Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

QUOTE(Armante @ 2012 12 30, 21:42)
Mmmm tikrai labai grazi ir modna mergyte tame bloge, man patinka aplamai grazus zmones, grazi aplinka, daznai ir koki folma paziuriu ik todel,kad grazus aktoriai vaidina  rolleyes.gif



man irgi ji dieviska ir labai stiliova.Aisku kartais perdaug to stilingumo buna,bet kartais ir kokia ideja galima pasigaut ax.gif
Atsakyti
Ka dar merginos be figuryciu kokie planai kitiems metams, sako reiketu tam tikrus tikslus nusistatyti esamu laiku ir po metu paskaityti:
as pasiekiau figuros tobulybe ir islekem i kelione sakytu Ineza
ir tt ir tt 4u.gif
Atsakyti
Kaciau, bet ta blogere anksciau buvo sviesiaplauke ane? siaip jai ziauriai gerai tie tamsesni rudi plaukuciai tinka wub.gif
Atsakyti
Jetau Kaciau koks fainas tas blogas, negaliu atsiziureti wub.gif ech. buciau turtingesne tai noreciau turet tokiu pasimaivymu savo asmeniniuose albumuose wub.gif
Atsakyti
Kas liecia planus noriu ismokt labiau dziaugtis gyvenimu,kiekviena akimirka,nestresuot,but atlaidesne ,o savo seimai demesingesne wub.gif
Toliau:issilaikyt teises,ismokt vairuot,pradet sportuot ir numest kelis kg. Planu didesniu kaip ir nera.
O Sofi lb tinka ombre dabar,ir pats kirpimas liuks.Ji is prigimties tamsi,tik buvus ir sviesi-bet dabar man ji labuausiai wub.gif aplamai jos akys,taisyklingi bruozai,fotogeniskumas ir stiliukas wub.gif pasimaivyt ir as taip noreciau,tik deja grozis reikalauja daug investiciju,laiko ax.gif
Papildyta:
Beje Fb turiu ja drauguose,tai ten daug groziu prikelia ko bloge neraso 4u.gif
Atsakyti
Joa, tokiems pasimaivymams tikrai reikia daug pinigu ir laiko ax.gif bet ji kaip rusaite nu ziauriai stiliova wub.gif eisiu ir FB perziuresiu thumbup.gif

OI mano planai tai labiau su svajonemis susije, bet siaip kas nuo musu priklauso tai labai noretus pagaliau namus susitvarkyti taip kaip planuojam ax.gif turiu tiksla susitaupyti slaptai geram kavos apratui, tai tikiuos jau kitoms kaledoms galesiu ji sau pasidovanoti rolleyes.gif
O toliau darbas darbas, save myleti ir vertinti gyvenima ismokau jau siemet, nuostabus jausmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2012 12 30, 23:02)
Joa, tokiems pasimaivymams tikrai reikia daug pinigu ir laiko  ax.gif bet ji kaip rusaite nu ziauriai stiliova wub.gif eisiu ir FB perziuresiu  thumbup.gif

OI mano planai tai labiau su svajonemis susije, bet siaip kas nuo musu priklauso tai labai noretus pagaliau namus susitvarkyti taip kaip planuojam  ax.gif turiu tiksla susitaupyti slaptai geram kavos apratui, tai tikiuos jau kitoms kaledoms galesiu ji sau pasidovanoti  rolleyes.gif
O toliau darbas darbas, save myleti ir vertinti gyvenima ismokau jau siemet, nuostabus jausmas  wub.gif



o man dauguma rusaiciu labai grazios wub.gif kaip beje ir lenkaites...na aisku ir musu lietuves wub.gif biggrin.gif
del planu-saunus jie,linkiu viska ir igyvendint,ir dar nestuke.gif wub.gif biggrin.gif

o gyvenima mylet kad nuostabus jausmas tikiu,mokinuosi to kasmet,pamazu po maza zingsneli vis judu pirmyn wub.gif
Atsakyti
Kasdel rusaiciu man irgi jos grazios, bet dabar daug yra isidarkiusios save, kazkaip tas supratimas madai pas jas blizgus, o sita dieviska 4u.gif

Kas del meiles sau, matai kartais is sono atrodo vienaip, bet labai daug duoda psichologija, tad tikrai linkiu kad ta meile sau pirmiausiai pasiektu tave, tu to verta!
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2012 12 30, 23:18)
Kasdel rusaiciu man irgi jos grazios, bet dabar daug yra isidarkiusios save, kazkaip tas supratimas madai pas jas blizgus, o sita dieviska  4u.gif

Kas del meiles sau, matai kartais is sono atrodo vienaip, bet labai daug duoda psichologija, tad tikrai linkiu kad ta meile sau pirmiausiai pasiektu tave, tu to verta!


aciu Armante 4u.gif tikrai viskas prasideda nuo minciu,giliai galvoje ir sirdyje wub.gif ir manau reikia laiko,per diena nei saves nei gyvenimo neimanoma pamilt,po maza kruopleyte kasdien wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 12 30, 22:24)
ir manau reikia laiko,per diena nei saves nei gyvenimo neimanoma pamilt,po maza kruopleyte kasdien wub.gif


na, bet tu tikrai turi ka ir uz ka greiciau nei po kruopelyte
protest.gif blush2.gif

OI nezinau, paziuresiu sokius ir dar labai noreciau ir as siandien ta Ivanauskaites romanu paremta filma paziuret 4u.gif
Jauciu ryt bus durniausia diena, as visa savaitgali lovoj, nieko nepasidariau, ryt naujakas,kad ir namie,bet noretus tos aplinkos sventiskesnes, o as koju nepavelku, MB tokiu tikslu neturi verysad.gif jam dzin ir gerai kaip yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2012 12 30, 23:39)
na, bet tu tikrai turi ka ir uz ka greiciau nei po kruopelyte
protest.gif  blush2.gif

OI nezinau, paziuresiu sokius ir dar labai noreciau ir as siandien ta Ivanauskaites romanu paremta filma paziuret  4u.gif
Jauciu ryt bus durniausia diena, as visa savaitgali lovoj, nieko nepasidariau, ryt naujakas,kad ir namie,bet noretus tos aplinkos sventiskesnes, o as koju nepavelku, MB tokiu tikslu neturi  verysad.gif jam dzin ir gerai kaip yra  doh.gif



zinau jog tureciau,save galbut ir myliu as,bet kazkaip pasiduodu labai buiciai,kazkokiem negerumam ir nebematau tu geruju dalyku del ko tureciau kiekviena diena dziaugtis,maziau stresuot del menkniekiu ir tt.Vat tai noreciau ismokt pakeist,nebeimt i galva tai ko tikrai nereikia.O as ar i gera ar i bloga,visada neriu pilna sirdim biggrin.gif

filmo ir as to laukiu wub.gif
o del nauju-neliudek,bus tu nauju,galit ir rytoj susikurt grazia sau svente be dideliu pastangu,ramiai prie tv..gi svarbu su kuo sutinki,kad mylimas zmogus salia wub.gif
viska atiduociau,jei ryt naujus pasitiktume 4iese wub.gif
Atsakyti
Eureka, laidai ir tie sudelioti bigsmile.gif
Kaciau, ta meile sau ir gyvenimui oi kaip ne per diena ateina, as pvz nuo rugsejo einu pas psichologe, ir knygas spec skaitau, nes ex buvo taip mano pasitikejima numuses ir kompleksu privares, kad jei ne pagalba, nezinau kokioje psichologineje busenoje dabar buciau, iki pilno pasveikimo dar daug dirbti, bet pradzia padaryta, ir jau patinku sau, o jei ir kartais ne, tai turiu sau isikalbeti, kadviskas gerai, mastyti pozityviai. Taigi kitu metu tikslas, ismokti pamilti save 100% isikalbeti sekme, laime, meile ir t.t. kitas Kaledas sutiksiu su zmogumi, su kuriuo nugyvensiu visa gyvenima, busiu kuda, laiminga, turesiu gera darba, sveikata, mylimus zmones salia....labai to tikiuosi, na o ar tai ivyks, patikrinsim kitamet, todel ir parasiau, kad liktu irodymas, nors ir koks juokingas siai dienai bigsmile.gif
As jei neiciau i restorana ir kluba, naujus sutikciau su sampanu, ferrero roche saldai iais, riesutais/surimui/ arba gero surio gabaliukais ir filmu Likimo Ironija wub.gif
Atsakyti