Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Sveikute Andrea, joa, tikria dziaugiuos,kad aisku ir ,kad pageres, siaip tikrai jau atrodo geriau, tik dabar suaktyvejo kosulys, to nebuvo ryte, bet visumoj pati savijauta jau geresne tikrai, nebejauciu to sleikstulio tokio kaip pykinimo thumbup.gif

Liudna siandien temutej verysad.gif

Truksta man Lidiki, gi jau cia dabar nera grieztas kazkoks liekninimosi kampelis, sutarem bendrausim ir sieksim rezultatu kartu kam to noresis 4u.gif

Andrea oi tai neblogai pasisiveciavot thumbup.gif du viename tongue.gif
Atsakyti
Andrea-buvau macius,bet zinai nedarinejau spinteliu,palepiu.Bendras vaizdas puse velnio,virtuve lb nepatinka-bet jau radau budu kaip pakeist viska..o taip cia gero sveitimo reikia..pykstu lb ant vyro,taip neatsakingai ir neapgalvotai padare.Nepasieme net offo,atveze paliko ir kukuok su vaikais kaip nori tarp apsniauksto namo...nei pavalgyt,nei atsigert vandens nieko..tai kaip man su jom issivalyt sad.gif kiek pajegiau valiausi-didzioji mazaja ziurejo... Ryt vel vyras dirba... Zdz sunervino juodai...
Nuejom i parduotuve,nusipirkom pavalgyt,vandens...as is tu nervu valgiau tik tuno,vandens...irgi 2in1....laukiu db savo princo,kalbesim apie vietuve biggrin.gif
Mergytem tj patiko cia,ypac vyresnelei-jos kamb lb didelis ir su stoglangiu-kaip auksaplauke sake bus,i zvaigzdes nakti ziures wub.gif kiemas fainas ir namai silti atrodo-visi pliusai...ai dar vietos daug,kai is 3kamb i 5kamb nama tai thumbup.gif
I vakara nuotaika pagerejo kazkiek..
Atsakyti
Kaciau, visu pirma uzuojauta del namo, o tai tu nepatikrinai pati ka nuomuosites? Dazus arba spec spiritu, arba vandeniu su muilu, arba su spec grandikliu, kad nepazeist pavirsiaus.
Jei ka skambink, nes ryt iseinu darban, o jei ka galiu popiet ir prilekt paziuret, o jei labai blogai, tai bandykit savininkams sakyti, kad paruostu nama, nenusileiskit, jei prastam stovi negali nuomuot, yra spec instancijos, kur nuomininkai gali kreiptis, maudo nes ne airiai, nenusileiskit.
Andrea, o kodel tu lakstei paskui vaika? Ar namie viskas suslepta ir nemokini kas vaiko zaislai o kas suaugusiu? Taip tik sau labiau apsunkini gyvenima, ar cia tik sveciuose taip rolleyes.gif tik nesupyk, man tai kas, bet tik tau paciai but lengviau ir mokytis ir kitkuo uzsiimt ar su draugem plepet, kai vaikai zinotu kas galima o va kas jau gali prisaukti pasekmes blush2.gif
Mano abu uzaugo, su vazomis ant zemes, mobiliakais ir distanciniais po nosimis, tik zinojo, kad tai suaugusiu zaisliukai ir liesti ju nevalia, zodziu tikra Frekenbok mamka lotuliukas.gif
Viskas, iki rytojaus, privalgiau nesamoniu, bet nusifotkinau, ryt ikelsiu i fotki, ryt darbelin, aciu dievui, prisisportuosiu ir nebus kada slemsti doh.gif
Atsakyti
Na jei mane paliktu viena naujame name be maisto ir vandens su dviem maziukem, tai... gun_bandana.gif Turbut susiraukus buciau mazu maziausiai savaite. biggrin.gif Del offo,tai gal negalejo?
Atsakyti
Fanore-maciau as,zinai bendras vaizdas nieko,tik pradejau traukt kampus-nugi baisu,nevalyta visur.Antras aukstas tvarkingas,virtuve ir valgomasis apstires..
As kai karstakose tai man labai greit nervai sukilo,veliau ikaliau kavos na pamazu vaizdas lyg geresnis.Mb isvis nesuprato ko siuntu-na nebutu vyras..Rytoj tai kalbesimes del ciuziniu-sake naujus turi atvezt-kai ziurejom nama..nu o snd ka manai? Nepakeisti! Nu nusileist tai nenusileisim,jau ant popierio susirasiau kas ne taip..darbo reiks-antram aukste kilimine danga atplaut,spinteles virtuvej sutvarkyt-ju pavirsiu galvoju klijuot vinylu-ar neteko bandyt?girdet? unsure.gif
Papildyta:
Andrea-maniskis darboholikas,jis nkd offu negali turet... Tai panos zinokit labiausiai del to ir pasiutau!!! Ir valykis,ir maista eik nusipirkt(turejom kazka ir senu namu) ir dar su vaikais buk..
Atsakyti
Fanore, ner uz ka pykt. Namie tai zino, kas galima, o kas ne. Paciupineja ir tuos mygtukus pultelio, ir po spintele virtuvine prasisuka, bet nieko neiskrecia. Bet pastaruoju metu jau nesusitvarkau... 1m8men dukryte nu taiiip neklauso, isdykauja konkreciai. Eina pro egle namie, tai butinai paims zaisliuka, des i kojas ir mes ta zaisliuka kuo toliau, jei pamato, jog ateinu. doh.gif O jei nebuna taip, kaip ji nori (ar negauna, ko tuo metu nori0, krenta iskart ant zemes ir guli rekdama. Nu su pirmagimiu tokiu ciudu nei karto nebuvo, tai net nezinau kaip elgtis.... Su broliu nepazaidzia ilgai, nes skirtumas tik 2m, abu pesasi, brolis pyksta, kai atimineja zaislus, arba brolis per grubiai pradeda ziast. Gali buti, kad per daug islepinta panele... verysad.gif
O sveciuos laksciau, nes butu tikrai nesmagu, jei kazka sudauzytu... Ta seima dar vaiku neturi, tai velgi kitaip. O dar velai nuvaziavom, kai miegelis uz valanados turejo buti, gal is nuovargio kaip nutruke. Nes kazkaip nenoreciau, kad mano namie taip nutiktu turint mazu svetimu vaiku. g.gif
Tiek skaiciau tu knygu apie vaiku auklejima, o kai atsirado reali situacija, jog mazoji per daug savarankiska ir aktyvi, nebezinau kaip elgtis, kad nenuslopintu to noro paciai viska daryt, bandyt... Ir nelabai su zaislais zaidzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 02 sausio 2013 - 23:24
Andrea, taigi panele, todel ir islepus rolleyes.gif viskas jai pagal ja, jau nuo mazumos jaucia smile.gif

kaciau jetus kiek dar daug darbo taves laukia, bet poto kaip bus smagu, aisku galejo paruosti nama, tiesa sakant man irgi butu didelis pyktis schmoll.gif
Atsakyti
Bet kad jus pamatytumet, kokia ji mergaitiska: pati plaukus pries veidrodi susisukuoja is visu pusiu (net galva kaip prikaluso pakraipo, jog pasiektu), apsirengia, uzsideda batukus, kai dazausi, duodu sepeteli koki, kad butu ramiau, tai zino, kaip elgtis, kur tepti, nevalgo be seilinuko niekada, visada su visais pasisveikina ir atsisveikina, antakius kilnoja kalbindama mandrai... lotuliukas.gif
Atsakyti
Daug Armante darbelio,as darbo nebijau,man patinka krapstytis,tvarkytis.Tik su merginom sunku,tiksliau maze-nes ir pietu miegelio reikia ir nebenori but su sese ir tt..snd toks juokas paeme,as virtuve sveiciu o vyresnele sese maitino-kose dave..nu toks grazus vaizdelis biggrin.gif wub.gif
Ieskau dabar to vinylo lapu-uzsibizinau apklijuot virtuves spinteles-nes virtuve mane i nevilti varo..

Gavau tik emaila jog rubus rytoj gausiu kur sopinaus,na tai linksmiau,ant vyro maziau pikta-jo pinigine gi patustinau gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 03, 00:44)
Bet kad jus pamatytumet, kokia ji mergaitiska: pati plaukus pries veidrodi susisukuoja is visu pusiu (net galva kaip prikaluso pakraipo, jog pasiektu), apsirengia, uzsideda batukus, kai dazausi, duodu sepeteli koki, kad butu ramiau, tai zino, kaip elgtis, kur tepti, nevalgo be seilinuko niekada, visada su visais pasisveikina ir atsisveikina, antakius kilnoja kalbindama mandrai...  lotuliukas.gif


Jetus kokia fainuole wub.gif
o tas amzius ,kad lakstyt is paskos greit pasibaigs nei nepajusi
irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 03, 00:50)


oi tai fainai ryt tik matuosi ,tik staipysies ir poto be pykcio namus sveisi thumbup.gif
linkiu,kad viskas tiktu ir patiktu 4u.gif
Atsakyti
Andrea-na ir fainuole tavo dukryte! wub.gif
Armante-jo rytoj stapysiuos ir eisiu vel sveist,dar pasivaiksciot iseisim-rajoniuka apziuret.
Siandien gavau dzinsus 34dydzio-ir taip bijojau tilpsiu ar ne...nu gi telpu-ir drasiai,niekur neverzia-tai toks smagus jausmas wub.gif

Gerai mergaites,uzmigo mazoji,einu tvarkytis toliau.Saldziu sapnu visoms!
Atsakyti
wow, Kaciau, jau 34 dydis? Baltas pavydas... blush2.gif Saunuole, mergyt!

Atsakyti