Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Junciuk, priminei vestuviu foto tai ikeliau daug daugiau nei tada, nes nebuvau dar gavus foto visu, dabar keliu daug ivairiu akimirku jums paziurejimui wub.gif
Atsakyti
Junciuk - sveika sugrizusi drinks_cheers.gif M
Malonu Tave matyti. Kas del svorio, su tavo ryztu imanoma - VISKAS cool.gif

Armante - nu jau groziu pridejai wub.gif wub.gif

Mano diena vel pagal plana tongue.gif

Pusryciams - sumustinis + arbata
Priespieciai - kokteilis (avietes, ananasas, bananas, apelsinas)
Pietus - ivairios salotos su lasisa ir siek tiek garstyciu padazo

As taip pat ikelsiu keleta groziu, akims paganyti ir motyvacijai sustiprinti.

user posted image

Va cia tai tobulas kunas...

user posted image

Suuuuper.... wub.gif wub.gif rezultatai...

pasiziurekite !!!

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineza: 06 sausio 2013 - 14:08
Armante, labai gražios visos foto, superinės tavo idėjos fotosesijai! O ir tu gražutė kokia wub.gif 9-oj foto taip nerealiai pozą padarius, tos kojytės šiek tiek pakreivintos, man taip patinka toks stiliukas bigsmile.gif

Meniukus ir aš rašysiu, kai tik pas Jus į SM prisėsiu. Šiandienos suplanuotas tai galiu ir parašyt. Norėjosi lengviau, tik su vaisiais, bet dienos eigoj pamačiau, kad labai sunku bus ištvert, tai vakare sočiau pavalgysiu. Dar nepratęs organizmas prie tokio lengvo maisto ir mažų kiekių, tai geriau staigiai nemažinsiu.

Pusryčiai - obuolys
Priešpiečiai - obuolys
Pietūs - virtos daržovės su kiaušiniu + duonos riekė
Pavakariai - obuolys
Vakarienė - grikių dubenėlis
Atsakyti
Junciuk joa, ta foto kaip pamaciau wub.gif labai partiko, siaip jau ten toj vietoj ir darem crazy fotosesija, tai jau cia mano varikliukas, pasireiskiau ten biggrin.gif
Aciu 4u.gif

Ech taip noriu graziai susidelioti fotoknyga g.gif
Papildyta:
Ineza, ii kaip patiko tos mergaites blogas kur idejai bigsmile.gif
del meniu saunuole mirksiukas.gif junciuko meniukas irgi grazus thumbup.gif

As kolkas dar tik late ir miusli valgiau, eisiu virti sriubytes, nelabai valgi as dar siandien, bet kas ryta susidejau foto ,kurias perziuresiu ir taip lengviau bus nusiteikti dienai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 06 sausio 2013 - 14:40
Armante, gal galeciau ir as kur pasigrozeti tavo vestuviu nuotraukytemis? blush2.gif Visos taip isgyre. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 06, 15:41)
Armante, gal galeciau ir as kur pasigrozeti tavo vestuviu nuotraukytemis?  blush2.gif Visos taip isgyre.  ax.gif



kad viesai kazkur nesu sukelusi, o fotki perzvelgiau tai tu su mumis tada nebuvai ane , figuretes nekelei g.gif
Atsakyti
Keliau gal 6men,bet veliau foto issemiau iseidama.
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 06, 15:47)
Keliau gal 6men,bet veliau foto issemiau iseidama.


a, geda, bet as aplamai vis dar bandau prisiminti kaip bendravom kaip tada vadinais , gal tada atgaminciau, nes dabar man kaip naujiena , kazkaip sunkiai atgaminu tavo postus blush2.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir eisiu dar Armantes foto ziureti mirksiukas.gif
O mes su mergaite i baznycia buvom nuzygiavusios, oras neblogas, tai pestute, judesio isidejom biggrin.gif jai geguze komunija, tai kaip ir reikia, kaip ir paciai patinka, ne tokios misios kaip lt o ir kunigas toks fainas siltas seneliukas, visada paklausia kaip sekasi, ranka paspaudzia, vaikus laimina, nu zinokit nesitiki, kad misios, vaikams labai daug demesio skiriama, daug leidziama, piesia jie, vaiksto, giedam visi, dar tos kaledines giesmes, niu vienzo fain, reiks kada Kaciu prikabint bigsmile.gif mirksiukas.gif
Junciuk, mano berniukas nepritapo cia, tai jis lt su teciu gyvena o pas mane tik per atostogas ir tai vasaros, nes kitoms planu daug turi doh.gif o mergina tai taip, su manim kas be ko.
Ai dar, su tais vaisiais, as iskrisciau is padu su siurbliu, jei vien vaisiais misciau...ir Junciuk, kaip tu gyva su tiek mazai maisto, panos kaip man taip ismokt? blush2.gif
As pvz pusryciams suvalgiau - obuoli su nat jogurtu ir seklom, zodziu kaip ir paskutinius metus beveik, mano pusryciai visada tokie.
Priespieciams- 7 grudu kose virta vandenyje
Pietums - idarytas baklazanas
Pavakariams - gal issikepsiu tu aviziniu dribsniu sausainiu
Vakarienei - nezinau, gal sauja riesutu ir arbatos, nesugalvojau dar

Gerai, einu galvoti recepto ir begsim i filma su mergaite ''Parental guidance'' turetu buti gera komedija mirksiukas.gif
Atsakyti
Fanore, o tai svarbus ivykis laukia tavo dukrytes bigsmile.gif smagi patirtis, pasipuos ta balta suknyte, ar ten rigi tokios pacios tradicijos?

Andrea, i klausimus atsakymus jau gavau, jetus kaip smagu, dabar kakzaip net kitaip bendraut bus kaip pazinau bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Nors labai aktyviai ruosiuos rytojaus pirmajam egzui, bet su malonumu perziurejau visas Armantes nuotaukytess -wow.. Suknele dieviska. wub.gif Tokia plazdanti, lengvute, ir virsutine dalis labai grazi. Labai nuostabiai atrodet ta diena, ir tos nuotraukytes tokios meniskos, kaip ziurint kazkieno blog'a, ech... wub.gif
Armante, taip taip, seniai as su jumis... Kartu su Fanore, berods, atejom. Beveik pries 2m jus uzmaciau, ir po savaites skaitymo prisijungiau prie jusu. Atsimenu, po gimdymo, kai maitindavau mazyle naktimis, per telefona skatydavau jusu temele, kad neuzmigciau ir kad surasciau koki lieknejimo buda. ax.gif Per savaite tyliai pameginau ta kitokia mityba, netekau 2kg, ir viso to pasekoje, laikui begant, Seltono mityba visiskai pakeite poziuri i maisto produktus ir skoni. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 06 sausio 2013 - 15:09
Fanore, kad labai fainas tavasis meniukas, geras, dirbanciai fizini darba dar ir tai turbut daugiau galima, su vaisiais tai gal tokia nebent lengvadieni pasidaryt sedint namuciuose, o siaip reikia labai nenusimazint tu kaloriju smile.gif
Papildyta:
Mmm Andrea aciu 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti