Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Labas labas, šimtas metų, lendu į dienos šviesą ir aš blush2.gif

sėdim su mažium namuose, gerklė... tempos dar tokios nemačius buvau, nu bet jau trečia diena tai stabilizuojas po truputėlį gal unsure.gif

Siii, sveikinimai dideliausi wub.gif nedaug mūsų mažiai skirsis, mūsų brolis/sesė turėtų gimt rugpjūčio pradžioj blush2.gif
va dėl to ir nesirodžiau čia, nes nuo gruodžio vidurio nenorėjau nei žmonių matyt, nei galvos galėjau pakelt, gulėjau lovoj ir į vieną tašką žiūrėjau ir tai nepadėjo, taaaaaip tragiškai bloga buvo wacko.gif dabar tai nors wc nebegąsdinu, nors šleikštulys ir galvos skausmas mano draugai vis dar, nu bet dabar gyvent galima doh.gif
o šiaip viskas smirda, niekas neskanu, išskyrus saldumynys ir visokius tešlainius, apie svorį bijau ir pagalvot, bet nevaldoma šitoj vietoj pasidariau ir nevalgyt negaliu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulašarė: 16 sausio 2013 - 09:08
labas rytas


Kokios naujienos iš ryto biggrin.gif Saulašare, sveikinimai wub.gif O tavo pirmas irgi toks buvo nestuke.gif
Celeste, o tu gal žinojai, kad rašei jog tik viena Deirė su vienu vaiku liko bigsmile.gif ? Ar čia raganiška-moteriška nuojauta, ar tiesiog apie Saulašarę pamiršai biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 01 16, 09:05)
Labas labas, šimtas metų, lendu į dienos šviesą ir aš  blush2.gif 

sėdim su mažium namuose, gerklė... tempos dar tokios nemačius buvau, nu bet jau trečia diena tai stabilizuojas po truputėlį gal  unsure.gif

Siii, sveikinimai dideliausi  wub.gif nedaug mūsų mažiai skirsis, mūsų brolis/sesė turėtų gimt rugpjūčio pradžioj  blush2.gif
va dėl to ir nesirodžiau čia, nes nuo gruodžio vidurio nenorėjau nei žmonių matyt, nei galvos galėjau pakelt, gulėjau lovoj ir į vieną tašką žiūrėjau ir tai nepadėjo, taaaaaip tragiškai bloga buvo  wacko.gif  dabar tai nors wc nebegąsdinu, nors šleikštulys ir galvos skausmas mano draugai vis dar, nu bet dabar gyvent galima doh.gif
o šiaip viskas smirda, niekas neskanu, išskyrus saldumynys ir visokius tešlainius, apie svorį bijau ir pagalvot, bet nevaldoma šitoj vietoj pasidariau ir nevalgyt negaliu  doh.gif

sveikinimai wub.gif

mes irgi namuose sėdim...vakar tempa pakilo unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Mijja @ 2013 01 16, 09:22)
labas rytas
Kokios naujienos iš ryto  biggrin.gif Saulašare, sveikinimai  wub.gif O tavo pirmas irgi  toks buvo  nestuke.gif
Celeste, o tu gal žinojai, kad rašei jog tik viena Deirė su vienu vaiku liko  bigsmile.gif ? Ar čia raganiška-moteriška nuojauta, ar tiesiog apie Saulašarę pamiršai  biggrin.gif ?

aš irgi taip pagalvojau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 16, 18:22)
Kokios naujienos iš ryto  biggrin.gif Saulašare, sveikinimai  wub.gif O tavo pirmas irgi  toks buvo  nestuke.gif


ne, pirmą nestuke.gif viskas 100 kartų lengviau buvo, tik šleikštulys kamavo, nevėmiau nė karto schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 01 16, 09:29)
ne, pirmą  nestuke.gif viskas 100 kartų lengviau buvo, tik šleikštulys kamavo, nevėmiau nė karto  schmoll.gif


Tai tada pabursiu gal mergytė bus, jeigu nėštumai skirtingi biggrin.gif O tarp taviškių irgi bus 3 metai skirtumas bigsmile.gif
Atsakyti
labas ryyytas biggrin.gif oj kaip fainiai Saulasare wub.gif sveikinimai didziausi ir kad greiciau baigtus slykstumas ir prasidetu smagus laukimas umn.gif: 4u.gif

as snd skane buvau, tai isitaises zemyn galva leliukas puikiai, sveria 1.5 kg thumbup.gif zd viskas ok, tik gyd nemate lyties... bet as jau nebesinervuoju ir eisiu rinktis mergaitiskas smutkes, nes anas gyd mate ir dar uzrase ant lapo, kad female tures gimt.. nu ir patys matem, kad nieka ten ner tarp koju, tai gal neatsirado? g.gif hope so... 4u.gif

siandien dekretas prasidejo sokiai.gif tai po pietu vaziuosiu pas akusere ir i sodra tvarkytis dokumentenus mirksiukas.gif
Atsakyti
laba..
Saulašare, nugi džiugios naujienos.. thumbup.gif linkiu mažiau blogavimų. na, "gerumas" šito reikalo tik toks, kad kol bloga, tol viskas gerai vystosi.. man taip buvo sakiusi gydytoja, tai su antra blogavau, kol judesius pradejau jaust smile.gif

Kad Saulašarė tik vieną leliuką turi, kažkaip visai iškrito. blush2.gif
nors kita vertus, iš esmės visai ir neklydau ax.gif

naktis šian bemiegė vėl, tačiau lyg matosi gerėjimo požymiai. temperatūra nebekilo tiek, kad numušt reikėtų. lyg ir naujų spuogų nebesiranda. tikėkimės baigsis vargai. beliks randus užsigydyt. pas dičkę tai tik keli šašiukai liko nuo didesnių spuogų.
Atsakyti
Saulašare, super naujienos!!! thumbup.gif wub.gif

_celeste, nu ir atsikankinsit jūs su tom ligom, bet gal po vėjaraupių viskas ir baigsis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 01 16, 16:03)
_celeste, nu ir atsikankinsit jūs su tom ligom, bet gal po vėjaraupių viskas ir baigsis  4u.gif

nu žinok, labai tikiuosi, kad taip ir bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 01 16, 09:05)
...
nedaug mūsų mažiai skirsis, mūsų brolis/sesė turėtų gimt rugpjūčio pradžioj ...


bigsmile.gif OMG! Nu kaip smagu, šakės! Sveikinimai ir tau dideliausi wub.gif Aišku, dėl user posted image labai užjaučiu ir linkiu, kad kuo greičiau tas blogumas baigtųsi...

Man buvo, savaitę tęsėsi... Kol valgau kramtau-nieko, tik nustoju-pykina...Ale vieną dieną gerai su klozetu pabendravau ir viską kaip ranka nuėmė...Tikiuos, daugiau nepasikartos... unsure.gif

O tada meetinsimės, pilvus matuosimės...user posted image
Atsakyti
Sveikos

Pamaina ateina - aš į darbą, o Saulašarė į dekretą eis biggrin.gif Tik dar neapsisprendžiau ką su atostogom daryti : ar naudoti prieš išeinant dirbti ar jau dirbant bandyti išeiti. O prikaupus turiu jų virš mėnesio

Carameliau - su dekreto pradžia 4u.gif Ar atšventei tokią progą biggrin.gif ?

Celeste, kaip tavo ligonės ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 17 sausio 2013 - 19:37
Kažkaip tyloka čia ... lens.gif listen.gif

Mes savaitgalį pas draugus lėksim, tai gaminsiu va ką:

Florentinai

Nors Kalėdos jau baigės, bet kondensuotas pienas visada išliks mano favoritu! biggrin.gif

Dar džiovintų papajų kokių, mangų, saulėgrąžų pridėsiu... thumbup.gif
Atsakyti