Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Irmulia teisi, kai sportuoji kg nieko nebereiskia, net ir cm nebe rodiklis, rodiklis kaip atrodai, su ir be drabuziu ir bendra savijauta , as nors ir grybavau gera saviate su maistu sau vis dar patinku, siandie jau ir dirbau saziningai ir valgiau graziai, na tik tinginuko su arbatele veliau sukirsiu, bet zinau, kad galiu sau leisti, beje nebeturiu celiulito bigsmile.gif foto turiu, bet nejau tik as viena fotografuojuosi ir stebiu skirtumus g.gif?
Kacius turbut jau naujuose namuciuose g.gif
Irmulia sportuok sportuok, tik nepersistenk, su tokiu rezimu koki tu turejai turetum greit pagimdyt, svarbiausia isikalbeti, patikek kaip veikia!!!! Pirmas per 2 val, antra per 25 min, vos spejo pagaut lotuliukas.gif
Lidiki, tikrai gi ne prievole, rasyk kai bus noro ir laiko mirksiukas.gif
Viskas merginos, nusirasau, nuovargis po tiek iseiginiu gryzus darbelin ima virsu, einu lovelen filmuka paziuret ir liuli 4u.gif
Atsakyti
Fanore, na kol kas aš savo išpuoselėtų celiulitų gal nerodysiu biggrin.gif vėliau juos pamatysite, gal po gimdymo iš karto g.gif žiūrėsiu kaip nuotaikos tada bus lotuliukas.gif

o tu malačius , mergyt thumbup.gif viskas įmanoma tikrai viskas- tik valios ir daug noro reikia turėti wub.gif

šiaip žymiuosi kiekvieną pirmadienį visas apimtis bei meniukas kasdien nugula į exelinę lentelę, tik kad foto nedarau biggrin.gif o gal kaip tik vertėtų kas mėn. nusitraukti, bent motyvacija būtų, bet jau per vėlu, metriniai šonai jau užaugo lotuliukas.gif

o dėl sporto ir nusiteikimo/savitaigos, man tikrai šiuo metu mažiausiai ko reikia, tai visokių gasdinimų iš aplinkinių schmoll.gif , nes jau taip pradeda atsibosti doh.gif jau praėjo tie laikai, kai nėštumas buvo laikomas liga ( o gal net ir nebuvo tokių laikų, o tik pačių moteriškių "atmazkė") jaučiuosi puikiai ( pf pfu pfu, per kairį petį, kad ir toliau taip pat unsure.gif ) kukulis irgi laikosi gerai, paskutinį kartą su juo matėmės netaip ir senai , prieš pat kučias, tad jei kas būtų blogai, manau, informuotų mirksiukas.gif

Kas dėl režimo, koks buvo ( t.y. kasdien po 1-1,5 val. ) tokio intensyvaus jau senai nėra, nuo tada kai sužinojome apie mūsų kukuliuką (2 nėštumo savaitę) tada ginė uždraudė visus sportus bent I tremestrą, na ką, apsiašarojau ir susitaikiau vardan kukulio saugumo, po truputį apauginau mėsomis savo numylėtą presą. Vėliau jau po truputį vėl pardėjau judėti, taigi į dieną gaunasi 30 min. ir tai ne kasdien, nes yra kitoks nuovargis mirksiukas.gif + dar mano darbas, kuris išvargina per dieną, ir jei tik persistengiu, tada jau kenčia nugara doh.gif
Atsakyti
Irmulia, jauciu normaliai pilvuka buvai apdirbusi bigsmile.gif

Fanore, nez, as tai nedesiu foto, bent jau kolkas nes jau tokios busenos foto ten yra, zinau kaip atrodziau ir daugiau ir maziau sverdama, jei kazkada pasieksiu nusifotkinsiu del saves irgi tik karta, kad tureciau prisiminmui.

Na, jei daugiau norinciu nebus tai foto nedek, tiesiog sau del saves turek, nes kaip anakart slaptazodziai buvo pakeisti, kad neziuretume it tt, as ir taip nejau ziureti, manes tai neliete, bet vistiek idomiai buvo, gi ne del nepasitikejimo,kad kazkur bus isnestos tos foto, pasitikejimui igyt visos foto sudeje esam ir savo, o dabar jau kam ko reikia, manes jau tas fotografavimasis nebeveza kaip anksciau tai as ir nebesifotogrfuoju 4u.gif

bet cia tik mano nuomone blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
As po dienos darbu uzsuku pasilabint..sveiciu,sveisiu ir ryt,o veliau kibsim i kiema..darbo zodziu turiu ax.gif

Irmulia-del svorio,ziurek numesi ir dar i minusa nueisi.Kol maitini lengvai krenta,nes vien laktacijai 500kcal.O jei mitybos nekeiti,iprociai ir porcijos zmoniskos-tai nusiridens kg.Juolab kad ir judesio gimus leliukui bus visa para-kas 2-3val zadins tevelius biggrin.gif
O kad sportuoji tik didelis pliusas,ir gimdyt bus lengviau ir tonusa reikia palaikyt,paciai i nauda ir leliukui.Niekas nesako,reikia kai kuriu pratimu privengt,kruvius mazesnius ir tt.Nestumas,daugeliui mamu tampa liga ir proga paslamsti kilogramais tai ko norisi,tingeti ir auginti lasinukus.Veliau po gimdymo ir depresijos uzpuola kai plius 20kg svarstykles rodo,uzpakaliuko nebelieka-o visa celiulitine sedyne biggrin.gif taip kad saunuole tu musu del sporto ir zinoma mitybos,kad ziuri ka ir kiek valgai.

Gavau siandien savo pirkinius,bet nebuvo kada pasimatuot-skraidziau po namus su garu valymo sistema biggrin.gif tai einu dabar issimatuot-gal viskas tiks,nereiks grazint g.gif
O man pagal nuotaika tas mano kunas ir as pati...kartais jauciuos grazi,visai ne stora,o kartais kaip karve jauciuos ir su tais 55kg... Mest yra daug ko,juolab kad as zema doh.gif siom dienom prie kavos sokolado po gabaliuka pasiemu..ir nuotaikai pagerint ir jegom...atrodo nieko nepasidarau,o pavargstu labai.Nervina kad paemus darbo negaliu iki galo padaryt,tuoj mazei valgyt ar miegot prireikia. Vyras uztat nustebino-vakar po darbo vale kampus iki 3,savo noru biggrin.gif siandien ryte ir siek tiek..kai su savo masina gabenames-tai puse daiktu dar senuos namuos like.
Atsakyti
As tai irgi ketinu nedeti foto. Siandien pasidariau foto, bus malonu paciai palyginti po menesiuko ir sekti pokycius. Juolab kad jau savo norima rezultata buvau pasiekus, pirma reikia sugrizti iki to. biggrin.gif O del cm ir kg, tai tikrai, kad ne taip ir svarbu. Svarbu formos. thumbup.gif
Norejau paklaust, o kuo drekinat savo oda? Nes manoji be galo sausa. Po duso vakare dazniausiai naudoju alyvuogiu alieju arba kokosu alieju, bet jie labai riebus, kol isigeria... Taigi kuo jus drekinat? ax.gif

Kaciau, nu labai maloni staigmena is vyro puses. Saunuolis!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 03 sausio 2013 - 22:00
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 03, 23:58)
As tai irgi ketinu nedeti foto. Siandien pasidariau foto, bus malonu paciai palyginti po menesiuko ir sekti pokycius. Juolab kad jau savo norima rezultata buvau pasiekus, pirma reikia sugrizti iki to.  biggrin.gif O del cm ir kg, tai tikrai, kad ne taip ir svarbu. Svarbu formos.  thumbup.gif
Norejau paklaust, o kuo drekinat savo oda? Nes manoji be galo sausa. Po duso vakare dazniausiai naudoju alyvuogiu alieju arba kokosu alieju, bet jie labai riebus, kol isigeria... Taigi kuo jus drekinat?  ax.gif

Kaciau, nu labai maloni staigmena is vyro puses. Saunuolis!



as naudoju Palmers kuno losjona,o rankom specialiai nusipirkus turiu Eucerin su slapalu (nes panasu jog zasies oda taisosi sad.gif ) alieju teko bandyt,nepatinka man,toks jausmas kai visa taukuota ir dar tas kvapas blush2.gif
Atsakyti
Andrea, na as tai visu pirma ne visa laik kasdien kendu po dusu, kasdien tik apsiprausiu, t.y. lendu po vandeniu, nuprausiu tik ka reikia, o likusi kuna tik sudrekinu vien vandeniu, nes kitaip sutrukinetu, tokia sausa oda turiu doh.gif vasara tai jau ner pasirinkimo, kasdien tenka prasutis, bet ypac sildymo sezonu, pasaugau oda. Su kremais vargstu, nes nemegstu kai jie kimba prie drabuziu, patalynesm tai man reikia kokio greit susigeriancio irt.t. bet kiek isbandziau, dar ne vienas taip idealiai netiko, bet ..... Johnsons baby aliejuka isbandziau, issitepu greit net blizgu, palaukiu pora minuciu ir pertekliu su ranksluosciu nusluostau ir vualia, oda sutepta, bet nekimba, netepa na zodziu, mano naujausias isradimas, kol rasiu gera krema, jei kada rasiu.
Irmulia, man nestumai nebuvo ligos, su abiem begiojau iki pat issaunant, bet vienintelio dalyko pasisaugok, tai ranku kilnojimo, as paskutiniais menesiais, pamenu net razydavausi rankas tiesiai ar i sonus, bet nevirsun lotuliukas.gif Ai, o del fotkiu, tai fotkinkis kasdien, kaip pilvukas auga ir keiciasi, delto tai liudna kad manes niekas nepaprotino to daryti su mano pilvukais verysad.gif
Panos del foto tai nieko tokio, kas nori tas daro, det tai nedesiu, ka as ten viena bimbinesiu, bet del saves tai tesiu ta tradicija, ir taip fain nors ir ne visi rezultatai geri mirksiukas.gif
Niu dabar jau iki rytojaus wub.gif
Kaciau sekmes tvarkymesi 4u.gif
Atsakyti
labas rytas mielosios bigsmile.gif

na vakar meniukas visai neblogas buvo nepaisant kelių šokoladinių rutuliukų lotuliukas.gif mandarinai, vanduo ( daug vandens, už vandens ngėrimą save visda linčiuoju biggrin.gif ) virtos daržovės su sūriu, šviežios daržovės , kiti vaisiai biggrin.gif žodžiu patenkinta, tirpinu šventinius lašinius, tskant lotuliukas.gif

Armante, agma turėjau, gal ne pilnai 100 % six pack'ą, visai nebedaug buvo likę paskutinę porą išryškinti ( viršutės buvo pilnai nudžiovintos) FB esu sukrovusi porą foto iš Jamaicos mirksiukas.gif

kaciau, žinai, būtų puiku, vis tik man ne tik vaikelio savijauta/sveikata rūpi (nors čia pirmoje vietoje, gal todėl ir apaugusi mėsytėmis hihihi.gif ) , bet ir mano pačios savijauta/ išvaizda, žodžiu, visur turi būti pusiausvyra - besilaukianti moteris negali apsileisti schmoll.gif nes tokiu laikotarpiu norisi daugiua būti dailiai, gražiai, pasitempusiai, o kai pilveliukas pūspo - nėra paprasta biggrin.gif

sakai, Palmer's naudoji? bigsmile.gif aš jau laukiu savųjų kremų ir sviestų -tikiuosi pasieks LT ( užsisakiau dar prieš pat kalėdas) ir nekantrauju išbandyti, labai geri atsliepimai apie šiuos kremus/losionus/sviestus thumbup.gif

Fanore, dėl rankų kilnojimo žinau, kad yra negerai jau nuo I trem.pradžios. ... bet kartais tenka jas pakelti arba viską teks leisti žemyn g.gif rizikuoti tikrai nesinori.

sakai,vis tiek fotkintis, nors laiko jau nebedaug belikę g.gif na gal savaitgaliui jaučiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, sveikinuosi ir as su rytiniu puodu arbatos, poto susiruosiu ri lekiu pas gydytoja, grazios dienos mergytes 4u.gif

Irmulia, kas del sporto manau cia tau geriausia gydytoja patartu jei nera labai anu laiku paziuru 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 04 sausio 2013 - 11:47
Armante, kaip tavo savijauta šiandien? 4u.gif tikiuois jau geriau mirksiukas.gif

oi, tai faktas, su ne vienu gydytoju konsultavausi, ir aiškinomės, kad vis gi nėščiai judėjimas yra labai svarbu, tad sportuoti leido lengvai, tik svarbu nekilnoti rankų aukštai, nepersitempti, nekilnoti svarmenų sunkių ( dabar turiu po 2 kg hanteliukus, tai juos ir ritinėju) kad presas butų visada atpalaiduotas, kad spaudimas neužkiltų ir pagrindinė esmė - tiesiog stebėti savo savijautą thumbup.gif

pietauju, su ryžiais ir gabaliuku sviesto bei šviežiomis daržovėmis essen.gif

pastaruoju metu nebenoriu jokių primakaluotų šarak-makar patiekalų schmoll.gif

dar šiandien kepsiu Galette des Rois ( trijų karalių šventės tradicinis prancūzų pyragas, savaitgalį važiuojame į svečius tai noriu šį pyragiuką nusivežti) ir dar numačiusi tokias a alia sluoksniuotos tešlos kišenes/vamzdelius su sūriu - aišku, kad čia visiškai nesuderintas patiekalas blush2.gif bet aistra naujiems neišbandytiems receptams yra tokia begalinė, tad nesusilaikysiu, tik paragausiu ir psio (kaip kad senais gerais laikais) biggrin.gif

ir beje, šiandien juk PENKTADIENIS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

taigi, reikia spėti pagalvę pasisiūti, kaip tik skaičiuoju matmenis ir vakare , kai vyras sugrįš iš darbo, lėksim kamšalo pirkti - ši naktelė laukia komfortiška... pagaliau wub.gif

o mūsų kukulis kasdien vis stipriau malasi wub.gif , tik šonkaulius skaičiuoja skaičiuoja lotuliukas.gif , bus matyt į tiksliukus wub.gif
Atsakyti
Sveikutes mielosios wub.gif

Mazais zingsniukais griztu i vezes ir graziai maitinuosi. rolleyes.gif
Nera lengvam, taciau sis procesas lengveja su kiekviena diena.
Svorio atzvilgiu, daug nenukrito, bet kazkaip geriau jauciuosi ir jauciuosi sau lengvesne lotuliukas.gif

Kaciau - 34 dydis - kazkas nerealaus thumbup.gif as noreciau 36, taciau pradziai ir 38 tenkintu. rolleyes.gif

Armante - nepyk, kad prognoze mano buvo tau su antibiotikais, taciau, kai sunelis intensyviai sirgdavo, tai zinau, kad jei nepraeina su paprastais vaistais per savaite, nereikia eksperimentu, zinau, kad antibiotikai yra visiskas s...., bet kai prasideda komplikacijos ir ne duok dieve mirtys, tai ... nekomentuosiu placiau.. doh.gif +
Palinkesiu sveikatytes ir dar karta sveikatytes Tau drinks_cheers.gif

Irmulia - smagu, kad atsargiai draugauji su sportu, tai tik i nauda bus, nes manau, kad tai gali buti priezastis greitesnio gimdymo. Esu kazkur skaiciusi. Kas del kuno liniju, siuo metu svarbiausia yra mazylis, o ne kaip tu atrodai, formas atgausi, esi uzsispyrusi ir atkakliai sieki uzsibreztu tikslu, jau irodei mums, kad viskas imanoma, tad siuo metu buk rami ir saugok savo kukuliuka cool.gif

Andrea - sveikinu atsakingaui sportuojant, pavyzdys mums mirksiukas.gif As siandien bandysiu jau sporta itraukti. Nes tik jo pagalba, svoris geriau krenta ir graziau atrodo kunas.

Lidiki - sveikutes drinks_cheers.gif ot, bizi moteryte pasidarei. Man taip pat labai patiko tavo plauku spalvos pakeitimas. Tau tinka smile.gif



Atsakyti
Ineza, smagu,kad jau mazais zingsneliais judi link tikslo rolleyes.gif

As jau atsibosiu su savo ligom biggrin.gif doh.gif zodziu, vel paeme krauja, stovi vietoj ta infekcija, nei gereja nei blogeja, israse kitu antibiotiku ir iki 9 d nedarbingumas dar, emiau dar zarnynui atstatyt nuo antibiotiku poveikio, dar nuo kosulio ir 80 lt kaip ner 4u.gif
pikta truputi,kad jei nedarbingumas sodra moka grazius, kuriu net neuztenka gydymui schmoll.gif

Bet ai, visumoj labai tikiuosi jog nuo situ jau pageres rolleyes.gif

Nez ka cia veikt, ilsiuosi ir tiek, reikes eit koki filma megint paziuret smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 04 sausio 2013 - 14:02