Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Nu Kaciau del dzinsu dydzio tai super, nieko nera maloniua nei i tokius dydzius itilpti ir nerealiia graziai atrodyti, saunuole bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas, sveikinuosi su didziuliu puodu arbatos 4u.gif
Atsakyti
laba laba visoms thumbup.gif


joa.... 34 dydis , jau išsiilgtas blush2.gif nors viršutinė dalis dar liko ( nepasant išdidėjusios krūtinės ) , o apatinė - jau keli mėn. kaip nėštukių kelnėse lotuliukas.gif

vis galvoju, kad iš karto po gimdymo nepavyks į įprastų dydžių drabužius įlysti... na nieko , tikiuosi 6 mėn. laikotarpyje susitvarkysiu biggrin.gif
Atsakyti
Irmulia labukas 4u.gif

Jau kas kas, bet tu tai tikrai kaip tik bus laikas ir galimybes sugrisi i savo dydzius mirksiukas.gif ax.gif

As vakar bendravau su buvusia kolege susikambinom, jos broliene sveika mityba ir sportu nusikrate 40kg, buvo net 55 pasiekus bigsmile.gif
na sveikintina labai labai, ir sake jokios nudribusios odos nieko, masazu dare ypac veido srityje, bet tokie rezultatai, jei neklystu per metus g.gif

Bet ji jau visai nieko negalimo iki tol nevalge, i svecius visur visada vezdavosi savo maista ir tt, sveikintini pasiekimai, sake nei patik nesitikejo,kad sitaip sulieknes bigsmile.gif

Tai mums cia iki 10kg nenumest geda geda butu, apsileidimas tiesiog cool.gif biggrin.gif
cia pagal poreikisu vienai 5 kitai 10 kitai 8 man pvzd 8 kg butu idealu numest wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 03 sausio 2013 - 13:40
Labutis 4u.gif

Irmulia, tikrai tilpsi i tuos dzinsiukus, ir speju, greiciau nei per 6men. ax.gif
Armante, bet visus metus veziotis savo maista i svecius, nei kasnelio gardumyno - nu nezinau.... Reikia but geleziniam. Nebent kai pagauni azarta ir tai tampa issukiu sau ir kitiems, gal gyvenimo budu.
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 03, 14:46)
Labutis  4u.gif

Irmulia, tikrai tilpsi i tuos dzinsiukus, ir speju, greiciau nei per 6men.  ax.gif 
Armante,  bet visus metus veziotis savo maista i svecius, nei kasnelio gardumyno - nu nezinau.... Reikia but geleziniam.  Nebent kai pagauni azarta ir tai tampa issukiu sau ir kitiems, gal gyvenimo budu.


tiksliai nez ar tikrai metus, bet joa, maista vezdavosi savo, na kaip virsvoris didelis turbut kitaip ri neimanoma, nes vis paragavus nelegalaus pacios zinom,kad poto nutrukstama, tai butu tampiusis kelis metus ir nieko nepasiekus, o cia va per metus, dabar jau paivairina sake, jau viskas, beliko tik islaikyti 4u.gif

Papildyta:
Taqrkim kaip ir as tada.pradejau sverdavau 64kg 5savaites tikrai net nieko nelegalaus nesuvalgiau ir numeciau 8kg, su labai daug fizinio aktyvumo ir derinimu, o poto jau kaip patikau sau tai stumdziaus stumdizuas, tai kolos stikline, poto dar viena, tai savaitgali jau tipo galima ir tt ir tt, aisku vistiek super, nes is visu per ta laika numestu kg 4kg niekada dar nebuvau ataugus, daugiau nei 60 sverus nesu rolleyes.gif

Pagalvojsu, susiimciau dabar rimtai geriems trims menesiams, tai figura taptu ideali, nes tiek nedaug tereikia jau man, aisku ideali pagal galimybes kokia gimiau biggrin.gif , bet be lasinuku, pasortavus stangri, rodos tiek nedaug tereikia, bet verkslenu verkslenu unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
joa, išlaikymas - tai sakyčiau sunkiausias etapas drinks_cheers.gif , nes rodos, kaip ir viskas smagu, bet jei tik užtempsi ilgėliau su apsivalgymais ko nereikia, svoris bematant grįžta visu savo gražumu. Bendroje visumeje, bet kokiu atveju ( tiek svorio, tiek figūros o svarbiausia - sveikatos, atžvilgiu) reiktų išlaikyti sveikos gyvensenos pagrindus ( tai nėra lengva doh.gif ) , tada yra gerokai lengviau, nes ten kalorijos juk sveikos, ne tos "tuščios" mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Armante @ 2013 01 03, 15:08)

Pagalvojsu, susiimciau dabar rimtai geriems trims menesiams, tai figura taptu ideali, nes tiek nedaug tereikia jau man, aisku ideali pagal galimybes kokia gimiau  biggrin.gif  , bet be lasinuku, pasortavus stangri, rodos tiek nedaug tereikia, bet verkslenu verkslenu  unsure.gif  blush2.gif


matai, puikus tikslas , puikios teisingos mintys : mityba + sportas thumbup.gif nieko jau greitai ateisiu į palaikymo gretas, dar trejetas mėnesiukų ir palengva pardėsiu linijas su jumis dailinti, nors ir dabar stengiuosi visais būdais (bet esu nusivažiavusi, tenka pripažinti... blush2.gif ) laikytis lotuliukas.gif šiandien , pvz. atsportinau savo 35 minutes programos, dar vakare atminsiu kokį pusvalanduką, jei vyras neužriaumos kad tai per daug ir beibį kankinu hihihi.gif wub.gif
Atsakyti
As jau izengiau i ta doros takeli. Jau 3 diena saziningai sportuoju, ziuriu mityba, vakar sveciuos nei sausainiai, nei Rafaelo viliojo. Buvo gaila islieto prakaito diena. biggrin.gif Ir tiktai nesinori ilgai tampytis su tuo svoriu pirmyn - atgal.
Ech, kad man taip 8kg per menesi... Iki savo gimtadienio, uz 1,5men noreciau svert bent tuos pacius 62kg (o tai viso labo 8kg) doh.gif Ir po to vel ridenti kilogramus zemyn. smile.gif praeita gruodi net 58kg buvau pasiekus....
Papildyta:
As tai nuosirdziai tau patarciau, Irmulia, nepersistengti su sportu siuo metu. Juk nebedaug liko iki nestumo galo, spesi atgaut tas formas. 4u.gif Vaikelio sveikata svarbiau... Juk ir virkstele gali apsisukt, ir pasitempt gali pilvuka...
Atsakyti
Labas panos, pati užviriau košę, kad visos grįžtam, o pati nesirodau, blush2.gif blush2.gif ax.gif tikrai labai nuostabu, kad atsirado tokia graži ir mums visoms labai artima tema, nes mes cia visos senbuves suguzejusios:)
Nepykit, bet labai sunku man ilgai sau leisti prie kompo... Tikriausiai savo darba galiu kaltinti ir laika, pradejau ruostis naujiems metams, darbai griute griuva....
Bet viena, pasakysiu tikrai kasdien pagalvoju apie musu puslapiuka, taip paskatinu save neprisivalgyti visokiu negerumu, galvoju, ka reiks parasyti Jums:)

Tai visų pirma, visas su Naujaisiais 2013 metais, tikslu ir darbu metais:) truputi uzmeciau aki, kad kai kurios dave grazius pasizadejimus, tai as zinokit ju rastu dar neturiu, vis minty...nuo Nauju tvarkaus su mityba, pasportuoju nors mini mini...ir siaip noriu pradet graze, gana cia, 2012 ir taip buvo nekokie, tai bent ta velnio tuzinuka pasiruosus stengtis:) mirksiukas.gif

Labai dziaugiuosi visu pasiekimais, dziaugsmais, graziomis akimirkomis:)

Išties, Armantes zinute perskaicius iskart atejau, sazine uzgrauze, negyvai...aciu tau nuosirdziai smile.gif

Ineza, prasei parodyti savo vaikiuka, ok, kada ikelsiu:) 4u.gif

Irmule, kaip faina Jums, negaliu atsiklausyt kaip nuo dusios mastot apie ta stebukliuka, zinok numesi greit, tiesiog tuo neabejoju, reik tik noro... smile.gif thumbup.gif

O aš va pasiimsiu savo klecka is darziuko anksciau ir rausim i Vln, noriu savo vaikuti nuvesti i zaidimu kambari pasizaisti, paskui apeisiu parduotuves, gal ka issirinksiu, nors su mano mazu, sunku turbut bus:) O siaip tikrai visos su manim... Gal i ritma isoksiu jau kita savaite, tai daugiau paplepesim:) Nes ryt ir sestadieni dirbu, tada gimtadieni, sekmadieni ilsesiuosi:) smile.gif
Atsakyti
@Andrea, 3 dienos - puiku, nors nėra didelis rodiklis, bet būtinai išsilaikyk visą mėnesiuką ar 40 dienų - tada bus vėl susiformavę įpročiai mirksiukas.gif

dar dėl svorio, pabendravusi su sportuojančiomis namie, suvokiau, kad ne pačiame svoryje esmė, ne svarstyklių parodymuose, ir net ne apimtyse, o tai ką matai veidrodyje - mirksiukas.gif

taigi, nenusikūdiname iki beprotystės, o stangriname savo linijas thumbup.gif
Atsakyti
Irmulia, oi kaip fainai tu dar ir pasportuoji pagal nestukiu programa wub.gif saunuole

Man tai zinau reikia tik labai labai noreti, ir netrumpam uzsinoreti, o noreti labai blush2.gif tada as daug galiu cool.gif bet reikia noreti unsure.gif

Andrea, na taip ir toliau, nez kazkaip save uzsimotyvuok g.gif

Lidiki, labas pasipasakok, sugrizk, gi nebutinai jau iskart ir su meniu, sita tema nera jau taip grieztai, bendraminciu tema, kartu pasieksim cool.gif beje, kai fainai,kad ryzaisi nusitamsint plaukucius, pasipasakok kaip cia taip sumastei, beje tinka tau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 03, 15:18)
As tai nuosirdziai tau patarciau, Irmulia, nepersistengti su sportu siuo metu. Juk nebedaug liko iki nestumo galo, spesi atgaut tas formas.  Vaikelio sveikata svarbiau... ------------


patikėk, pastaruoju metu mano darbas gan sėdimas- o tai mane žudo, dar oras nepavydėtinas, tad nėra kaip kitaip pajudėti daugiau kaip elipsiukas ir spec. neščiosioms skirti workout'ai mirksiukas.gif
o be to, na kam gi tos neigiamybės iš karto ??? blink.gif verysad.gif man, intensyviai sportavusiai prieš nėštumą, staigiai nutraukti visus sportus ir gulėti bambą išvertus ant sofkutės - nėra gerai schmoll.gif + yra akivaizdu, kad sportuojanti ( su saiku) moteris ir lengviau išnešioja ir pagimdo cool.gif

Papildyta:
QUOTE(LiDiKi @ 2013 01 03, 15:19)
Labas panos, pati užviriau košę, kad visos grįžtam, o pati nesirodau,  blush2.gif  blush2.gif  ax.gif  tikrai labai nuostabu, kad atsirado tokia graži ir mums visoms labai artima tema, nes mes cia visos senbuves suguzejusios:)
Nepykit, bet labai sunku man ilgai sau leisti prie kompo... Tikriausiai savo darba galiu kaltinti ir laika, pradejau ruostis naujiems metams, darbai griute griuva....
Bet viena, pasakysiu tikrai kasdien pagalvoju apie musu puslapiuka, taip paskatinu save neprisivalgyti visokiu negerumu, galvoju, ka reiks parasyti Jums:)



oi, nesuk galvos, čia juk ne prievolė - turi laiko brūkšteli kaip ten tavo padangėje kas, neturi, nebūkšteli mirksiukas.gif

QUOTE(LiDiKi @ 2013 01 03, 15:19)
Irmule, kaip faina Jums, negaliu atsiklausyt kaip nuo dusios mastot apie ta stebukliuka, zinok numesi greit, tiesiog tuo neabejoju, reik tik noro... smile.gif  thumbup.gif


tai kad kitaip neišeina wub.gif laukiam kukulio beprotiškai wub.gif žinau, kad daug kas keisis kasdienybėje, bet tai visai negazdina biggrin.gif

o dėl lašinukų, tai jau neturėsiu kur dingti, čia prisiklykavusi blush2.gif doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 03, 14:46)
...bet visus metus veziotis savo maista i svecius, nei kasnelio gardumyno - nu nezinau.... Reikia but geleziniam.  Nebent kai pagauni azarta ir tai tampa issukiu sau ir kitiems, gal gyvenimo budu.


tai kad nieko sunkaus tame ,nėra mes su vyru tai perėjome ir sav omaistą vežiodavomės ir sau pasigamindavome- visi jau buvo pripratę prie to mirksiukas.gif čia gal daugiau su savimi reikia susikalbėti susiderėti ir tiek mirksiukas.gif nes kai pagalvoji, nuo visokio į save kišąmo šlmašto tik sveikatą , patį organizmąiš vidaus gadiname/nuodijame, ne vien figūrai kenkiame doh.gif
Atsakyti