Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

As jau su nauju s tiliuku naguciams, idesiu i fotki pasimaivyti, as jau nuo birzelio su naguciais, nebegaliu be ju, o tvarkumuisi jie didziausi pagalbininkai, as gi valytoja, tai pasaka, ir mano naga saugo nuo visokiu chemikalu, ir tokia moteriska/sexy rankele:-) . Blakstutes priaugintos irgi nuo vasaros, tai man tinginei kuri net pudros neturi, nu nemegstu dazytis nors tu ka bigsmile.gif tai issigelbejimas, ryte nusiprausiu, dantis issivalau, krema ant veiduko ir nors i baliu galiu lekt, kad ir praeita savaite kai turejau sveti, tik akis pramerkusi o atrodau liuks mirksiukas.gif nors mano naturalios storos ilgos ir riestos, bet blondines, tai be tuso ne zingsnio. Beje ir plauku nedazau jau daugiau kaip du metai, dekinga spalva turiu.
Kaciau, as irgi kaip ir bemamos uzaugau, buvo ji, bet tik finansiskai, tai as vaikams bandau buti ir drauge ir autoritetas, net mano paauglys neaugdamas su manimi sako, kad myli mama, ir zino, kad jei sakau Ne, vadinasi nuomones nepakeisiu ir taskas. O jei prisidirbs visa laika yra pasekmes, veiksma lygus atoveiksmiui, ir jau ju reikalas klausyti, ar ne ir laukti pasekmiu, vaikai bent jau mano visalaik turi pasirinkima, pvz. Valgysi-gausi saldaini, nesuvalgysi visko-jokiu saldainiu Visa diena, tavo teise rinktis. Ir valgo, kas ant stalo, niekada negaminau atskirai nes ko nemegsta, isalksi valgysi viska, o uzauges dekosi, kad gali valgyti viska ir nesikrapstyti leksteje, kaip islepintas zmogutis.
Kur visos prapuolusios? Panos ka manot, jei eiciau i naujaka su ta kombinacija kur fotki idejau?
Atsakyti
Sveikutes, pas mu sisandien darbe vel beprotnamis buvo doh.gif isvargau ir siandien jau nebuvo tiek jegu kaip vakar, galva plyso puse dienos, zodziu buvau pikta ir susiraukus siandien schmoll.gif

Andrea, oi kaip baisiai vakar tavo mazyte nukrito, pagailo mergytes verysad.gif

Visa diena graziai valgiau, o vakare grizus pasisaldinau gyvenima doh.gif tik leidau sau pamastyt,kad iki naujuju dar galiu ir prisivalgaiu grybuku unsure.gif blush2.gif

Ineza kaip tau vakar iskrova ar pavyko 100%? kaip siaip tavo nusiteikimas?

Nezinau mastau apie miega, kazkaip traukia prie lovytes 4u.gif
Atsakyti
Fanore-nu fainai,kad taip graziniesi,saunuole thumbup.gif bus idomu pamatyt nagucius bigsmile.gif
o del aprangos,nezinau kur jus svesit-klube taip?tai manau tikrai tinka kur buvai pasimatyme,nes labai jau sexy lady figuryte isryskina:D wub.gif

Armante-balionas tau uz sunkia darbo dienele 4u.gif


Papildyta:
oi kokie ilgi naguciai Fanore bigsmile.gif wub.gif matyt iprast reikia,nes as trumpesnius turejau priaugintus ir niekaip man nesigavo susidraugaut biggrin.gif bet labai grazu,tvarkinga-geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2012 12 28, 03:30)
Ka tik su mazaja grizau is.... priimamojo.  doh.gif Vakare bevalgydama nukrito nuo kedes (ne vaikiskos, baro kedes) ant plyteliu.


Andrea - Aciu Dievui viskas laimingai baigesi, perskaicius tavo posta, prisiminiau, kai mano sunelis vaiksciodamas vaikstyne kokiu 10 men. nuo 3 laiptu i lauka nudardejo, pasirodo durys gerai neuzsidarydavo, uzteko tik pastumti ir atsidarydavo. Persigandau, ne tas zodis, nosyte istiso, kraujas pasipyle.
Visa laime, kad nieko baisaus, atsipirkome tik sumusimu. doh.gif
Sveikite! drinks_cheers.gif

Fanore - as taip pat zadu po poros savaiciu nagucius pasitvarkyti. Ziuresiu, jei mano kazkiek paaugs, tuomet darysiuos tik sustiprinima geliu + gelinis lakavimas, jei neataugs, tuomet teks gal prisiauginti.
O tau jie ne per ilgi? .. nors kai pati turejau, tai gana ilgi budavo, visi klausdavo kaip tau jie netrukdo.. Bet pripranti ir viskas lotuliukas.gif


QUOTE(Armante @ 2012 12 28, 21:51)
Sveikutes, pas mu sisandien darbe vel beprotnamis buvo  doh.gif isvargau ir siandien jau nebuvo tiek jegu kaip vakar, galva plyso puse dienos, zodziu buvau pikta ir susiraukus siandien   schmoll.gif


Armante - tikiuosi, siandien galvele lengvesne thumbup.gif Isivaizduoju, kaip pavargsti, pati dirbu su ateinanciais klientais ir ne tik, tai jie taip issunkia, grizti namo kaip nezinau koki darba tadien atidirbusi lotuliukas.gif
Iskrova 100 % nepavadinsiu, bet 1 kg sventinis nusirideno. ax.gif
Kas del nusiteikimo, jis yra, nes su vyru sukirtome rankas, kad per 3 menesius turiu numesti 9 kg lotuliukas.gif tai bent issukis man... Uz tai gausiu kelione wub.gif
Man reikia rimto stimulo, o tada viskas, as visom keturiom link savo tikslo cool.gif

Kaciau - kas del naguciu, gal negerai tau priaugino, nes juos pakankamai nelengva nusilauzti.. unsure.gif

Ka savaitgali paneles? smile.gif
Papildyta:
Imeciau pora nuotraukyciu i Fotki. rolleyes.gif

Kas senokai mane matet lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineza: 29 gruodžio 2012 - 12:17
Aha Kaciau, klube svesim, nu tai itariu prie to ir pasiliksiu, dekui. O del nagu tai tikrai reikia priprast, as pirmus du menesius, kas savaite ejau taisyt, taip luzinejo, beje pas mane nera tipsu, cia mano nagai tik sutvirtinti geliu ir tiek, tai kai neseniai vienas nuluzo teko deti tiosa, tai visa diena isvaiksciojau be nago, nu kaip blogai jauciaus doh.gif
Oi Ineza, 9 kg nebus lengva, bet jei suderinsi mityba su sportu thumbup.gif
Man iki pirmadienio reikia ta kg kaledini nuourtyti, kad pilvas nepupsotu bigsmile.gif nes visokiu saldziu likuciu namie, tai ir kramtau doh.gif bet viskas, nuo siandie turiu risti, tris dienikes po 6 nevalgysiu ir turetu but liuks.
Siandien pietums darysiu vistienos krutinele su pievagrybiais ir gravy padazu, cia Kacius zino, pas mus toks rudas padazas, su bulviu/morku kose, derinimo 0, bet labai lengvas patiekalas, ckal mazai, baltymu-energijai daug, zodziu, sueis, o svarbiausia sotu ir nesinores lyst saldytuvan ko ragauti mirksiukas.gif
Iki merginos, lekiam su mergina i miesta mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip smagiai plepat, grazinates visos. smile.gif
As tai nuo siandin iniksiu i knygas - sesija jau uz savaites prasideda, o dar absoliuciai nieko tam nesiruosiau. Ir stresas, ir panika apima pagalvojus. doh.gif Mokytis dieniniam turint seima, o juolab vaiku, labai sunku... Kai savaite pabuvau ramiai namie, sventes, tai aptingau. Labiau paskaitinesiu jus, pilnai grisiu sausio vidury. ax.gif
Mazoji dar neramina - ir vemia, ir viduriuoja. Nespeju rubu skalbt. doh.gif Tikiuos, su drusku tirpalais ir smecta issikapstysim. Nesinoretu Nauju ligoninej sutikt... Gal ligoninej kazka pasigavom, nes nemazai priimamajam buvo.
Ineza, tai kad, kad be rimtesniu traumu tada apsiejot. Tiek tereikia tokiems maziukams..
Beje, vazelinas padeda!!! sokiai.gif Tepiau dar tik 3 kartus, bet veidukas jau zymiai geriau atrodo, dauguma spuogeliu dingo. clap_1.gif Gal dabar dar ta mityba "sausa" prisidejo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ineza-oho kokie tikslai,saunuole,siek ju thumbup.gif
del nagu gali buti jog prastai uzdejo,man dejo tipsus,plonino kad kuo naturaliau atrodytu..bet as dag namuos kuisiuos,ir tuos nagus vis trinkteledavau kur-tai nera ko stebetis jog nelaike biggrin.gif gelinis lakavimas thumbup.gif

Fanore-oi tai cia savi naguciai thumbup.gif liuks tada,del to taip graziai-naturaliai atrodo thumbup.gif

Andrea-matai,sakiau jog vazelinas padet turi tongue.gif dziaugiuos uz mazyle 4u.gif o dabar sveikatytes,nesirkit 4u.gif mano mazylei vakar temp uzkilo nakti,siandien kolkas nera-bet slogyte turim,vyras skundzias jog krutine lyg kas kabina blink.gif na gal nesusirgsim unsure.gif

as sausi bukinsiuos jau del egzo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Paziurejau foto,Ineza,pasikartosiu kaip ir FB sakiau,tavo naujoji sukuosena labai stilinga ir tau labai tinka,pabrezia tavo grazius bruozus wub.gif as pati buvau susvajojus apie toki kirpima ir net ilgi wub.gif
Na o katinas tai fainuoliu fainuolis-taip ir noris toki paniurkyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif pasirodo ne bereikalo man jautesi toks stiprus nuovargis ypac penktadieni, nakti taip prasikankinau, skaudejo galva, krete saltis, skaudejo gerkle, zodziu baisu verysad.gif ryte atsikeliau labai nusilpus, puse dienos pramiegojau, dabar vakare kiek geriau jauciuos unsure.gif kazkokia bacila isisuko verysad.gif

Ineza, as irgi pasikartosiu,kad tavo kirpimas tau labai labai tinka thumbup.gif
O katinukas koks fainuolis wub.gif tikrai,kad noretusi toki paniurkyt, Jokubeliui turbut labai daug dziaugsmo suteikia 4u.gif

Ziuriu skokiu konkursa, grazute man ta Milana Jasinskyte rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 29 gruodžio 2012 - 21:46
Prisiminiau,kad labai suzavejo Inezos uzsispyrimas per tris men 9kg bigsmile.gif thumbup.gif super, o dovana uz ivykdytas salygas dar nuostabesne, tikrai yra del ko stengtis, linkiu kuio didziausios sekmes, jau matau kaip idomu bus musu temukej po naujuju lithuania.gif
Atsakyti
Armante-sveikateles tau didziausios 4u.gif kad pasveiktum iki naujuju,o kitais metais butum dar sveikesne nei iki siol 4u.gif
per kur ziurejai ta konkursa? bigsmile.gif

as siek tiek po internetines parduotuves "lakstau" biggrin.gif pertrauka pasidariau,ir vel eisiu mokytis ax.gif
Atsakyti
Aciu Kaciau, tikiuosi ryt bus geriau, nes labai jau nemalonu gulet, kaulus net skauda nuo to gulinejimo unsure.gif

Ai konkursas tai ne taip parasiau, sok su manimi ziurejau, tai Mindaugas Rainys kur su Milana soka, man ji labai patinka smile.gif

Beje, noriu pagirt del teorijos mokymosi, kuo greiciau rysiesi tuo lengviau ir paprasciau turesi, kaip Fanore ir minejo viskas tik sunkeja, poto tikrai dar daugiau vargo bus, tad smagu,kad susigriebei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 29 gruodžio 2012 - 23:09