Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Deire @ 2013 09 03, 13:38)
...tai sukau nuo kovo iki kokio birželio beveik kasdien po maždaug 30min, matavausi cm ir tikrai buvo ženklus pokytis...


Nu vaaaaa...Gal ir aš sukčiau... g.gif Vietoj to, kad guliu pilvą išvertus ir serialus spoksau, tai pasukinėčiau... g.gif

O koks pas tave?Jų įvairių yr...Nežinau, ar didesnį ir sunkesnį imt, ar lengvesnį...Ar su tais gumbais ar be jų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 09 03, 17:41)
Nu vaaaaa...Gal ir aš sukčiau... g.gif Vietoj to, kad guliu pilvą išvertus ir serialus spoksau, tai pasukinėčiau... g.gif

O koks pas tave?Jų įvairių yr...Nežinau, ar didesnį ir sunkesnį imt, ar lengvesnį...Ar su tais gumbais ar be jų... g.gif


as su gumbais pas drauge sukau, ai likau su melynem ant klubu doh.gif lotuliukas.gif bet cia kai dar nescia nebuvau,dabar turbut visai patiktu suktis lotuliukas.gif

man jauciu tereiktu atsisakyt visokiu sausainuku, pyragiuku, dar visokiu shuduku, uzkandziuku, nes visa vasara kimsau... svenciu kruvos, tortu melejonai... nachiort smile.gif bet turiu tiksla iki kaledu but grazi nail.gif: lotuliukas.gif eisiu yutuba pasileist ant teliko ir sportuosiu new_russian.gif biggrin.gif

va kaip tik pavalgiau vakariene, einu prigult.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 09 03, 17:41)
Nu vaaaaa...Gal ir aš sukčiau... g.gif Vietoj to, kad guliu pilvą išvertus ir serialus spoksau, tai pasukinėčiau... g.gif

O koks pas tave?Jų įvairių yr...Nežinau, ar didesnį ir sunkesnį imt, ar lengvesnį...Ar su tais gumbais ar be jų... g.gif

aš pirkau jau 2-o lygio. nebeatsimenu svorio, bet nelengvas. Pas mane su dvigubais gumbais. Susideda iš 8 dalių, tai pirkdama galvojau, kad iš pradžių susidėsiu iš 7 dalių, o vėliau jau pridėsiu ir tą paskutinę...bet nesigavo man iš 7, tai nuo pat pradžių pradėjau su 8d. ax.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 09 03, 18:17)
as su gumbais pas drauge sukau, ai likau su melynem ant klubu  doh.gif  lotuliukas.gif bet cia kai dar nescia nebuvau,dabar turbut visai patiktu suktis  lotuliukas.gif

jo jo, mėlynės tai baisios doh.gif aš po pirmo karto jau vaikščiojau su mėlynais-violetiniais šonais ir niekam nesakiau ir stengiausi, kad nepasimatytų, nes vaizdas kaip gerai prilupta doh.gif užtat dabar net ir po metų pertraukos jau mėlynių nebebūna ax.gif Gal pradedant nuo lengvesnių tokių baisių mėlynių nebūna? g.gif

bet man dabar bėgimas yra pats didžiausias malonumas, ir kaip sakau, kai savaitę neišbėgu, tada prasideda "lomkės" lotuliukas.gif vakar va ištaikiau dar šviesų laiką, tai buvau nustebusi, kiek daug bėgančių - šiaip dažnai daug bėgančių, bet vakar ypatingai daug thumbup.gif
Atsakyti
laba..
seniai bebuvau..
mums naujas etapas prasidėjo, mažė daržiukan pradėjo eiti, tai viskas būtų gerai, jei ne rytinis palikimas - bliauna įsisegusi į koją, atplėšt reikia, o visą dieną paskui geriausiai išbūna..
ir vakarais vaikas nuo manęs nenulipa, toks vaizdas, kad tik šią savaitę darban iškeliavau smile.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Niu, ką veikinėjat?

Aš tai ką...Dirbu pieno fabrike biggrin.gif Sėkmingai biggrin.gif Mažasis išsipūtęs visas biggrin.gif Tik baisiai dėmesio nori..Gerai, kad vyresnysis toks savarankiškesnis darosi-reikalų melejonas biggrin.gif

Kas čia dar...

Lanko vis dar neperku blush2.gif

O šiaip viskas normoj biggrin.gif Aišku, kartais tenka palikt patalpą, kurioje dvigubas aliarmas, tam, kad nusiramint ir giliai įkvėpt, bet čia baikės irnesakyk.gif Galvojau bus blogiau irnesakyk.gif

Linkėjimai visoms ir ... neseniai žiūrėjau meeto Kaune fotkes - nu tai taip faina prisimint buvo wub.gif

Susipažinkit - Mažasis storulis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 11 rugsėjo 2013 - 16:33
Labukas smile.gif
Aš tai kažkaip žiūriu į Siii liniuotę ir kažko netikiu cool.gif Nu į tą, svorio aceit tongue.gif Nu negi 11 kg tau reik mest, gi tu kūūūūdena visiška bigsmile.gif Aš dar labiau monikenas nori būt tongue.gif
Mano galva kiaura, ir aš vėl nžn fotki passwordo doh.gif Gal kas nors atsiųsit, gi baisiai noriu Siii storuliuką pamatyt wub.gif FB labai tingiu visada komentuot, bet jau ten kur dičkį treninguotą įkėlus, tai fainuma aboliuti bigsmile.gif

O pas mus ką - gi didžiausia naujiena, kad Domas pirmokas bigsmile.gif To pasekoje mažė nebenori į darželį, eis į mokyklą, sako lotuliukas.gif Net brolio kuprinę kurią dieną tysė ant kupros (neįsivaizduoju, iš kur tiek jėgų turi???), kad tik ją kas nors leistų mokytis lotuliukas.gif Kaži kaip bus, kai iš tikro reiks eit tongue.gif

Jetus, kaip pavydžiu Deirei, kad "išmokai" bėgiot bigsmile.gif Aš irgi noriu, ale vis laiko pritrūkstu doh.gif O dar vyro vakarais nėra, nei savaitgaliais, tai su vaikais neprisiruošiu tongue.gif Nors, matyt reiks, nes kitaip neišeis schmoll.gif O jokio lanko sukt muset gyvenime negalėčiau, kažkaip gaila man savo šoninius lašekus daužyt doh.gif

Tai va, o daugiau nieko naujo, tik laiko katastrofiškai trūksta doh.gif
Atsakyti
Laaabas grazuoles, jau koks Viliukas fainas bigsmile.gif wub.gif panasus i braliuka is tikro, bet daugiau mamytes turi bruozu thumbup.gif

mes sergam, savaite darze ir parejo su gerkle, snargliu vaikinas, tai ir sese snargliuojas ir as sexovu balsu... zdz, sake virusenas doh.gif tai namie panika, nes tas keturmetis neranda sau vietos, nei laukan eit taskytis, namie bando sienom lipt, rekauna, taskosi, nahiort.. doh.gif biggrin.gif o siaip viskas ok

linkejimai, einutoliai kuopt namu 4u.gif
Atsakyti
Hola pupitos brunette.gif

Nu ką, plaukai ir antakiai numaliavoti...Vakar manikiūrą pasdariau, nagai bliiiizga, nulakuoooooti... nail.gif Ech, faina pasigražint thumbup.gif

Dar pedikiūrą beliko pasdaryt ir ...į trasą lotuliukas.gif Pvz. iki vietinio kiosko lotuliukas.gif doh.gif

Realiai tai juokinga-manikiūrinasi boba ir niekur neina, bet kažkaip man pačiai fainiau į save gražesnę žiūrėt, o ne į chalatinę ir apkerpėjusią biggrin.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 09 12, 08:46)
...

mes sergam, savaite darze ir parejo su gerkle, snargliu vaikinas, tai ir sese snargliuojas ir as sexovu balsu... zdz, sake virusenas doh.gif tai namie panika, nes tas keturmetis neranda sau vietos, nei laukan eit taskytis, namie bando sienom lipt, rekauna, taskosi, nahiort..  doh.gif biggrin.gif o siaip viskas ok

linkejimai, einutoliai kuopt namu 4u.gif


Nu ciocia, baikit sirgt doh.gif Sveikatos visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ale man sexovai prikimęs balsas žiauriai faina thumbup.gif Pas mane niekad neprikimsta beee.gif Kad ir kaip gerklę beskauda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 14 rugsėjo 2013 - 13:28
QUOTE(vij@ @ 2013 09 12, 07:29)
...
Aš tai kažkaip žiūriu į Siii liniuotę ir kažko netikiu ... Nu į tą, svorio aceit... Nu negi 11 kg tau reik mest, gi tu kūūūūdena visiška ...

... Gal kas nors atsiųsit, gi baisiai noriu Siii storuliuką pamatyt ...

O pas mus ką - gi didžiausia naujiena, kad Domas pirmokas ...


Nu žinok man jau ne tik šonuose lašiakai, bet ir ant smegenų jau kaupias, tai baisiai psichologiškai negerai jaučiuos-reik mest smile.gif Nu nors pusę kad numesčiau, jau būtų NEREALU bigsmile.gif Žėsim ... g.gif

A gavai slaptažodį? g.gif Caramelius žiūrėjo fotkes, tai turbūt tau atsiuntė, ane?

bigsmile.gif Nu tai su dideliausiu įvykiu jūsų familiją bigsmile.gif thumbup.gif O svarbiausia, sėkmės mažajam mokyklinukui thumbup.gif Ech..naujas gyvenimas pas jį prasidėjo biggrin.gif

Atsakyti
Labos,
paknisau savo az archyva ir atradau slaptazodi smile.gif
Aha, ziaaauriai faina pasigrazyt thumbup.gif Ale tavo garbanos kad ilgos, super!
As su vaikais naminese apylinkese, ty maze parpia, dickis kieme su sautuvu biggrin.gif
Tai nzn ka cia vakare veikt.
caramele, sveikit, nu ner durniau kai serga...
Ei, ar ziurit kas nors krepsi? bigsmile.gif Nu ne dabar, ale aplamai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vij@ @ 2013 09 14, 14:47)
...
Ale tavo garbanos kad ilgos, super!

Ei, ar ziurit kas nors krepsi?  bigsmile.gif Nu ne dabar, ale aplamai tongue.gif


Joo, kaifuoju dėl to biggrin.gif Nes visą gyvenimą plaukai kaip užkerėti-neaugo, ale va tik apsinėštinau - kaip išprotėję pradėjo augt bigsmile.gif Dar niekada neturėjau tokių ilgų plaukų...Tai daba auginu, neisiu kirpt galų kol neužaugs iki reikiamo lygio-ir tai, tada tik pasikarpysiu šiek tiek biggrin.gif

Nea, nervina jis mane blush2.gif ir aš iš vis TV neturiu biggrin.gif
Atsakyti
labas vakarėlis 4u.gif
Greta pas močiutę, vyras dar žvejoja/ar bent tikiuosi, kad jau pakeliui namo...o aš išsilakčiusi - pasiekiau savo naują km rekordą - įveikiau 15km thumbup.gif nerealus kaifas wub.gif visada pergyvendavau, kad neturiu jokio pomėgio/hobio...tai dabar galiu pasakyti, kad mano didžiausias pomėgis-bėgioti wub.gif tik nervina greitai trumpėjančios dienos unsure.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 09 14, 15:47)
Ei, ar ziurit kas nors krepsi?  bigsmile.gif Nu ne dabar, ale aplamai tongue.gif

aš žiūriu (kai neužmiegu hihihi.gif ) ax.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 09 14, 17:53)
Joo, kaifuoju dėl to biggrin.gif Nes visą gyvenimą plaukai kaip užkerėti-neaugo, ale va tik apsinėštinau - kaip išprotėję pradėjo augt bigsmile.gif Dar niekada neturėjau tokių ilgų plaukų...Tai daba auginu, neisiu kirpt galų kol neužaugs iki reikiamo lygio-ir tai, tada tik pasikarpysiu šiek tiek biggrin.gif

puikiai atrodai bigsmile.gif
atsimenu, man tada irgi labai augo ir nekrito nei vienas plaukas..ech, dabar užtat vis dar krenta doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti