Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Sveikos


Mes šią savaitę gyvenam be vaikų, jie atostogauja pas senelius. Tai taip keista, taip tylu... O kai pradeda vaikas kieme verkti, aš automatiškai einu prie lango pažiūrėti doh.gif
QUOTE(Siii... @ 2013 06 03, 09:53)
Hello brunette.gif

Kažkaip su meetu vangiai... unsure.gif Tik mes su Mijja...O kur Saulašare, Dikė?Ko Celestukas tyli? unsure.gif

Tai galim ir vėl Panoramon, jei jums patogiau ten smile.gif

O aš dvėstu...Kepu...Troškinuos... wacko.gif  wacko.gif  wacko.gif Per karšta jau man doh.gif


Ale tikrai unsure.gif Merginos auuu, kur jūs lens.gif Saulašarė po veseilios taip ir neapsireiškė berods. Kažin ar viskas gerai ? unsure.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
pas mane prasideda pasiruošimas Gretos gimtadieniams - su seneliais švęsim šeštadienį, po to pirmadienį darželyje, ir dar vieną reiks organizuoti su draugų vaikais ax.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 06 04, 20:25)
Sveikos
Mes šią savaitę gyvenam be vaikų, jie atostogauja pas senelius. Tai taip keista, taip tylu... O kai pradeda vaikas kieme verkti, aš automatiškai einu prie lango pažiūrėti  doh.gif
Ale tikrai  unsure.gif Merginos auuu, kur jūs  lens.gif Saulašarė po veseilios taip ir neapsireiškė berods. Kažin ar viskas gerai ?  unsure.gif

kaip fainai be vaikų bigsmile.gif aš irgi planuoju, kad kažkada liepos gale-rugpjūčio pradžioje pagyvens savaičiukę pas močiutę sode ax.gif nors įsivaizduoju, kaip keista, kai namuose tuščia ir tylu ax.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Aš tai džiaugiuos, kad močiutės vis dažniau atvaro pas mus-tai man relaxas biggrin.gif Nes jau taaaip sunku daros paskui mažą bėgiot... wacko.gif wacko.gif wacko.gif

Penktadienį gi draugės vestuvės...

O kitą savaitgalį lekiam Palangon-šimtą metų nebuvus, o ir vaikui norisi jūrą parodyti, kol dar brolis neatkeliavo biggrin.gif Močiutes pasiimam, tai bus lengviau biggrin.gif Draugė neseniai persikraustė ten gyvent, tai reiks susimeetint-kažkada buvom labai artimos wub.gif
Atsakyti
Labas rytas mergikes mirksiukas.gif kaip Jus issilaike? Siii, vargsti per karscius?? *****, man jau irgi tiu mach, o dar skaityk visa vasara pries akis biggrin.gif tai taip smagu buna, kai pradeda griaudet ir lyt thumbup.gif nors lauke, kai pucia vejukas, nesakau, visai fysniai ax.gif
mano dickis darzan keliauna, mes su pupa namie, lauke... svecius priimineja ir tiek ziniu rolleyes.gif si svtgali ruosiames kiema tvarkyt is pagrindu, reik bert skalda vietoj baisiu gelynu, supynes tetis gal dabaigs... nors ten dar yra ka veikti, tai tikimes, kad bent iki atostogu darzelyje viskas bus padaryta thumbup.gif nuo liepos 1 gi visi namie sedesim, tai darom, kad vaikui kieme butu smagu, supynes, ciuozykla ir pan smile.gif

Sii, vestuves greit atejo, ar radai suknele? nepamenu, ar su ta pacia eisi kaip ir i anas vestuves? as ieskau krikstynom sukneles, bet gal dar tikiuos, kad per 2 men sukusiu tiek, kad ilysiu i savo tokia senaja ax.gif vienakart vilkta tik..butu smagu smile.gif

tei va, tiek ziniu, einu toliau fotkes patvarkyt ir tada banysiu namus kuopt is po vakar sveciu... o beje, kazkas su musu natasha (indaplove) atsitiko, nebeisplauna... matyt kazkas uzsikimso, tai dabar virtuvve kaip po karo, tikrai rankom visko neplausiu, reik laukt vyro po darbu, pravalys, tikiuosi bus gerai doh.gif

gero artejancio svtgalio pupos!!! 4u.gif
Atsakyti
laba..
aš čia !!! smile.gif

meetą darom, tik kada? antradienį kokį? ar kada?
ketvirtadienis man netiks, bo vyro gimtadienis ax.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Carameliukau, variau su ta pačia sukne į antras vestuves-nebuvo nei noro nei jėgų pirkt naujos, o ir neapsimokėjo baisiai smile.gif Smagiai pasibuvom thumbup.gif

Savaitgalį Palangon, ale atšals, bet dzin, man dar geriau, nes karštis jau nepakeliamas buvo wacko.gif

Dėl meeto, tai galim kokiam Akre pvz...nebuvom gi da kaboke ten biggrin.gif Kokioj cancan picerijoj...Na man realiai dzin, siūlykit wink.gif Kolkas galiu kiekvieną vakarą išskyrus penktadienį smile.gif
Atsakyti
laba,
galim ir akre, tik klausimas kada?
man siai dienai geriausia butu antradienis, nes treciadieni vyras eis talkon darziuke, o ketvirtadieni jo gimtadienis.
arba tada kita ketvirtadieni, nes busiu viena, be vyro ir vaiku smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Aš trumpai, nes per darbus laiko apskritai nelabai kam lieka...
Aš šią savaitę negalėsiu arba trečiadienį arba ketvirtadienį, žinosiu rytoj, o kitą tikrai negaliu ketvirtadienį. Visos kitos dienos kaip ir tinka.
Gal reiktų Saulašarę, Dikę ir Lofnę "pabaksnoti" tuo klausimu g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 06 10, 22:41)
Gal reiktų Saulašarę, Dikę ir Lofnę "pabaksnoti" tuo klausimu  g.gif


Jeigu tik galėsiu, būtinai prisijungsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Hm, tada šią savaitę neišeina ir man, nes bet kokiu atveju, netinka mums nei trečiadienis, nei ketvirtadienis...O penktadienį aš jau Basanavkės gatvėj Palangoj savo arbūzą demonstruosiu...Tai gal tada nukeliam kitai savaitei?Aa? bigsmile.gif

Pvz, kokiam antradieniui bigsmile.gif

Vieta man tinka bet kokia, kur parkingas yra biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kaip vasarėlės dienelės bėga?
aš tai gyvenu dviem laukimais - ateinačio savaitgalio - varom prie ežeriuko su palapinėm thumbup.gif ir dar kito savaitgalio - prasidės atostogos thumbup.gif

mūsų savaitgalis buvo ramus...penktadienį su Gretos grupės tėveliais pasisėdėjom gamtoje - labai smagu buvo susipažinti ir pažinti thumbup.gif šeštadienį pavakarojom prie prūdelio, tai aš net išsimaudžiau (po kokių 2m petraukos) lotuliukas.gif o lipau į vandenį dėl Gretos, o ji išsigando ir nebesimaudė hihihi.gif
Sekmadienis irgi buvo suplanuotas namuose, bet draugai iš UK iškrapštė pavakaroti senamiestyje thumbup.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 06 11, 19:46)
Hm, tada šią savaitę neišeina ir man, nes bet kokiu atveju, netinka mums nei trečiadienis, nei ketvirtadienis...O penktadienį aš jau Basanavkės gatvėj Palangoj savo arbūzą demonstruosiu...Tai gal tada nukeliam kitai savaitei?Aa? bigsmile.gif

kaip Basankė? kaip jūra? wub.gif bigsmile.gif aš labai laukiu, kada mes važiuosim - man ten taip gera thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Nu žiūriu, dėl meeto sustart čia darosi be šansų lotuliukas.gif Nu tai ką, laukiam, kol pagimdysiu lotuliukas.gif

Dabar jau vos krutu...Pasidariau vėžlys visiškas wacko.gif O mažajam dėmesio kuo toliau, tuo labiau reikia-gerai, kad yra kas padeda karsta.gif Niekad nesuprasiu žmonių, kurie nepriima pagalbos i blush2.gif

QUOTE(Deire @ 2013 06 17, 08:02)
...
kaip Basankė? kaip jūra? ... aš labai laukiu, kada mes važiuosim - man ten taip gera ...


Basankė kaip visada-madų ir kablų šou lotuliukas.gif Ko tik ten nepamatysi... wacko.gif O jūra tai žinok, ne ypatingai sužavėjo (eilinį kart, beje, aut. past) - ledinė, 14 laipsnių, ir ruda ruda ph34r.gif Nesinorėjo lįst visiškai schmoll.gif Dar tas kvapas - ar dvėstančių žuvų, ar tų negyvų karkvabalių, kurių ten masės ... unsure.gif O kopose gera thumbup.gif Jei kur nors sysalais nepaduoda lotuliukas.gif

Šiaip man LT jūra nepatinka-kai mačiau milijoną kart fainesnių, tai neprisiverčiu niekaip būt patriote ir apgaudinėjant save, sakyt, kokia ji nuostabi blush2.gif

Atsakyti