Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Fanore labai grazus norai, tikrai jie verti issipildymo 4u.gif

Kiap parase kacius tai pamasciau tikrai galim ir dviese ir dar ryt susikure graziai tuos naujuosius sutikti wub.gif as nelabai ri noriu kokiu festivaliu schmoll.gif
Atsakyti
Tesiant Jusu pasisakymus, As kitais metais noreciau kuo daugiau priarteti prie zaliavalgystes, tapti istverminga bei stipri fiziskai, issportuoti 3men P9OX classic kursa, buti liekna ne vienam menesiui ar metams. Taip pat ir pamilti save tokia, kokia esu, nes turiu tam tikru kompleksu, kurie trukdo pilnai laimingai gyventi... O daugiau tai but tiesiog laiminga, sypsotis gyvenimui, kiekvienai naujai dienai, praskrendanciam drugeliui, melynam dangui.... wub.gif
Fanore, skaitydama tavo postus jauciu tokia stiprybe is taves.... Gyvenimas taves tikrai nelepina, vis atsiuncia kazkoki isbandyma. Ir tu kaskart tobuleji, atrandi savy stiprybes, jegu. Nenustoji sypsotis. Tu niekada nenuleidi ranku. Labai Tavimi zaviuosi. wub.gif Ir tie tavo patarimai, pasisakymai tarytum mama dukrai... Kuo didziausios laimes ir noru issipildymo. 4u.gif
Armante, ai, ta namu ruosa. irnesakyk.gif Jei kambariai blizges, o pati busi pavargus, nieko gero is to nebus... Sveikatytes 4u.gif Kokia cia bacila prie taves prikibo?... schmoll.gif
Kaciau, mes irgi namuciuose rytoj busim keturiese. wub.gif Pakelsim sampano taure, isbandysim sokoladini fondiu ir paziuresim koki Naujametini sou. smile.gif Per langa fejerverku nelabai matysis, to surmulio aplink nesijaus, bet bus dar tu Naujuju Metu.... smile.gif
Atsakyti
Visu norai tikrai grazus, aisku be musu paciu jie neissipildys, tad dirbsim, eisim link savo svajoniu ir pasieksim jas rolleyes.gif

Andrea, kas prikibo nez, nes taip idomiai man cia visa virsugalvi ir gerkle skauda, siandien dar ir temperatura pajutau kaip sukilo, siaip tokia silpna esu,isgeriau antibiotiku, gal ryt atsikelsiu sveikesne ir viskas bus ok rolleyes.gif


Atsakyti
Antibiotiku? g.gif Bet jei cia virusas, jie nepagelbes, o ir pilno kurso turbut negersi. Veliau esant reikalui jie gali nebetikti, reikes stipresniu... As tai esu pries antibiotikus, jiems pritariu tik esant butinybei ir su gydytoju pritarimu... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 30 gruodžio 2012 - 23:31
Fanore-nuosirdziai linkiu,kad tavo grazus norai,svajones ir siekiai issipildytu.Ir zinai,as tuo tikiu,jog jie issipildys,nes esi stipri,atkakli moteris-ir viskas tavo rankose mirksiukas.gif
Sutinkant Naujuosius,su sampano taure mintyse kiekvienai palinkesiu,tik paciu graziausiu ir geriausiu metu,tikiuosi visoms bent dalele svajoniu issipildys,busim sveikos,apsuptos mum brangiu zmoniu..O visa kita-musu rankose.Noresim but grazios,kudos ir tt-ir busim,bet jei tikrai to noresim ir sieksim ax.gif


Andrea-o as dar galvoju ka rytojui mum skaniai pasigamint su merguzelem.Mazoji aisku jau miegos,didzioji labai nori sulaukt naujuju (mes jau tradiciskai juos pasitinkam vienos) ax.gif Tai nezinau ka cia pasigaminsim,sulciu turim,programa kokia naujametine ziuresim,ir svesim wub.gif biggrin.gif o grizus MB nakti,galbut po sampes taure pakelsim,kad kiti metai butu dar grazesni ir kupini meiles biggrin.gif wub.gif

Armante-zinoma jog ir dviese galima susikurt svente.Tuo klausimu as jau ismokau ir zinau,kad kaip pats nusiteiksi,ka pasidarysi,ta ir turesi. Nes pvz naujus kelinti metai sutinku viena,velykos-pastoviai viena,visi savaitgaliai ir kt sventes ispuola vel viena.Tai tureciau sedet ir raudot,ir nesvest nieko.Bet as susiorganizuoju ohoho kokia fiesta,pasigaminam sventine vakariene-pietus,pasiserviruojam,zvakes,muzika..na kazkaip ta atmosfera susikuriam ir linksminames.O simet jau visos 3,mano mazoji jau didele sokeja irgi-tai ka tu,nusimato geras naujakas,su sokiais lotuliukas.gif wub.gif
Papildyta:
o del antibiotiku,tai klaida padarei Armante,nes tau tikriausiai virusas sukele,o ne bakterija,ir antibiotikai nieko nepades blush2.gif as antibiotiku negeriu turbut jau 6metai-bijau sumeluot.Ir gyva,jei susergu,issikapstau.Paskutini karta sunkiai sirgau,3sav ,ir ant balso stygu persimete buvo-bet issigydziau,as geriu spirulina ta (kur jau visom cia isgyriau) ir pasveikau,vel kaip ridikas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 30 gruodžio 2012 - 23:36
Pasiskaicius Kaciaus fiestu aprasymus, mintyse ir as jau audziu minti, ka cia sugalvojus.... biggrin.gif Kad nebutu vien tik pasisedejimas prie zvakiu, o butu kas nors isimintinesnio bei kurybingesnio. wub.gif Beje, kiti metai - Gyvates, mano ir mano vyro metai!!!! clap_1.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 30 gruodžio 2012 - 23:42
bigsmile.gif Kaciau jetus kaip fainai aprasei bigsmile.gif geda net skustis pasidare ax.gif blush2.gif

Andrea, as isgeriau nimesilio, pamasciau,kad gal jis nuims man ta skausma ir palengves g.gif siaip as nesu tokiu dalyku megeja, bet kazkaip cia man susisviete taip unsure.gif
Atsakyti
vat vat panos,organizuokites,ir pamatysit-bus isimintiniausi Naujieji mirksiukas.gif biggrin.gif wub.gif pas mus jei jau vyras namuos,tai kaip tik ramiau ir nuobodziau buna,o mes tai uch..pavarom lotuliukas.gif o svarbiausia kiek laimes panom wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 30 gruodžio 2012 - 23:51
Ziuriu filma pagal Ivanauskaites romana. Pirmieji vaizdai prikauste prie ekrano.... Dar abejojau, ar ziuresiu, bet tikrai, manau, nesigailesiu.
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2012 12 31, 02:00)
Ziuriu filma pagal Ivanauskaites romana. Pirmieji vaizdai prikauste prie ekrano.... Dar abejojau, ar ziuresiu, bet tikrai, manau, nesigailesiu.


ziuriu ir as mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha as irgi ziuriu rolleyes.gif
Papildyta:
ech kaip dziaugiuos ,kad mes susiburem vel ax.gif aisku dabar musu mazoka, bet po svenciu tikiuos visos susirinksim ir smagiai dienso darbais ir planais dalinsimes rolleyes.gif
Ir Junciuko luakiu kol gris pasipasakos kaip sekas ir Lidiki ir Ineza ir Irmulia tikiuos uzsuks kasdien rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
as siandien namuciuose, nuvaziavau iki darbuko, bet jau zinodama, kad isiprasysiu, tai MB poto parveze namo siltai guliu, gerkles jau taip lyg ir neskauda ,bet siaip savijauta dar dabar lyg koset pradedu, zodziu issekes organizmas 4u.gif

Na panos kaip vakar jums tas filmas? isziurejot iki galao? as tai taip, man jis net neprailgo, patiko, tik ta pabaiga tokia idomi , bet suprantama, tai lyg ir teisingai supratau smile.gif

Atsakyti