Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Kaciau kaip fainai nauji namuciai, pavargsi, bet poto kaip smagu bus, tai turesit ir nuosava kiema kaip suprantu bigsmile.gif
ir dar jei teisingai uzfiksavau tai su Fanore busit beveik kaimynes g.gif bigsmile.gif siaip tai jegiskais, na niekada siaip nebutumet susipazine, susipazinot sioj temoj, o dabar netyciom neplanuotai net kaimynes busit, nu jega, gal labai gerom draugem patapsit rolleyes.gif

Kaciau, sestad ryte pasidariau testa, nes nusipirkau specialiai tam, kad zinociau per naujus galesiu islenkt taure viena kita ar ne,nes per kaledas susilaikiau nuo vyneliu ir tt.

Aha Ineza tikrai, kaip Jus naujus atsventet?
Atsakyti
Irmulia-kokios jaukios ir siltos jusu sventes simet wub.gif wub.gif wub.gif
Tikiuosi ir visi metai tokie bus-kupini meiles,silumos ir to jaukumo wub.gif

Armante-joa turesim dideli kiema su zolyte ax.gif Jau dabar galvoj projektai,kaip gelem uzsodinsiu.Ryskiom-geltonom,oranzinem wub.gif biggrin.gif mergytem tai ten rojus bus,nes ir rajoniukas ramus.Tik as truputi stresuoju,del mokyklos,del to mano vairavimo(turesiu greit ismokt vairuot,teorija tai kas,planuoju jau laikytis savaiciu keliu begy,bet tas vairavimas-nezinia kaip seksis,pamirsus jau daug ka nuo mokymosi,o dar kiek baimes man doh.gif ),zodziu pries kraustantis man kazkokia nerimo banga lotuliukas.gif doh.gif
o su Fanore busim kaimynes,per gatve perbegi,ir jau kavinames ax.gif biggrin.gif
nerealiai fainai ispuole,tikrai kas galejo pagalvot,jog temoj susipazinsim,ir taip atsitiktinai net gyvensim kaiminystej.Nu smagu ax.gif

ka testukas rode?Nepyk,kad as taip klausineju..Su antraja panelyte dariausi 3testus,2 is ju rode neigiama,nes matyt buvo dar mazai laiko.Zodziu skaiciavausi dienas,tada vel dariausi testa(nes sirdyje jauciau jog tikrai kazkas netaip),ir 3 parode jog laukiuos nestuke.gif wub.gif

Tikiuosi viskas bus gerai ir greitai pasveiksi,o jeigu smagios naujienos bus-tai be galo dziaugsiuos uz tave ir tavo vyra biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 01 sausio 2013 - 23:03
kaciau, ačiū, labai tikiuosi, kad taip ir bus, nes man skaičius 13 - tai kažkas stebuklingo ir benrdai ir grynai asmeniškai biggrin.gif

N testukas? fainas dalykas thumbup.gif savo pirmąjį ir tą vienintelį iki šiol saugau ir saugosiu, jau numačiusi vietą kukulio foto albumėlyje wub.gif maniškis labai jau ryškiai rodė dvi juosteles , o MB tai pamatęs tiesiog šokinėjo iš laimės wub.gif biggrin.gif ech, smagus tas planavimas wub.gif

aha, Armante, tai jau planuojate? ar dar tik planuojate planuoti? bigsmile.gif


beje, dėl meniuko, galiu saviškį šios dienos surašyti:

pusryčiai : vanduo + 3 mandarinai
priešpiečiai : 1 mini triufeliukas ( juodo šokolado) + mažas indelis avižinės košės su gabaliuku sviesto + karštas vanduo su citrina

pietūs : lėkštė aštrios barščių sriubos su grybais + vanduo + gabaliukas šokoladinio pyrago be miltų

pavakariai : 5 mandarinai + indelis varškės su mėlynių uogiene + vanduo

vakarienė : 4 gougeres su šviežių daržovių salotomis

toks šiek tiek padrikas meniukas kaip ponaujametiniam hihihi.gif na bet nieko , ryt - salotų diena ir dar tokių a lia kepsniukų, kurie jau senokai mintyse kapso lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaciau aciu, man kaip tik malonu, kad va cia turiu su kuo pasitarti 4u.gif
rode neigiama, bet laiko po paskutiniu santykiu jau buvo daug praeje, labai tikejausi aisku, bet... 4u.gif
O paskui tas sunegalavimas, dabar dziaugiuos is dalies, kad dar ne, nes pergyvenciau labai 4u.gif
Papildyta:
Irmulia labas bigsmile.gif tikrai labai smagiai matau atsventet, jums sie metai bus nuostabus wub.gif

O planuot jau planuojame wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 01 sausio 2013 - 23:16
QUOTE(irmulia @ 2013 01 02, 01:09)
kaciau, ačiū, labai tikiuosi, kad taip ir bus, nes man skaičius 13 - tai kažkas stebuklingo ir benrdai ir grynai asmeniškai  biggrin.gif

N testukas? fainas dalykas  thumbup.gif  savo pirmąjį ir tą vienintelį iki šiol saugau ir saugosiu, jau numačiusi vietą kukulio foto albumėlyje  wub.gif  maniškis labai jau ryškiai rodė dvi juosteles , o MB tai pamatęs tiesiog šokinėjo iš laimės  wub.gif  biggrin.gif ech, smaguas tas planavimas  wub.gif

aha, Armante, tai jau planuojate? ar dar tik planuojate planuoti?  bigsmile.gif



saugau ir as testukus wub.gif nepakartojamos akimirkos...
o kai gims jusu kukuliukas...ech...zodziais neapsakysi,nenupasakosi,tiesiog kiekviena mama tik tai tezino...sparnai atsiranda,kazkokia euforija.. wub.gif wub.gif wub.gif
vakar ziurejau vakare nuotraukas ir taip gera prisiminti visas pirmas akimirkas,tiek pirmos dukrytes pirmus metus,tiek antros...
Jau stai ir pirmasis gimtadienis mums ant nosies,o rodos tik nesenai supavau kudikeli wub.gif
Atsakyti
jergutėliau, kaip faina !!!!!! thumbup.gif thumbup.gif Armante, žinok, jau laikau visas įmanomas suratyti špygas ir kumštelius už Jūsų stebukliuką wub.gif


o mane, tai po šiandieninės varškės sukapojimo, toks rėmuo užgraužė, tai laku vandenį kibirais, jonizuoto gerti per daug negaliu, nes buvau jau gerai nušarminusi organizmą, o tai nėra labai palanku beislaukiant... žodžiu, šiandien dar natūralaus jogurtu vos ne litrą prigriebusi, ryt kabinsiu pavakariams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2013 01 02, 01:15)
Kaciau aciu, man kaip tik malonu, kad va cia turiu su kuo pasitarti  4u.gif
rode neigiama, bet laiko po paskutiniu santykiu jau buvo daug praeje, labai tikejausi aisku, bet...  4u.gif
O paskui tas sunegalavimas, dabar dziaugiuos is dalies, kad dar ne, nes pergyvenciau labai  4u.gif
Papildyta:
Irmulia labas  bigsmile.gif tikrai labai smagiai matau atsventet, jums sie metai bus nuostabus  wub.gif

O planuot jau planuojame  wub.gif



linkiu kad kuo greiciau gandrai jus aplankytu wub.gif wub.gif wub.gif o dabar tada reikia gerai pasveikt,pagyt,kad nestuke.gif metu nesirgtum isvis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2013 01 01, 23:21)
Aciu mergaites  4u.gif jus nuostabios  rolleyes.gif

Na, o naujaisiais metais jau kibsim i namu tvarkymo darbus, teks truputi perdaryti svetaine, nez ar pasakojau buvom pasidare tokius laikinus laiptus, nes turim erdve antrasolese, dabar norim jau pabaigt tvarkytis ir nusprendem ardyt juos, uzsisakysim normalius saugius laiptus jei imanoma, kviesimes laiptininka, laukiu nesulaukiu kada pajudesim is sito mirties tasko musu remontuose  bigsmile.gif


Planuoti remontus - smagu, bet juos pradeti ir uzbaigti doh.gif
Aciu dievui baigeme duso ir burbulines vonios patalpos remonta thumbup.gif thumbup.gif
Beliko naujaji tualeta pastatyt ir duso stikline sienele. Tos dulkes ir ta netvarke vos nepribaige musu... blush2.gif

Linkiu, kad prasideje remonto darbai pernelyg ilgai neuzsitestu ax.gif
Atsakyti
Stenedama, puksedama atsportavau. O varge, kaip sunku buvo. doh.gif Bijau, kad rytoj neislipsiu is lovos. biggrin.gif Bet kita vertus, jausmas fantastiskas - pagaliau prisiruosiau sportuoti.

Atnesu ir as savo naujametini - sventini meniu hihihi.gif

Pusryciai: 2 bananai mazi
Priespieciai: kopustu - morku salotos
Pietus: Smoothie (su spinatais, saltalankiais ir spanguolem)
Pavakariai: migdolu sauja, 1 surio lazdele
Vakariene: 5 pomidorai, veliau naminio pyrago gabalelis su sv. uogom (pasilepinom visi keturiese) wub.gif


As irgi issaugojau nestumo testus. wub.gif Ir apyrankes, kur ligoninese deda, ir pirmuosius ciuptukus, rankyciu - peduciu anstpaudus. Dabar jau kitas etapas: vaiku piesiniai, atvirutes, laiskai Kaledu Seneliui hihihi.gif O smagiausia tai Irmuliai ir Armantei - viskas dar nepazinta, dar priesaky. thumbup.gif Ale nestumo virusas plinta. mirksiukas.gif Kai mes gyvenom toj grazioj saly, tai musu tarpe drauges pradejom lauktis viena po kitos. smile.gif

As tai irgi susirgau - nuo vakar pajutau slapimo puslies uzdegimo pozymius, o siandien is WC siandien su asarom ir kaip su zasies oda iseidavau. verysad.gif Kaip cia man taip atsitiko?.... Nusipirkau vaistu, lyg ir padeda, ir dar valgiau daug spanguoliu, nes prisiskaiciau, jog jos greiciau padeda pasveikt.

Lekiu lovyten, rytoj viena karaliausiu namie. biggrin.gif
Kaip faina - burbuline vonia.... Bet kiek islaidu turint nama. doh.gif Viduj ir lauke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 02 sausio 2013 - 00:05
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 01, 23:24)
Niu ka, mergytes, einu sportuoti. Pasizadejau sau, vyrui, jums - pazadus reikia vykdyt.  smile.gif Siaip gal nebuciau SIANDIEN pradejus, bet vyras  pasijuoke ka tik: "nu, jau pasimokei, pasportavai?" Ir galvoju, is principo imsiu ir pasportuosiu.  biggrin.gif  Sporto nemacius daugiau nei pusmeti, tai rytoj turbut is lovos neislipsiu.  O po to dar prie knygu pasedet galvoju.
Papildyta:
Beje, kaip kitos galvoja del meniuku rasymo? Mes su Ineza UZax.gif


Andrea - o tu turi ta 90 dienu sportavimo kursa, jei - taip, is kur gavai?
Nes lyg kazkas minejo, kad torentose yra, bet kai as tokiomis programomis nesinaudoju, galvoju is kur man ja gauti doh.gif
Atsakyti
Ineza, P90X turi omeny? As turiu parsisiuntus. smile.gif yra trys skirtingos programos; classis, lean, ir doubles. Tikrai nesunku butu kazkiap pasidalinti, bet kaip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 02 sausio 2013 - 00:09
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 01, 23:39)

Ineza-kaip Jus sutikot naujuosius metus? ax.gif



Kaciau - siuos naujuosius metus sutikome ramiai, tryse seimoje. Pavakarieniavome, paziurejome TV, tuom ir pasibaige senieji metai ir sutikti naujieji.
Nieko ypatingo, taciau ir neprastai. Svarbiausia seimyniskai wub.gif

Kraustymasis ne is maloniausiu dalyku, taciau kai isikursite manau, kad bus smagu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 02, 01:07)
Ineza, P90X  turi omeny? As turiu parsisiuntus.  smile.gif  yra trys skirtingos programos; classis, lean, ir doubles. Tikrai nesunku butu kazkiap pasidalinti, bet kaip  g.gif


Taip, taip.. Apie sitas.. is kur siunteisi?... rolleyes.gif
Ko cia man prasyt, kad man parsiustu blink.gif

Turint nama - islaidu milijonas rolleyes.gif pastaruoju metu vis kazka pirkinejam, tai sviestuvas, tai vonia, tai tualetas, tai duso sistema ir n visokiausiu dalykeliu.. Baisu..
Bet kitaip ir nebuna manau, turint nuosava busta doh.gif

Nei karto neturejau slapimo pusles uzdegimo, bet isivaizduoju, kad kazkas baisaus verysad.gif Stiprybes tau, kad kuo greiciau pasveiktum drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Armante @ 2013 01 02, 00:15)
Kaciau aciu, man kaip tik malonu, kad va cia turiu su kuo pasitarti  4u.gif
rode neigiama, bet laiko po paskutiniu santykiu jau buvo daug praeje, labai tikejausi aisku, bet...  4u.gif
O planuot jau planuojame  wub.gif


As taip pat laikau kumstelius uz Jusu stebukliuko planavima, kad viskas sklandziai vyktu.. Nepasikuklink pranesti, kada sulaukti gandriuku wub.gif
Atsakyti