Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

user posted image


Na, mergeliukės, pagaliau pribrendo reikalas mūsų uždaram rateliui, mūsų mieliems širdžiai plepesiams. wub.gif group.gif

Atsakyti
Ačiū ačiū,Irmulia-už jaukius ir šventinius namučius wub.gif wub.gif wub.gif
Sveikos sugrįžusios,gražuolės!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jungiuos ir as (buvus Charlotte). Pagaliau atgijo furomas! biggrin.gif Kazkada parasiau i musu sena foruma, bet taip niekas ir neatsake. O to ratelio tikrai truksta, to jaukaus ir silto bendravimo... ax.gif
Atsakyti
Dekui uz nauja tema 4u.gif smagu kad vel si tema atsigaus.nors siuo metu laukiuosi,bet liko tik menesiukas iki pasimatymo su savo mylimuke wub.gif iskart po to reiks stverti jauti uz ragu ir dailinti savo formas biggrin.gif nors priaugau tik 6 kg kol kas.labai nedaug.tai neturetu tikiuosi but sunku numesti likusius ir pasiekti issvajota svori.. o visos kartu manau tikrai isveiksime visas kliutis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2012 12 21, 21:48)
Dekui uz nauja tema  4u.gif  smagu kad vel si tema atsigaus.nors siuo metu laukiuosi,bet liko tik menesiukas iki pasimatymo su savo mylimuke  wub.gif  iskart po to reiks stverti jauti uz ragu ir dailinti savo formas  biggrin.gif  nors priaugau tik 6 kg kol kas.labai nedaug.tai neturetu tikiuosi but sunku numesti likusius ir pasiekti issvajota svori.. o visos kartu manau tikrai isveiksime visas kliutis  mirksiukas.gif



nikas pasikeite? atsiprasau,kas tokia busi,ka sveikint galima su nestuke.gif ? bigsmile.gif wub.gif
as temoje dalyvavau ir nescia ir sugrizau iskart po gimdymo praejus 2sav,sekmingai thumbup.gif po abieju nestumu sveriu tiek pat thumbup.gif
Papildyta:
na paneles,tai prasom pasakotis,kaip kas begyvena,kuo uzsiima,kaip su svoriu reikalai?
pas mane nieko daug neivyko,draugauju namuose su dviem princesem,svori atgavus kaip iki nestuke.gif Su mityba pagrybauju,vel graziai maitinuosi,su sportu nedraugauju.Nelieka nei laiko,nei jegu-nes "sportuoju"galima sakyti visa diena,visoms raumenu grupems darbo,su mano isdykelem,sociai thumbup.gif lotuliukas.gif
Andrea-kaip tu,kaip vaikuciai,kaip mokslai einasi? ax.gif
Atsakyti
rassyte, kai taip mazai priaugai, turbut labai graziai pilvukas pupso. wub.gif Ar lengvas nestumas?
Kaciau, gyvenimas pasikeite kardinaliai... Is ramiu dienu sedint su vaikuciais namie tapo chaosas. smile.gif Ryte nuvezam vaikus i darzeli, pas auklyte, po to vakare viena susirenku abu. Mano 1.5m metu mergaite pati uzlipa i 6 auksta (savo noru, ir net neleidzia uz kapisono laikyti). Tai kol vakare as juos parsivezu namo -9 prakaitai ispila.... biggrin.gif Ir apskritai panelyte be galo savarankiska - apsirengia pati, pavalgius nunese savo lekstute i kriaukle, padekoja uz maista, o jau kaip kaip soka -klubus tik judina i visas puses - tikra mergaite... wub.gif O brolis tai kaip ir berniukas - isdykauja, juokina savo samprotavavimais. Uzvakar sako: "Kai ateis pavasaris, as tau nurausiu daug gelyciu. Uj, atsiprasau, nuskinsiu". lotuliukas.gif
Mokslai sekasi gerai, patinka, dabar kaip tik pora laisvu savaiteliu iki sesijos. doh.gif Bet vis delto galvoju, kad mokytis reik dar neturint vaiku. lotuliukas.gif Laikas zenkliai mokslams sutrumpeja, o ir vakare koki filma dar noris paziureti...
Ir pradejus studijuot mityba visiskai isejo is rikiuotes. Pastoviai alkana, be jegu, kadangi miegoti einu tik apie 1-2val, tai ir naktipieciai atsirado mano meniu, kartais net po kelis. Nebevalgau daug dalyku - mesos (jau 14men), zuvies, kiausiniu virtu ir keptu, surio (kai uztikau, kad viena is sudedamuju daliu yra Sliuzo fermentas - nebenoriu net to. Paskaiciau kitas etiketes, tai raso tiesiog fermentas. blink.gif ). Ir kad butu sociau, valgiau dauuuug bulkuciu. Tai nuo rugsejo priaugau 7kg, sportui nei laiko nebuvo, nei noro. Toki svori jau seniai maciau savo svarstyklese. doh.gif Zodziu, yra ka veikti. ax.gif
Atsakyti
Andrea-saunuole,smagu skaityti,kad taip puikiai tvarkaisi-derini mokslus ir seima thumbup.gif wub.gif svarbu pati jautiesi gerai,tai sakant "savose rogese" thumbup.gif as negaleciau dabar iseit i mokslus niekaip,nemokeciau visko suderint gal net blush2.gif
Fainuoliai vaikuciai tavo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergytes wub.gif

Aciu Irmulia, uz sventiskai kvepiancius namus, nuotrauka - nuostabi.. thumbup.gif

PAs mane viskas kaip ir anksciau, nepaisant to, kad visokiu ivykiu gyvenime buvo skaudziu ir +5 kg prie ipastinio svorio.
Bet esu nusiteikusi, o tas svarbiausia, susiimti po svenciu ir valio! drinks_cheers.gif

Malonu Jus visas cia matyti, pasiilgau gathering.gif group.gif
Atsakyti
kaip smagu, mergeliukės, kad po truputį vėl renkamės wub.gif wub.gif ypač prieš kalėdas toks fainas nusiteikimas thumbup.gif

yra kur padirbėti, bet čia jau pavasariop labiau, nes mažą kukuliuką pilvelyje auginame šiuo metu wub.gif wub.gif taigi, valgau beveik viską, tik pieno stengiuosi gryno negerti unsure.gif šonelius šiokius tokius turiu ( sako, reikia beibiui šiek tiek riebaliukų... žodžiu, prakontroliuosim šį reikalą jau po to) na, nemielas jis man. pagal kitus, tai tik pilvūzėlis užaugęs, o visa kitą vietoje, na o man kaip visada kitaip atrodo lotuliukas.gif sixpacko nematau, ir psio lotuliukas.gif lotuliukas.gif Su visais rimtais sportais - kol kas štilius, bet vis pajudu pagal vieną visai smagią atrastą programą besilaukiančioms biggrin.gif

vakar pastatėme eglutę, jau su girliandomis, beliko žaisliukus sukabinti... dar darbelių yra šventiniu laikotarpiu, bet nieko viską spėsiu kaip ir visada- kitaip būti negali bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, rasau prasidejus naujam gyvenimui , ir pasaulis nepasibaige ir as jau beveik isgydziau savo suduzusia sirdi 4u.gif
Trumpai, kad ateityje nebereiktu gryzineti prie tos temos, po 6.5 metu issiskyrem su mb, tai dabar jau ex o as megaujuosi viengunges gyvenimu, vyru demesys tuoj islepins iki begalybes :-) i klausima kodel atsakyti negaliu, nes nera atsakymo, tiesiog susidejo daug dalyku, ir jau dabar matau, kad nera to blogo , kas neiseitu i gera mirksiukas.gif
Del mitybos, tai derinu, tai ne, paskutines savaites buvo chaotiskos ir krausciausi ir darbo iki kaklo ir stogas vaziavo, zodziu buvau ten kur niekam niekada nelinkeciau pabuvoti .
Saleje nebuvau 4 menesius, bet darbas plius jau lygiai menuo darau trumpa programele namie ir save tiesiog esu isimylejusi, tuo lab kad nera salia idealo, kuris vis randa manyje ka: taisyti, bet yra kas sako, wow, du vaikai??? Wow man tai geriausias komplimentas ir pasitikejimas savimi isaugo.
Fotografuojuosi, svoris mokyklinis lotuliukas.gif zodziu, laukiu nesulaukiu, kada uzsibaigs metai atnese man tiek blogio ir ateis gyvate kuri visiems atseikes pagal nuopelnus, ar bent jau kazka siaip gero, nes labai viliuosi, kad gal jau mano laikas ax.gif
Atsakyti
labas rytas labas rytas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

As vakar puse 9 nuejau paguleti valandziukei tai ir nuluzau iki dabar biggrin.gif rytinis grafikas kaip jau puse 8 reikia buti darbe mane visiskai issunkia doh.gif biggrin.gif

Na ka, labai smagu,kad vel turim galimybe susirinkti, o ir truputi kitoj aplinkoj, cia galesim ir dienos reikalais dalintis, ir svoriu ir meniu kam noresis thumbup.gif

Na, pas mane naujienu yra, daug kas zino is FB, bet rugsejo 29 atsokom vestuves su MB po 7,5 metu draugystes, svente ir oras buvo nuostabus, tai esam be galo patenkinti, poto buvo nereali atmosfera musu seimoj, o dabar vel viskas stojo i vezes, darbai darbai darbai ypac MB 4u.gif
Visu vestuviniu foto dar nei nematem, zada sekmadieni atiduoti, tai tikiuosi labai smile.gif
is to ka esu gavusi is fotografes esu patenkinta, nes pateisino mano lukescius net su kaupu.
Fotosesijos norejau labai ivairiapusiskos, nes buvo be pulko, visa diena buvo mudvieju tik poto pries ceremonija mini fotosesija su liudininkais apturejom.
Daug pati ruosiausi fotosesijai, turejau dau minciu, detaliu, todel foto labai ivairiu stiliu, zodziu mano skonio wub.gif

kas liecia mityba, pries vestuves buvau pastambejus tai susigriebiau pora svavaiciu pries ir 4kg sulieknejau tuokiausi su 56kg ne stebukali, bet kaip matavaus suknele ir poto kaip ejau jau psiimt liemeni per visa kumsti siuveja turejo suimti thumbup.gif
Poto vel laikiaus kol atostogavau , o grizusi i darba grizau ir i valgio didinima.

Dabar as jau antra savaite susiemus, karta savaitej iskrova, 5 arba 6 valgymai per diena, puikiai laikausi , aisku sventes ismus is veziu,bet tikiuos ne ilgam

Na ka laukiam kitu pasisakymu, labai smagu vel susiburti panos!!!

Labai grazi tema wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 22 gruodžio 2012 - 11:20
QUOTE(irmulia @ 2012 12 22, 12:00)
kaip smagu, mergeliukės, kad po truputį vėl renkamės  wub.gif  wub.gif  ypač prieš kalėdas toks fainas nusiteikimas  thumbup.gif

yra kur padirbėti, bet čia jau pavasariop labiau, nes mažą kukuliuką pilvelyje auginame šiuo metu  wub.gif  wub.gif  taigi, valgau beveik viską, tik pieno stengiuosi gryno negerti  unsure.gif šonelius šiokius tokius turiu ( sako, reikia beibiui šiek tiek riebaliukų... žodžiu, prakontroliuosim šį reikalą jau po to)  na,  nemielas jis man. pagal kitus, tai tik pilvūzėlis užaugęs, o visa kitą vietoje, na o man kaip visada kitaip atrodo  lotuliukas.gif sixpacko nematau, ir psio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif    Su visais rimtais sportais - kol kas štilius, bet vis pajudu pagal vieną visai smagią atrastą programą besilaukiančioms  biggrin.gif

vakar pastatėme eglutę, jau su girliandomis, beliko žaisliukus sukabinti... dar darbelių yra šventiniu laikotarpiu, bet nieko viską spėsiu kaip ir visada- kitaip būti negali  bigsmile.gif

Irmulia, sveikinimai dideliausi!!! Sveikatos, laimes jums abiems, ir kada jau ta data?
Atsakyti