Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Su Naujais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 01, 19:40)
Celeste, sveikatos jums  4u.gif Kaip čia jūs tokį bukietą ligų pasigavot vienu metu  unsure.gif

jai dantys dygsta (antri krūminiai), tai tikriausiai susilpnino imunitetą ir pasigavo virusinę infekciją, kuri komplikavosi doh.gif
nes šiaip niekur nėjom, net daržiuko praleidom šventę. nu žo..
o ir ji jautėsi gerai, kaip sveikas vaikas, jei ne tempa unsure.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 02, 10:25)
celestuk, jetus, kaip ten pas Jus itemptai.. unsure.gif  4u.gif ziurekit, sveikit gretai 4u.gif

bandom, kaip jau ir viskas gerai, dičkė su spuogais, bet be tempos. ryt jau turetu buti paskutinė bėrimo diena.

dėl meeto, tai gal ir norėtume, ale jei su vaikais, tai vėjaraupiais užkrėst galime, nes mažei karantinas kelias savaites nusimato..
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 01 02, 12:30)
...
dėl meeto, tai gal ir norėtume, ale jei su vaikais, tai vėjaraupiais užkrėst galime, nes mažei karantinas kelias savaites nusimato..


Tai gal be vaikų?O galėtum ištrūkt?
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 02, 11:24)
Kad panašu mytinsimės tik mes dvi  biggrin.gif jeigu tu 4 negali, tai gal visgi 7  g.gif

Kodėl dviese???? g.gif O aš bigsmile.gif Man ir tinka 7 cool.gif

Su Naujais metais visas!!!!

Šiemet mes ramiai namuose atšventėm, nes mūsų kompanija truputį apsirgo, tai teko namuose pasilikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 01 02, 17:15)
Kodėl dviese????  g.gif  O aš  bigsmile.gif  Man ir tinka 7  cool.gif
....


Nu va, chebrytė renkasi! user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Tai tada 7 be vaikų, o tai dabar tokie orai, kad jeigu planuosim su vaikais, galim ir pavasario sulaukti biggrin.gif Šitą gėrį pasiliekam šiltesniems orams bigsmile.gif
Atsakyti
Ok, BE VAIKŲ, BE VYRŲ ... Vienos, bet ne vienišos biggrin.gif

Kitas klausimas:

KUR?

Keičiam dislokacijos vietą, gal kuri kokių spec. pasiūlymų turit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 01 03, 10:02)
Ok, BE VAIKŲ, BE VYRŲ ... Vienos, bet ne vienišos biggrin.gif

Kitas klausimas:

KUR?

Keičiam dislokacijos vietą, gal kuri kokių spec. pasiūlymų turit? bigsmile.gif


Gal bandom kokį Ozą? Nors nelabai žinau, kur ten skanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 03, 14:00)
Gal bandom kokį Ozą? Nors nelabai žinau, kur ten skanu  ax.gif


Aš irgi nežinau...nu tai galima varyt ir nueit bele kur-išbandysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 01 04, 09:36)
Aš irgi nežinau...nu tai galima varyt ir nueit bele kur-išbandysim biggrin.gif


Aš esu bandžius berods pirmam aukšte esantį ( ar buvusį) kažkokį ale italų ir 4 a. rytų . Tai pastarasis man nepatiko schmoll.gif Gal kas daugiau patirties turi, kur geriau neiti bigsmile.gif

Toks tingulys ir sąstingis apėmęs blush2.gif planavau į darbą važiuoti ale tingiu nenusakomai ax.gif o dar vakare svečių bus, reikia kažką valgyt sugalvoti... ką pasiūlytumėt skanaus iš vištos krūtinėlės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 01 04, 10:46)
Aš esu bandžius berods pirmam aukšte esantį ( ar buvusį) kažkokį ale italų ir 4 a. rytų . Tai pastarasis man nepatiko  schmoll.gif Gal kas daugiau patirties turi, kur geriau neiti  bigsmile.gif

Kad nelabai ten kas gero yra Oze, kiek kur buvom, tai nelabai patiko g.gif
Atsakyti
Tai kas dar lieka? O gi Akropoliiiiiiiiiiiiiis!!!!! bigsmile.gif lotuliukas.gif Blyn, neturiu kuo pasipuošt, jei nutarsim į Akrą varyt blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti