Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Mes naudojames arba isohunt.com arba linkomanija.net smile.gif
Niu lekiu miegucio. Saldziu sapnu, kas dar nemiegate. 4u.gif
Atsakyti
Ineza-smagu ir jauku tos sventes su seima wub.gif

Andrea-sveikatos balionelis tau 4u.gif nesu turejus tokio dalyko,bet isivaizduoju jog nekazkas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2013 01 01, 23:46)
labas mergeliukės  wub.gif  visas su atėjusiais 2013 - aisiais , pačiais geriausiais, produktyviausiais ir visokiais teigiamiausiais metais !!!


Irmulia labas, labas drinks_cheers.gif
Smagiai atsventet Naujuosius metelius. biggrin.gif
Labai lauksime nuotraukyciu tavo su pilvinuku ..

p.s. kur nusprendet susitikti su savo mazyliu? (kokioje gimdymo istaigoje?)
Atsakyti
Andrea-gal turi pakvietimu i linkomanija? blush2.gif
as naudojuos torrent.lt ax.gif tik dabar kai internetas lievas tai mazai ka siunciuosi..o naujuos namuos internetas bus ohoho koks-greiciausias Airijoj-na tai pumpuosim filmus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jum Lt gerai,kai interneto greiciai tokie thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Sveikinuosi gurksnodama savo rugstuji spanguolini smoothie. smile.gif Raumenu neskauda, nors buvau nusiteikus blogiausiam. thumbup.gif

Kaciau, del pakvietimu i linkomanija,tai paklausiu vyro, nes nelabai as ten nusimanau. blush2.gif Pumpuokit pumpuokit filmus, kad tik hardas paveztu. biggrin.gif O su greiciais tai taip, Lt gerai. Filma parsiuncia per kelias min. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, kaip smagu, kad tiek priraset 4u.gif
Meniukus sakot, as uz, bet neprizadu ar asmeniskai rasysiu, kol dirbu fizini darba, tiesiog turiu valgyti sociau, jau isbandyta, kad man krenta jei skaiciuoju angliavandenius, nes vakar tai nutrukus buvau, matos tiek ckal naktiniam klubeisdeginau, kad rrikejo atsigriebti, o jau kaip raumenis skauda siandien doh.gif
Taigi, 7grudu kose,rugstyniu sriuba su kiausiniais, 2snickeriai, 6 ryziu paploteliai aplieti sokoladu,beje sriuboje 6 kiausiniai buvo, blush2.gif tai toks mano meniukas, tai jau siandien stengsiuosi buti gera, planuose obuoliai, varske su medum, seklos, o kaip bus ziuresim g.gif
Ineza, nuotaukeles fb dabar jau gali matyt mirksiukas.gif
Panos, neuzmirskit siandien pat nusifotografuoti, ir jokiu nuolaidu, isskyrus pilvinukes 4u.gif as pabaigiu rasyt irgi begu, nes nu zinokit, kaip fain matyti skirtumus, as vis patikrinu nuo ko pradejau, tai vaje koki pilvuka turejau doh.gif
Kaciau, daugiau optimizmo i kraustymasi, jau kas kas, bet as rekordus musu siuo reikalu, ir jei reiktu per pusdieni uzsimerkus persikraustyciau, nors daiktu per tiek metu patiek kiek uzgyventa, esme planas, saziningai metimas menkniekiu kuriu net nezinojai turint, ir rusiavimas, kiekvieno kambario ir vualia biggrin.gif
Armante, o as ne taip kaip visos kumscius laikyt einu, o sakau kai pasveiksi i lova vyra meti, kasdien, menesiui....ir rezultatu ilgai laukt neteks, bet.....jei planuojat remontus, juos pirma uzbaikit ir tik tada planuokit lialiu, nes su kiekvienu remontu stresas yra neisvengiamas, o jei norit sveiko ir ramaus lialiaus, tau jokiu stresu!!!!! Taigi, greit pasidarot laiptus, o tada vyra verti ant menciu antresolese o visa kita ivyks savaime wub.gif
Beje as siandien ismiegojau 13.5 val doh.gif
Gerai, begu savo programelei, tada nuotraukyte ir darbu tvarkymas mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergeliukės bigsmile.gif na išmiegojau tai ilgai doh.gif , bet jaučiu po naujųjų šventimo dar iki savaitgalio atsigaudinėsiu ( vis gi iki pusės penkių ryto mes ten smagiai ramiai ševntėme lotuliukas.gif , tai kukulis matyt nelabai suprato, kas vyksta lotuliukas.gif ) dar spėjau į kursus Šemetos užsirašyti , šį savaitgalį lėksim su vyru šviestis visokiais nėštumo/gimdymo klausimais wub.gif Smagumėlis thumbup.gif

pusryčių nebuvo... pramiegojau... blush2.gif pietums - gougeres su daržovėmis, kepti vakar vėlai vakare ( iš vakaro rūpinuosi, kad maniškis papietautų darbe,o tai jei neįdedu maisto tai ir dažniausiai numuilina pietų laiką pasiteisinant, kad nebuvo kada doh.gif biggrin.gif )

dabar medituoju prie pagalvių, nes kuo toliau tuo labiau nerandu vietos lovoje lotuliukas.gif tai nusprendžiau, kad man reikia tos spec. pagalvės pilveliukui- siūsiuos pati (greičiausiai) biggrin.gif dabar tik tinkamo modelio ieškau, sau priderinti, nes tie LT parduotuvėse siūlomi nelabai žavi schmoll.gif

Ineza, žinai, dar neaišku, kur tiksliai gimdysiu, neišsirenku... tai ko noriu Vilnius nelabai gali pasiūlyti doh.gif

kaciau, jei reikia pakvietimo, tai brukstėlk per Fb ar až, turiu laisvą biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, na siandien buvau pas gydytoja, deja jus buvot teisios, gavau kursa antibiotiku, iki penktad, tada vel ims krauja ir ziures ka toliau.
uzsiminiau del leliuko sako jau geriau issigydyt, nes jei liks ta bakterija tai dar blogiau.

Pasirodo kazkokia bakterija. Krauja eme, tai tiksliai nepasakysiu, bet tik pamenu skaicius, ten kur norma iki 5 pas mane 15 kur norma iki 8 pas mane virs 20 blink.gif sake labai nesigasdint, didele infekcija jei jua kur virs 20 butu virs 50, bet ir sia reik isgydyt, va todel man tas galvos skausmas ir pykinimas buvo verysad.gif dabar geriu vaistukus ir labai tikiuos, jog geres, nes sake jei negeres vaziuoti i infekcine ligonine unsure.gif

Tai tiek, guliu ir tiek, nusnaudziu vel guliu, geriu labai daug arbatos, tikiuosi isvaryt ta bakteriuka unsure.gif
Atsakyti
Prisiminiau del tu laiptu ir tu remontu, didieji darbai pas mus atlikti, liko tik strichavimai, tai cia is algu darant dar daug metu judesim, laiptu sutvakymas didziausias nesvarus darbas.
Siandien buvo laiptu atstovas, jo darbu pasitikim is ju uzsakem duris bute, bet tikejomes pigiau, galvojom vienoj vietoj lokio pedos, bet atkalbejo, nes pasidarytume vel tokius pat nesaugius kaip turim tik kitoj vietoj, tai pasiule normalius pasidaryt, aisku ju kaina dvigubai isaugs iki 6000 ir daugiau tai taupysim dabar musu tikslas sita vieta rolleyes.gif bet manau bsu grazu wub.gif poto

Tai mes gyvenam bute, kas liecia nama tai turbut tikrai darbelio visam gyvenimui, nes ir vidus, ir laukas smile.gif bet gyventi name vistiek malonumas wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! Rasau per tel nes jau is nauju namu..dieve kaip pasiutau siandien ant saviskio!!! Jau i koki nama nuejom-ir verkiau ir tiesiog nezinau uz ko griebtis...mazoji matyt jaucia viska,be galo nerami..isvaziavo vuras i darba,as su kava prisedau pamigdyt mazules ir eisiu sveist kampu,tikraja zodzio prasme..
Fanore-tu kaip valymo experte,gal zinai kaip nuo baldu nuvalyt dazus??

Nezinau kada i svecius pasikviest galesiu nes dar tokio apleisto ir netvarkingo namo neteko matyt.O maniskis laimingas-susitvarkysim sako,tai nors su kocelu vozk! Gera pamoka,kad reikejo lyst paciai ir visur ziuret...o db kas belieka man...

Pasidejavau ir einu toliau..

Armante-sveikatytes!!!
Atsakyti
Jetus Kaciau panasu labai daug darbo, pervargsi, issisveisi, bet poto bus malonu gyventi, kantrybes sveiciant, labai nepervark 4u.gif
Atsakyti
O tai tu, Kaciau, nebuvai macius to namo? verysad.gif As tai negaleciau nemacius sutikt kraustytis. blush2.gif Viena karta ir mes seniai seniai dar Lt isikelem i toki butuka. Atsveiciau su malonumu visus kampus, isikuren, o po menesio isvykom is Lt.

Armante, na reiketu izvelgti ir geraja puse tavo dabartines situacijos - pagaliau aiskus ligos sukelejas, belieka tik kuo greiciau pasveikt. 4u.gif Kaip dabar jautiesi, ar geriau? Jau turetu antibiotikai veikti...

Neseniai grizom is sveciu, netiketai buvom pakviesti. Tai 2 val pralaksciau paskui mazaja... doh.gif vienas kambarys tik, eglute papuosta, maisto ant stalo prideta, duris i lauka atsirakina pati, duztantys daiktai po ranka, stiklainiai virtuvej ant zemes, antra sporto doze siandien.... lotuliukas.gif
Atsakyti