Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Sveikos


QUOTE(Siii... @ 2013 07 17, 17:18)
Tiesiogiai is santariskiu-14.10 gime musu mazylis-2900 svorio,49 ugio. Gimdymas truko 3 h, nuleido vandenis,avau tik sampaniniu nuskausminimo vaistu  :-)


Sveikinimai visai jūsų šeimynai wub.gif Graži data - 07.17 d 4u.gif Kaip smagu, kad turit savo mažiuką. Guoda irgi gimė tokio ūgio, tik svorio keliais gramais daugiau 4u.gif bet užsuks bachūriukas ir dar kitus aplenks biggrin.gif

Deire, gal tu kokios kitos transporto priemonės dairykis biggrin.gif ale riedžio ar motociklo kokio, kad jau karma tavo tokia .
Pas mus irgi vienu metu abi mašinos pradėjo byrėti, tai išlaidos doh.gif ale dabar jau lyg didžioji tfu tfu tfu, liko tik mažają į tvarką atvesti. Bet apsilankėm pas tėvus, ten brolio europinų traktorių po remonto parvežė , tai kai sužinojau , kad remontas beveik 10štukyčių kainavo, tai mūsiškis ne toks ir brangus pasirodė biggrin.gif

Celete, o tai pas jus aukėltojos kasmet keičiasi ? Mūsiškima darželį vieną grupę tik darė, tai ir pageidavimų neturėjau tongue.gif Gerai, tik kad mažoji eis į tas patalpas, kur Gusto grupė buvo . O blogai, kad Gusto grupės patalpos neremontuotos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 07 19, 11:26)
Mums ir visai ne ta grupė, kur norėjom paskirta sad.gif Vedėja sakė, kad lyg specialiai, visi kur buvo prašę į kažkokią grupę ir buvo jos nusiuntę tokius sąrašus, tai priskirti visai ne ten kur norėjo.


Sveikutės, o tai jūsų dar grupės norus rašėt ? smile.gif nežinau, kažkaip nežinojau kad galima rinktis, bet kur pakliuvo ten labai tinka smile.gif svarbu daržas vienas smile.gif


Siii stiprėkit , gal jau namie 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

nu ką, baigėsi mano ilgosios atostogos - šiandien jau esu darbe...o dar toks oras, kad atrodo, kad jau rugsėjis būtų ax.gif
Greta nuo vakar pas mano mamą...kol kas dvi savaites bus visaip - kartais pasiimsiu, karatais paliksiu nakvoti ax.gif užtat vakar su MB taip smagiai pavakarojom vieni - kinas, vakarienė, gėlės wub.gif
užtat dabar 3 sav padirbsiu, ir dar 1 sav paatostogausiu, tai ne taip gaila šių atostogų, kai žinau, kad dar bus truputis ax.gif

jo, su tom mašinom tai man sekasi doh.gif bet dviračio nenoriu, ypač tokiu oru kaip šiandien doh.gif beje, vakar MB pasiėmė po remonto, tai paliko 3400 lt doh.gif siaubas doh.gif o dar iki naujų metų reikia važiuoklę pasitvarkyti, priekinį stiklą pasikeisti ir šiaip dar pusę milijono smulkmenėlių lotuliukas.gif doh.gif tai pagyvenom be skolų pusmetį doh.gif

Sii, kaip mažylis? jau namuose gal? bigsmile.gif
Atsakyti
Hello brunette.gif

Joo, mes jau namie-šeštadienį paleido biggrin.gif Viskas gerai pas mus-mažas valgo, kakoja, sisioja fontanais (visi namai apvaryti doh.gif ) ir miega biggrin.gif Nors vis dažniau vėplinėja, dairosi, netgi nevalingai šypsosi (mes apsimetam, kad čia tipo mums šypsosi lotuliukas.gif )Man toks vaizdas, kad jis labiau domisi aplinka tokio amžiaus nei kad broliukas domėjosi smile.gif

O man tai baisiai klyną skauda-negaliu sėdėt, o vakare, net ir stovint ne itin fainas jausmelis doh.gif Aną kart, kai kirpo, kažkaip ne taip skaudėjo, o šį kart plyšau visai nedaug, bet skauda labai jau nemaloniai schmoll.gif Tai tokia niekam tikus jaučiuos...Gerai, kad vyras su vyresniu užsiima, nes tam dabar kažkoks periodas - jei kas ne pagal jį-isterika ant visos gyvenvietės doh.gif lotuliukas.gif O aš gi nei kelt jo negaliu, nei pasėdėt su juo ir Mašą pažiūrėt doh.gif Tai vyrui ta maša jau galvoj spengia-sako mintinai moku visas serijas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tai va taip ir gyvenam-vaikais dalinamės, kas dirba, o kas gulinėja blush2.gif

Net nenoriu pagalvot apie tai, kai vyras darban išeis...Ai, bet gal pati jau veiksni būsiu, tai kaip nors susitvarkysiu smile.gif

Visoms linkėjimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sii, o koks mažylio vardas? rolleyes.gif
Gulinėk ir ilsėkis, dar labai mažai po gimdymo praėjo, o jau nori lakstyt kaip negimdžius mirksiukas.gif Kai jau vyras eis į darbą, būsi atsigavus cool.gif
Atsakyti
Labas, gražuolės flirt.gif

Siii, sveikinimai sulaukus mažojo wub.gif Galėsim dalintis bendrais džiaugsmais ir vargais biggrin.gif Skirias mūsiškiai tik 4 dienom bigsmile.gif
Mes su mažaja Rūta jau irgi namuose, gimė žaibišku greičiu 07.21, lygiai 38 savaičių ir sekmadienį, kaip Benas wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 07 25, 13:57)
Labas, gražuolės  flirt.gif

Siii, sveikinimai sulaukus mažojo  wub.gif  Galėsim dalintis bendrais džiaugsmais ir vargais  biggrin.gif Skirias mūsiškiai tik 4 dienom  bigsmile.gif
Mes su mažaja Rūta jau irgi namuose, gimė žaibišku greičiu 07.21, lygiai 38 savaičių ir sekmadienį, kaip Benas  wub.gif


Sveikinimai!!!!!! thumbup.gif Kokios smagios naujienos wub.gif Rūta beveik su princu galės gimtadienius švęsti bigsmile.gif

Papasakok daugiau, kodėl žaibiškai? Labai greit pagimdei? smile.gif
Atsakyti
Ooo, kad pabiro biggrin.gif
Saulašare, sveikinam sulaukus savo mažosios princesės wub.gif Kad augtų sveika ir mamytei pailsėt duotų 4u.gif Kiek svėrė, koks ūgis?
Dikė teisi, Sii nenorėk čia jau po kelių dienų kaip stričkė šokinėti biggrin.gif O kaip vyresnysis brolis mažiuką priima? Ar jam dar vienodai rodo?
Aš nuo trečiadienio viena namuos karliauju, šeimyna išvažiavus. Keista kažkaip vienai vakare eiti miegoti. O ir laiko laisvo kiek daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 07 25, 13:57)
Labas, gražuolės  flirt.gif

Siii, sveikinimai sulaukus mažojo  wub.gif  Galėsim dalintis bendrais džiaugsmais ir vargais  biggrin.gif Skirias mūsiškiai tik 4 dienom  bigsmile.gif
Mes su mažaja Rūta jau irgi namuose, gimė žaibišku greičiu 07.21, lygiai 38 savaičių ir sekmadienį, kaip Benas  wub.gif

sveikinimai wub.gif labai gražus vardas wub.gif

Mijja, įsivaizduoju kaip keista kai namuose nėra vaikų bigsmile.gif bet kartais tai labai gera hihihi.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus smile.gif

QUOTE(Dikė @ 2013 07 25, 22:19)
Sveikinimai!!!!!!  thumbup.gif  Kokios smagios naujienos  wub.gif  Rūta beveik su princu Papasakok daugiau, kodėl žaibiškai? Labai greit pagimdei? smile.gif


Žinokit, man šitas gimdymas pralėkė kaip sapnas, net vyras sako likau apgautas, nespėjau nė įsijaust į viską lotuliukas.gif jis atvažiavo, likus 15 min iki gimimo.
Viskas prasidėjo sekmadienį pavakary, tas "viskas" tai pilvo sukietėjimai, bet kažkaip nekreipiau labai dėmesio, nes paskutinę savaitę jis kietėjo dažnai, tik išskyros pradėjo eit keistos, su kraujo priemaišom, kol man "daėjo", kad čia kamštis doh.gif tada jau ir spazmus pradėjau skaičiuot, iškart kas 7-8 min, bet tokie vos juntami... Sugalvojau, kad dėl visa ko reikia nuvažiuot į VGN, tegu apžiūri dėl tų kraujingų išskyrų, maža kas. Nuvežė vyras su mažium apžiūrai (apie 18.00), o kol važiavom (kelionė užtrunka apie 10 min), sąrėmius jau fiksavau kas 3 min, bet tokius pat vos juntamus, tad man nebuvo nė minties, kad gimdau biggrin.gif Apžiūrėjo, kaklelis atsivėręs tik 3 cm (čia apie 18.30), dar paklausiau ar pasilikt ar važiuot namo, bet rekomendavo keliaut į gimdyklą (dar mintyse pabambėjau, kad ką aš ten veiksiu tiek ilgai lotuliukas.gif ). Ten aišku visokie toniukų, sąrėmių matavimai, tai ramiai pagulėjau, paskaičiavau debesis atsigulusi biggrin.gif , sąrėmiai po truputėlį stiprėjo, bet tikrai pakenčiamai, atvažiavo vyras, palaksčiau aplink stalą per kokius tris sąrėmius ir jaučiu, kad nebeišlaikau, noriu stumt blink.gif vyras puola ieškot akušerės, ta dar pasižiūrėjo kreivai, pakomentavo, kad "negali būt, gi ką tik atvažiavo". Atėjo gydytoja pažiūrėt kaklelio (mintyse galvoju, nu kokie 5 cm pagal pojūčius turėtų būt biggrin.gif ) ir tik staigiai akušerei: "Ruoškis, gimdom!". Dar trys sąrėmiai ir mažylė jau atkeliavo pas mus wub.gif nei plyšau, nei kirpo, galiu kaip žmogus sėdėt, nu vienu žodžiu fantastika, linkiu tokio gimdymo kiekvienai 4u.gif
O aš dar galvojau, kad mano pirmas gimdymas buvo lengvas, bet nėr net ko lygint irnesakyk.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 07 26, 04:07)
Saulašare, sveikinam sulaukus savo mažosios princesės  wub.gif Kad augtų sveika ir mamytei pailsėt duotų  4u.gif Kiek svėrė, koks ūgis?


kaip 38 savaičių tai svėrė nemažai - 3700 g, o ūgio 51 cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulašarė: 26 liepos 2013 - 12:22
Saulasare, sveikinimai riuzaviausi wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Rūtelei kuo skanesnio pienelio ir miegelio wub.gif fantastiskas gimdymas ir mano tokie abu buvo, kur net nespejom sureguoti biggrin.gif na tik antras labiau skausmingas, beeeet nei kirpa nei plysau, tai irgi 9 danguj buvau wub.gif beeet jau 3 kart nenoreciau biggrin.gif

As tvarkau vis foto.. ryt vaziuojam i Trakus kibinu ir laukiu svogerkos su seima wub.gif
sekanti svtgali krikstynos bigsmile.gif wub.gif jau pasiruosem visi, apsirengimus turime visi 4 biggrin.gif belieka suruost baliu biggrin.gif

gero Jum svtgalio wub.gif

Siii, kaip Tavo princas? ar varda turi? gal praleidau g.gif 4u.gif
Atsakyti
Labuks

Saulašare, sveikinu sulaukus didelio džiaugsmo wub.gif Aukit sveikos ir gražios!
Mano gimdymai irgi labai panašūs, nieks netikėjo, kad taip "neskaudžiai jaučiuos" ir jau gimdau tongue.gif

_caramele_, gražių krikštynų bigsmile.gif

Sii, kantrybės ir sveikatos friends.gif Ir tikrai, išduok gi mažiuko vardą rolleyes.gif

Mes savaitgaliui varom į sodą smile.gif Šnd turėjom kvietimą plaukt baidarėm, bet kad aš dirbu kaip arklys, tai atsisakėm cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vij@: 26 liepos 2013 - 13:47