Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

sveikos,
dirbančios ir jau/dar nedirbančios 4u.gif

mes gyvenam neblogai, oras puikus, Greta varo į darželį ir iš jo iškrapštyti būna labai sunku doh.gif lotuliukas.gif
Kas liečia norą dirbti ar būti su vaikais namuose, tai aš iš tų, kur namuose visą dieną nenoriu būti su vaiku blush2.gif savaitgalio man per akis blush2.gif

kas dar...visai pavydžiu veseliotojoms bigsmile.gif norėčiau į tokį mandrą baliuką nueiti, bet pas mus bent artimiausiu metu nenusimato nieko panašaus ax.gif ir šiaip, matyt subrendau, nes atsirado noras puoštis į darbą (nebenoriu džinsų) hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2013 05 08, 08:08)
... ir šiaip, matyt subrendau, nes atsirado noras puoštis į darbą (nebenoriu džinsų) hihihi.gif


Aš tai visada noriu puoštis, dažytis ir tt doh.gif Suknes normalias rengtis...Lūpas raudonai...Ech... doh.gif
Atsakyti
Labas labas, sugrįžta paklydėlė į šeimą blush2.gif pasitaisysiu, nes jau nuo pirmadienio esu laisvas paukštis biggrin.gif
pasiėmiau atostogų prie dekretą, tai dabar jau poilsiauju, tik vat trečia diena, o namuose praktiškai kaip ir nebuvau, reikalų milijonas doh.gif

kelionė... jau net pamiršt spėjau, bet buvo smaguuuu, pati Malta gal labai ir nesužavėjo, viskas labai geltona ir be gamtos, bet vistiek buvo smagu pakeist aplinką ir pasižmonėt. Į jūrą tik mažius drįso įlįst, man per šalta buvo, bet vat nosį ir ausis sugebėjau kaip reikiant nusvilt doh.gif

veselei jau kaip ir pasiruošiau, bet nesu iki galo patenkinta, nes jaučiuosi su ta sukne kaip bačka, nu bet nebeturėjau jau kito pasirinkimo, tai sueis. O ir šiaip su šituo nėštumu jaučiuosi labai nekaip, ta prasme, stora, negraži, nerangi unsure.gif

Atsakyti
Labukasas pupos mirksiukas.gif a katik is lauko, deginomes biggrin.gif niu pupa tai miegojo pavesy, as tik bandziau idegt... bet nemanau kad pavyko, tiek imeles kunas, kad neima net kaitriausia saule doh.gif lotuliukas.gif bet as nenusimenu, yra savaiminio idegio kremu umn.gif: busiu ir as grazi nail.gif: nors ir neilendu i nieka, bet man viskas gerai, mastau pozityviai... biggrin.gif lotuliukas.gif

fysniai storuliukes musu i vestuves eina wub.gif aisku labiau noreciau eiti kai galeciau baliavoti biggrin.gif jau pasiilgau kazkaip salto vyno, sampano wub.gif biggrin.gif nono.gif: nesakau, kad imsiu gerti, beeet labai laukiu, jau kada nebemaitinsiu. alc.gif: hihihi.gif
pas mus jokiu svenciu nenusimato, isskyrus gimtadienius mano ir sunaus, bet nzn ka su jais darysim... labai jau ribotas biudzetas rolleyes.gif ismoka negreit dar doh.gif

siaip viskas ok, miegam nakti gerai, diena galeciau pailset, bet susigalvoju darbu visada, tai 8-9 jau luzineju.


Papildyta:
mamyciu svente buvo darzely, mano zuikis eilerasti mamai sake wub.gif zliumbiau aisku.. bet taip fainiai ir miela, kai vaikiukas toks padauziukas namuose, o ten pasako eilerasti, soka, dainuoja su visais kartu, sukontroliuoti visi yra thumbup.gif wub.gif

niu ka, verduos makaronus, pietausiu eisiu poto prigult salia pupos turbut, valanda saules issekino wacko.gif

bye1.gif gero ateinancio svtgalio visoms 4u.gif

p.s. sveikinu Mijja gryzus darban, o Saulasare ir Sii isejus i dekreta 4u.gif ir Jus jau greit po antra supuosit wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Karšta karsta.gif Ale tuoj pradės lyt, vėl dejuosim lotuliukas.gif Ai, gerai, kaip yra irnesakyk.gif

Saulašare, sveika sugrįžus ir išėjus ilgų atostogų biggrin.gif O dėl negražumo ir nerangumo - įsivaizduoju, kad taip realiai nėra, bet aš antrąkart irgi taip jaučiausi doh.gif Kažkaip norėjau kad kuo greičiau praeitų... Bet greit jau ir praeis mirksiukas.gif

_caramele_, smagu tos šventės wub.gif Ale manęs laukia mažiaus išleistuvės daržely, tai jau dabar pagalvojus galėčiau žliumbt, įsivaizduoju, kas dėsis su manim per tą šventę doh.gif Kostiumą užvakar nupirkau, pamatavau - toks didelis jau mano vyrukas...

O iš Tavo "įmėlusio kūno" žvengiau iki ašarų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos

Na ką, savaitgalis baigės, ryt į darbą. Dar nepriprantu prie šitos minties ax.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 05 07, 08:03)
Ar privaloma taip gražiai atrodyt, ar pati pasiilgai aukštų kulnų? biggrin.gif

*** Oi neeee bigsmile.gif Žinok žiemą būdavo, kai blogas oras, aš jau sekmadienį norėdavau į darbą
Kas čia jums visoms per vestuvių metas??? bigsmile.gif


Na ne, einu ir su džinsais, bet ir kulnams ir puošimuisi, kaip ir Deirė, priaugau biggrin.gif

Pavydžiu tokio noro į darbą blush2.gif Aš šį kartą tokiu noru nedegu

Aha, kitas savaitgalis topinis vestuvių klausimu tarp aplinkinių


QUOTE(_caramele_ @ 2013 05 09, 13:05)
bet as nenusimenu, yra savaiminio idegio kremu umn.gif: busiu ir as grazi

fysniai storuliukes musu i vestuves eina wub.gif

siaip viskas ok, miegam nakti gerai, diena galeciau pailset, bet susigalvoju darbu visada, tai 8-9 jau luzineju.

p.s. sveikinu Mijja gryzus darban, o Saulasare ir Sii isejus i dekreta  4u.gif



Dar yra purškiamas mirksiukas.gif galvoju, gal prieš veseilią reikia išbandyti, ale ad pažiūrėjau nepigus malonumas unsure.gif

Jo eina storuliukės, eina tongue.gif

O aš negaliu dienom miegoti, nes paskui savijauta kaip maišu trenktos doh.gif Tai gal tik pora kartų su Gustu esu miegojus, kai tiesog atsisėdus nulūždavau biggrin.gif
O mažiukė tavo naktim kiek kartų valgo?
Atsakyti
Labas rytas, isleidau vyrus i darbelius, pati kavyte dabaigineju irrr lauksiu vyro gryztant, mane isleis reikalu tvarkyt umn.gif: 3 dzinsus reik susiauryt kalaskes, tada galesiu nesiot, nes dabar kaip bremeno muzikantas atrodau doh.gif lotuliukas.gif kazkaip atpratau nuo toookio klioso, o cia seni dzinsai nenesioti, nes kazkodel per didelius nusipirkdavau, o daba pats tas thumbup.gif doh.gif tikiuos greit juos isaugsiu wub.gif biggrin.gif
ir dar ziaaaauiai degu noru pardes aplankyt visas ir viska issimatuot wub.gif ech..

QUOTE(vij@ @ 2013 05 10, 08:31)
_caramele_, smagu tos šventės Ale manęs laukia mažiaus išleistuvės daržely, tai jau dabar pagalvojus galėčiau žliumbt, įsivaizduoju, kas dėsis su manim per tą šventę Kostiumą užvakar nupirkau, pamatavau - toks didelis jau mano vyrukas...

O iš Tavo "įmėlusio kūno" žvengiau iki ašarų


eina sau, jauciu nzn raminamu prigerciau arbe kokio vajerijono, nes pro asaras nematyciau nieko doh.gif uzaugo vyrukas...
niu ka cia beprisijuoksi, pamatytum realybej, tai graudu pasidarytu verysad.gif biggrin.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 05 12, 22:00)
Sveikos

Na ką, savaitgalis baigės, ryt į darbą.

Aha, kitas savaitgalis topinis vestuvių klausimu  tarp aplinkinių
Dar yra purškiamas galvoju, gal prieš veseilią reikia išbandyti, ale ad pažiūrėjau nepigus malonumas

O aš negaliu dienom miegoti, nes paskui savijauta kaip maišu trenktos  Tai gal tik pora kartų su Gustu esu miegojus, kai tiesog atsisėdus nulūždavau
O mažiukė tavo naktim kiek kartų valgo?



Papildyta:
as i darba tai kazkaip daba visai nenoriu, ir siaip tuiu minti negryzt i savaji, bet kai pagalvoju, ka veiksiu? blink.gif ten salygos man pasakiskos, beeet nebenoriu schmoll.gif i kita darba eiti irgi nenoriu, nes nemanau kad priims kas su 2 vaikais ir dar tokiu atlyginimu, koki cia gaunu doh.gif o is fotkinimo nemanau kad isgyvenciau.. zdz, bandau dar negalvot apie tai..

del idegio purskiamo, tai nzn, man jis toooks geltonas doh.gif kiek bande mergu mano, nekaip atrode hihihi.gif o ir kaip sakai kainuoja kiek doh.gif

as diena irgi zinok nemiegu, nes kazkaip neiseina, matyt dar ne tiek pavargus esu, nakti maze valgo 1-2 kartus, siaip nesiskundziu tikrai blush2.gif nes ji tik kriuksi ir visaks, kartais valanda prakriuksi, nes vis pasiziuriu i laikrodi kai prabundu, po valandos prisimenu, kad dar nemaitinau, tada duodu ir ji luzta hihihi.gif thumbup.gif tfu tfu tfu kolkas pasakele wub.gif vakar pas senelius kieme VISA diena pramiegojo, ir nakti puikiai, zdz, auksine mergike thumbup.gif zinau, kad poto atsiimsiu, kaip ir su Dovydiniu doh.gif lotuliukas.gif

ai beje, as su susuktu kaklu doh.gif perpute grynai, siaubas, visu kunu sukinejuos doh.gif skaudz verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 05 13, 07:38)
as i darba tai kazkaip daba visai nenoriu, ir siaip tuiu minti negryzt i savaji, bet kai pagalvoju, ka veiksiu?  blink.gif ten salygos man pasakiskos, beeet nebenoriu  schmoll.gif i kita darba eiti irgi nenoriu, nes nemanau kad priims kas su 2 vaikais ir dar tokiu atlyginimu, koki cia gaunu  doh.gif o is fotkinimo nemanau kad isgyvenciau.. zdz, bandau dar negalvot apie tai..




bepigu kalbet kai pas mama vienoj firmoj po sparneliu dirbi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ferggie: 13 gegužės 2013 - 18:25
QUOTE(ferggie @ 2013 05 13, 18:25)
bepigu kalbet kai pas mama vienoj firmoj po sparneliu dirbi  lotuliukas.gif


Ryškus dėmesio deficitas . Ar čia manei svarbią informaciją pateiki? g.gif Kas mums rūpi, mes žinom, gali nesivarginti.
Atsakyti
QUOTE(ferggie @ 2013 05 13, 19:25)
bepigu kalbet kai pas mama vienoj firmoj po sparneliu dirbi  lotuliukas.gif


o Tu neturi tevelio ar mamytes, kad priimtu i darba?? verysad.gif uzjauciu...

bet siaip tai - oho, nezinojau, kad uzsislaptinusiu priesu turiu bigsmile.gif doh.gif niu ka padarysi smile.gif
kaip ir rase Miija, kad mes cia viska zinom viena apie kita. nepadarei ferge skandalo irnesakyk.gif biggrin.gif

aina sau.. ir mane pasirodo seka ir skaito blink.gif
Deire, Tave irgi sekdavo ania kazkokia ten pazystamu pazystama??? doh.gif
p.s. labas rytas, kavyte geriu... fui blyn kazkaip nesmagu, iskrypeliu pilna... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ferggie @ 2013 05 13, 19:25)
bepigu kalbet kai pas mama vienoj firmoj po sparneliu dirbi  lotuliukas.gif

doh.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 05 14, 08:02)
o Tu neturi tevelio ar mamytes, kad priimtu i darba?? verysad.gif uzjauciu...

bet siaip tai - oho, nezinojau, kad uzsislaptinusiu priesu turiu  bigsmile.gif  doh.gif niu ka padarysi smile.gif
kaip  ir rase Miija, kad mes cia viska zinom viena apie kita. nepadarei ferge skandalo irnesakyk.gif biggrin.gif

aina sau.. ir mane pasirodo seka ir skaito  blink.gif
Deire, Tave irgi sekdavo ania kazkokia ten pazystamu pazystama???  doh.gif
p.s. labas rytas, kavyte geriu... fui blyn kazkaip nesmagu, iskrypeliu pilna...  doh.gif

jo, čia tai pasireiškė doh.gif lotuliukas.gif
aha, kažkada seniai seniai turėjau sekliuką, dabar jau nebepastebiu, bet manau nebėra karsta.gif

laba dienelė 4u.gif
mes savaitgalį lekiam į Palangą (vienai nakčiai), dar norim pasiimti krikštasūnį su močiute, bet bijom, kad neįsiūlytų to krikštasūnio mamos vietoj močiutės doh.gif o vieną krikštasūnį veštis bijau, nes nelabai jis man prognozuojamas blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Na ką, linksma pas mus bigsmile.gif doh.gif

Deire, linkiu važiuot su tuo, su kuo nori mirksiukas.gif Svarbu, kad nelytų bigsmile.gif

Vakar šašlų kepėm netikėtai rolleyes.gif
Atsakyti