Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

brunette.gif

Ai, nesakiau da vardo?Nu vardas paprastas, nes sakau, iki pat paskutinės minutės dvejojom, vos ne burtus traukt ruošėmės...Vyras jau sakė nevarys registruot lotuliukas.gif doh.gif Nu tai teko apsipręst abiem ties Vilium smile.gif Na bent jau ne toks nuvalkiotas ir dažnas kaip visi kiti populiarieji, kuriuos dabar nuolat girdi aplink doh.gif

QUOTE(Saulašarė @ 2013 07 25, 12:57)
...
Mes su mažaja Rūta jau irgi namuose, gimė žaibišku greičiu 07.21, lygiai 38 savaičių ir sekmadienį, kaip Benas ...


bigsmile.gif Sveeeeeeeeeeikinuuu wub.gif wub.gif wub.gif Ale nu ir gimdymas, eina sau.. bigsmile.gif thumbup.gif Man tai atrodo, kad mano antras sunkesnis buvo, nors dabar kai pagalvoju, tai mažasis iššovė per kokius tris stūmimus... g.gif Tik tie stūmimai baisiai nesaldūs buvo biggrin.gif O visa kita...Žiauriai padėjo kvėpavimas ir šampaniniai vaistai biggrin.gif Tai sumoj sudėjus, gal irgi viskas ne taip baisiai...

Tik va gyjimas man žiauresnis šimtu proc. doh.gif Vis dar sunku sėdėt doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Siii, liux vardukas, mano kolege irgi dave saviskiui toki thumbup.gif grazus, vyriskas, paprastas, fantastika mirksiukas.gif

As siandien nuo ryto dirbu, po pietu miego i trakus lekiam, kibinuuu wub.gif
ryt pas tevus i soda lekiam, talka didele, antra auksta namo tvarkysim, grindis desim, baldus surinksim thumbup.gif

gero svtgaliuko pupos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 07 17, 17:18)
Sveikos,
Tiesiogiai is santariskiu-14.10 gime musu mazylis-2900 svorio,49 ugio. Gimdymas truko 3 h, nuleido vandenis,avau tik sampaniniu nuskausminimo vaistu  :-)Abu jauciames gerai:-)Personalas super,palatos irgi,gulim mokamoj :-)zodziu esu viskuo patenkinta irprieziura, ir gimdymu ir tt :-)
Visoms buckiai,linkejimai ir is kart aciu uz sveikinimus :-):-):-)ps: plansetkes yra super:-):-):-):-):-)


QUOTE(Saulašarė @ 2013 07 25, 12:57)
Mes su mažaja Rūta jau irgi namuose, gimė žaibišku greičiu 07.21, lygiai 38 savaičių ir sekmadienį, kaip Benas  wub.gif

kad ir paveluotai bet is visos dusios sveikinu JUSU seimyneles, aukit stiprus, vykrus ir sveikuciai. Mamytems sveikatos ir kantrybes 4u.gif

Atsakyti
Sveikos

Kaip mažiausieji auga ? bigsmile.gif Sii, kaip tavo savijauta?

Mes namuose turim penktą šeimos narį - parsivežėm iš draugės kačiuką. Jį jį gatvėj rado, o, kadangi turi silpnybę, katėms, tai priglaudė. Tai dabar mokysimės gyventi penkiese biggrin.gif Bet kols kas jam dar mažoji siaubas baubas, nes labai jau daug dėmesio skiria lotuliukas.gif
Vij@ darbštuolei 4u.gif bus dar tų baidarių. Pas mus irgi arbų krūvos, kažkaip vasara nesijaučia schmoll.gif
Carameliau, kur baliu darot?
Atsakyti
Labutis pupos, uoj taip laikas bega... as net nzn, reikejo tevam padeti sode grindis deti, dar ten visko, tai dvi dienos prabego grynai... siandien jau leksiu mesu pirktis, marinuotis, viska baliui ruostis smile.gif svente pas mus namie bus, nes zmoniu tik 12, o ir kiema dideli gi turim, vaikam yr ka veikt, nusprendem restorane pinigu nelaidyt irnesakyk.gif ai va papuosimu galvoju visokiu, drugeliu tema, per daug irgi neislaidausiu... 4u.gif tei va, ta tema ir gyvenam, ruosiames, 100 reikalu rolleyes.gif biggrin.gif 4u.gif

geros savaiteles likusios, ka Jus svtgali? 4u.gif kaip leliukai auga?
mano pana jau didele new_russian.gif 4 men buvo, o ir sveria 6,5 jau tai sakau nebe leliukas, tokia visa didele jau wub.gif krikstynu suknele isskalbiau.. tai tokios noreciau ant vestuviu as biggrin.gif pamatysit wub.gif Emmy dar koki grozi ant galvos padare, vai vai wub.gif 4u.gif

bye1.gif sudarineju toliau sarasa ko reik, leksiu pardesna umn.gif: oro_buckis.gif
Atsakyti
Laaabas mirksiukas.gif čia Saulašarė biggrin.gif

mažoji auga gerai, nu nesvėriau, bet valgo, tai turbūt ir auga biggrin.gif šiaip yra miegalė totali, ir dienom, ir naktim parpia wub.gif labai panaši į Beną tuo klausimu ax.gif

mes ryt trauksim link pajūrio, bus pirma rimtesne kelionė, o šeštadienį dalyvausim brolio veselėj, jetus kaaaaip smagu, kad išeis nuvažiuot thumbup.gif

Caramele, smagių ir jaukių krikštynų 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aetna: 01 rugpjūčio 2013 - 16:30
sveikos 4u.gif
tylu čia...
kaip auga mažieji leliukai? bigsmile.gif kaip didesnieji auga?
kaip caramelės lėlytės krikštynos? bigsmile.gif
maniškė tai nuo sekmadienio sode pas močiutę, tai jai labai pasisekė, nes va per tuos karščius ji sau baseine mirksta thumbup.gif o aš jau pradedu priprasti, kad niekas nezyzia šalia...tik va ryt jau pasiimu, tai greitai grįšiu į realybę hihihi.gif
savaitgaliui išvarom su MB darbu, o po to visai savaitei vėl į Palangą thumbup.gif
Atsakyti
labukas mirksiukas.gif kaip Jus?? mes gerai, krikstynos liux praejo, gerai, kad nusprenem krikstyt mazyte, nes ceremonija visa pramiegojo, tik kai vandeni pyle atsimerke, paziurejo ir toliau saldziu sapnu biggrin.gif thumbup.gif poto leido ir pabaliavot, pabuvo su sveciais, pasisypsojo, pavalge ir miegot iki pat kol susitvarkius gryzau i lova thumbup.gif

o daugiau tai ka, per karscius prabuvom pas mociute kaime, nes neimanoma namie buvo buti.. tai po slanga, baseine buvo fantastika thumbup.gif nebaisus net 35 karstis biggrin.gif

tei va, o siandien tvarkausi, kruvos lyginimo, pas dicki kambary betvarke belekokia, nes buvo paslepti mazi zaislai per krikstynas, kad nepadarytu bardako 5 dickiai smile.gif ir siaip apleisti namai, dar balionai pripusti kabo, girlianda su uzrasu... zdz turiu ka veikt smile.gif

gero svtgalioko Jumi, tikiuos jau baiges tokie karsciai... siandien i Vytauto parka eisim su vaikais sokiai.gif
4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
visos išsibėgiojo, kai vasara, ania?
man irgi laiko mažai lieka, tai namie nesinori kompo jungt.. panos buvo 5 dienas pas senelius buvo, tai kažkaip net keista buvo, tylu namie, viską randi, ten kur padėjai smile.gif ale ir pasiilgom smile.gif

Mačiau Dikę, su lėlytėm, tai jau kokios didukės wub.gif
norėjau paklaust, ar kuri pirko iš sportsdirect.com? kaip ti? ar/greit siunčia?
Atsakyti
Sveikos brunette.gif


Žiūriu, veiklos pas visas pakanka - kam krikštynos, kam kelionės, kam nauji gyventojai... thumbup.gif Pas mus irgi veiksmas verda biggrin.gif Mažas žandus tik augina...Nuo pienovežių nenulipa doh.gif Kitą savaitę jau vyras į darbą išeina, tai oooch...prasideda man linksmybių dienos unsure.gif Per visą šitą mėnesį vyresnėlis visai tėčio vaikas pasidarė...Nu ką darysi, teks vėl mamyčiuku pasidaryt lotuliukas.gif

Šiaip viskas super pas mus, miegot visai leidžia mažasis, kartais daugiau, kartais mažiau....Bet ai, viskas gerai biggrin.gif

Žėsim, ką kitą savaitę galvosiu lotuliukas.gif

Atsakyti
Damos, pasitarem mes ir nusprendem kad antradieni 18:30 Gan Bei reiktu susitikt. Kas prisijungia?
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2013 08 15, 22:08)
Damos, pasitarem mes ir nusprendem kad antradieni 18:30 Gan Bei reiktu susitikt. Kas prisijungia?


*****, aš net nežinau, matyt, kad ne, nes kolkas dirbu kaspusvalandinį pienovežio darbą, tai sunkiai kolkas, sunkiai... doh.gif Režimo normalaus dar nėr...Nu sekantį kart būtinai bigsmile.gif Tikiuos, bus dar tų kartų??? g.gif
Atsakyti