Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Sveikutes drinks_cheers.gif

Visas sveikinu su Naujais metais.

user posted image

Daug ryzto, uzsispyrimo siekiant uzsibreztu tikslu. Daug sypsenu, gerumo ir demesio brangiems zmonems.

Fanore - ech, paskaicius tavo postus ir liudna, ir graudu. Nes +/- isivaizduoju kaip siuo metu jautiesi. Svarbiausia, kad dienos bega, skausmas atslugs ir po truputi grisi i gyvenimo vezes. Jei tai trecias kartas, tai jau po antrojo karto turejai jam neatleisti ir pasiusti velniop. Bet tu teisi - tas tikejimas tave priverte dar karta pabandyti, tai naturalu. Taciau, tikriausiai pati puikiai supranti, kad sirdis per daug sudauzyta, jau nebebus visu sukiu reikalingu jai suklijuoti. Tik nauajs zmogus, jo demesys ir taves ivertinimas tau suteiks pasitikejimo savimi. wub.gif
Noreciau ir as ta sexy aprangele pamatyti lotuliukas.gif

Armante - vis dar sirguliuoji? blink.gif ar geri arbatytes? ar tik vaistukus pumpuoji? unsure.gif

Kaciau - smagu, kad siandien diena leidziate visi kartu. Man taip pat kartais buan labai liudna, kai vyras kokia savaite vis uzsilaiko darbe ir su suneliu vakarus leidziame dviese. Pasiilgsti to buvimo tiesiog tryse.

Andrea - smagu, kad jau issikapstete is ligu, nes tas sirgimas, tai nekas. Mes taip pat kai buvom pradeje sirgti, tai galvojau stogas nuciuos biuletenyje sedint.
Smagia dovanele teveliams surenget, ar patiko?


As dziaugiuosi, kad baigesi sventes, visi maistai ir pan. Ryt iskrova ir rimtas zygis kg mazinimo.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineza: 01 sausio 2013 - 21:35
Su Naujaisiais Metais! 4u.gif

As tai irgi dziaugiuosi, kad sventes pasibaige, nauji metai - nauji tikslai... biggrin.gif Siandien prasimaitinau 80% raw, tai labai patenkinta savimi. thumbup.gif Laikui begant reikes pasiieskoti receptu imantresniu ir kazka pasiulyt seimynai, gal patiks. Nors vaikai labai megsta zaliuosius koktelius. Ypac panelyte mano - atsigint neina. biggrin.gif
O gal vel pradedam rasyti dienos meniu? Ar atsirastu pritarianciu? Labai motyvuodavo ir pries dedant kasni i burna versdavo susimastyt. hihihi.gif
Fanore, nu jus ir pasiauciat klube. hihihi.gif Varot vyrus is proto. biggrin.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais metais!!!

Oi Ineza as vis dar sergu, geriu arbatyciu dag, vaistu dabar net nebezinau ka gerti, rytoj eisiu pas gydytoja, negereja man verysad.gif

Fanore saunu,kad su linksmybem atsventet thumbup.gif

Ineza tai cia iki kovo pabaigos tie tavo tikslai turi buti igyvendinti? bigsmile.gif
je taip tikri jau ryt turi pradeti rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 01, 22:44)
Su Naujaisiais Metais!  4u.gif

As tai irgi dziaugiuosi, kad sventes pasibaige, nauji metai - nauji tikslai...  biggrin.gif Siandien prasimaitinau 80% raw, tai labai patenkinta savimi.  thumbup.gif  Laikui begant reikes pasiieskoti receptu imantresniu ir kazka pasiulyt seimynai, gal patiks. Nors vaikai labai megsta zaliuosius koktelius. Ypac panelyte mano - atsigint neina.  biggrin.gif
O gal vel pradedam rasyti dienos meniu? Ar atsirastu pritarianciu?  Labai motyvuodavo ir pries dedant kasni i burna versdavo susimastyt. hihihi.gif
Fanore, nu jus ir pasiauciat klube.  hihihi.gif Varot vyrus is proto.  biggrin.gif


Andrea - as uz meniuko rasyma, man tas tik i nauda drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Armante @ 2013 01 01, 22:51)
Su Naujaisiais metais!!!

Oi Ineza as vis dar sergu, geriu arbatyciu dag, vaistu dabar net nebezinau ka gerti, rytoj eisiu pas gydytoja, negereja man  verysad.gif

Fanore saunu,kad su linksmybem atsventet  thumbup.gif

Ineza tai cia iki kovo pabaigos tie tavo tikslai turi buti igyvendinti? bigsmile.gif
je taip tikri jau ryt turi pradeti  rolleyes.gif  mirksiukas.gif


Taip, taip Armante, sie tikslai trims menesiams blink.gif stengsimes lotuliukas.gif juk yra del ko papluseti, pradedant savimi, baigant neblogu laisvalaikiu wub.gif

Butinai eik pas gydytoja, nes manau, kad taves laukia antibiotikai, mieloji verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineza @ 2013 01 01, 22:54)
Andrea - as uz meniuko rasyma, man tas tik i nauda  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Taip, taip Armante, sie tikslai trims menesiams  blink.gif stengsimes  lotuliukas.gif  juk yra del ko papluseti, pradedant savimi, baigant neblogu laisvalaikiu  wub.gif

Butinai eik pas gydytoja, nes manau, kad taves laukia antibiotikai, mieloji  verysad.gif


Labai fainas tas jusu susilazinimas, tikrai, saunuoliai drinks_cheers.gif kaip ir sakai dviguba nauda.

O man as nez, temperaturos neturiu, jos man nebuna niekad unsure.gif
Retenybe man temperatura 4u.gif

Sestad sekmad skaudejo gava ir gerkle, vakar po truputi pradejau ciaudet kaip buna tik tik persisaldzius g.gif toks istisai pykinimas jauciasi, sleikstulys toks, siandien dar ir kosiu, na o visumoj bendras toks silpnumas, nesveika verysad.gif
laukiu rytojaus, kad bent normaliu vaistuku israsytu, nes dabar pati nez nuo ko gydytis, geriu arbatas ir tabletes nuo gerkles smile.gif


tik tiek,kad jei antibiotikai, tai teks poto vel atideti planavimsu laukti kol prasivalys organizmas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 01 sausio 2013 - 22:04
Armante, tai pamegink uzsiminti gydytojai, kad planuojat leliuka, gal istrauktu tave be antibiotiku. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2013 01 01, 23:02)
Labai fainas tas jusu susilazinimas, tikrai, saunuoliai  drinks_cheers.gif kaip ir sakai dviguba nauda.

O man as nez, temperaturos neturiu, jos man nebuna niekad  unsure.gif
Retenybe man temperatura  4u.gif

Sestad sekmad skaudejo gava ir gerkle, vakar po truputi pradejau ciaudet kaip buna tik tik persisaldzius  g.gif  toks istisai pykinimas jauciasi, sleikstulys toks, siandien dar ir kosiu, na o visumoj bendras toks silpnumas, nesveika  verysad.gif
laukiu rytojaus, kad bent normaliu vaistuku israsytu, nes dabar pati nez nuo ko gydytis, geriu arbatas ir tabletes nuo gerkles  smile.gif
tik tiek,kad jei antibiotikai, tai teks poto vel atideti planavimsu laukti kol prasivalys organizmas  verysad.gif


Kas del planavimo, tai taip unsure.gif bet dabar su tais virusais visokiu komplikaciju pasitaiko, tai jau geriau tinamai issigydyti ir viskas.. Kad po to vel neatkristum.. Dabar toks oras, nekoks, tinkamas virusams plisti, tai salta, tai silta... Esant tokiems temperaturu skirtumams daznai padazneja zmoniu susirgimas..

Nieko ryt nueisi, israsys tinkamu vaistuku ir pasveiksi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif jus nuostabios rolleyes.gif

Na, o naujaisiais metais jau kibsim i namu tvarkymo darbus, teks truputi perdaryti svetaine, nez ar pasakojau buvom pasidare tokius laikinus laiptus, nes turim erdve antrasolese, dabar norim jau pabaigt tvarkytis ir nusprendem ardyt juos, uzsisakysim normalius saugius laiptus jei imanoma, kviesimes laiptininka, laukiu nesulaukiu kada pajudesim is sito mirties tasko musu remontuose bigsmile.gif
Atsakyti
Niu ka, mergytes, einu sportuoti. Pasizadejau sau, vyrui, jums - pazadus reikia vykdyt. smile.gif Siaip gal nebuciau SIANDIEN pradejus, bet vyras pasijuoke ka tik: "nu, jau pasimokei, pasportavai?" Ir galvoju, is principo imsiu ir pasportuosiu. biggrin.gif Sporto nemacius daugiau nei pusmeti, tai rytoj turbut is lovos neislipsiu. O po to dar prie knygu pasedet galvoju.
Papildyta:
Beje, kaip kitos galvoja del meniuku rasymo? Mes su Ineza UZ. ax.gif
Atsakyti
Andrea, saunuole , kas dirba tas turi mergyt mirksiukas.gif gausi puiku atpilda idedama bent minimaliai sporto 4u.gif

FB maciau mano buvusi klasioke labai pagrazejus, buvo tikrai priaugus labai daug, o dabar pasmulkejus ir dar stengias, komentaruose maciau rase jog maisto derinimas ir sportas toji paslaptis, mes jau tai zinom, tik sunku pasiryzti, bet verta 4u.gif
Papildyta:
Kas del meniu rasymo tai as manau taip, tikrai smagu kas rasys, as irgi uz rasyma, neturi jis buti priverstinai visom kaip salyga ir tt, bet norincios ir rasys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 01 sausio 2013 - 22:31
Armante-sveikatos ir kantrybes besigydant 4u.gif Dabar baisus tie virusai,labai ikyrus ir ilgai besilaikantys.Pati jauti,matai situacija,kaip tu jauties ir tt.Gyd pasirodyt,bet su antibiotikais neskubek.7-10d arbatom gali tekt gydytis kol praeina kokia zaraza.Beje man toks kvaila mintis kylo,nera jokios galimybes kad nestuke.gif ? tas galvos skausmas,slekstulys ir tu jegu nebuvimas?Man zinok taip itartinai skamba,nes man butent tokia pat pradzia buvo nestuke.gif Gali buti,kad virusiukas del gerkles,o kiti simptomai del kitu priezasciu.
O jei vistik ne,tai siulyciau apsisarvuot kantrybe,ir stebet save,neskubet su vaistais 4u.gif

Ineza-kaip Jus sutikot naujuosius metus? ax.gif

Andrea-na tu saunuole,klausyk mirksiukas.gif 4u.gif labai dziaugiuosi tavo uzsidegimu ir taip ir toliau mirksiukas.gif 4u.gif


as siandien jau pavargau,pakavausi,valiausi ir galo nematyt.Juokiames kad kiek daug daiktu uzgyvenom,o atrode nu kas cia yra.O dabar kai reikes viska susivezioti,tai uch doh.gif
Rytoj gaunam jau raktus,vaziuosim viska valytis,tvarkytis ir vyras per pietus jau i darba leks.Tai mes liksim tikriausiai senajam bute,o ketvirtadieni jau gal ir miegosim naujuos namuos..na bus matyt,bet oi sunkios dieneles laukia..nekenciu as tu kraustymosi,tiesiog emociskai sekina,ir erzina.. doh.gif
Atsakyti
labas mergeliukės wub.gif visas su atėjusiais 2013 - aisiais , pačiais geriausiais, produktyviausiais ir visokiais teigiamiausiais metais !!!

Kalėdos praėjo , tiesiog pralėkė kosminiu greičiu blink.gif o Naujieji buvo labai smagūs ir ramūs, sutikome juos su artimais draugais, perdaug nesiaučiant, nes dabartinė padėtis kaip ir neleidžia, kaip ir nelabai pačiai norėjosi ... dabar toks sakyčiau, lizdelio sukimo momentas ir tokios nuotaikos lotuliukas.gif MB vis užsimena, kad jau suku tą lizdą geri keli mėnesiai lotuliukas.gif


Kaciau, Ineza, dėl pilvinuko parodymo, manau, pasirodysiu, tik dar kokas neturiu jokių foto biggrin.gif Planuojame vasarį fotosesiją surengti, tik dar neišsirenku fotografo... doh.gif

Andrea, dėl meniukų rašymo, puiki mintis. thumbup.gif aš mielai prisijungčiau, bet man jūs visos gerai uodegą nutarkuosite, nes kol kas derinimo nuliukas kiauras... doh.gif lotuliukas.gif

Armante, saulyt, sveik grečiau, 4u.gif tikrai nefaina sirgti unsure.gif


Tiesa, pagaliau į kompą atsisunčiau tas sportavimo programas besilaukančioms, tai bus žymiai patogiau sportuoti thumbup.gif
Atsakyti