Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Fanore, na pačioje pradžioje sunku būna įsivažiuoti su mažesnėmis maisto porcijomis, bet vėliau, kai skrandis susitraukia, man pilnai užtenka. Pamenu kaip faina būdavo pabusti diena iš dienos, kai gražiai maitindavausi. Atsikeli kaip ant sparnų, tokia lengvutė, su puikia nuotaika, kad dar viena prieš tai buvusi diena buvo produktyvi išsvajotosios figūros atžvilgiu wub.gif Šiandien va namie sėdžiu, jokio papildomo judesiuko (neskaitant rytinio krosiuko), tai daugiau ir nereikia (ir nesinori). Dirbant pastaruosius mėnesius aš iš vis dienomis nevalgydavau, o va vakare grįžusi jau kaip dėdavau blush2.gif Dabar jau planuoju į darbą kažką neštis - gal kokių salotyčių pasidarysiu, jogurto įsimesiu - na bent kažką, kad visiškai tuščio skrandžio nelaikyti. O šiaip darbo dienomis nelabai ir galėčiau pietums sotesnio kažko, nes tarp darbų nėra pertraukų, visur skubu, bėgu - o ir valymo darbai tokie, kad pastoviai lankstytis, tupinėti - tai sunku dirbt būtų jei sočiau kažką suvalgyčiau. Sunkiausia šiandien spėju vakare bus atsilaikyti, bet dėl to ir pasirinkau grikius vakarienei, man nuo jų ilgam sotu būna wink.gif

Motyvacijai nuo manęs:

http://thechive.com/...rubs-36-photos/
Atsakyti
labas vakaras mergeliukės wub.gif jeee kaip faina, Junciukas sugrįžo thumbup.gif

o kiek priplepėjote, kaip senai gerais laikais group.gif - na labai faina thumbup.gif

man savaitgalis aktyvus buvo, vakar ir šiandien nuo ryto iki pat vakaro kursuose su vyru dalyvavome thumbup.gif žodžiu mokomės kaip kukuliuką gimdyti, nešioti , augint ir pan. esu labai patenkinta šiais kursais - labai duag ką sužinojome, ir su nekantrumu laukiame kitos jų dalies , kuri bus kitą visą ateinantį savaitgalį tokiu pačiu užimtu grafiku wub.gif

svorio beje, netiek daug ir priaugta, bet jį kontroliuoju cool.gif tad bandysiu max dar porą gal 4 bet ne daugiau - labai tikiuosi, kad pavyks, nors pagal mano per mažą pradinį KMI tai galiu ir iki 18 kg priaugti , bet to visai nenorėčiau-nežavi ši alternatyva schmoll.gif biggrin.gif nors vėl čia sąlyginis dalykas- juk galima ir tiek, vsrbu kaip atrodo išorė , ar neperdaug į lašinius nuėję lotuliukas.gif

savaitgalio mityba pusėtinai suderinta, bet svarbiausia- jokio persivalgymo, kas labai džiugina thumbup.gif
Atsakyti
OI Irmulia kokie faini kursai, smagu,kad abusu vyru taip inirtingai ruosiat ir psichologiskai ir informatyviai rolleyes.gif vyras turbut 9tam danguj del seimos pagausejimo rolleyes.gif mm nerealus laikas wub.gif
Atsakyti
Sveikos, nugrybavau su meniuku truputi blush2.gif nuejom i kina, tai latte is Costa kavines pasiemiau ir 30gr gerojo sokolado, organinis, juodas ir be cukraus, tik riebalo +-15 gr gavosi.
Tai gale dienos turiu
Pusryciai- standartiniai obuolys su seklom ir jogurtu
Priespieciai- 7 grudu kose
Pietus - latte su sokoladuku
Vakariene - baklazanas su agurku
Jau alkstu, tai tam turiu pasiruosusi jei ka nuriebintos varskes pakiuka su sauksteliu nat medaus ir arbatos

Beje siandien labai daug vandens isgeriau, tai jau naktis bemiege bus doh.gif i wc lakstysiu...

Kaciau, ar gyva dar mirksiukas.gif
Kada ikurtuves 4u.gif
Geros darbo savaites mergaites, iki rytojaus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Prabegom perskaiciau jus-tai smagu,kad ir Junciukas grizo thumbup.gif

Armante-kaip tavo sveikata?
Ineza-puikus pasiekimai,graziai svoris krenta,taip ir toliau mergyt thumbup.gif
Irmulia-labai smagu uz jus kad taip laukiat,domites ir savo ziniu bagaza kraunat.Mes taip pat panasius kursus lankem kai laukem pirmos dukrytes 4u.gif
Andrea-del soskiu nezinau net ka pasakyti,mes isvis soskiu nenaudojom,neeme ne viena,gal kad maitinau pati g.gif bet saunuole mergaite kad atsisako,nes jau kai perilgai su soske taigi kaip sakandis klaikiai keicias...esu macius tokiu vaiku kad liudna.Airijoj isvis ilgai vaikai vezimuos sedi,su soske,sauskelnem buna g.gif mes jau pratinames ant puodo,mano didzioji 1.5metuku pilnai jau be pampersu buvo,tai noris ir su mazaja ismokt.

Fanore-dar gyva,bet snd taip emociskai isvargus jauciuos,kad nebesinori nieko doh.gif kita savaite gal jau kavinsimes a? biggrin.gif dar darbu truputi turiu kieme,bet po biskuti susitvarkysiu gal.Ryt seiminkas turi atvaziuot,ziuresiu ka sakys..
Atsakyti
Labukas Kaciau, smagu,kad uzeini nors ir pavargusi friends.gif

Aciu, mano sveikatyte jau neblogai, manau gereja bigsmile.gif

Kaip as truputi jums pavydziu su Fanore, kad galesit pasikavint blush2.gif nu labai noreciau,kad kuri nors is musu netiketai taptu mano kaimyne bigsmile.gif thumbup.gif

Atsakyti
Smagu,Armante,kad gereja sveikatyte,greiciau pagyk!!!

Joa del kaimynes man pasiseke,labai smagu istikruju,kad taip sutapo,juk rajonas didelis,o cia mum pasonej visai viena kitos biggrin.gif ax.gif gal kada grisiu i lt ir iseis pasikavint su visom wub.gif
Atsakyti
Labukas vakariukas,

Ziurejau X-faktoriu, kaip visada sekmadienio vakara, stengiuosi nepraleisti. Labai patiko Giedre, bet balsuoju uz Martyna, man jo balsas laaabai grazus rolleyes.gif

Smagu, kad Armante - sveiksti drinks_cheers.gif As taip pat noreciau, kad kazkuri is Jusu taptu mano kaimyne, visgi rajonelis pas mus ramus, smagus.. tongue.gif

Kaciau - linkiu, kad pabaigus visus ruosos darbus, pasidarytum sau kokia mazyte dovana, kuri tave atpalaiduotu.. Koks masazas, jei patinka wub.gif

Irmulia - smagu, kad kursai patinka, kad verti demesio ir naudingi! Buk gera parasyk to vandens aparato pavadinima, arba kokia nuoroda atsiusk man, nes grizusi is keliones rimtai mastau apie jo isigijima. Aciu !
Atsakyti
Ineza, as irgi siandien ziurejau,bet favoritu neturiu, bene pirma karta ziurejau smile.gif

Nez man jau kazkiek atsibodo namie, bet i darba dar nenoriu biggrin.gif pripratau prie katino dienu wub.gif

Tik tiek,kad plaukai senai atauge, jauciuosi sau tokia negrazi unsure.gif zodziu geriau i veidrodi neziuret praeinant biggrin.gif

Ech joa, fainai but turet tokia kaimyne ,kuri nesakytu eik tu kam tau reikia maziau valgyt, tu ir taip kuuuda doh.gif bet nieko, uztat turiu jus, nors ir virtualiai, bet draugaujam rolleyes.gif
Atsakyti
Ineza=nemegstu masazu blush2.gif galvojau jau siandien langus bevalydama,ot butu faina karstoj vonioj pagulet,ramiai,tyliai be panu zirzimo ir rekimo,ir kad kas veliau pagrazintu-manikiuras,pedikiuras,kaukytes ir tt-nes paciai rodos nebera jegu tam (siuo momentu biggrin.gif ).
bet nedirbanti as,tai gaila man pinigais taskytis,MB sese galeciau pasikviest,ji profesionale tiek su masazais tiek pedikiurais,manikiurais,bet bizi labai,nesinori trukdyt ir tt..
pailsesiu ir pasilepinsiu gal pati,nes i veidrodi ziuret negaliu irgi,labai negrazi siuo metu sau jauciuos doh.gif
Atsakyti
Kaciau, istikruju tai grazios pupites mes flirt.gif tik per daug atsiduodam rutinai, kasdieniams darbams ir pamirstam apie save cool.gif
Pavasari islys saulyte, atsigausim ir vel dziaugsimes gyvenimu ir savimi wub.gif
Atsakyti
Atbėgu prieš miegą dar pas Jus, ir tai nusivėlinau jau labai - aš kasdien jau 6 val. ryto turiu būt darbe, tai keliuosi 5, ir taip nuo pirmadienio iki šeštadienio (tik sekmadieniai laisvi lieka) doh.gif

X faktorių ir aš žiūriu, kiekvieną savaitę. Favoritų neturiu, kas kart vis už kitus sergu. Nors labiausiai grupės patinka, kai daug jų ant scenos tai toks 'tūsas' gaunasi, man patinka thumbup.gif

Na ką, mergaitės, labanakt, užeisiu pas Jus ryt iš darbo grįžusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junciukas: 06 sausio 2013 - 23:12