Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Dikė @ 2013 10 01, 12:44)
Sveikos,

ryt tikrai niekaip neišeina, namo tik apie 20 val. grįžtam po būrelių.


Nu o jei ketvirtadienį? bigsmile.gif Kaip kitoms?
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 10 01, 13:50)
Nu o jei ketvirtadienį? bigsmile.gif Kaip kitoms?

Ketvirtadienį bandyčiau pasiderint wink.gif
Atsakyti
Tai gal davaj tada jamam penktadienį bigsmile.gif

18.30 pvz. kur nors...Panoramoj, rimiake...

Kolkas sąraše:

Dikė
Siii
Kristiana
...

Laukiu kitų smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Taigi šiandien Mijją reik sveikyt bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Tą ir darau - būk graži ir laiminga biggrin.gif
QUOTE(Siii... @ 2013 10 01, 13:43)
man dzin, vis tiek nieko ėdamo man ten nebus pagal mano dietą lotuliukas.gif


Oi tu, GanBejuj gi belekokie liesŪs patiekalai tongue.gif Norėčiau aš, ale man darbo dieną irgi baisiai nelabai išeina schmoll.gif

O Kristiana Lietuvoj? bigsmile.gif Sušalo jaučiu jau mirtinai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
penktadienį ir aš prisijungčiau, aišku vyrs dar to nežino biggrin.gif
ką Jums dar papasakot g.gif praktiškai atostogauju, kol dičkis į daržą keliauja thumbup.gif mažoji kukuška ramiakė, naktim miega, dienom mažiau, bet šauniam draugaujam, lekiam į trasą tai šen tai ten. Savaitgalį prie jūros buvom, ech, smagumėlis wub.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 10 01, 14:29)
*Norėčiau aš, ale man darbo dieną irgi baisiai nelabai išeina schmoll.gif

**O Kristiana Lietuvoj? bigsmile.gif Sušalo jaučiu jau mirtinai doh.gif  lotuliukas.gif



* ėėė, tik jau nepasakok, kad nespėtum atvažiuot cool.gif penktadienį darbo diena trumpesnė, jei mytas koki 18.30 tai du kart spėtum atlėkt bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aetna: 01 spalio 2013 - 15:56
Sveikos

Saulašare, TB su gimtadieniu biggrin.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 10 01, 15:29)
Taigi šiandien Mijją reik sveikyt bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif Tą ir darau - būk graži ir laiminga

Oi tu, GanBejuj gi belekokie liesŪs patiekalai tongue.gif Norėčiau aš, ale man darbo dieną irgi baisiai nelabai išeina schmoll.gif


Ačiū, ačių už sveikinimus 4u.gif
O viena aš namie, nes MB komandiruotėj, ten dabar + 27 cray.gif o vakai pas tėvus. Taigi gimtadienį švenčiam dviese su katinu biggrin.gif


Vij, labai didelis noras + pusantro šimto km ir tu jau vietoj bigsmile.gif
Atsakyti
Labs,
Norai jūs, norai cool.gif
Savaitgaliais mano vyro nėr namie schmoll.gif Uošviai gal ir pagelbėtų, bet atsiminkit, kad aš turiu su kažkuo iš Kauno važiuot, nes esu total dundukas Vilniuj ir Kaune tongue.gif
Navigacijos neturiu schmoll.gif

Mijjuk, serga vaikiukai, kad pas tėvus? unsure.gif O TB žiauriai pavydžiu, nes labai jau anksti šiemet ruduo tas vėsusis atkeliavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vij@ @ 2013 10 02, 07:54)
...Uošviai gal ir pagelbėtų, bet atsiminkit, kad aš turiu su kažkuo iš Kauno važiuot, nes esu total dundukas Vilniuj ir Kaune tongue.gif
Navigacijos neturiu...


Kur DEirius dingus g.gif , gal ji atlėktų ir tave prigriebtų tuo pačiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 10 02, 09:38)
Kur DEirius dingus g.gif , gal ji atlėktų ir tave prigriebtų tuo pačiu bigsmile.gif

deirius čia blush2.gif bet ne, šį kartą pasuoju... blush2.gif

o aš šią savaitę namuose dirbu - Greta su sloga, tai namuose laiką leidžiam doh.gif namuose temperatūra kaip ašigalyje doh.gif skambučių belenkiek nuo pat ryto - vos spėju valgyti padaryti doh.gif
Atsakyti
Sveikos pupos biggrin.gif ir as cia, tik sia sav 100 reikalu... buvo atleke giminiu from America you know, tai rodem apylinkes, baliavojom ir pan.. pasirodo visai neblogai angliskai sneku, jeigu sugebejau palaikyt kontakta su itale iki 3 AM new_russian.gif biggrin.gif ji tokia miela... wub.gif sake man atsius pastos receptu bigsmile.gif savo italu mociutes bigsmile.gif wub.gif sokiai.gif darysiu biggrin.gif

siaip viskas ok, maze jau puses metu, tai sedi, bando pati, mokinu kaip reikia tai daryti :)beje, idesiu fotkiu i musu albumiuka, kaip ji valge savo torta biggrin.gif p.s. kuri mama dare umn.gif: biggrin.gif
dickis darze, puikiai leidzia laika... rolleyes.gif
bega dienos greitai kazkaip labai, jau spalis... pradeja galvot apie Kaledas... aina sau, dovanu metas ir pan... doh.gif gerai, kad telpu jau i visus beveik drabzius, tai ir palta issitraukiau savo grazuoli, telpu, silta gera wub.gif

Beje, sutikau Deiriuka su maze po senamiesti vaikstant, tai matosi, kad begioja zmogus ir sportuoja, toookia sukudus, kaip shakaliukas bigsmile.gif saunuole thumbup.gif kazkaip nespejau pagirt, kol apsimetem pora zodziu biggrin.gif


Papildyta:
niu ka einu tvarkyt paskutine fotosesija ir aisku kelsis maze eisim su ja uzsiiminet mirksiukas.gif

i meeta sunkiai... su krasavica nebent, bet dar ji su slogyte tokia, nekeliausim toli schmoll.gif

geros dienikes Jums, buckiai ir ziurekit nesusalkit, mes su zidinuku vis kas vakara pasikuriam, tai namie siiilta geeera wub.gif

bye1.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 10 04, 08:30)
Beje, sutikau Deiriuka su maze po senamiesti vaikstant, tai matosi, kad begioja zmogus ir sportuoja, toookia sukudus, kaip shakaliukas bigsmile.gif saunuole thumbup.gif kazkaip nespejau pagirt, kol apsimetem pora zodziu biggrin.gif
Papildyta:
niu ka einu tvarkyt paskutine fotosesija ir aisku kelsis maze eisim su ja uzsiiminet  mirksiukas.gif

i meeta sunkiai... su krasavica nebent, bet dar ji su slogyte tokia, nekeliausim toli  schmoll.gif

geros dienikes Jums, buckiai ir ziurekit nesusalkit, mes su zidinuku vis kas vakara pasikuriam, tai namie siiilta geeera  wub.gif

bye1.gif  4u.gif

ačiū už komplimentus...bet kad tas mano bėgiojimas liko tik savaitgaliais, tai taip trūksta man jo verysad.gif o ir kg atžvilgiu absoliučiai nei gramo nenumečiau blush2.gif užtat nueidama pagalvojau, kad Tu puikiai atrodai thumbup.gif

o mes namuose vis dar šąlam doh.gif gelbsti elektriniai šildytuvai, ale tik ką vienas išsijungė - tikiuosi neperkaito g.gif doh.gif niekaip nesuprantu kur čia taupymas??? namuose su šildytuvais vos 17C prišildom, tai kas būtų be jų? 14C??? labai pykstu dėl tokių politikų doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikutės aš greit smile.gif

pasakokit kokius būrelius lanko mergytės jūsų? Labai domina gal kas gimnastiką lankot?

kitas pasiūlymas, gal perkelkim plepalus į FB? sukuriam uždarą grupę? vistiek ten būnam tas pats prisijungimas būtų.....
Atsakyti