Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Sveikos

Mes jau namuose. Gera mintis buvo pradėti atosotgas pentadienį iš karto po darbo thumbup.gif Tai vakar grįžtant namo atrodė, kad jau senai išvažaivę biggrin.gif Gaila tik, kad mašina beveik pagedo, tai teko šiek tiek ankščiau namo važiuoti, bet beveik užteko biggrin.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 07 12, 08:54)
siaip daugiau viskas ok pas mumi... tvarkomes, valgom, kieme bunam, ryt kinan einam i "bjaurusis as" su Dovydu pirmakart, sake labai nori, tai tikekims isbus visa filma smile.gif o reik eit bilietus nupirkt kaip tik...



kaip kitos? ai ne i tema, bet kas turit berniukus, nereik sportbatuku is Redoutes 30 dydzio? 20 cm vidpadis, atejo Dovydui, bet per dideli, o kitiem  metam neverta laikyt, uzsisakiau mazesnius g.gif
user posted image tamsesni tik 4u.gif


Ir kaip, ar patiko Dovydui bigsmile.gif Ar išsėdėjo?

O jie tiktų pėdai su aukštesne keltim g.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 07 13, 20:41)
Aš dar čia, atsidarymas 3 cm, jei iki trečiadienio nepagimdau, pakuojuos į ligoninę biggrin.gif Ale aš labai rimtai to pakavimosi nepriimu,nes gali būt kaip aną kart-pravarys namo ir atvarysiu po kokios savaitės biggrin.gif
Neprisiduoda parazitka.. g.gif Man irgi baisiai įdomu, kaip jai ten sekasi puškuot g.gif


Laukiam, laukima trečiadienio biggrin.gif Ale aš kažkaip manau, kad kitos savaitės nesulauksi ax.gif Statau už šią biggrin.gif

Man irgi labai įdomu, kur ana prapuolė unsure.gif

Celeste, ar išsisprendė tavo bėdos dėl darželio?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vis laukiu Sii naujienų bigsmile.gif

Mijja, o tavo mažė pateko į daržą? Maniškė pateko į tą vienintelį, į kurį ir norėjau. Kur atostogavot? rolleyes.gif
Atsakyti
Nu ryt pakuojuos biggrin.gif
Atsakyti
Labs, nu kalta kalta, prisipažįstu angel.gif angel.gif buvau kažkada užsukusi, permečiau akim kuom gyvenat, ar Siii dar vis 2in1 pažiūrėjau, o pati tai... taaaip patingėjau parašyt blush2.gif

Aš dar vis krypuoju, nu bet vis turiu viltį, kad užsinorės kaip ir pirmasis su pasauliu susipažint anksčiau bigsmile.gif nes paskutiniu metu nėr jėgų niekam, tik gulėjimui, bet gi Benui nepaaiškinsi kodėl aš tingiu arklį vaidint ir keturiom po namus vaikščiot lotuliukas.gif doh.gif tas į daržą dabar neina, tad nuo ryto iki vakaro yra veiksmo...

Siii, jau kaip Tau pavydžiu greito pasimatymo su mažuoju wub.gif o tai Tave ryt jau guldys ir skatins? g.gif
Atsakyti

Sveikos,
Tiesiogiai is santariskiu-14.10 gime musu mazylis-2900 svorio,49 ugio. Gimdymas truko 3 h, nuleido vandenis,avau tik sampaniniu nuskausminimo vaistu :-)Abu jauciames gerai:-)Personalas super,palatos irgi,gulim mokamoj :-)zodziu esu viskuo patenkinta irprieziura, ir gimdymu ir tt :-)
Visoms buckiai,linkejimai ir is kart aciu uz sveikinimus :-):-):-)ps: plansetkes yra super:-):-):-):-):-)



Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 07 17, 18:18)
Sveikos,
Tiesiogiai is santariskiu-14.10 gime musu mazylis-2900 svorio,49 ugio. Gimdymas truko 3 h, nuleido vandenis,avau tik sampaniniu nuskausminimo vaistu  :-)Abu jauciames gerai:-)Personalas super,palatos irgi,gulim mokamoj :-)zodziu esu viskuo patenkinta irprieziura, ir gimdymu ir tt :-)
Visoms buckiai,linkejimai ir is kart aciu uz sveikinimus :-):-):-)ps: plansetkes yra super:-):-):-):-):-)

wow bigsmile.gif wub.gif labai labai sveikinu wub.gif bet koks mažuliukas wub.gif saldaus miegelio ir pienelio 4u.gif

sveikos gyvos...
o aš atostogauju...dabar jau namuose, nes praėjusią savaitę "užkaliau" MB mašiną, tai dabar su maniške MB važinėja o mes su Greta namuose trinamės doh.gif beje, tas "menkas remontukas" atsieis apie 3 štukytes doh.gif ir vėl į skolas lipsim doh.gif
Palangoje savaitė buvo nuostabi - oras idealus, bėgimo takelis liuksiškas, ir šiaip labai labai fainai laiką praleidom thumbup.gif po to dar buvom kaime - ten močiutės 80-metis...kai pagalvoji, tai kaip smagu tiek metų nugyventi ir dar atšvęsti su beveik visais savo draugais(kaimynais) - buvo gal 8 moterėlės, kurių amžius 79-85m thumbup.gif
Atsakyti
Siii... clap.gif clap.gif clap.gif Dideliausi sveikinimai wub.gif
Aukit sveiki, dideli ir gražūs biggrin.gif Ale šiandien galėjai gimdyt, būtum mano dičkiui "dvynuką" įtaisius lotuliukas.gif Bet pagimdei per mano vyro vardadienį, irgi neblogai cool.gif biggrin.gif

Sveikinu visas su atostogom ir dar su viskuo biggrin.gif Mano atostogos jau baigėsi cool.gif
Ventspily buvo labaaaai gerai bigsmile.gif Kažkas klausė, kur mes gyvenam, tai mes ne butą nuomojamės, o gyvenam tokioj labai gražioj sodyboj už Ventspilio biškį (9 km), tai ten gerumas toks, kad pilnas kiemas visokių karstynių, sūpynių, smėlio dėžių, futbolo vartų ir pan, tai vaikai duodas kieme, o tėvai kieme gali alų gert lotuliukas.gif
Buvom dar Vilniuj pas draugus kelias dienas, tai tos dvi savaitės pralėkė kaip dvi dienos rolleyes.gif

Deire, ne nu tu su tom mašinom tai duodi vis dar doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vij@: 18 liepos 2013 - 07:57
Siii, sveikinimai!!!! wub.gif wub.gif wub.gif saunuole mamyte!!! aukit sveikuciai, kad ramios nakteles butu ir kad seima butu laiminga wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Deire, aina sau doh.gif pas mus masina irgi ant ribos... reik daug ka taisyt, bet ner stukiu tiek.. tai nzn ko laukiam, matyt kada sulus, tada kazka pradesim galvot... doh.gif

beje snd man sodra paskaiciavo pirmaja ismoka bigsmile.gif esu svelniai tariant maloniai nustebinta yahoo.gif ajam rich agen lotuliukas.gif galesiu va krikstynom isleist viska biggrin.gif

geras oras snd, reiks mint parkan, bet taip reikia tvakytis namie, kad siaubas...

vakar beje niujorkery nuspirkau svarkeli 'odini' paskutinis mano dydis likes tai 34 lt thumbup.gif cia tai suprantu kainas biggrin.gif

visom geru darbu, ryt fraidei naitas sokiai.gif 4u.gif

Mijja, net nzn del sportbatuku kelties unsure.gif nenoriu prisimeluot, kad tiktu, kazkai jei galeciau pamatuot tai pasakyciau, ar tiktu, o daba.. niu yra daug vietos kojai ikist.. g.gif
Atsakyti
Siiiiiiiiiiii, didžiausi sveikinimai !!!!!!! Būkit sveikučiai ramučiai !!!! Jei ko reiks rašyk, aš šalia wink.gif
Atsakyti
laba..
Sii.. didžiausi sveikinimai wub.gif kaip smagu, šaunuolė, lengvai ir greitai, tsakant smile.gif

o mes gyvenam gerai, ryt paskutinė darbo diena, savaitėlę paatostogausim, šausim į ventspilį.

o daržiukan pakliuvom. per vargus ir į tą, kur norėjom, bo per 2 daržus panas vedžioti idėja nežavėjo smile.gif
tik gaila, kad grupė irgi paskirta, visai būčiau nieko prieš pas tą pačią auklėtoją, kur dičkė lankė, pakliūti..
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Siii, sveikinimai didžiausi!!!!! clap.gif clap.gif clap.gif Aukit, stiprėkit wub.gif


QUOTE(_celeste @ 2013 07 18, 22:50)
tik gaila, kad grupė irgi paskirta, visai būčiau nieko prieš pas tą pačią auklėtoją, kur dičkė lankė, pakliūti..

Mums ir visai ne ta grupė, kur norėjom paskirta sad.gif Vedėja sakė, kad lyg specialiai, visi kur buvo prašę į kažkokią grupę ir buvo jos nusiuntę tokius sąrašus, tai priskirti visai ne ten kur norėjo.
Atsakyti
Aciu visoms :-) Kolkas dar su kruopiuku gulim ligoninej, kadangi gime mazo svorio, palaikys ilgiau, na bet ryt tikimes paleis :-)
Atsakyti