiska-moteriska mityba wub.gif  na nemoku net pasakyt...


aha, p0ritariu 100% sitam teiginiui, nes pvzd as jei kavinej sedi keliso merginos, viena kokia turi salia saves sulciu ir kokiu salotu lekste su vistiena ar zuvim , o kitos salia kerta pica ir cola, man taaaip grazu ziuret i ta su sultim i rdarzovem, tiesiog tai taip zavi, tai taip elegantiska ir moteriska wub.gif
jau nekalbu apie moteri kertancia cepelinus kavinej lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2013 01 10, 16:35)
aha, p0ritariu 100% sitam teiginiui, nes pvzd as jei kavinej sedi keliso merginos, viena kokia turi salia saves sulciu ir kokiu salotu lekste su vistiena ar zuvim , o kitos salia kerta pica ir cola, man taaaip grazu ziuret i ta su sultim i rdarzovem, tiesiog tai taip zavi, tai taip elegantiska ir moteriska  wub.gif
jau nekalbu apie moteri kertancia cepelinus kavinej  lotuliukas.gif  schmoll.gif



va va..pas mus daug tokiu,kur ledus ar koki subway einant slamcia,ar bulvytes fri,einant gatve-geru gabaritu mergiotes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 10, 15:38)
va va..pas mus daug tokiu,kur ledus ar koki subway einant slamcia,ar bulvytes fri,einant gatve-geru gabaritu mergiotes doh.gif


nu jo doh.gif
as nepamirsiu kaip mano pazistamai griztant is paskaitu ir valgtant bulkute autobuse kakzokie bernai pasake ir taip stora ir dar eda doh.gif biggrin.gif aisku ji stamboka mergiote, na ka ten stora stora ax.gif , na ir grizus mums papasakojo ir toliau ejo virt koldunu tai mes pasidyvinom,kad jei man taip pasakytu apbsoliuciai pasalinis zmogus as jau susimastyciau 4u.gif
Visumoj as sau jau padejau, uzsimotyvavau, einu truputi namuose kazk nuveiksiu, nes atsikeliau velai, nieko nenuveikiau, jau baisu biggrin.gif

Papildyta:
Siandien manoji mityba bus va tokia user posted image]My Webpage[/URL]

Is foto valgysiu tik vaisius ir musli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 10 sausio 2013 - 14:47
QUOTE(Armante @ 2013 01 10, 15:10)
........nes dabar as uzsimotyvavus, bet kaip ja istesti iki tos dziugios zinios  rolleyes.gif


Armante, patikėk internete labai duag info kodėl verta dar planuojant ( prieš pastojant) pradėti maitintis sveikai - visų pirma, tai tiesiogiai veikia vaisių, antra puikiai paruoši savo organizmą tam svarbiam laikotarpiui, kai jam nieko netrūks iš svarbių maistingų medžiagų ir vėliau nebus keblumų dėl pačio nėštumo , jo eigos ir pan. Trečia jau pastojus vaisius nuo kažkelintos savaitės jau gali pajausti to maisto, kurį valgai skonį, tad taip jau įsčiose jį galima pripratinti rpie vieno ar kito maisto, tad jei tuo metu valgysi tik šlamštą ( na visokie grietai maistai, saldumynai, colos , čipsai ir pan.) tai tikėtina, akd ir mažylis gimęs mėgs juos. Taigi, paruošti organizmą tam svarbiam darbui ir puiku, nes taip galėsi išvengti visokių alergijų po vaiko gimimo, vaikutis gims stiprus ir fiziška iir emociškai thumbup.gif

Aišku, yra gan sudėtinga išlaikyti tą sakyčiau gal aukštą kartelę, nes kartais ir to norisi ir ano, bet jei viskas su saiku ir laiku ( na ne vidury nakties kilogramas ledų lotuliukas.gif ) tai kuo puikiausiai galima ir formas išsaugoti perdaug neaptenkant lašinukais ir vaikiuką išnešioti thumbup.gif
Atsakyti
Oi irmulia tikrai tiesa, o as dabar to labiausiai ir noriu visko taip kaip parasei rolleyes.gif

Ech jau per si laikai tiesiau rankas i saldytuva viena karta, bet.. apsisukau ir sau siandien sunkumo akimirkoms uzejus leisiu late kavyte, nezinau kodel, bet per laikymosi perioda mane ji labai veza, ziauriai jos organizmas nori, vienintelis mano malonumas ji buna, siandien mmm atkeliavo, tai tuo zingsniu ir pradedu ateinanti menesi stipriu uzsibreztu zingsniu 4u.gif drauges jau paprasiau lanko ,kad paskolintu kolkas jis jai nereikalngas wub.gif o jei matysiu,kad daiktas naudi9ngas ateityje isigysiu sau pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2013 01 10, 15:29)
oi kas leicia darzoves as dabar ju irgi nenoriu  schmoll.gif  man jos dabar tokios slykscios, kalbant apie zaliasias  unsure.gif  dabar vilioja nebent saldytos, jas ivairiai patroskinu ar ant garu, tada niam, o taip vasara megtu pomidoru agurku ir salotu ivairiu net nenoriu pagalvoti apie jas  unsure.gif

Bet yra dar grikiai, kruopos, gal ne tiek naudos bet ir zalos neduodancios saldytos darzoves ir sporta reiktu pamilt, blem ne reiktu , o riekia, siandien pat
poster_offtopic.gif


šaldytos daržovės kaip ir uogos vaisiai užšaldomi švieži, t.y. juose yra apsčiai gerų maistingų medžiagų ir vitamintų- svarbu vėliua kaip jie yra paruošiami- nes galima tiesiog pervirti vandenyej ir didžioji dalis maistingų medžiagų žūva ( kai pir verdant žalias daržoves) , arba virti garuose - tada super thumbup.gif o dar geriau yra jas blanširuoti - tik trumpai apvirti ar vandenyje ar garuose - daržovės išlaikys savo samgų traškumą thumbup.gif

grūdinės kultūros, kuriuose mažai yra gliuteno ( pvz. kviečiuose yra didžiausias gliuteno indeksas) yra labai puiku - avižos, grikiai, plikyti ryžiai ( juose yra daugiau likę maistingų medžiagų nei paprastuose be luobelės) soros, ir pan. yra tik valio -aišku su saiku, nes tai visgi angliavandenių šaltinis, bet jei derinant su daržovėmis - tada labai gerai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Armante @ 2013 01 10, 16:48)
Oi irmulia tikrai tiesa, o as dabar to labiausiai ir noriu visko taip kaip parasei  rolleyes.gif

Ech jau per si laikai tiesiau rankas i saldytuva viena karta, bet.. apsisukau ir sau siandien sunkumo akimirkoms uzejus leisiu late kavyte, nezinau kodel, bet per laikymosi perioda mane ji labai veza, ziauriai jos organizmas nori, vienintelis mano malonumas ji buna, siandien mmm atkeliavo, tai tuo zingsniu ir pradedu ateinanti menesi stipriu uzsibreztu zingsniu 



žinok, viskas įmanoma drinks_cheers.gif na aš savęs pavyzdžiu negaliu laikyti blush2.gif nes visko buvo mityboje, bet svarbu laiku susigriebti, nes pvz. jei per daug vartosi cukraus produktų, tai galima užsidirbti nėščiosios diabetą, o tada tai nori nenori gydytojai pasodins ant griežtos dietos doh.gif

beje, įdomumo dėlei pasidomėk koks maistas padeda " užkibti" mirksiukas.gif

o sportas - jėga, nebūtina siekti fitesinių aukštumų, paprasta mankšta - per akis, svarbu judėjimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2013 01 10, 17:01)
š
beje, įdomumo dėlei pasidomėk koks maistas padeda " užkibti"  mirksiukas.gif

bandziau dometis tai prisigasdinau, atrodo per sunku  4u.gif

o sportas - jėga, nebūtina siekti fitesinių aukštumų, paprasta mankšta - per akis, svarbu judėjimas  thumbup.gif



oi kaip as graziai atrdyciau su fitnesiniu kunu wub.gif nu ko tada an daugiau truktu biggrin.gif wub.gif ech... wub.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti