Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

labas rytas 4u.gif
kaip smagu, ši savaitė trumpa...o dar ir paskutinė darbo...tad liko 4 d.d. ir ATOSTOGOS!!! clap.gif

ką savaitgalį? mes tai labai smagiai prie ežero su palapinėm wub.gif oras pasakiškas thumbup.gif kompanija irgi puiki thumbup.gif labai buvo smagu thumbup.gif
Atsakyti
Labukas rytukas biggrin.gif as irgi po ilgojo svtgalio, praleisto uosvijoj thumbup.gif po slanga, su kepimais ir kuno ir maisto biggrin.gif namie pastatem supynes jau rastines, tik reik da pacias supynes nupirkt, kur sedeti lotuliukas.gif bet jau jau.. nes paskutine savaite darzely vyrukui, tai poto gales namie zaisti kieme. dar ciuozykla bus prie to pacio.. zdz smaguma;)
as biski idegiau bigsmile.gif negaliuu patiket, net kojos nebe melynos thumbup.gif tik tiek gerai is tokiu karsciu, nes 6ni galvojau mirsiu... nelabai man tokie karsciai, kazkaip 25 paats taaas ax.gif

siandien atgaiva wub.gif
Deiriau, kaip fain, atostogos thumbup.gif kka suplanave? as tai daba planuoju krikstynas mazosios... uz menesio bus, tai prisigalvojau visko, kad smagu,grazu butu biggrin.gif

kas da pas Jumi gero? Siii, jau nedaug Tavo princui mazajam liko nestuke.gif: kaip laikais? ar po svtgalio isgyvenai??? unsure.gif siaip tai siaubas tokie karsciai, nzn kam gali patikti?

4u.gif siandien mano tikslas susitvarkyt spinta savo umn.gif: zinau, kad neimanoma, nes reik puse vel mest daiktu, nenesiojamu doh.gif biggrin.gif

geros dienos Jumi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 06 25, 09:27)
Labukas rytukas  as irgi po ilgojo svtgalio, praleisto uosvijoj  thumbup.gif po slanga, su kepimais ir kuno ir maisto biggrin.gif namie pastatem supynes jau rastines, tik reik da pacias supynes nupirkt, kur sedeti  lotuliukas.gif bet jau jau.. nes paskutine savaite darzely vyrukui, tai poto gales namie zaisti kieme. dar ciuozykla bus prie to pacio.. zdz smaguma
as biski idegiau  bigsmile.gif negaliuu patiket, net kojos nebe melynos  thumbup.gif tik tiek gerai is tokiu karsciu, nes 6ni galvojau mirsiu... nelabai man tokie karsciai, kazkaip 25 paats taaas 

siandien atgaiva 
Deiriau, kaip fain, atostogos  thumbup.gif kka suplanave? as tai daba planuoju krikstynas mazosios... uz menesio bus, tai prisigalvojau visko, kad smagu,grazu butu  biggrin.gif

kas da pas Jumi gero? Siii, jau nedaug Tavo princui mazajam liko nestuke.gif: kaip laikais? ar po svtgalio isgyvenai???  unsure.gif siaip tai siaubas tokie karsciai, nzn kam gali patikti?

siandien mano tikslas susitvarkyt spinta savo umn.gif: zinau, kad neimanoma, nes reik puse vel mest daiktu, nenesiojamu 

geros dienos Jumi

man tokie karščiai patinka blush2.gif

o atostogoms...pirmą sav į pajūrį...o po to bus matyt, nes dar kitą savaitg reikia pas močiutę 80-mečiui nuvažiuoti smile.gif

kaip faina dėl supynių bigsmile.gif Gretai tai irgi paskutinė sav darželyje, tai po to 3 sav bus su manim (aš tiek atostogausiu), o po to su močiutėm dalinsimės ax.gif gal net išdrįsiu visai savaitei palikti sode ax.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Noriu šampano vonios su ledukais ph34r.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 06 25, 08:27)
... nelabai man tokie karsciai, kazkaip 25 paats taaas  :...

kas da pas Jumi gero? Siii, jau nedaug Tavo princui mazajam liko nestuke.gif: kaip laikais? ar po svtgalio isgyvenai??? ...siaip tai siaubas tokie karsciai, nzn kam gali patikti?
...


Oi, man irgi nelabai, švelniai tariant schmoll.gif Net ir jei ne nėščia būčiau-nepernešu tokios dušnatos schmoll.gif Siaubas!!!Nieko nesinori, nieko daryt negaliu, o reik tašę susikraut gimdyklon...Dar paskui atamaną bėgiot...Gerai, kad mamos vis padeda,nes nupuščiau doh.gif

Laukiam mes jau princo baisiai wub.gif Kažkaip norisi ir pamatyt wub.gif O ir pagaliau bėgiot kaip žmogus noriu, nes dabar tik ridenuos - ir garai eina per visur doh.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Deire @ 2013 06 25, 08:34)
man tokie karščiai patinka...

o atostogoms...pirmą sav į pajūrį...o po to bus matyt, nes dar kitą savaitg reikia pas močiutę 80-mečiui nuvažiuoti ...


Jooo, yra gi keistų žmonių pasauly lotuliukas.gif Dar vieną tokią pažįstu biggrin.gif

Gerų atostogų mirksiukas.gif Oras kadangi tau geras, tai linkiu, kad pajūry toks ir išliktų (topsecret.gif o pas mus kokį škvaliuką bandau prisikviesttopsecret.gif hihihi.gif , aut. past.)

Atsakyti
Sveikutės,
Nu ką, pagaliau normalus oras karsta.gif
Man, kaip ir Derei, nuo pirmadienio atostogos 2 savaites bigsmile.gif Vaziuosim į Ventspilį ir gal dar kažkur smile.gif
Šiaip vasara yra gėrių gėris, kai ne taip dušna ir dirbt nereik tongue.gif
Mažė mano kažko apsirgo doh.gif doh.gif Temperatūra nuo vakar doh.gif Žiemą nesirgo, tai daba muset nuo to karščio blink.gif

Sii, užėjau iš tikro naujienų patikrint, nes neprisimenu kada Tau gimdyt biggrin.gif Ale įsivaizduoju kaip jau tau norisi greičiau išsilukštent bigsmile.gif Linkiu lengvai ir greitai drinks_cheers.gif Faina bus ir palengvės, svarbiausia 4u.gif

_caramele_, sūpynės faina thumbup.gif Krikštynos irgi, ale mes neprisiruošiam mažės pakrikštyt, nesugalvojam krikšto tėvų doh.gif

Deire, linkiu Tau ir sau gerų atostogųųųųų!!!
Iki, braškės oro_buckis.gif
Atsakyti
laba,

na, visos išsilaksčiusios, tyku, ramu..
Vija, kur važiuosit į ventspilį? mes šiemet rezervavomės butą, tą patį, kur ir pernai, tik svarbu orą gerą išburt, nes praeitais metais nelabai su oru pasisekė ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,

pas mane naujo nieko- dirbu, rankdarbiauju ir apie namus sukuosi.

QUOTE(vij@ @ 2013 06 27, 10:31)
ale mes neprisiruošiam mažės pakrikštyt, nesugalvojam krikšto tėvų doh.gif



ta pati bėda, noriu rudenį krikštyt, bet neturiu krikšto tėvų doh.gif tai gal kitiem metams kelsiu net nežinau....
Gera žinia, kad gavo mažiausia daržiuką ax.gif patvirtinom jau ir niekur nedings, dabar spaudžiam kumščius, kad vyresnėlęl perkeltų. ax.gif

Karščiai yra gėris wub.gif wub.gif wub.gif ypač kai kondiškė yra lotuliukas.gif nori karščiau, nori vėsiau....

Atostogos... turėsim, bet būsim LT nutarėm važiuot pas vyro tetą į pajūrį ir ten būt, bus blogas oras grįšim, geras liksim, pavažinėsim iki jūros, bet būsim be įsipareigojimų ax.gif noriu į latviją, bet tingiu pasus daryt mergytėm, kai pagalvoju eit su trim ten kai toookios eilės....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 28 birželio 2013 - 18:11
QUOTE(Emmy @ 2013 06 28, 19:08)
Sveikutės,

pas mane naujo nieko- dirbu, rankdarbiauju ir apie namus sukuosi.
ta pati bėda, noriu rudenį krikštyt, bet neturiu krikšto tėvų  doh.gif  tai gal kitiem metams kelsiu net nežinau....
Gera žinia, kad gavo mažiausia daržiuką  ax.gif  patvirtinom jau ir niekur nedings, dabar spaudžiam kumščius, kad vyresnėlęl perkeltų.  ax.gif

Karščiai yra gėris  wub.gif  wub.gif  wub.gif  ypač kai kondiškė yra  lotuliukas.gif  nori karščiau, nori vėsiau....

Atostogos... turėsim, bet būsim LT nutarėm važiuot pas vyro tetą į pajūrį ir ten būt, bus blogas oras grįšim, geras liksim, pavažinėsim iki jūros, bet būsim be įsipareigojimų  ax.gif  noriu į latviją, bet tingiu pasus daryt mergytėm, kai pagalvoju eit su trim ten kai toookios eilės....

mano vyras darė prieš porą savaičių mažei akt, tai žmonių yra, bet su vaikais skaitosi be eilės, tai pakankamai greit apsisuko.

šian einu į klasiokų susitikimą. varysim į sodybą, keli mokytojai bus, tikiuosi nusimato smagus vakaras thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos ciocios brunette.gif

Dar negimdau - iki 25 turėčiau sprogt, bet kada, neaišku, nes jau kiekvieną dieną pilvą kaip per mmm pamaudžia biggrin.gif Tašę susikroviau, puškuoju toliau smile.gif

Ir labai džiaugiuos vėsa, gaiva ir lietum wub.gif Nors kvėpuot galima, o ne pastoviai sušutizmo būsenoj būt doh.gif Tik va girdėjau, savaitės pabaigoj vėl nudušnės, tai feeeeee, kaip nelaukiu... schmoll.gif

Kas čia dar pas mane...Nu šiaip nieko, viskas po senovei. Vis dar remontuojamės, galo nėr ir greit nebus biggrin.gif Ryža su mažu griauna namus, tai tiek to ir remonto lotuliukas.gif

Reik eit tvarkytis, bet taip žiauriai tingiu...

Visoms linkėjimai, parašysiu jei ką wink.gif
Atsakyti
Labas visoms kaistancioms biggrin.gif

Prasom laikyt gera ora! Man jo prireiks greit biggrin.gif arba pataupykit - palaikykit spintoj biggrin.gif


QUOTE(Siii... @ 2013 06 25, 11:41)

Jooo, yra gi keistų žmonių pasauly lotuliukas.gif Dar vieną tokią pažįstu biggrin.gif



tongue.gif

Nebandyk gimdyt!!


Caramele - kieme prie savo namu supynes statet? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos

Vasara, ane biggrin.gif O aš intensyviai darbuojuosi. Kai nesidarbuoju - su vaikais badziojamės. Tai net nepastebėjau, kada tas trečdalis vasaros prabėgo unsure.gif Bet į arbuo jau nebesinori biggrin.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 06 27, 08:31)
Man, kaip ir Derei, nuo pirmadienio atostogos 2 savaites bigsmile.gif Vaziuosim į Ventspilį ir gal dar kažkur smile.gif


Mažė mano kažko apsirgo doh.gif  doh.gif Temperatūra nuo vakar doh.gif Žiemą nesirgo, tai daba muset nuo to karščio blink.gif

_caramele_, sūpynės faina thumbup.gif  Krikštynos irgi, ale mes neprisiruošiam mažės pakrikštyt, nesugalvojam krikšto tėvų doh.gif



Man nuo kito pirmadienio atostogos cool.gif Jau laukiu ax.gif Mes irgi į Vnespilį trauksim nuo 8 , gal susitiksim bigsmile.gif

Sveikatos mažei 4u.gif manoji lyg jau baigė ligų maratoną, tik kita bėda , kad alergiška vabzdžių įkandimams. O dar nusikaso igi kraujo doh.gif Dabar pas senelius kaime su visa vaistų amunicija išleista unsure.gif

Mūsiškį irgi dar nekrikštinta, bet čia gal neprisiruošimas ir nesuderinimas. nes krikšto tėvus kaip ir turim, tik krikštatėvis dar neužprašytas, laukiam kol į Lt grįš ax.gif
Atsakyti
Mes pirmajam krikšto tėvo nerandam, o čia jau ir antrasis lipa biggrin.gif Šakės... doh.gif O vyro mama vis "kada kada krikštysit"..nu kada kada...nežinau...Ai, bet lyg galima kad vienas asmuo krikštytų...Reiks pasidomėt labiau šiuo klausimu g.gif

Mijja, ale tiek dirbi, kad net susimeetint negali, nu šakės schmoll.gif

QUOTE(kristi ana @ 2013 07 01, 11:55)
...
arba pataupykit - palaikykit spintoj...


Nebandyk gimdyt!!



Pas mane IIa. amžinas dušniakas, matyt, dėl tavęs laikosi g.gif lotuliukas.gif

Nu spaudžiu kojas kiek galiu mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti