Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 11, 09:11)
labukas rytukas 4u.gif ar buvot fotki paziet kambariuko? g.gif lyg ir rasiau, ka idejau fotkes g.gif

gražu wub.gif
Atsakyti
Laba..
apžiūrėjau carameliaus kambarį - man patiko, tikras berniuko kambarys.. thumbup.gif

pas mus atvirkščiai, tikras mergaitiškas kambarys, gal ir nieko atrodo, kai būna nesuvertas smile.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Grįžom iš Druskininkų thumbup.gif Draugas taip savo gimcę šventė, tai mums pramogų prigalvojo thumbup.gif Prisirelaxavom super thumbup.gif Tik visiems sakau, kad supratau vieną dalyką - su mažu į kabokus viena aš kolkas tikrai neisiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Kol vyrai slidinėjo, moterys su kleckais nusprendė papietaut, nu tai užsisakiau sriubos, tai spėkit, pusė buvo išpilta, kitą pusę baigiau per kokį pusvalandį jau atšalusią ir dar kaire ranka (o kaire valgyt man mission impossible doh.gif, aut. past.)...

Tai sakiau, palauksiu kol paaugs arba su vyru tik, tai vis pasikeisdami normaliai pavalgėm doh.gif

Kas čia dar...Eisiu Caramelkino kambarį apžiūrėt... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

Na ką, vėl pirmadienis biggrin.gif Penktadienį aplankiau darbą, tai kažkaip pačiai ramiau viduj pasidarė, net nežinau kodėl .Bet vis tiek gaila, kad vasarą jau reiks dirbti verysad.gif

Carameliau, gražus kambarys. O kaip žaislų problemą spręsit ? Pas mus toks sudėjimas tinka tik kai vaikai miega . Tai ir galvoju kaip čia geriau juos sudėjus, kad žaisdami visų vidurį kambario neišpiltų biggrin.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 01 13, 21:58)
Tai sakiau, palauksiu kol paaugs arba su vyru tik, tai vis pasikeisdami normaliai pavalgėm doh.gif


drinks_cheers.gif Aš jau senai mečiau šitą reikalą. O dabar apskritai su vaikais po tokias įstaigas nevaikštom - saugom savo nervines sistemas tongue.gif
Atsakyti
Caramelkin, labai fainas kambariukas wub.gif Mano mylimos spalvos - balta, mėlyna... wub.gif Aš pirmam aukšte planuoju daug tokių spalvų...Justuko kambarį irgi perdarinėsim panašia spalvine tematika wub.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 01 14, 10:50)
...  O dabar apskritai su vaikais po tokias įstaigas nevaikštom - saugom savo nervines sistemas...


Va va, man irgi nervinę sistemą reik saugot, nes jau ant ribos prie subyrėjimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 14, 11:50)
Carameliau, gražus kambarys. O  kaip žaislų problemą spręsit ? Pas mus toks sudėjimas tinka tik kai vaikai miega . Tai ir galvoju kaip čia geriau juos sudėjus, kad žaisdami visų vidurį kambario neišpiltų  biggrin.gif

jo jo, pas mus kone baismė būna sudėti žaislus. nes vos į kambarį galima įžengti, kai jos žaidžia.
po vieną kai žaidžia, tai tvarkingai, o va, kai abi, tai bordakėlis būna smile.gif

o su vaikais, tai kartais einam, aišku geriau dviese, tada pakaitom pavaikštom po kavinę, arba jei valgyt nori, tai gražiai laukia..

pamenu, su vyru važiavom į klaipėdą, su panom(tada jom buvo pusė ir du su puse metų), ten jis turėjo byloj neilgai užtrukt, o mes tuo metu turėjom palaukt akre. tai tas neilgai truko beveik 3 val, tai ir pavalgėm su panom, ir pasitūsėm po pardes.
bet ir dabar būna pasibūnam kur, kad ir viena su abiem. aišku, kantrybės reikia, bet nėra beviltiškos situacijos ax.gif
Atsakyti
labutis hi.gif dar viena foto ikeliau su naujom pakabintom lentynom;] tai sutvarkiau zaislus irgi jau graziai, kolkas nesipykstam del ju vietos, pazaidzia, padeda i vieta, dar laukiu komodos, tai du apatiniai stalciai bus visokiem shudeliam, spalv knygutem, kaladelem mazom, masinytem susikraut, grynai, kad nebutu mazu daikteliu prideta visur, nekenciu ju biggrin.gif ir viskas, daugiau nezinau, viskas dezese, arba tik dideli zaislai atskirai padeti, daugiau niekur nelaikysiu, kolkas gerai, kai bus antras mazas verciantis viska is pagrindu, ziuresim, neleisim i kambari... lotuliukas.gif

kalbejot apie kavines su vaikais smile.gif as niekada neinu su vaiku i kavine, visu pirma ner jam ten ka valgyt, visu antra, ka jam ten veikt?ir ko mum ten nervuotis doh.gif arba paliekam kai jau einam kur, arba neinam isvis umn.gif: ir man nepatinka, kai kiti ateina su vaikas, kurie padeje barzdas ant musu staliuko ziuri kaip mes valgom biggrin.gif nesakysiu jukst is cia, o tevai tuo metu valgo patenkyti, nzn man taip nepiimtina smile.gif

niu ka einu ka nors dar uzkasiu, valgosi man kazkaip siandien biggrin.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 14, 14:09)
kalbejot apie kavines su vaikais smile.gif as niekada neinu su vaiku i kavine, visu pirma ner jam ten ka valgyt, visu antra, ka jam ten veikt?ir ko mum ten nervuotis doh.gif arba paliekam kai jau einam kur, arba neinam isvis umn.gif: ir man nepatinka, kai kiti ateina su vaikas, kurie padeje barzdas ant musu staliuko ziuri kaip mes valgom biggrin.gif nesakysiu jukst is cia, o tevai tuo metu valgo patenkyti, nzn man taip nepiimtina smile.gif

na, būtų mano dičkės valia, ji kasdien norėtų eit į kavinę. na, nzn mano vaikai kitiems netrukdė, o ir kitų vaikai nelindo prie mūsų, tai nesudaro problemų vaikų buvimas kavinėje ax.gif
o jei mažė darosi nepatenkinta, tai paskubam ir išeinam iš kavinės.
o ir sąskaitos paprašom, kai atneša maistą, kad paskui dar valandos laukt nereiktų.

aišku, toks išėjimas būna nedažnai, gal kartą į mėn, bet kartais norisi, o vaikų ne visada būna kur palikt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 01 14, 16:09)
na, būtų mano dičkės valia, ji kasdien norėtų eit į kavinę. na, nzn mano vaikai kitiems netrukdė, o ir kitų vaikai nelindo prie mūsų, tai nesudaro problemų vaikų buvimas kavinėje ax.gif
o jei mažė darosi nepatenkinta, tai paskubam ir išeinam iš kavinės.
o ir sąskaitos paprašom, kai atneša maistą, kad paskui dar valandos laukt nereiktų.

aišku, toks išėjimas būna nedažnai, gal kartą į mėn, bet kartais norisi, o vaikų ne visada būna kur palikt ax.gif


jeigu vaikas ramiai sedi ir valgo arba laukia kol tevai pavalgys, tai aisku tada tik eiti su vaikais pasedet smile.gif bet maniskis ilgai neissededavo, ir siaip mes dazniausiai jei einam, paliekam, atsipalaiduojam smile.gif

jetau, diena prabego o nieko doro nenuveikiau isskyrus kelis darbus pre kompes, reik eit kepsnius pjaustyt rolleyes.gif tiingiu kaip ax.gif
Atsakyti
Na gal mano vaikas ūgtelėjęs ir ramiai pasėdėtų, nežinau, bet bent jau kolkas aš turbūt net arbatos normaliai neišgerčiau doh.gif schmoll.gif

O šian visą dieną zzzzzzzzzzzyyyyyyyyyzia...Gal sakau, kokie dantaaaaai... g.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
laba..
aš šian be miego. sunkiai mažajai einasi vėjaraupiai. išberta visa visa. ir jai niežti baisiausiai, ypač prie užpakaliuko, tai kankinasi vaikas, draskytis nori, net klemastinas ne ką padeda. visą naktį blūdijo, net pas save į lovą paėmiau, tai abi vartėmės, vaikščiojom. pagal idėją ryt turėtų paskutinę dieną berti, tai tikiuosi blogiau nebus. tik tiek, kad tempa tik iki 38 pakyla, ne aukščiau..

perkrausčiau panų drabužius, dičkės sesei į komodą perdėjau, mažosios išaugtus atidėjau. kur juos dėti. kai kurie su dėmelėm, kai kurie be, mesti gaila, o po vieną užsiimti atidavimu gaila laiko.

reikėtų savo perkraustyti, ale gal irgi iš savęs tikiuosi vis, tai kaip ir dar neverta perrinkt, drabužiai netelpa, o rengtis neturiu ką lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos


QUOTE(Siii... @ 2013 01 14, 20:34)
Na gal mano vaikas ūgtelėjęs ir ramiai pasėdėtų, nežinau, bet bent jau kolkas aš turbūt net arbatos normaliai neišgerčiau doh.gif  schmoll.gif


Gal pasėdės kai į mokyklą pradės eiti biggrin.gif Juk kaip kas ir suaugęs vietoj negali pasėdėti tongue.gif . Man atrodo, kad čia jau nuo vaiko būdo priklauso

QUOTE(_celeste @ 2013 01 15, 13:58)
aš šian be miego. sunkiai mažajai einasi vėjaraupiai.

perkrausčiau panų drabužius, dičkės sesei į komodą perdėjau, mažosios išaugtus atidėjau. kur juos dėti. kai kurie su dėmelėm, kai kurie be, mesti gaila, o po vieną užsiimti atidavimu gaila laiko.



Užuojauta abiems 4u.gif Vat todėl aš ir negaliu samoningai užkrėsti mažę jais ir paskui žiūrėti kaip kankinas ir žinoti, kad pati kalta. Geriau jau viskas sava eiga ax.gif

Gusto drabužius dar turiu kam atiduoti, o Guodos irgi sandėliuoju pas tėvus. Savų jau mažiau turiu, visgi gerai kartais persikraustyti ir atsikratyti šlamšto ax.gif


Atsakyti