Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Deire @ 2013 05 14, 08:17)
mes savaitgalį lekiam į Palangą (vienai nakčiai), dar norim pasiimti krikštasūnį su močiute, bet bijom, kad neįsiūlytų to krikštasūnio mamos vietoj močiutės doh.gif o vieną krikštasūnį veštis bijau, nes nelabai jis man prognozuojamas blush2.gif


thumbup.gif kaip fainiai, noreciau ir as prie juros.. zada gera ora wub.gif o kiek krikstasuniui? ir kas blogai jo mamai?? lotuliukas.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 05 14, 08:39)
Vakar šašlų kepėm netikėtai rolleyes.gif


as kazkaip siemet visai nenoriu saslu, valgem gal 4 kartus, bet jau nebenoriu schmoll.gif

as dabar pyragus labai megstu biggrin.gif Deire, valgei karamelini is tos kepykleles?? bigsmile.gif wub.gif aina sau, dar gabaliuka turiu, laukiu kada eisiu kavos su juo biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 05 14, 09:44)
thumbup.gif kaip fainiai, noreciau ir as prie juros.. zada gera ora wub.gif o kiek krikstasuniui? ir kas blogai jo mamai?? lotuliukas.gif
as kazkaip siemet visai nenoriu saslu, valgem gal 4 kartus, bet jau nebenoriu schmoll.gif

as dabar pyragus labai megstu biggrin.gif Deire, valgei karamelini is tos kepykleles??  bigsmile.gif  wub.gif aina sau, dar gabaliuka turiu, laukiu kada eisiu kavos su juo biggrin.gif thumbup.gif

krikštasūniui 6 metai, o su mama...nu nei aš, nei MB (ta mama jo sesuo) neturim nieko bendra, faktiškai visą laiką pratylime ir šiaip požiūriai į gyvenimą labai skiriasi ax.gif


kažkada kažkokį ragavau, gal tą patį g.gif o šiaip man jau reiktų nuo pyragų ir bandelių atokiau laikytis,nes su svoriu nesusitvarkau doh.gif atrodo, smulkmena, +2 kg., bet kad jų nukratyti nelabai sekasi...ir pastebėjau, kad su metais vis daugiau pastangų tam reikia doh.gif
Atsakyti
Oiiii, pagimdžius tai aš geriau nepasakosiu, kiek pyragų suėsdavau doh.gif doh.gif doh.gif Bet taip norėjau, kad viskas dzin buvo lotuliukas.gif
O šašlus šiemet pirmąkart valgiau, tai skanuuuuu essen.gif:

Deire, jooo, nenorėčiau tokios kompanijos, jei biolaukai ar kas ten nesutampa schmoll.gif

Ir dėl pastangų nukratyt kg pritariu cool.gif

Noriu ledų.
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Savaitgalį jau vestuvės...Kalabokas eina į trasą lotuliukas.gif

Pas mus nieko naujo, tik va ryžai su sveikata ne kas - stuburo ataugos pas damą, tai dabar reik saugot, kad nešokinėtų, nedūktų...Kiekvienas didesnis šuolis gali baigtis paralyžium verysad.gif O viskas prasidėjo nuo to, kad peršoko tvorą parazitka ir paskui vos galines kojas pavilko-va ir prasidėjo traumos doh.gif

Nu gal kaip nors...Bendrom jėgom išgyvensim...

Vyrui batus nustvėrėm, sau nepirkau, nes neradau, o kai radau, jau buvau nusprendus nepirkt, o be to, brangūs rūpūžiokai doh.gif

Dar reiks plaukus nusimaliavot, pedikiūras manikiūras...Ech, daug darbų doh.gif

QUOTE(Saulašarė @ 2013 05 08, 15:03)
Labas labas, sugrįžta paklydėlė į šeimą ...

...bet nesu iki galo patenkinta, nes jaučiuosi su ta sukne kaip bačka, nu bet nebeturėjau jau kito pasirinkimo, tai sueis. O ir šiaip su šituo nėštumu jaučiuosi labai nekaip, ta prasme, stora, negraži, nerangi  ....


Sveika sugrįžus bigsmile.gif Beje, jei ką, sekantis meetas greičiausiai indų restorane - mes pasitarėm ir nusprendėm ! Galvojam datą mirksiukas.gif

Aš irgi drinks_cheers.gif verysad.gif Tai ir kuntaplių nepirkau...Galvoju, nu nepadės man tie kablai, grožio nepriduos, kai vos paeisiu-vis tiek vaizdas baisus...Varysiu su savo žemakulniais doh.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 05 13, 07:38)
... nes ji tik kriuksi ir visaks, kartais valanda prakriuksi, nes vis pasiziuriu i laikrodi kai prabundu, po valandos prisimenu, kad dar nemaitinau, tada duodu ir ji luzta ...

ai beje, as su susuktu kaklu...


Nu super mažoji thumbup.gif

Oooi, nemalonus dalykas, sveik 4u.gif

QUOTE(ferggie @ 2013 05 13, 18:25)
bepigu kalbet kai pas mama vienoj firmoj po sparneliu dirbi ...


Pavydas-baisus dalykas... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 14 gegužės 2013 - 12:55
Va į temą :

Trolis internete biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

pagaliau užsakiau Gretai dviratuką gimtadienio proga (čia bus kartu su seneliais bendra dovana) thumbup.gif

su Palanga...vis tik važiuojam tryse (be papildomos kompanijos), vietą užsisakiau thumbup.gif nors tik 1-nai nakčiai, bet labai laukiu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos


sakot trolių mumių padavė lotuliukas.gif
Deire, smagu dėl Palangos. Mūsų jūra, panašu, kad šiemet bus tik Venspilį . Bėda tik, kad butą rezervavom per arti vaikų žaidimo parko, bijau, kad neleistume visų atostogų joje lotuliukas.gif

Sii, perduok ryžai 4u.gif Reikia man irgi manikiūrui užsirašyti, ale per tuos metus visai iš manikiūrininkių kontaktų "išėjau" doh.gif
Matei, šeštadienį iki 28 praneša karsta.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Aš tai kažkaip tikiuosi, kad nepasitvirtins tos karščio prognozės doh.gif Ir škvalus visokius žada, feee. O nestuke.gif tai išvis nefaina tie karščiai unsure.gif

O pasiilgstu aš tik jūros, Palangos NIEKADA biggrin.gif Jau nebežinau, kiek metų ten nebuvau.

Pernai išbandėm Ventspilį, šiemet kartosim bigsmile.gif

Mijja, tai ar apsipratai jau darbe? mirksiukas.gif Kaip mažiukei daržely?
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
oi, man karščiai gali būti thumbup.gif tik va tie škvalai tai labai labai nepatinka schmoll.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 05 16, 08:09)
Labas rytas,

Aš tai kažkaip tikiuosi, kad nepasitvirtins tos karščio prognozės doh.gif Ir škvalus visokius žada, feee. O  nestuke.gif  tai išvis nefaina tie karščiai unsure.gif

O pasiilgstu aš tik jūros, Palangos NIEKADA biggrin.gif Jau nebežinau, kiek metų ten nebuvau.

Pernai išbandėm Ventspilį, šiemet kartosim bigsmile.gif

Mijja, tai ar apsipratai jau darbe? mirksiukas.gif Kaip mažiukei daržely?

o mums Palanga labai patinka, ir jeigu nori ramaus poilsio, tai tiesiog apeik Basanavičiaus gatvę thumbup.gif dar ta vaikų žaidimų aikštelė superinė thumbup.gif o šiaip tai labai tvarkosi, gražu, daug pasivaikščiojimui tinkamų vietų...vyrui tiltas žvejybai thumbup.gif lotuliukas.gif Nu Latvijos kurortų nesam bandę, bet iš to, kas yra Lietuvoje, tai Neringos kraštas mums per brangus, Šventoji - man didžiulis šiukšlynas su dar didesniu triukšmu nei Palangoje schmoll.gif O Palangoje yra visko...tik, kaip pasakose būna, reikia pasirinkti norimą kelią: eisi į dešinę - pakliūsi į Basanvičiaus triukšmą,eisi į kairę - rasi rasi vaikų žaidimų oazę...ir pan. hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Tas dušniakas mane iš proto išves wacko.gif Mažas nemiega nei naktim, nei dienom, nes neįmanoma...O ir aš vos pakrutu doh.gif

Dar tos vestuvės... doh.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 05 15, 20:46)
... Reikia man irgi manikiūrui užsirašyti, ale per tuos metus visai iš manikiūrininkių kontaktų "išėjau" ...

Matei, šeštadienį iki 28 praneša ...


Oi, tas manikiūras...Susitarėm, kad jau varysim vakar manikiūrintis...ALe kadangi per pažįstamus tai ir gavosi kaip per pažįstamus-prieš išvažiuojant, kai jau vaikas kėdutėj mašinoj sėdėjo, skambina-oooi nepriiims... gun_bandana.gif Nu tai ką, spjoviau aš į tą reikalą, sakiau, pati nusimanikiūrinsiu-ne mano vestuvės, gerai bus ir taip irnesakyk.gif

Oh my god!! Ir už ką man taip doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, pupitos wub.gif
apleidau Jumi ilgam, bet tikrai ne mintyse! blush2.gif
Permeciau paskutinius du lapus, tai pagrindinius ivykius zinau ax.gif
Smaguma, kad carameliaus lelyte rami, tik bjaurokoka turet persekiotojus, katrie dar netingi eteri paterst doh.gif Nestukes veselen ruosiasi, irgi neblogai biggrin.gif Mijjau, kaip darbai..? rolleyes.gif
As tai sukuosi kaip vovere rate, mazoji - i darza, mazasis - pas mociute dienas leidzia, kartais per darbus nematydavau mazojo nuo 1dienio iki 4dienio.. O siaip turim ka veikt - kai abu vaikiai kartu, tai karine parengtis garantuota doh.gif Seniai cia buvau, tai per ta laika keliose komandiruotese Florencijoje ir Antverpene buvau, su vyru Lisabonoje dar su savo papildoma veikla irgi viesejom, bet jau viskas pasimirso.. Emiliukui 3 metukai sukako, dabar jau rrrr raide pradeda tarti, tai smagu girdet thumbup.gif O mazasis padykes, labai stengiasi irgi kalbeti, viska bando atkartoti. As dar sportuoju nuo vasario, bet dabar dar tiriuosi, antibus geriu, nes per kelis menesius jau du kartus buvo inkstai susuke, neaisku - ar infekcija kokia uzsitupejusi, ar akmenukai inkstuose kur pasislepe, tai dabar urologo konsultacijos laukiu po 1,5 men. Tai tokios tokeles.
Lauksiu naujienu del meetuko!
Linkejimai!
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

iš po savaitgalio nors ilsėjomės tik dvi dienas, o atrodo, kad visą savaitę thumbup.gif MB prigaudė 1,5kibiro žuvies doh.gif šiaip žuvis tai labai skani, bet kiekis tai nežmoniškas doh.gif ir tai, dar atrinkinėjo ir ne visas ėmė ax.gif

Greta sugebėjo pusiau įlysti į jūrą ir po to vakar visa išsimaudyti karjere doh.gif nežinau, kuo čia baigsis mūsų šie nuotykiai g.gif
O kas liečia Palangos atidarymą, tai mažai mes jos matėm, nes viskas vyko basanavičiaus g., o kitur tylu ir ramu thumbup.gif tik vakare nuėjom į Povilaičio koncertą ir fejerverkų pažiūrėti, tai va tada akis prisiganėm į liaudies įvairumą doh.gif thumbup.gif lotuliukas.gif tik ryte MB ėjo žvejoti, tai sakė didžioji dalis sutiktų žmonių- dar iš po nakties besibastančių lotuliukas.gif
Oras buvo fantastiškai puikus thumbup.gif
Atsakyti