Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

karsta.gif ledai dėl pagalvės jau pajudėjo, pagaliau išsikirpau formas,liko su sudaigstyti ir susiūti thumbup.gif

Armante, pabandyk spirulinos pagerti 4u.gif žinok, ji ir man ir Kaciui padėjo jau ne vieną kartą 4u.gif bendroje visumoje ir sutaupysi ir tikrai turėtų padėti išsikapstyti iš ligų mirksiukas.gif
Atsakyti
Armante, as irgi is ligu neissikapstau... Prie tos dar kita prisidejo, ten pat... O gine dirbs tik treciadieni, tai iki tol teks kentet. doh.gif Gerai tau, gali patinginiuti, pailseti, tik aisku, gaila, jog maziau pinigeliu gausi nei dirbdama.

Irmulia, na tai saldus miegelis siandien bus su pagalve wub.gif Kaip smagu, kad gali viska pati pasidaryti. smile.gif

Ineza, taip taip, greiciau pradek sportuoti, nes kitaip pralenksiu tave savo rezultatais biggrin.gif Siandien jau atsportavau savo, vakare gal dar 8min abs padarysiu, gerai pilvuka padailino tada.... O koks tavo rubu dydis dabar , Ineza? blush2.gif As tai dar ilendu i savo 36, bet taip apspausta truputi.
hihihi.gif

Gal vertetu ir man ta spirulina nusipirkti... g.gif O kaip ji ten vartoti reikia? Ten milteliai, ar ne? (anksciau gal neisiminiau, jei kalbejot apie tai) blush2.gif

Na o dabar lekiam su maze pas gyd, reikia visgi siuntimo pas dermatologa. Vazelinas nebepadeda, reik visgi priezasti rasti. smile.gif
Atsakyti
@Andrea, o taip, manau, bus tikrai faina thumbup.gif bet tas, kai viską ( beveik) moki, tai kartais taip neparanku doh.gif - nemokėčiau, įsigyčiau, užsisakyčiau ir būtų sau rami galva, bet va vis tas skaičiavimas ( iš kažkur atsiradęs lotuliukas.gif matyt dėl kukulio wub.gif ) ir nenumaldomas noras kažką naujo išbandyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 04, 16:20)
Gal vertetu ir man ta spirulina nusipirkti...  g.gif  O kaip ji ten vartoti reikia? Ten milteliai, ar ne? (anksciau gal neisiminiau, jei kalbejot apie tai)  blush2.gif




ji būna gryna ( 100 %) arba maišyta su chorelė ( irgi iš supermaistų bei kitais žalumynais) tai tą pastarają mes su kaciumi vartojame thumbup.gif bet gali pabandyti ir gryną - būna miltelių pavidalu arba tabletėmis. Iš pardžių su vyru mes pirkdavome tik milteliais , bet kai I tremestre aš sunkiai juos begalėjau nuryti ( nes ten reikia maišyti su valdeniu arba su maistu ir išgerti) tai perėjome prie tablečių formos - tiesiog praryji užsigeriant vandeniu ir ramu thumbup.gif

QUOTE(@Andrea @ 2013 01 04, 16:20)
Na o dabar lekiam su maze pas gyd, reikia visgi siuntimo pas dermatologa. Vazelinas nebepadeda, reik visgi priezasti rasti.  smile.gif

4u.gif tikėkimės ras priežastį, nuo ko čia taip jums 4u.gif
Atsakyti
nai nai nai jau turiu savo milžinę "U" pagalvę assa.gif biggrin.gif jau kaip miegosiu wub.gif , šiandien spėjau dar vieną sukurpti , truputį kitokios formos "C" , tik kamšalo šiai pritrūko, ryt papildysim po kursų - ir MB galės džiaugtis , nes jau kėsinasi į manąją doh.gif lotuliukas.gif gerulė tokia thumbup.gif

visoms gražaus atėjusio savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2013 01 04, 21:58)
nai nai nai jau turiu savo milžinę "U" pagalvę assa.gif  biggrin.gif  jau kaip miegosiu  wub.gif , šiandien spėjau dar vieną sukurpti , truputį kitokios formos "C" , tik kamšalo šiai pritrūko, ryt papildysim po kursų - ir MB galės džiaugtis , nes jau kėsinasi į manąją  doh.gif  lotuliukas.gif  gerulė tokia  thumbup.gif

visoms gražaus atėjusio savaitgalio  4u.gif


Irmulia kokia saunuole tu, ir tau grazaus savaitgalio.

Andrea, sveikatytes 4u.gif

Kaciau na tai kaip naujieji pirkiniai? tiko patiko? ax.gif

Fanore, vis idomu buvo paklausi, gal kada ir pasakojai , ar i LT grizti pasisveciuoti ar labai retas svecias tu cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2013 01 04, 21:58)
nai nai nai jau turiu savo milžinę "U" pagalvę assa.gif  biggrin.gif  jau kaip miegosiu  wub.gif , šiandien spėjau dar vieną sukurpti , truputį kitokios formos "C" , tik kamšalo šiai pritrūko, ryt papildysim po kursų - ir MB galės džiaugtis , nes jau kėsinasi į manąją  doh.gif  lotuliukas.gif  gerulė tokia  thumbup.gif

visoms gražaus atėjusio savaitgalio  4u.gif


Labas, labas drinks_cheers.gif
Giriesi, giriesi, prasome parodyti ta grozi ir tik greitai ax.gif
Papildyta:
Andrea - nuolat nesioju 40 dydi.. tai 36 ar bent pradziai 38 butu thumbup.gif
Atsakyti
Ineza, o 38 buvai jau pasiekusi ane, kaip startavai su mumis, ar nebuvai?

as tai kaip startavau su 38 startavau, poto pasiekiau 36, nes 34 manrods su mano klubais nelabai imanoma, nors gal, tai toks ir liko, tik kartais buna nerealiai atrodo tas 36, o kartais viskas isitempe blush2.gif bet jau is jo neislipu bigsmile.gif kur kas graziau kaip viskas be jokiu braskejimu tinka, to link dabar ir eisiu dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 04 sausio 2013 - 21:48
Sveikos,
na ka po darbu vel labinuosi.Vel skraidziau su sluotom ir garu sistema-namai pradeda i namus panaset,na dar ryt papluset reiks ir bus galima eit i kiema ax.gif

Armante-tiko viskas,ka nusipirkau.Tik ar patiko viskas,nezinau.. biggrin.gif Megztinukas vienas kazkiek nuvyle,nes ilgas labai,na toks ant timpu daugiau-nesitikejau tokio ilgo..Tai dvejoju ka su juo darysiu,ar pasiliksiu namuciams,ar grazinsiu.Siaip labai svelnus,grazus toks-tai gal pasiliksiu.
Suknytes dvi grazias gavau,jei pakusiu manau atrodys dar graziau biggrin.gif zodziu patenkinta pirkiniais,sakiau vyrui,jog profilaktiskai man reikia pinigu dozes sopingams lotuliukas.gif nuotaika istikro kazkiek praskaidrino,nors as nemegeja sopintis ar taskytis-tad vyras bajeriuka suprato...

Mityba mano siom dienom padraika,valgau labai labai nedaug.Tai kai svarstykles atves pasiziuresiu,gal busiu net pametus kazkiek svorio. Vis lekiu begu,nes jei laisvas laiko tarpas-pvz mazoji miega,didzioji zaidzia,einu greit ka valyti...Mano Atiles gimtadienis jau po 2sav-tai noris iki to suruost namus pilnai,iki pat kampuciu viska issisveist.
Nesuprantu,Fanore-kaip man medines zaliuzes valyt?Ar yra kokios paslaptys valymo,kad as is pirmo karto negaliu nuvalyt?Nuvaliau vakar viska-na siandien ryte patikrinau,tai valyt ir valyt dar doh.gif
beje gal koki patarima duot gali kaip kilima efektyviau isvalyt?laiptus ?

siandien valydama ir mastau,nu kaip uzjauciu visas kas dirba toki darba,turbut i skudurus ir i valyma jau ziuret grizus namo nebesinori.Koks sunkus darbas doh.gif atrodo nu kas cia,bet ir kojas ir rankas pakerta doh.gif

Rytoj atvaziuoja man pagalbininke-anyta,tai langus issivalysim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 04 sausio 2013 - 22:14
QUOTE(Armante @ 2013 01 04, 22:47)
Ineza, o 38 buvai jau pasiekusi ane, kaip startavai su mumis, ar nebuvai?

as tai kaip startavau su 38 startavau, poto pasiekiau 36, nes 34 manrods su mano klubais nelabai imanoma, nors gal, tai toks ir liko, tik kartais buna nerealiai atrodo tas 36, o kartais viskas isitempe  blush2.gif  bet jau is jo neislipu  bigsmile.gif kur kas graziau kaip viskas be jokiu braskejimu tinka, to link dabar ir eisiu  dirol.gif


Po nestumo mano dydis buvo 42, o gal net apacia 44 .. unsure.gif baisuma vienu zodziu blink.gif
Su jumis pasiekiau ta, ka visada devejau... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 04, 23:10)
Sveikos,
na ka po darbu vel labinuosi.Vel skraidziau su sluotom ir garu sistema-namai pradeda i namus panaset,na dar ryt papluset reiks ir bus galima eit i kiema  ax.gif


Smagu, kad pirkinukai tiko ir galima sakyti patiko thumbup.gif

Zinai, Kaciau, is tavo pasakojimu sunku isivaziduoti i kokius namus papuolei blink.gif Vis valai ir valai, nu negi ten taip ziauriai viskas apleista blink.gif blink.gif
Atsakyti

Ineza-patikek manimi kaip ziauru,5 kambariai,virtuve,valgomasis,3 vonios kambariai (1 vonia+wc,kitas wc+dusas,trecias tik wc),utility room(nezinau kaip lietuviskai),o kur dar langai,zaliuzes medines visur doh.gif kilimas,laiptai...ta pati buitine technika apstirusi buvo,kol atploviau viska.Darbo per akis doh.gif Be abejo,nevalau as 8valandu-i ta laika ieina ir maisto ruosimas,mazosios migdymas..As kiekviena kamputi sveiciu,dar su garais praeinu-dezinfekuoju,tai uzima laiko nemazai.. blush2.gif
o kur daiktu ispakavimas,sudejimas,deziu naikinimas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 04 sausio 2013 - 23:38
Kaciau, cia toks ne koks juokas, bet as vyrui subine istarkuociau, jei man isnuomuotu tokio stovionama , moki didele suma kas menesi uz tai kad turetum gerus baldus, buitine technika etc, o cia, jei virtuves spinteles reik kazkuo apklijuoti, tai kur jus ten ilindot doh.gif
O del valymo, tai dekui, tikrai ne visi suoranta koks tai fiziskas darbas.
Medines zaliuzed valysi ir valysi, purvas yra isigeres.
Kilima geriausia su plaunamu siurbliu, issinuomuokit profesionalu, arba pirkit Karcher, o kilimine danga priklauso, jei gera kokybiska, plaut su siurbliu, jei ne - neatplausi, naujos reikes schmoll.gif
Nekokios zinios, zinau, bet taip jau deja yra verysad.gif
Armante, ne daznas as svecia lt, karta i 1-2 tik parvaziuoju ir tik savaitukei. As geriausiai jauciuosi namuciuose t.y. cia, o lt jau tik draugus, tevus aplankyti, nes sunytis jau keli metai pats skraido, o jau siemet 14 stuktels tai is vis berods visomis oro linijomis gales skraidyti, tai kaip ir ner man ten ko. Sia vasara tikrai neskrisiu, nebent kas nors atsitiks arba laimesiu loterijoje, bet siaip nenumatyta planuose, as noriu labai labai geguze i Maljorka wub.gif o ar issipildys mano norai, laikas oarodys mirksiukas.gif
Panos, vakar pasisveriau, ir 2!!!!!!! Kg per sventes priaugau, tai kaip sisibiesinau!!!!! Pagal rubus nieko ir cm tik ant pilvo, bet jau supykau ant visu svenciu schmoll.gif
Einu sportuot ir grauzt obuolius mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ineza, pamenu, kaip ir as po pirmojo nestumo pirkau 44 dydzio dzinsus. doh.gif Tai per 3metus is XL i XS- S ilipau.

Mano mazyle turbut atprato nuo ciulptuko thumbup.gif Buvo taip prisirisus, jog visuomet au-au-au (taip vadindavo). hihihi.gif Bet vakar pamirsau pas auklyte idet, namie nebedaviau, nes tiek buvo iskentejus, nakti prabudo trumpam, bet vel uzmigdavo pati. wub.gif Pagaliauuuuu...... thumbup.gif Beje, del berimo, tai gavomssiuntima i klinikas.

Kaciui, nu nefaina tau. O nuomotojams nieko neina sakyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 05 sausio 2013 - 14:10