Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Mes šiandien namie tik dviese su katinu. Ale jo toks amžius, kad irgi auklėti eikia ne mažiau nei vaikus biggrin.gif

QUOTE(mikepodukofke @ 2013 08 15, 22:08)
Damos, pasitarem mes ir nusprendem kad antradieni 18:30 Gan Bei reiktu susitikt. Kas prisijungia?


Aš už , bo kita savaitė bus be vaikų, nereiks nieko niekur vežti , tai vakar laisvi biggrin.gif

Vasara link pabaigos, biškį gaila - smagi ji buvo , gal todėl, kad vėl prisiminiau kaip yra laukti atostogų biggrin.gif

Dike, jau ruošies į darbą?

Sii, kaip greitai tas mėnesis praėjo bigsmile.gif Sveikinam su pirmu mėnesiadieniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 17 rugpjūčio 2013 - 12:35
Sveikos brunette.gif

Tai ką, meetinsitės?Smaguu...Aš tai kolkas užsibarikadavus...Nors sugebu šen bei ten nulėkt biggrin.gif

Ale va vyresnis kažko sirguliuoja...Mistinė tempa kartais užeina-iki 37.8...Bet kaip užeina staigiai taip ir praeina...Nesuprantu, kas per biesas g.gif Kitą savaitę jau gydytoja grįžta iš atostogų, tai varysim, klausim, kas čia yr g.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 08 17, 12:33)
...

Sii, kaip greitai tas mėnesis praėjo  bigsmile.gif Sveikinam su pirmu mėnesiadieniu  4u.gif


Ačiū 4u.gif Joo, greit laikas lekia...Aš jau laukiu, kada mažasis paaugs ir žais su broliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 08 20, 14:45)
Aš jau laukiu, kada mažasis paaugs ir žais su broliu biggrin.gif

Čia žinok tik mamų svajonė, kad žais lotuliukas.gif Jaučiu pešis daugiau ir kariaus doh.gif tongue.gif
Sveikinu su mėnesiadieniu mažiuką wub.gif
Kaip tavo sveikata, tikiuosi gali normaliai sėdėt jau ir viską daryt? unsure.gif
SVEIKUTĖSSSS bigsmile.gif Šimtas metų jau, kartais paskaitinėju, ale vis patingiu parašyt smile.gif
Vasarėlė graži buvo, tik gaila, kad jau baigiasi rolleyes.gif Nors kai pagalvoju, nieko labai įdomaus nenuveikėm, tik Ventspily pabuvom. Ale kai dirbu, tai nėr kada kur toliau ištrūkt kažkaip, savaitgalius užmiesty praleidžiam visus ir visks biggrin.gif
Mažoji D ruošias morališkai daržiukan jau, didysis D neįsivaizduoja kažkaip, kas jo toj mokykloj laukia biggrin.gif Priprato visi vėlai gult, vėlai keltis, neįsivaizduoju, kaip reikės "atlaužt" į darbinį režimą lotuliukas.gif Blogis tik tame, kad kai įsivažiuoja į tą darbinį, tai nebesupranta, kad savaitgaliais reik miegot ilgai biggrin.gif
Tai va taip mes gyvenam smile.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Ačiū už sveikinimus mano storuliui wub.gif Gi kai grįžom iš ligoninės, jis svėrė 2700 ir ūgis buvo 49cm, o šiandien visi akis išpūtėm, kai poliklinikoje apsilankėm - ponas jau 5500 sveria, o ūgis 56 blink.gif biggrin.gif

O šiaip pas mus viskas normaliai, tik miego trūksta, nors mažas keliasi du, tris kartus naktį thumbup.gif

Norisi man jau į žmones išeit, pasičiustint...Ale svoris vis dar stovi, tai nėr ką demonstruot... doh.gif Nu tikiuos, mano pastangų dėka, kažkiek jo numest unsure.gif Tik kad žiauriai norisi angliavandenių - gal čia dėl to, kad ruduo artėja, tipo lašiaką žiemai organizmas nori sukaupt...Biesas žino doh.gif

Vyras jau baigia svetainę paruošt dažymui ir tapetavimui, tai jau bus normalesnis vaizdas. Tik grindis ir virtuvę kitiems metams pasiliekam. Kadangi Ikea jau čia, tai turiu laiko virtuvę susiprojektuot thumbup.gif

Tai va...

Visoms linkėjimai oro_buckis.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
šimtas su trupučiu metų blush2.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 08 29, 10:42)
Ačiū už sveikinimus mano storuliui  wub.gif Gi kai grįžom iš ligoninės, jis svėrė 2700 ir ūgis buvo 49cm, o šiandien visi akis išpūtėm, kai poliklinikoje apsilankėm - ponas jau 5500 sveria, o ūgis 56 blink.gif  biggrin.gif

Norisi man jau į žmones išeit, pasičiustint...Ale svoris vis dar stovi, tai nėr ką demonstruot... doh.gif Nu tikiuos, mano pastangų dėka, kažkiek jo numest unsure.gif Tik kad žiauriai norisi angliavandenių - gal čia dėl to, kad ruduo artėja, tipo lašiaką žiemai organizmas nori sukaupt...Biesas žino doh.gif

Vyras jau baigia svetainę paruošt dažymui ir tapetavimui, tai jau bus normalesnis vaizdas. Tik grindis ir virtuvę kitiems metams pasiliekam. Kadangi Ikea jau čia, tai turiu laiko virtuvę susiprojektuot thumbup.gif

Tai va...

Visoms linkėjimai oro_buckis.gif

koks dičkis mažius bigsmile.gif šaunuolis, apetitu nesiskundžia thumbup.gif

smagu dėl judančių remontų thumbup.gif pas mus tai šitas klausimas užšaldytas neribotam laikui...kažkaip paskutiniu metu nesusitvarkom su pinigais - nelabai suprantam kur juos išleidžiam doh.gif Na bet baigėsi atostogos, tai gal per rugsėjį susinormalės viskas ax.gif

O pas mane nieko naujo...Greta jau antra sav kaip į darželį žygiuoja, aš darbuojuosi ir tiek...labai apmažėjo mano bėgiojimų - tas krepšinis ir sparčiai trumpėjanti diena tam trukdo verysad.gif beje, kas liečia kg...tai man irgi paskutines 2 sav kažkoks apsiėdimas apėmęs doh.gif gal tikrai organizmas žiemai nori ruoštis? hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos


Sveikos sulaukę rudens biggrin.gif kažkaip jis su šiandiena ėmė ir prasidėjo, o aš jo dar kokią savaitę nelaukiau. schmoll.gif
Mes šiandien sėdim namie ir aš galvoju, kad tas darbas nėra taip blogai, bent jau triukšmo ten mažiau ir nereikia non stop kažką aprengti, tvarkyti, valyti ir rinkti biggrin.gif
Vij, kaip tavo mokinys jaučiasi mokykloj?
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

O man ruduo patinka... wub.gif Su savo spalvotais lapais, nostalgiška nuotaika, gaiva ir vėsa... wub.gif

Aišku, kai pliaupia ištisai, nu kam gi patiks... biggrin.gif Bet kai ruduo nelietingas-jis nuostabus wub.gif

Ir kiekvieną kart džiaugiuos, kad man nereikia į mokyklą lotuliukas.gif

Nu o pas mus viskas taip pat - tūsinamės, linksminamės...Ypač faina būna, kai abu arijas giedot pradeda lotuliukas.gif Kaifuojam lotuliukas.gif doh.gif Nu bet nieko, svarbiausia giliai įkvėpt ir nusiteikt, kad bus dar blogiau biggrin.gif Šiaip kolkas kažkaip tvarkausi, nervai vietoj, stogas irgi..Kartais būna jau atrodo vsio, išeisiu kur nors į laukus, bet kažkaip greit susipakuoju nervus ir vėl viskas ok thumbup.gif

Žodžiu, šis pogimdyvinis laikotarpis man žymiai lengvesnis nei pirmasis smile.gif KOLKAS biggrin.gif

Atsakyti
Labas labas,

su rudeniu biggrin.gif nu bet tikiuosi, kad jis bus gražesnis nei šiandien. Mes gyvenam gerai, apsipratom jau, brolis sesę labai myli, bet kartais per stipriai tai parodo doh.gif nuo rytojaus jau dičkis keliaus į daržą, tai man prasidės atostogos, nors ir dabar nesiskundžiu, smagu ir su abiem wub.gif
Mažoji auga kaip ant mielių, per mėnsesį "užsidėjo" 1,3 kg, o dabar jaučiu iš vis jau kokius 5 kg laisvai sveria smile.gif

Siii, šaunuolė, kad pasiryžai mest kg thumbup.gif aš vis pradedu nuo pirmadienio ir toliau be saiko ėdu ėdu ir ėdu ph34r.gif 10 kilų nelemtų liko, tai visi drabužiai maži, gerai, kad vienų senų per didelių džinsų nebuvau išmetusi, tyliai jų atsiprašiau ir dabar nešioju unsure.gif

Mijja, užsuksiu aš pas Tave kada nors, nepamiršau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 09 02, 15:16)
...
Mažoji auga kaip ant mielių, per mėnsesį "užsidėjo" 1,3 kg, o dabar jaučiu iš vis jau kokius 5 kg laisvai sveria  ...

...aš vis pradedu nuo pirmadienio ir toliau be saiko ėdu ėdu ir ėdu  ...


Nu maladiec pupa thumbup.gif Tegu ir toliau sėkmingai žandukus augina thumbup.gif Galės su mano ponu žandų dydžiu parungtyniaut biggrin.gif lotuliukas.gif

Tai va aš taip dariau, tik pas mane ne "pirmadienis" atskaitos taškas būdavo, o "rytoj" doh.gif Bet va atsirado dar keli svorio metimo entuziastai, tai žodžiu, susitarėm, kad kuris daugiausia numes svorio nuo savo dabartinio, iki naujako, tas gaus piniginį prizą biggrin.gif Tik nesukiokit piršto prie smilkinio-durniai nebūsim, nebadausim, o ypač aš, gi dirbu pienininke...Tik angliavandenius laaaabai ribosim - patvirtinta ir pati geriausia dieta thumbup.gif

O dėl rūbų tai ir pas mane siaubinga situacija-dar vis nėščiosios džinsus kai kuriuos tampau... blush2.gif Ir apskritai, esu sau visiškai nepatraukli doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 02 rugsėjo 2013 - 15:59
Labukas rytukas, as su pupa ant ranku, a tai lovytej guli trankos galva i sienele rolleyes.gif

pas mumi viskas ok, buvom pajury, ziauriai patiko seimos atostogos thumbup.gif visi 4, taip smagu, prisimaudem, prisideginom, dar spejom ant siltu oru cool.gif

brolis isejo i darza, patenkytas visas, draugus sutiko vel, jau klausinejo visa rugpjuti, kada gi pagaliau eis i darzeli umn.gif:

sesiukas musu auga irgi greit... jau 5 men.. negaliu patiket, tuoj maista duosim jau, bulve, morka biggrin.gif dar pati maitinu, tai alkis kankina nezmoniskai... 3 kg liko ir nejuda, viso noriu 5 numest, ka buciau sau grazi nail.gif: ir pradet sportuot reik, bo daba pliurza tokia, uzkakalis nukaro blink.gif pirmakart gyvenime neturiu jo, kazkaip net nesmagu doh.gif lotuliukas.gif

o Siii, nor pasakyt, kad brolis priaugo per menesi beveik 3 kg??? blink.gif gal blogai pasvere?? nes tikrai manau i rekordu knyga Jus tada bigsmile.gif smagu, kad viskas gerai visom wub.gif man irgi sese leidzia ramiai buti, visi laukia, kada isg wub.gif irs, kaip ji verkia, nes tik sypsos ir viskas biggrin.gif

niu einam tvarkyt namu, bo bardakelis po atostogu ir lauksiu draugiu wub.gif

bye1.gif ikiukas, linkai visoms oro_buckis.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš vis galvoju tą lanką nusipirkt, gal sakau padėtų sukūdėt nežmoniškai? g.gif lotuliukas.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 09 03, 08:36)
...
o Siii, nor pasakyt, kad brolis priaugo per menesi beveik 3 kg???...


Nu joo žinok, nu kelis kart pažiūrėjom-tiek ir priaugo biggrin.gif Tai sako tie, kurie per maži gimsta, paskui greit atsigriebia umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 09 03, 14:21)
Aš vis galvoju tą lanką nusipirkt, gal sakau padėtų sukūdėt nežmoniškai? g.gif  lotuliukas.gif
Nu joo žinok, nu kelis kart pažiūrėjom-tiek ir priaugo biggrin.gif Tai sako tie, kurie per maži gimsta, paskui greit atsigriebia umn.gif

lanką prieš 1,5metų pirkau...tai galiu pasakyti, kad jo nusipirkimas nekūdina - reikia jį dar ir sukti nemažai hihihi.gif o jeigu rimtai, tai sukau nuo kovo iki kokio birželio beveik kasdien po maždaug 30min, matavausi cm ir tikrai buvo ženklus pokytis, tačiau po to prasidėjo darbas ir nebebuvo kada su juo užsiimti, tai dabar jau labai retai kada ištraukiu blush2.gif

dėl mažo svorio gimusių...Greta irgi maža gimė, bet ir priauginėjo po max 500g ax.gif beje, ir dabar vis dar prie mažai sveriančių ax.gif
Atsakyti