Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Sveikutes as irgi tik paislabinu, nelabai siandien yra nuotaikos kazkokios baimes pradejo kamuot, baisu kodel man negereja, pakeiciau tuos antibiotikus, aisku dar tik dvi tabletes, bet vel man jauciasi toks sleikstulys organizme, tiks nei pykinimas nei kazkas, pasidaraiu arbatos, nes pradejau jos maziau gert, o arbata turbut irgi padeda ta bruda is organizmo isvaryt

andrea, na tikiuos jau greitai tavo dukrytei galesi padeti 4u.gif
ech, kaip smagu jums su vaikuciais, pasakiskas laikas wub.gif

MB dirba, gulineju, nieko gero nenuveikiu, sveikatos ner, o jau taip noretus kazka prasmingo nuveikti. laukiu vakaro kada sokius rodys per tv3 rolleyes.gif

Tiesa, pasidariau vel kauke plaukams tik sikart truputi pakeiciau, nes maciau reportaza kaip Pikul drauge kirpeja rekomendavo tokia, 2kiausinio tryniai, puse citrinos ir 2 saukstai ricinos aliejaus, deti ant nesvariu plauku ir palaikyti 2val, o as anksciau pirma suvilgydavau plaukus vandeniu ir tada dedavau smile.gif

Labai labai noriu uzsiauginti grazius plaukucius, zinau, kad jei nedazyciau jie zymiai greiciau augtu, bet padazymas sruogomis mane puosia, tai sito atsisakyt nenoriu blush2.gif dar padetu nedziovinimas dziovintuvu, sian pameginsiu naturaliai issidziovint, paziuresiu kaip jie atrodys g.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos!!


As trumpam ilekiu pasilabint

Fanore-nera baisios spinteles lb,tu atsilaupymu praktiskai nesimato-todel net nematem kai nama ziurejom,o pvz darinejant ne tik matos bet kai kurios vietos kliuna,uz ranku uz dureliu-todel galvojau klijuot. Vyro nera man uz ka tarkuot,nes namas visumoj lb geras-kas jau buvo apziuret(snd anyta yra),sako as perdedu del netvarkos blush2.gif mes kodel taip skubejom-ogi seno buto islaikymas buvo lb brangus.Nuoma virs 700,plius uz sildyma ziema 300eur-kas men! Nes elektra visur-tai beprotybe jau buvo gaut tokius bilus,salom,mazai sildemes-o butas ant upes kranto,pirmas aukstas,be galo dregna,langai rytais visada slapi slapi...galiausiai pelesis rastis pradejo.Tad pirmas dalykas pagal kuri nama rinkomes,buvo ,kad butu duju sildymas,namas butu sandarus,kiemas su zole o ne akmenukais.Na ir be abejo erdve,nes merginos auga,mum ir patiem vietos jau truputi truko.Namas sis uz gera kaina,puikus susisiekimas.Nors gyvenam toliau,bet maniskis darba pasiekia greiciau-nes nera tu beprotisku trafiku kaip kad pas mus buvo.Zodziu pliusai cia kiti,o minusas kad namas visiskai buvo neparuostas-seimininkas netikrino priimdamas..vakar kalbejomes ir del kilimo ir aplamai kad niekas nebuvo isvalyta.Tai kaip supratau nuoma pirma men nuleis.Dar atvaziuos viska apziuret,ciuzinius keist.

Armante-sveikateles dideles tau! Nusiramink,viskas bus gerai!


Man migrena kamuoja...nera dienos be beprotisko skausmo,jau nervina..

Na uzsuksiu veliau,einu nuo kompo. Grazaus vakaro visom 4u.gif
Atsakyti
Nu matai Kaciau, pati taip nupaisei tamsiom spqlvom, o pasirodo ner taip blogai. Tik del siltumo tu namu nesu tikra, keli pazystami gyveno juose prie progos pasicekavysiu mirksiukas.gif Sekmes valantis, jei seimininkai sutvarkys, tikrai tada viskas bus ok 4u.gif
As trumpam tik, einu idaryta baklazana valgyt, tokia uzsiemusi, kad tik dabar pietus mano, iki mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas vakariukas 4u.gif

Armante - tik negalvok blogu dalyku, net nebandyk mirksiukas.gif
Viskas bus ok, mano suneliui paskutiieji antibiotikai, kuriuos gavome, pradejo veikti tik 4 diena, todel nusiramink ir nepanikuok.. drinks_cheers.gif
Sveikatytes cool.gif as taip pat sokius ziuriu drinks_cheers.gif
As uz Milana ir Mindauga thumbup.gif

Kaciau - uzjauciu del galvos skausmo, isivaizduoju ka reikia iskesti prie viso tvarkymoi maratono.. Tau poilsio liniu, mergyt rolleyes.gif

Fanore - linkiu kuo greiciau atsikratyti to pliusuko, kuri pagavai per sventes. doh.gif O kaip paruosi idaryta baklazana? Labai skaniai nuskambejo wub.gif

Andrea - mes ciulptuko atsisakeme, kai pradejome keliauti i darzeli, buvome taip pat laaabai prisirise prie sio daikciuko, taciau labai nepergyvenau, nes zinojau, kad tai dalykas, kuris kazkada dings is musu kasdienybes. Po pirmojo menesiuko darzezyje, pelyte nusinese neklauzada musu ciulptuka lotuliukas.gif

O as laikausi puikiai.. wub.gif Dziaugiuosi, kad pagaliau grizau i vezes, maitinuosi graziai, alkis nekankina. Svoris graziai krenta. Per 5 dienas -1.6kg wub.gif

Siandien buvau Domino teatre, cia pas mus Vilniuje, bet turiukai ju buna ivariuose LT miestuose. Todel, siandien apsilankeme SEX GURU spektaklyje, labai patiko - rekomenduoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ineza aciu uz palaikyma 4u.gif

Na kaaaa!!! atidavem pabaigoj finalinio renginio 4 balsus i svisu savo turimu telefonu ir nesitikejau, kad laimes, man buvo netiketa, bet malonu bigsmile.gif patiko man jie wub.gif cia apie sok su manimi Milanos ir Rainio pasirodymus drinks_cheers.gif

Fanore, kokie faini planai pavasariui, linkiu,kad svajones ir tikslai issipildytu ir galetum paatostogaut, kas del LT as itariu irgi jei tiek metu pagyvenciau svecioj sali atsalciau nuo LT smile.gif
Atsakyti
Labas ryta, mergaites bigsmile.gif

Armante - as giliai sirdyje tikejau, kad jie laimes ir tuo labai apsidziaugiau.
Jie tikrai verti sios vietos uz idetas pastangas.
Kaip tavo sveikatele si ryta?



O as nerealiai laiminga, nezinau kaip, bet is po vakar siandien matau -1kg, savaitgaliais pas mane tokiu pasiekimu niekada nebudavo.. blush-anim-cl.gif

Visgi, kelione zymiai pasiankstina, mes visa seimyna su draugais lekiame i Egipta Vasario pradzioje, tai turiu nenuklysti jokiais budais schmoll.gif

Koks nerealus jausmas matyti mazejancius skaicius. wub.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaitės wub.gif Užbėgu ir aš pas Jus, šiandien pasistengsiu pasiskaityti šią temutę, kad suvokčiau kas, kur, kada ir kaip visoms sekasi. Pas mus viskas kaip ir gerai, šventėms buvome grįžę į LT, bet Naujuosius jau šventėme čia. O vyras nepraėjus nei savaitei po grįžimo (vakar) ir vėl išskrido į LT nes kojos meniskui prastai, reikia operacijos. Bet pažadėjo, kad jei viskas be komplikacijų, tai 16 dieną turėtų grįžti. Tai pagaliau esu viena, pagaliau turiu pilną išeiginę, tad atradau laiko pas Jus prisėsti. O šiaip esu labai užimta, bet tikiuosi, kad bent po kartą per dieną išeis pas Jus užbėgti - nes man čia taip patinka wub.gif

Dėl svorio ir pan., tai per šventes ir dar gerokai iki jų valgiau kiek norėjau ir ką norėjau blush2.gif Sporto 0, bet dirbant po 3 darbus per dieną ir taip nemažai energijos išnaudoju.. Bet šiandien ir vėl bandysiu stot į vėžes, nes vyro nėra, niekam kotletų gamint nereikia, tai lengviau bus sugrįžti. O šiaip kiek svėriausi prieš kelis mėnesius, kiek dabar, svoris stovi vietoje nesvarbu ką bevalgyčiau (tikriausiai visas kalorijas darbe pametu, nes valgydavau tikrai nemažai, ypač vakarais prie TV) blush2.gif Tai startuoju su 53,5 kg. Nėra taip jau blogai, bet kūnas labai suglebęs, ir apimtys nekokios (šlaunis 56 doh.gif ) vietoje kažkada buvusių 48 unsure.gif Na, bet viskas įmanoma, kai labai nori ar ne? smile.gif

Planuoju net ir krosiuką išbėgt šiandien, pasiilgau to jausmo po dušo wub.gif
Atsakyti
user posted image]My Webpage[/URL]

Labas rytas, sveikinuosi su kavyte wub.gif

Jetus kiek kartu pagalvoju kaip smagu, kad Ineza man dave tokia minti siai kavai wub.gif

Kas del Rainio patiko ir man, kad jei laimejo rolleyes.gif
Ineza, kaip fainai del keliones, labai labai fainai, o tau sekmes laikytis, tai nera sunku net savaitgaliais kaip turi uzsibrezta tiksla, tik turim is anksto tam nusiteikti ir pasiruosti ir psichologiskai, ir maisto sau tinkamo, kas tos dvi dienos pralekia net nepajunti, o svarstykles matai kaip dziugina mirksiukas.gif verta vien del sitos akimirkos, nes pasieksi per menesi rigi rezultato, jei cystai laikysies pasieksi, o tai verta del saves, del graziu foto, del visko ax.gif

JUNCIUK bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Laabas, labai smagu tave matyti, smagu,kad sekasi ir turi darbuku net 3 bigsmile.gif thumbup.gif aisku pavargsti, bet viskas del seimos del bendru tikslu smile.gif

Kas del temukes, tikrai labai smagu pas mus, as ir kaip grisiu i darbuka tik vakare galesiu uzeiti, bet uzeisiu, ir visas kvieciu kartkarciais uzsukti, nes tik mes ir kuriam cia atmosfera silta ir idomia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 06 sausio 2013 - 11:26
Sveika Junciuk, simats metu 4u.gif
Armante, joo planai geri, bet kad jie igytu pavidala teks daug padirbeti biggrin.gif o del Lt ir metu daug, ir nesijauciu as ten gerai, cia zmones kitokie, aplinka kitokia, zinai gal priklauso nuo to daug. O lt visi pikti, parduotuvese susirauke, stumdosi, o jei nusisypsosi tai vos ne pirstu prie smilkinio pasukios g.gif o jau kainos ir pragyvenimo lygis doh.gif baisu ir pagalvot, as net kosmarus sapnuoju, kad orabundu ir lt randuosi tai tada tikrai prabundu salto prakaito ispilta ir meldziuosi, kad man likimas tokio poksto neiskrestu blink.gif nors jei butu issikapstyciau turbut, bet geriau nereikia ax.gif
Del ciulptuku raset, mano vaikinas ju beveik neeme, tai jau metu budamas net nepasigedo, kai paemiau, o mergina irgi ne per labiausiai, tik miegui reikejo, merliukine buvo, tutis tik del vaizdo, tai as labai ir nebrukau, 2 metus dziaugesi, tuo labiau, kai maciau kokia zala tie ciulptukai daro, tai kuo maziau tuo geriau. Manau 3 metu vaikas jau turi pilnumoj buti atprates nuo to guminio draugo blush2.gif
Oi merginos, depresija, pasirodo 2 kg ir ant kojos +1cm o pilvo net nematuosiu dar kokias 3 dienas doh.gif doh.gif doh.gif
Baklazana idariau tuo ko turejau, ryziu truputi issiviriau, apkepinau morka su svogunu ir baklazano minkstimu ir tada mozarelos po koki 10gr uzbarsciau ir 15min i orkaite ir vualia mirksiukas.gif siandienai dar liko su mergina po viena ir jau tikiuosi blogybiu nevalgysiu doh.gif nes vakar paslydau su 2 kokosiniais sausainiais , tai siandien bandysiu issikept gal avizniu dribsniu su trupuciu medaus, kad jei ir grauzt, tai pusiau bloga g.gif ziuresiu dar.
Iki merginos, eisim su vaiku i filma, prizadejau jau pries naujus .
Atsakyti
O as siandien irgi jau pradesiu graziai maitintis, jau visumoj pati kiek geriau atrodo jauciuos, jau nusibodo guleti, ryte buvo late kavytes didziulis puodas, diena issivirsiu sriubytes, turiu miusli, reikia jau judet i prieki 4u.gif

Griztant prie merginu mitybos, man labai moteriska tokie patiekalai wub.gif
user posted image]My Webpage[/URL]


Bandeliu aisku galima nematyti, bet spalvu gausumas tiesiog ziurint dziugu ,kad esu moteris ir galeciau prasiversti su tokiu maistu wub.gif
user posted image]My Webpage[/URL]


Taip pat tobulas dienos gerimas, tinka ir pavakarojimams wub.gif

user posted image]My Webpage[/URL]
Papildyta:
Maitinantis tokiu maistu manau ir malonumas akims ir sielai is pat ryto, toks spalvingas moteriskas stalas, o ir kunas mums padekotu ax.gif

Kodel tik stebeti , juk galima ir tureti mirksiukas.gif
user posted image]My Webpage[/URL]

Vasara arteja nenumaldomai, o ,kad taip rolleyes.gif

user posted image

Dar jei prie situ visu valgomu groziu buciau pridejus ir uzuomina apie sporta galima tureti tai net siai vasarai mirksiukas.gif

user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 06 sausio 2013 - 12:08
Aš iš po kroso, 4 km nulėkiau bigsmile.gif Vakare bandysiu pratimų namie padaryti, reik judint kūnelį iš pusiau miego būsenos (vasarą juk norisi su bikini lakstyt po pliažą) rolleyes.gif Šiek tiek permečiau akimis pirmus 10 šios temos puslapių, kitus po dušo ir anticeliulitinio masažo perskaitysiu.

Sveikinimai būsimoms mamytėms, rasssyte ir Irmulia wub.gif Kokios puikios naujienos, labai džiaugiuosi už Jus, ypač už Irmulia, nes ją labiau pažįstu, tai taip netikėta buvo, bet labai malonu bigsmile.gif

Fanore, dideli pasikeitimai, bet kaip sakoma, niekas gyvenime neatsitinka be priežasties ir jei jau taip nutiko, tai vadinasi taip turėjo būti. Linkiu, kad šios permainos atneštų tik dar daugiau laimės į tavo namus 4u.gif O tai su tavimi gyventi tik mergytė liko?

Armante, labai norėčiau peržiūrėti tavo vestuvines nuotraukas fotki.com, bet nepamenu nei login nei slaptažodžio. Gal galėtum persiųsti į AŽ? blush2.gif
Atsakyti
JUnciuk saunuole bigsmile.gif

As irgi uzsiplikiau su vandenuku ir sauksteliu medaus miusliu rolleyes.gif

Toliau motyvacijai rolleyes.gif
user posted image]My Webpage[/URL]

user posted image]My Webpage[/URL]

user posted image]My Webpage[/URL]

user posted image]My Webpage[/URL]

user posted image]My Webpage[/URL]

user posted image]My Webpage[/URL]
Papildyta:
Va kaip mergina turi uzkandziauti wub.gif

user posted image]My Webpage[/URL]

stai taip pusryciauti ir priespieciauti

user posted image]My Webpage[/URL]

ir pagrindine taisykle

user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti