Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

@Andrea 4u.gif Na, skamba patraukliai vien dėl to, kad protinis darbas, ne fizinis, nors tiesą pasakius nenorėčiau visiškai apleisti ir savo valomų namų, geras papildomas sportas, o ir žmonės pas kuriuos dirbu tokie malonūs. Na, žiūrėsim kokį man pasiūlys grafiką, užmokestį, ir bandysiu kažkaip derinti - gal pavyks visur suspėti, nors čia jau turbūt aukščiau visko būtų biggrin.gif Neužtektų 24 val. paroje.

Na o aš jau ir po krosiuko, prabėgau tą pačią distanciją kaip ir vakar, tada dušas ir anticeliulitinis kremukas + masažas... Nes ojojoj kaip nusėjo šis brūdas mano kojeles doh.gif Na, bet viskas pasiekiama, ypač kai yra noro ir entuziazmo, o jų pas mane šiuo metu visai netrūksta. Bėgimas man ne kaip sportas, ne kaip kažkas ką darau dėl gražios figūros - tai daugiau hobis, aktyvus laiko praleidimas ir be abejo, ta savijauta po parbėgus po dušo wub.gif wub.gif

Varau lovon ir lauksiu namų šeimininkių cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junciukas: 07 sausio 2013 - 21:43
Ei, kur dingot? blink.gif Aš šiandien ankstyva, jau ir atidirbau 4,5 val., ir krosiuką spėjau prabėgti, ir papietauti, ir pasimasažuoti - už valandos esu užsirašiusi pas dantistą, tai atšaukiau kitus darbus tongue.gif Žiūrint gražias foto, motyvacija net per kraštus veržiasi. Gaudykit ir Jūs: 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labukas Junciuk rolleyes.gif
Fainu jau labai foto ikelei, paskutinioji nereali ir ta su zaliom kelnem wub.gif
as tai dar be sportu ir super duper suderinimu, bet maistas jau porcijuojamas, bent jau tiek , grisiu i darba ir grisiu i vezes pilnai rolleyes.gif
Atsakyti
Na va aš tik iš dantisto, na ir kainos čia - vieno danties sutvarkymas kainuos 1500Lt (ir čia ir tai su nuolaida, nes pažįstu dantistą, valau jo namus) doh.gif Dabar užrašė po trijų savaičių, žiūrės kaip suveikė vaistukai ir jei viskas tvarkoje - pabaigs.

Mano šiandienos meniu:
Pusryčiai - smoothies (bananas, granatas, juodieji serbentai)
Pietūs - virtos daržovės su sūriu
Pavakariai - smoothie (bananas, obuolys, mėlynės)
Vakarienei bus du sumuštinukai su lietuviška duona wub.gif ir sūriu

Na, aš tikra pėlytė, labai jau norvergišką sūrį mėgstu blush2.gif Bet manau, kad kalorijų atžvilgiu tikrai galiu ir tą sūrį sau leisti. Be to, svarbiausia sumažintos porcijos, sportas, vanduo ir pan., 100% suderintai ir nenoriu maitintis, nes labai greitai atsiranda pagundos tam, ko "ale" negalima. Tad geriau šiek tiek sau leisti, nei kad atitrūkus nuo lenciūgo ryt viską kas papuola biggrin.gif

Sporto: 4 km krosas. Vandens bus apie litrą (man čia jau didelis pasiekimas, nes pastaraisiais mėnesiais vandens nei gurkšnio negėriau, gazuoti gėrimai į trasą ėjo) blush2.gif Užtat dabar su celiulitu tenka kovot doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junciukas: 08 sausio 2013 - 16:23
Labas visoms:) nors labai mazai rasau, bet stengiuosi kasdien uzsukti:) o tos fotoooo, sakiau trauksiu ir ant saldytuvo kabinsiu, vyras juokiasi, o ką žmonės sakys:D:D:D Na bet jos tikrai stimulo ikrecia:)

As irgi kazkaip sekmadieni kai puoliau kapstyti ieskoti uzrasiuku visu, kai viska rasiau, fiksavau, atradusi, taip faina, kokiu skaniu dalyku atradau, ir grikiu kotletukai, ir lasisa ir sriubytes, kas pastaruoju metu buvo primirsta...Zodziu vel uzsivedziau sasiuvineli ir zymiuosi svori, matmenis ir aisku ka valgau... Tai nuo pirmadienio startavau su 53,6kg o turiu toki celiulito sluoksni, kad atrodo, jis prie manes prilipo, negrazu, bjauru, todel atsiranda kasdien vis didesnis noras grizti i vezias, kartais net suabejoju, ar imanoma ji panaikinti, bet manau, sporto ir mitybos deka imanoma....taciau reikia pakinkyti valia, o ji pasilpus....

Junciuk, ir tu minejai, kad tave kankina celiulitas? koki kremuka naudoji? Siaip manau darbo kai yra, valgyti nera kada pagalvoti....gal ir gerai fizinis darbas...va mano sedimas, tai vaje kaip pasijuto, kartais net namie prie kompo nenoriu sedet, nes ir vel sedima, o ne judama...

Atsakyti
LiDiKi, kremuką MV parvežė kai Lietuvoje prieš gerą pusmetį buvo, nuo tada net nenaudotas gulėjo, nes viską apleidusi buvau - vakarai prie teliko su čipsais ir alum blush2.gif Bet tai kokia apsunkusi rytais jausdavausi, vakare miegoti irgi nesinorėdavo eiti, nes privalgiusi jausdavausi blush2.gif Tas kremukas tikrai nėra ten kažkoks ypatingai brangus.. Eveline cosmetics "Slim Extreme 3D" su jūros dumbliais, šiaip padeda tie kremai, bet tik derinant juos kartu su sportu ir tinkama mityba, nes kitaip šnipštas gausis..

O aš pasikabinus nuotrauką ant šaldytuvo, ir kas ateina - niekas nesijuokia, gal dėl to, kad atrodo toli gražu ne taip, kaip ta mergina nuotraukoje lotuliukas.gif

Atsakyti
Sveikos, as blaskausi doh.gif taip tvarkingai per diena atvalgau o vakare doh.gif vakar pvz, imesiu meniuka, tik nebarkit labai
9 - 1.5obuolio suklom ir jogurtu
12 - 2 morkos ir veliau kava
14.00 - 2 riekes juodos lt duonos su 3 kiausiniu omletu
17.30 - varske su medum
O tada ir prasidejo, kokia 19.30 per gera valanda suvartojau :
5 avizu dribsniu sausainius is sveikuoliu parduotuves, tada sauja riesutu ir 2 gabaliukus tikrojo sokolado doh.gif viskas plaunama metu arbata blush2.gif
Nu ir pikta kaip ant saves, o va sustot negaliu o siandien dar einu su drauge susitikt eisim i kokia kavinuke ar restorana, tai nezinau ka cia pasiemus g.gif

Sporto tik mano rytinis, jau kaip dantu plovimas patapo, noriu i sale pas savo trenere, Kaciau gal tave reik issitempt cool.gif
Iki merginos, Junciuk saunuole tu, kaip as norec tiek mazai valgyt ir turet energijos, dabar jau Beroca ta geriu, o ryt dar vitamino D nusipirksiu.
Atsakyti
Fanore, gal kažko dienos metu trūksta, kad vakarais taip traukia? Ar tau skanūs tavo dienos patiekalai? Sakykime omletas su duona? Man tai norėtųsi kokių daržovių šalia. Aš jei pavyzdžiui, pavakarieniaučiau neskaniai, tai man visą vakarą norėtųsi nusidėti. O jei sugalvoju kažką mėgstamo, tai ir širdis džiaugiasi ir akys nieko nebenori.

MV jau kuris laikas geria maisto papildus, tai gavome katalogą, pagal kurį išrinkome ir man tinkančius, tai jau laukiu kol grįš ir parveš man juos. Vadinasi ANIMAL CUTS (žvėriškas riebalų naikintojas), kuris mažina riebalų atsargas, palaiko aukštą energijos lygį, užtikrina gerą smegenų funkcionavimą ir sklandžią medžiagų apykaitą, slopina apetitą (nepersivalgoma, mažina saldumynų potraukį). Apskritai, MV labai patenkintas UNIVERSAL maisto papildais, jo mama gydytoja pati mums juos rekomendavo. Kai pradėsiu vartot, pakomentuosiu, ar veiksmingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junciukas: 08 sausio 2013 - 19:42
Na praejo dienele, kacius jau turbut namucius issisveitei rolleyes.gif ech isivaizduoju kaip smagu tau bus siltuoju sezonu su kavyte i kiema iseini, nu nerealiai wub.gif

Junciuk, paskaitinejau apie ta riebalu degintoja, fainas dalykelis jei tada kaip sportavau ir laikiausi buciau toki gerus turbut buciau dar grazesne tapus, o tu su savo sportu ir valia, irmulia tai isvis isryskine butumet dar labiau raumenukus wub.gif

ech, dabar kaip su gandru planais tai net nesigilau, siap jei nebuciau planuojanti tai bandyciau ir as blush2.gif

Lidiki fainai,kad atgaivinai senuosius meniukus, registravima dienos meniu ir matmenis mirksiukas.gif

Mano aplinkoj daug kas pradejo propoguot, dometis sveika mityba, noriu ir as, kaip patapt tikra sveikos gyvensenos myletoja g.gif biggrin.gif

andrea, manau bus geras laikas isvykus pas tevus ax.gif laikau kumscius u ztavuosius tikslus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 08 sausio 2013 - 23:18
Sveikos,

Armante-jo jau issivaliau namus,siandien buvo grazi diena-bet jau ilsejaus,kiema pradesim rytoj rimciau tvarkyt-MB iseigine,gales ir jis darbuotis.As emociskai kazkokia isvargus,tiesa pasakius visai nuotaiku paskutiniu metu nera (ne del namo cia,susidejo daug dalyku...).Siandien kazkaip norejos pabut ir nieko nedaryt,nes jauciu kaip smegeneles jau baigia perkept,nuo planu,reikalu ir tt.. doh.gif
Del mitybos nu saunuoles mergaites,kad susiimat. As tai meniu nerasysiu tikriausia,nes 100proc nederinsiu. Radau sau tinkanti mitybos plana-kuriuo maitinuosi jau beveik metai,ir svoris tikrai gerai istirpo po nestuke.gif . Turiu savo silpnybiu-be kuriu man turbut gyvenimas nebutu mielas,tad retkarciais sau tai leidziu biggrin.gif
Organizmas pats padiktuoja,ko nori,kas tinka.Pvz sventem,tradiciskai buvau prigaminus misrainiu-ir puse teko ismesti,nes paprasciausiai ju nesinorejo.
Vyras seniau buvo nusipirkes cipsu prie alaus..na ir ka,paragavau,ir veliau gal kelias dienas stovejo tie cipsai,kol galu gale ismeciau..Jokio noro schmoll.gif
Su saldumynais reikalas kitas-labai megstu gamint,vis kazka naujo bandyt-tai automatiskai ir ragauju..

Su sportu,mazulei paugejus bandysiu namuose pasportuot.Pradziai...nes rimtu sportu taip staigiai negaliu uzsiimt del sirdeles-visai streikuoja paskutiniu metu doh.gif tai po pusvalanduka pradziai uzteks.
Na pamazu isivaziuosiu ax.gif

Atsakyti
Kaciau, beabejo valgyk kaip norisi ir laikykis savo interesu, svarbiausia myletum save rolleyes.gif

Ech, rytoj vel man vizitas pas gydytoja, tai jau atsilabinu, saldziu sapnu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Sveikinuosi su kava.
Pas mus kaip pasale siryt,oho..tikiuosi pavasaris beldzias,o ne gudi ziema ateina. biggrin.gif Vakar saulute silde,oras fantastika buvo wub.gif

Grazios ir turiningos dienos visoms 4u.gif
Atsakyti