Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Sveikos brunette.gif

Nėr jėgų...Vestuvės praėjo normaliai, buvo tokios labai tradicinės biggrin.gif Aš kaip ir beveik per jas nemiegojau, kitą dieną baigiau iškept, nes tooooooooks dušniakas wacko.gif ph34r.gif Nu negaliu...Visai karščio nepernešu...

O namuose bardakas, išvežė senus ne mūsų baldus pagaliau, tai šiek tiek lengviau kvėpuot pasidarė thumbup.gif Mažas griauna namus, aš ropoju iš paskos...Žodžiu, niekas nesikeičia biggrin.gif

Labai noriu nulėkt prie jūros, ale dar mašinos nesutaisom niekaip, tai nežinau kaip čia gausis. Draugės mergvakaris dar ant nosies...Paskui vestuvės...

Tai va...

Kas čia dar..

Ai, kada meetinamės?Indiškai, arabiškai ar dar kaip nors kitaip mandrai? g.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
užsukau ir aš pasilabint smile.gif
namie retokai kompą jungiu, tai retas svečias smile.gif
ale meetan gal ir man pavyktų atlėkt smile.gif tik praneškit kada 4u.gif
Atsakyti
Sveikos


Man po darbo irgi jau ne do SM, o darbe nesijungiu, o gal ir nesijugia g.gif O dabar panašu, kad laukia bent 3 dienos namie - susirgo mažoji doh.gif Bet jai tai netrukdo tik nukritus tempai, stovėti prie durų ir verksmingu balsu prašytis į lauką
Deire, matau poilsis prie jūros žuvingas buvo biggrin.gif O kas pas jus žuvį tvarko ? Nes valgyt ją aš mėgstu, bet va tvarkyti, ypač, skusti schmoll.gif

QUOTE(_celeste @ 2013 05 26, 14:41)
ale meetan gal ir man pavyktų atlėkt smile.gif tik praneškit kada 4u.gif


Ale tai reiktų spręsti kada tongue.gif Aš šiaip galiu bet kurią dieną, išskyrus 30 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
penktadienį buvo vaikučių koncertėlis darželyje wub.gif
po to buvo susirinkimas, ir pasirodo kolektyve turim mamą, kuri iš karto su sveikatos kontrole bando kovoti su sloga darželyje - buvo iškviestas patikrinimas (aišku, susirinkimuose ji nedalyvauja, ir su tėvais ar auklėtojom apie tai nesikalba) doh.gif labai nemalonu, tuo labiau, kad tikrai nemačiau nei vieno vaiko su baisiais sirgimais doh.gif o ir sloga slogai nelygu doh.gif nu bet pakišo kiaulę visiems, ne tik mūsų grūpei, bet ir visam darželiui bei direktorei schmoll.gif

savaitgalis mūsų veiksmingas buvo - su daug veiklos...šeštadienį pirmoje dienos pusėje buvom 5-metės gimtadienyje, po to persikėlėm į sodą, ir ten jau buvo 6m., 30m. ir 62m. balius. Visa bėda, kad lietus pylė nuo pat ryto iki pat vėlaus vakaro doh.gif tai visi susigrūdę mažam kambarėlyje laiką leidom doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 05 26, 18:27)
Sveikos
Man po darbo irgi jau ne do SM, o darbe nesijungiu, o gal ir nesijugia  g.gif O dabar panašu, kad laukia bent 3 dienos namie - susirgo mažoji  doh.gif Bet jai tai netrukdo tik nukritus tempai, stovėti prie durų ir verksmingu balsu prašytis į lauką

Deire, matau poilsis prie jūros žuvingas buvo  biggrin.gif O kas pas jus žuvį tvarko ? Nes valgyt ją aš mėgstu, bet va tvarkyti, ypač, skusti  schmoll.gif
Ale tai reiktų spręsti kada  tongue.gif Aš šiaip galiu bet kurią dieną, išskyrus 30  4u.gif

sveikit 4u.gif

šiaip dažniausiai ir tvarko žuvį MB, bet kartais tenka ir man...bet va šitos žuvies privalumas, kad skusti nereikia thumbup.gif
Atsakyti
SVeikos brunette.gif

Aš gaudžiau kaifą per šias lietingas dienas, dabar jau pradedu kept wacko.gif Šian buvom Garuose, pirkom mazgiui dvirką, tiksliau triratį, nes labai jau jį prie technikos traukia biggrin.gif Kaži ar sėdės ponulis... g.gif Dar ieškojau maikių nėščiosioms, tai pasibaisėjau kainomis ir paskui apsiprekinau skuduryne lotuliukas.gif

Dėl meeto - gal jamam kitą savaitę? Kokią bet kokią darbo dieną, vakare (man būtų geriausia) bigsmile.gif Apie 19h kaip visada smile.gif Dėl ėdimo vietos galime kažką kitą pasiorganizuot - indų restoraną žinau tik prie katedros, ale ten pigu nebus, tai nežinau ar visoms tinka. Kokie čia dar restikai yr? g.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
QUOTE(Siii... @ 2013 05 28, 14:14)
SVeikos brunette.gif

Aš gaudžiau kaifą per šias lietingas dienas, dabar jau pradedu kept wacko.gif Šian buvom Garuose, pirkom mazgiui dvirką, tiksliau triratį, nes labai jau jį prie technikos traukia biggrin.gif Kaži ar sėdės ponulis... g.gif Dar ieškojau maikių nėščiosioms, tai pasibaisėjau kainomis ir paskui apsiprekinau skuduryne lotuliukas.gif

o mes su mano tėvais per pusę pirkom dviratuką Gretai, tai vežiojuosi jį bagažinėje ir laukiam gimtadienio - be galo įdomu kaip jai seksis važiuoti wub.gif su triratuku tai važiuodavo puikiai ir pati, tik nedaug jo turėjom, nes tik pas tėvus toks gerai pagyvenęs buvo ax.gif

o aš taip savim didžiuojuosi...taigi vakar įveikiau 1,5 savo bėgimo trasos thumbup.gif gavosi 1val bėgimo thumbup.gif ir net pačiai keista, kaip gera ir lengva bėgti thumbup.gif Labai įdomus dalykas, kad aš seniau paauglystėje bėgiodavau prie Kauno marių, bet ten kalnai kalneliai (ratas miško mažais takeliais), tai niekada nesinorėjo išbėgti daugiau nei 1 ratuko ir niekada nejaučiau, kad su kiekviena bėgimo diena yra lengviau, o dabar bėgioju lygiu keliu (kartais ir šiek tiek kalnuotu, bet nedaug), tai labai jaučiu kaip lengvėja thumbup.gif
Atsakyti
laba 4u.gif 4u.gif
pernai aš irgi bėgiojau, šiemet dar ne, ale mąstau, gal reik? tik laiko atrast reikėtų ax.gif

įdomu, kada bus skelbiami sąrašai į darželius.. bo tikrinuosi kasdien, ar tik vėl neatsidūrėme 92 vietoje.. kažkaip norisi patvirtinimo ir užtikrintumo, kad pakliūsim ir ramu bus..
Atsakyti
Sveikos


Derire, šaunuolė dėl bėgiojimo thumbup.gif Aš tingėčiau anksti keltis, o vakare nėra kada rolleyes.gif
mes šiandien jau tryse namie - kaip senais gerais laikais biggrin.gif Tikiuos Gustas ryt visgi keliaus į daržą

QUOTE(Siii... @ 2013 05 28, 13:14)
Dėl meeto - gal jamam kitą savaitę? Kokią bet kokią darbo dieną, vakare (man būtų geriausia) bigsmile.gif Apie 19h kaip visada smile.gif Dėl ėdimo vietos galime kažką kitą pasiorganizuot - indų restoraną žinau tik prie katedros, ale ten pigu nebus, tai nežinau ar visoms tinka. Kokie čia dar restikai yr? g.gif


Galim ir kitą, man tinka. Ale aš daugiau indiškų nežinau Vilniuje , nesu "pasikausčius" tuo klausimu biggrin.gif Reiks eit kokių rekomendacijų pasiieškoti

QUOTE(_celeste @ 2013 05 29, 11:53)
įdomu, kada bus skelbiami sąrašai į darželius.. bo tikrinuosi kasdien, ar tik vėl neatsidūrėme 92 vietoje.. kažkaip norisi patvirtinimo ir užtikrintumo, kad pakliūsim ir ramu bus..


Aš kažkaip ramiai laukiu, nes esu turbūt 99 proc įsitikinus, kad pateksim, tai tuo pačiu tikiu ir minties galia biggrin.gif Gal birželio pradžioj jau turėtų būti.
Ale visgi nuėjau pasitikrint - jau ir į prizinę vietą pakilom , dabar mažoji trečia eilėj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 29 gegužės 2013 - 18:29
QUOTE(Mijja @ 2013 05 29, 19:20)
Sveikos
Derire, šaunuolė dėl bėgiojimo  thumbup.gif Aš tingėčiau anksti keltis, o vakare nėra kada  rolleyes.gif
mes šiandien jau tryse namie - kaip senais gerais laikais  biggrin.gif Tikiuos Gustas ryt visgi keliaus į daržą

Ale visgi nuėjau pasitikrint - jau ir į prizinę vietą pakilom , dabar mažoji trečia eilėj  biggrin.gif

oi, aš rytais bėgioju tik savaitgaliais, o vakarais - kai MB namuose, nes va pvz., šiandien jis tinklinį žaidžia, tai jau man tenka namuose sėdėti, nors labai norėčiau išlėkti... ax.gif

super dėl darželio thumbup.gif
Atsakyti
Labas mergaites, soriukas, kad dingau, is pradziu buvo sokas po persekiotojos, kazkaip net viska issitryniau, taip slykstu pasidare.. bet daba jau gerai biggrin.gif
buvo gimtadieniu maratonai, ir mano, ir sunaus, tai ruosemes, baliai viska, suprantat umn.gif: bet jau praejo irnesakyk.gif
tik tiek,kad esam namie visi, nes didziajam skarlatina.. tai 10 dienu antibai, ir daba sia sav dar namie, kita jau i darza.. pasigavo zdz darzeli liga doh.gif bet lengvos formos praejo, tfu tfu tfu.

tei va pupos, siaip viskas ok... reik pradet ruostis krikstynom, eisim sia sav pas kunigeli, tarsimes del datos, kada mus priimtu, o paskui tada toliau organizavimas... sukneles man reik, bet nzn kokia busiu po 2 men, gal dydziu mazesnes reiks nail.gif: biggrin.gif nes daba tai baisu..
idesiu i fotki fotkiu, pasirodysiu kaip plaukuosena pasikeiciau ir kaip seima auga mirksiukas.gif
siaip ir kitos galetumet idet fotkiu, aisku feisbuke daug ka matau, gal ir as galeciau, bet kazkaip kitiem tiek nesinor rodyt ax.gif 4u.gif
einam koses valgyt, siandien pas gydytoja svertis, matuotis su pupa, skiepai ir pan mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
prisėdau prie kompo, kol visa šeima smigusi smile.gif
vakar ėjom su panom pasivaikščioti, tai tėčiui gėlių priskynėm, panom padovanojo visos apsipatenkinusios wub.gif
šian bažnyčioj buvom, pas mano tėtį ant kapų.. ir ką - vėl savaitgalio nebėr unsure.gif
Atsakyti
Hello brunette.gif

Kažkaip su meetu vangiai... unsure.gif Tik mes su Mijja...O kur Saulašare, Dikė?Ko Celestukas tyli? unsure.gif

Tai galim ir vėl Panoramon, jei jums patogiau ten smile.gif

O aš dvėstu...Kepu...Troškinuos... wacko.gif wacko.gif wacko.gif Per karšta jau man doh.gif
Atsakyti