Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Galim gal kokioj Savanoriu pr. Pizzoj Jazz g.gif Kažkada lyg buvom ten susitikę dar seniai seniai,kai daug susirinkdavo mūsų biggrin.gif
Atsakyti
O gal į Gedo prospektą traukiam, ką bigsmile.gif Ko čia mes, kaip kokios paauglės, po prekybcentrius tongue.gif Jeigu dėl parkavimo, tai dar Europa, VCUP arčiau centro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 01 04, 13:42)
Galim gal kokioj Savanoriu pr. Pizzoj Jazz  g.gif Kažkada lyg buvom ten susitikę dar seniai seniai,kai daug susirinkdavo mūsų  biggrin.gif


Man tiktų smile.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 01 04, 14:34)
O gal į Gedo prospektą traukiam, ką  bigsmile.gif Ko čia mes, kaip kokios paauglės, po prekybcentrius  tongue.gif Jeigu dėl parkavimo, tai dar Europa, VCUP arčiau centro  ax.gif


Nu tai joo, grynai dėl parkavimo tie prekybcentriai...Tai va rimiakas man būtų super blush2.gif
Atsakyti
Aš tai irgi dėl parkavimo tuos prekybcentrius siūlau, nes Gedo pr. jau reik galvot kur tą mašiną palikt smile.gif
Atsakyti
Aš ryt po pietų išvarau į miestą, tai man iki to laiko reiktų žinot, kur meetinsimės umn.gif

gathering.gif
Atsakyti
Labas pirmadienio rytas


QUOTE(Siii... @ 2013 01 06, 11:24)
Aš ryt po pietų išvarau į miestą, tai man iki to laiko reiktų žinot, kur meetinsimės umn.gif

gathering.gif



Tai gal tada liekam prie Savanorių Jazz'o ? Man visai patogu ax.gif
Atsakyti
O kurią val? Aš galiu tik nuo 19 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 07, 10:50)
O kurią val? Aš galiu tik nuo 19  ax.gif


Nu tai ok, 19-ą Savanorių Jazz thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi tinka 19 val. Savanorių Jazze thumbup.gif
Atsakyti
Hello brunette.gif

Ačiū už meetą, buvo smagu! drinks_cheers.gif bigsmile.gif

Šiandien daug reikalų turiu padaryt-skalbimosi dafygaaaaaaaa, tvarkymosi irgi.... wacko.gif wacko.gif wacko.gif Ir dar serialą pabaigt žiūrėt, nes vakar po meeto nesugebėjau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 01 08, 10:24)
Hello brunette.gif

Ačiū už meetą, buvo smagu! drinks_cheers.gif  bigsmile.gif

Šiandien daug reikalų turiu padaryt-skalbimosi dafygaaaaaaaa, tvarkymosi irgi.... wacko.gif  wacko.gif  wacko.gif Ir dar serialą pabaigt žiūrėt, nes vakar po meeto nesugebėjau doh.gif  biggrin.gif

Sii??? bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
kaip faina...sveikinu wub.gif o dabar pasakok kas kaip kada? tyčia ar nelabai? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

Labai smagiai vakar pasėdėjom ir dar nemažai mūsų susirinko, super thumbup.gif

Vakar kažkaip daug apie ligas kalbėjom ir sakėt nėštukės gerdavot oscillococsinum, aš kai Deimantės laukiausi irgi jį gėriau, bet paskui kažkur skaičiau, kad ten nesąmonė, o ne vaistas. O šiandien vėl tokį straipsnį pamačiau, kad visgi čia ne vaistai, o tik placebas, tiki kad padeda, tai ir padeda biggrin.gif Paskaitykit 4u.gif
Atsakyti