Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Mijja @ 2013 01 17, 20:36)
Celeste, kaip tavo ligonės ?

laba.
mes jau geriau. šiąnakt tik kokius 4 kartus ėjau užklot, bet šiaip miegojo jau, tai 7 atsikėlusi jaučiuosi beveik persimiegojusi ax.gif

šiaip jau šašiukai užsidėjo, tai mažiau kasosi ir ramiau. tik dičkė ryte sukosėjo negražiai, tai neleidau daržan. ale daba nekosti, tai gal tik šiaip kas buvo.

mums pirmadienį bus parodomoji šokių pamokėlė, tai norisi sudalyvauti ir pažiūrėti, ko ti mokosi smile.gif

gal kuri matėt kur yra hello kitty medžiagos? galvoju panom patalynę pasiūti.
Atsakyti
Sveika, /orchide/,

Junkis prie mūsų, vis skaitai, tai gal susipažinkim? ax.gif
Atsakyti
Nepanoro susipažint... g.gif

Laba brunette.gif

Mano vyrai šiandien man leido išsimiegot, tai esu puikiai nusiteikus nail.gif Ryt varom pas draugus-puiki diena nusimato nail.gif
Atsakyti
Sveikos


Diena gal ir gera, MB namie pakeitimus darė, tai aš vaikus ganau. Mažoji lyg pakosti, o ir sloga niekaip nesibaigia, tai nerizikavau ir į lauką nėjom. Nors saulutė taip gražiai kvietė biggrin.gif

Celeste, nemačius tokios medžiagos. Gal prie Kalvarijų turgaus medžiagų parduotuvėj pažiūrėk, ten visokių vaikiškų būna

QUOTE(Siii... @ 2013 01 19, 12:42)
Nepanoro susipažint... g.gif


Ale ką čia įdomaus skaityti randa:hm
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Greta visai įsisirgo...šiąnakt net bijojau, kad teks į ligoninę varyt, bet suspėjau laiku pagauti budinčią poliklinikos gydytoją ir šiek tiek nuramino...bet vis tiek kosulys baisus doh.gif ir tempa neapleidžia doh.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 01 19, 15:25)
Ale ką čia įdomaus skaityti  randa:hm

aha, tikrai g.gif
Atsakyti
Kepam bulbas. Pusė pridegusių doh.gif

Deiriukau, sveikatos pupai... 4u.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 01 19, 15:25)
...
Ale ką čia įdomaus skaityti  randa:hm


Aš irgi nesuvokiu... g.gif Ir kas svarbiausia, jau gan senokai... g.gif Gal kuri senbuvė nauju nicku sėdi...Bet koks tada tikslas skaityt, bet nešnekėt... g.gif Mistika doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 19 sausio 2013 - 17:08
labutis pupos rolleyes.gif as ant ribos... trecia naktis sunkiai miegasi, nes nuo 4nio mazas su 39, numusam ir vel, numusam ir vel, ir tas kosulys siaubingas... pasakyciau kad koks bronchitas, bet kad atsikoseja, siandien lyg ir geriau, pucia snarglius jau spalvotus, ir kolkas tfu tfu tfu po nakties nekyla tempe, laksto, duksta, neatrodo sergantis, tik kad po nosim zaizdos jau beveik nuo putimo doh.gif zdz... bijau, kad neperimciau ir as sito gerio, bet tikiuos, kad atsilaikysiu unsure.gif

matau ir Deiriuko pupa paslika... zdz, toks gyvenimas rolleyes.gif tik tiek gerai, kad i darba nereik, aisku, man su tokiu pilvu ir miego noru, geriau butu pamiegot rolleyes.gif bet per pietus bent jau nusnaudziu.

beje pradejau rinktis leliuko smutkeles, tai uojetau... doh.gif 19 bodziuku trumpom rankovem... zdz 0-3 men smutkeliu pririnkau 2 maximinius maisus biggrin.gif cia dar be 2 deziu, kurios pas anytele paliktos, ten dar visokio gerio hihihi.gif ka reiskia nuo 3 vaiku like drabuzenai thumbup.gif tikrai nieka nepirksiu. ir dar atrinkau 3 maximinius atidavimui vienai moteriai, kurios namai sudege, neturi leliukui antram drabuzeliu, tai taip gera, kad galiu padeti, tai sukneliu pririnkau visokiu po 1 taskeli kur turi, as jau tikrai atrodo nedesiu, nes dar tu sukneliu 40 vnt yra, zdz smile.gif

ziekit, sveikit, nesirkit 4u.gif eisiu dar kavytes pasdaryt su bulkele biggrin.gif hi.gif
Atsakyti
Sveikos

Vadinasi esam įdomios asmenybės tongue.gif
Oho, kad įsisirgo mažiai unsure.gif Mažajai Deirytei ir mažajam Carameliui - sveikatos 4u.gif Caramele, tu gal kokių profilaktinių priemonių imkis unsure.gif To placebinio cukraus nesiūlau biggrin.gif
Ale atsargų mažajai bigsmile.gif jaučiu ir dvynukus aprengtum iki darželio iš jų lotuliukas.gif Aš berniukiškus labai sėkmingai atiduodu sesei, o jeigu nuo jos lieka, tai mano klasiokė turi trečią vaiką metinuką. Tai jai berniukiški labai praverčia, nes vyresniosios mergaitės .
Atsakyti
o gal kažkoks neviešas forumas čia??? kažkaip nepastebėjau,, skaito/rašo kas nori ir kur nori, taip kad mažiau dėmesio kreipk, o jei nepatinka po spyna sėdėkit ir pezėkit lotuliukas.gif
Atsakyti
O kur kas rašė, kad nepatinka lens.gif skaityk kiek lenda, tik kad nelabai būna ką . Tik kokiu tikslu skaityti, domėtis mūsų gyvenimu g.gif . Mums irgi smalsu, ne vien tau
Atsakyti
Carameliau, smagu, kai padedi kam nors, dūšioj gera... wub.gif O tu tik nesirk, ne daug liko, gerk kokias arbatas su imbierais, citrinom...Na kaip nors laikykis 4u.gif

Mes šiandien pas draugus buvom thumbup.gif Nuvarėm su mano kellogsiniais sausainiais-nu skanūs gavosi new_russian.gif Draugas net recepto užsiprašė new_russian.gif didis.gif Aišku, nieko ten sunkaaaaaaaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Prie manęs irgi jau kažkokios bacilos kabinas doh.gif Mažam priešvirusinių duodu profilaktiškai, tikiuos atsilaikys...Bet vis lenda bučiuotis, tai pirštus burnon kiša...Nežinau kaip nuo tos meilės susilaikyt wub.gif biggrin.gif doh.gif

QUOTE(/orchide/ @ 2013 01 20, 18:21)
o gal kažkoks neviešas forumas čia??? kažkaip nepastebėjau,, skaito/rašo kas nori ir kur nori, taip kad mažiau dėmesio kreipk, o jei nepatinka po spyna sėdėkit ir pezėkit  lotuliukas.gif


Ojeeej, o jau mandrumas ponios/panelės/vyro/ono... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taip, čia yra ne viešas forumas, o po užraktais nelendam, nes nemanom, kad kam nors įdomu skaityt mūsų, seniai viena kitą pažįstančių, pletkus doh.gif Na o jei jau tokiai mandrai pezėtojai/-ui baisiai įdomu, mes maloniai kviečiam prisijungti, susipažinti-gal tada ir mūsų požiūris bus visai kitoks, nes kaip žinia SM visokių cirkininkų, fantazijos nestokojančių ir nelabai sveikų žmonių pilna doh.gif

Taip kad galima būtų mandagiau reaguoti į pakvietimą susipažinti, o ne mandrų morkų priėdus aiškinti, kur ir kaip mums "pezėti" doh.gif

Atsakyti
labutis, niu mum geriau kai saka thumbup.gif Dovydiniui lyg nebekyla tempe, atsikosti graziai, nakti puikiai ismiegojo thumbup.gif zdz einam tikslo pasveikti link biggrin.gif as tai snd maisysiuos kokteili su imbieru, citrina, medum ir islandines kerpenos jau paciulpt zadu, tikiuos neisisirgsiu.

QUOTE(Mijja @ 2013 01 20, 18:59)
Ale atsargų mažajai


o jooooo rolleyes.gif ir dar vakar karta perziurejau broliuko smutkeles mazo, tai dar kelis atrinkau neutralius tokius, kur manau tikrai uzdesiu, bele nieko pirkt nereiktu irnesakyk.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 01 21, 00:22)
Ojeeej, o jau mandrumas ponios/panelės/vyro/ono...


hah.gif: skaiciau ir zvengiau is Tava isiucio lotuliukas.gif thumbup.gif saunuole, as irgi uz iskrypeliu pasalinima protest.gif biggrin.gif

o tie florentinai man nerealus, bet vis tingiu pasidaryt, drauge kokius padaro, galima isprotet bevalgant wub.gif

niu ka snd i sodra ir plauku dazyt neilgalaikiais dazais, bele spalva pagyvint thumbup.gif nes as gi natur produkt wub.gif tei va, tikiuos gerai gausiuos, pasirodysiu ryt mirksiukas.gif
Atsakyti