Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

laba..

nesirkit 4u.gif
manosios irgi neaiškios, bet atsikosti, tai tikiuosi atsilaikysim..
šeštadienį darysim panų gimtadienį sode, tai reikės kažkokiu būdu susiruošti..
tik aišku reikia gero oro.. arba tinkamos aprangos ax.gif
Atsakyti
Sveikos

Mes jau po pirmos dienos , tiksliau poros val. , darželį. Didelio džiaugsmo mažoji nerodė, bet gal kaip nors. Pati irgi bandau su mintis, kad kitą savaitę tokiu laiku būsiu darbe, pratinuosi biggrin.gif

carameliau, kaip tavo mažosios sloga unsure.gif

QUOTE(_celeste @ 2013 04 28, 16:44)
šeštadienį darysim panų gimtadienį sode, tai reikės kažkokiu būdu susiruošti..
tik aišku reikia gero oro.. arba tinkamos aprangos ax.gif


Na , kad tas oras toks nenuspėjamas. Prieš kelias dienas dar žadėjo +26 trečiadienį, puoliau basučių ieškoti, o čia net nekvepia ta vasara biggrin.gif Taigi, ruoškit aprangą vos ne visiems metų laikams mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Nu ligų periodas,panašu, kad pas mus baigiasi, belieka laukt gero oro thumbup.gif Dar ryt svečių turėsim dviem dienom-tai geras oras privalomas-mėsas kepsim kieme thumbup.gif

*****, aš jau irgi norėčiau į darbą...Ale man dar oooi, kiek laiko nedirbt reiks biggrin.gif Nors nesu tikra, kad dar du metus išbūsiu... g.gif

Į dekretą gegužės 7d. - greit tas laikas visgi bėga... biggrin.gif
Atsakyti
Labukas bigsmile.gif

Vis paskaitau, kaip gyvenat, o parašyt neišeina biggrin.gif

Sii, tikrai kaip laikas greit lekia rolleyes.gif Kaip šiaip jautiesi? Ar jau sugalvojot broliui vardą? bigsmile.gif

Kaži kaip ten Saulašarė, ji lyg mergaitės laukia, jei gerai pamenu blush2.gif

Mijja, sveikinu Guodutę su antruoju Gimtadieniu!!! Tegul ir toliau auga gražutė ir sveikutė 4u.gif Ar smarkiai švęsit? biggrin.gif

Jetus kaip šalta blink.gif Aš irgi puoliau D basankių ieškot, ale kaip ir tikėjaus, prognozės pasikeitė, tai gerai, kad ir neradau doh.gif lotuliukas.gif
Pas didįjį D darže išleistuvės bus, užaugo jau mano darželinukas wub.gif Vakar buvom su tėvais apsitart, pinigų susirinkt tongue.gif Prasidės mokykliniai rūpesčiai, šiandien tėtis užrašys į mokyklą, tai birželį jiem bus kažkokios pamokėlės, kad susipažintų su mokykla bigsmile.gif
O mažoji irgi gerai, apsirgus buvo belekokiais bjauriais kosuliais, bet antra savaitė į daržą žygiuoja, tai visi laimingi, nes kai namie būna su seneliais, tai gaunasi "kruglij bardak" doh.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
Sveikutes pupos uogos mirksiukas.gif kas geresniaus?
maniske dar snargliuojas, bet buvom pas gyd, gavom vaistuku, ryt einam rodytis, gereja..
per menesi priaugo 1,1 kg ir 3 cm new_russian.gif tai fysniai biggrin.gif

niu, kas sergat-sveikateles 4u.gif eisiu tvarkytis namu, vakar sveciu buvo, tai vaikai kambari nusiaube, reiks zaislus prametyt, o virtuvej bardakelis ziaurus ir siaip vis noriu kazka tvarkytis, nes tai ten tai ten netvarka iki galo doh.gif

o del tariamos silumos, tai mane nervija, ryte isleidziu vaika pavasariskai aprengta, o diena buna vasara, kai jie laksto lauke, tai pasiimu slapia visa doh.gif as jam aiskinu, kad saliko nesidetu ir bliuzono po striuke kai eina po pietu i lauka, nes buna ~15-18 laipsniu, slapias visas doh.gif bet kaka, aukletojos nieko nesako, tas ir apsivilioja viska ka randa spintelej doh.gif tai siandien be bliuzono paleidau, nesusals tikrai, geriau jau lai vesiau buna, bet striuke nepermatoma dar, tikrai manau bus pats tas doh.gif mane nervas ima del aprengimo kaskart.

niu ka, ryt darzely pas Jus bus kas nors? as dar nieko nezinau, reiks pasukt aukletojai, tikiuos bus koks renginukas g.gif

4u.gif geros dienikes pupos 4u.gif
p.s. koki grozi mums Emmy padare wub.gif imesiu i fotki, pasakele, saunuole kokia ji as negaliu wub.gif
Atsakyti
Sveikos


Jooo, lauke vasara. Kaip rengtis ir vaikus rengtis - neaišku. Šiandien Gustą išleidau per šiltai aprengtą, bet pas juos, bet jau nuengia, jeigu labai sukaista. O mažę lauke radau be striukės, tik su bodžiu ilgom rankovėm ir palaidine unsure.gif Nors ten ant saulės, bet vėjėlis vis tiek buvo. Tikiuosi neperpūtė ten jos unsure.gif
Carameliau - jau mėnuo bigsmile.gif aina sau, kaip greit
Pas mus bus šventės tyroj abiejuose darželiuose vienu metu doh.gif Ir negali čia į vieną pasiųsti tėvelio, į kitą mamos . Mažosios šventę dar paignoruosim blush2.gif
Vij, eina sau jau koks didelis taviškis wub.gif Mažajai 4u.gif kad kosuliai dingtų
O gitadienį pažymojom kukliai ax.gif
Man irgi įdomu kur Saulašarė, jau lyg turėjo bti grįžus iš kelionių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 05 02, 13:21)
Sveikos
Jooo, lauke vasara. Kaip rengtis ir vaikus rengtis - neaišku. Šiandien Gustą išleidau per šiltai aprengtą, bet pas juos, bet jau nuengia, jeigu labai sukaista. O mažę lauke radau be striukės, tik su bodžiu ilgom rankovėm ir palaidine...


fainiai, kad nurengia. pas mus kaip supratau, pats vaikas turi susiprotet doh.gif nors nuo aukletojos irgi priklauso rolleyes.gif zdz.. siandien bet kokiu atveju sukais biggrin.gif jeigu bus su striuke... bet tikiuos tetis greit ji parsives ir nespes sukaist biggrin.gif

o musu svente kita sav, tai visai dziaugiuos, ryt kazkaip tingiu, reikalu 100.. ax.gif

o Vijau, Taviskis i mokykla blink.gif aina sau, kada cia spejo uzaugt??/ bigsmile.gif nu fysniai... as kai pagalvoju, maniskei bus 3, o brolis eis i mokykla wub.gif smaguma thumbup.gif

susitvarkiau namus, sedziu daba, ilsiuos, bo uzkaitau doh.gif einu ieskot nuo uodu tinklo ant langu, bo daba atidariau vedinimui ir jau sirse turejau sveciuosna unsure.gif as ju prisbijau ir siaip nemegstu, tai reik greit uzsisakyt ant 2 langu, kad nereiktu vaikyt is namu doh.gif
Atsakyti
Labuks,
Tai išgąsdinot vasarą vėl, kąąąą? biggrin.gif Nu pas mus šnd kažkaip šalta, ta pr vėjas kažkoks stiprus ir nešiltas schmoll.gif
QUOTE(Mijja @ 2013 05 02, 13:21)
Pas mus bus šventės tyroj abiejuose darželiuose vienu metu  doh.gif Ir negali čia į vieną pasiųsti tėvelio, į kitą mamos . Mažosios šventę dar paignoruosim  blush2.gif

Nu jo, mažikė dar nesupranta per daug, galit "apgaut" tongue.gif O dabar pagalvojau - jūsų darželiai toli vienas nuo kito? biggrin.gif
Kaip Guodutei daržely sekasi ir kaip tau pačiai darbe? bigsmile.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 05 02, 14:54)
o Vijau, Taviskis i mokykla  blink.gif aina sau, kada cia spejo uzaugt??nu fysniai... as kai pagalvoju, maniskei bus 3, o brolis eis i mokykla

Aha, greit jie auga bigsmile.gif Tai mūsų sesei irgi 3 beveik bus, kai brolis į mokyklą pradės žygiuot drinks_cheers.gif Eisim antradienį į atvirų durų dieną, tai laukiam labai visi.

Pas mus kažkodėl nebūna mamyčių švenčių daržely unsure.gif O visai norėčiau į tuos pipiriukus pasižiūrėt. Pas mus buvo vaikų velykų šventė, bet D kaip tik susirgo dieną prieš, tai nemačiau nieko cool.gif
Atsakyti
Labs brunette.gif

Nu ką, vestuvės ne už kalnų, reikalų melejonai wacko.gif wacko.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 04 30, 09:18)
...Kaip šiaip jautiesi? Ar jau sugalvojot broliui vardą? ...


Ačiū, Vijukau, gerai visai-tik pučiuos ir pučiuos-tuoj pakilsiu į orą user posted image lotuliukas.gif Vardo niekaip nesugalvojam-nu nėr gražių mums tų vardų doh.gif Siaubelis kažkoks... wacko.gif

Atsakyti
Sveikos

Aš jau po darbo, tik kojas nuo aukštakulnių skauda - nepratus blush2.gif

QUOTE(vij@ @ 2013 05 03, 08:37)
Nu jo, mažikė dar nesupranta per daug, galit "apgaut" tongue.gif O dabar pagalvojau - jūsų darželiai toli vienas nuo kito? biggrin.gif
Kaip Guodutei daržely sekasi ir kaip tau pačiai darbe? bigsmile.gif


Tolokai, skirtinguose miesto galuose, bet man vis tiek į darbą į panašią pusę, tai en taip jau ir blogai. O Gusto netoli namų.
Mažoji nors mašinoj ir sakė, kad nenori į darželį, bet nuėjus be ožių nuėjo į grupę. O man darbe dar gerai, nes dar tik pratinuosi biggrin.gif
O tau dar dirbti nenusibodo, entuziazmas nepraėjo?



Na aš bent suknelę gavau - labai patenkinta wub.gif Užtat MB neturi kostiumo ir įsivaizduoja, kad apseis be jo blink.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Vasara bis.gif:
QUOTE(Siii... @ 2013 05 06, 10:20)
*Nu ką, vestuvės ne už kalnų, reikalų melejonai 
**Ačiū, Vijukau, gerai visai-tik pučiuos ir pučiuos-tuoj pakilsiu į orą

* O kieno vestuvės? Muset jau kalbėjot apie tai šimtą kartų, ale aš nepamenu tongue.gif
** Nu jo, dabar toks laikas biggrin.gif Dar pasipūsk, nors tikiu, kad jau nesinori...
Paskui bėgiosi paskui 2 pipirkiukus, tai gal ilgėsies tų lėtų apsukų biggrin.gif
Vardą sugalvosit, kai mažiukas atsiras bigsmile.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 05 06, 22:32)
* Aš jau po darbo, tik kojas nuo aukštakulnių skauda - nepratus 
**Mažoji nors mašinoj ir sakė, kad nenori į darželį, bet nuėjus be ožių nuėjo į grupę. ***O tau dar dirbti nenusibodo, entuziazmas nepraėjo?

* O ką tu dirbi? Ar privaloma taip gražiai atrodyt, ar pati pasiilgai aukštų kulnų? biggrin.gif
** thumbup.gif
*** Oi neeee bigsmile.gif Žinok žiemą būdavo, kai blogas oras, aš jau sekmadienį norėdavau į darbą lotuliukas.gif Dabar tai daug lauke būnam, išsirėkauja ir išsidūksta vaikai, tai namie ramesni.
Kas čia jums visoms per vestuvių metas??? bigsmile.gif
Atsakyti
Hola, pupitos brunette.gif

Šian aš jau dekrete! Pusė dienos po santarus prasitampiau (prasikeikiau dėl parkavimosi ypatumų, aut. past.), buvau pas endokrinologę, išklausiau paskaitą dėl mitybos diabetikams (beje, labai patiko, dabar supratau sveikos mitybos principą, kurio tikiuos laikysiuos ir paskui), gavau aparatą, reiks badytis ir matuotis cukrų...Kas čia da...Ai, lelių apžiūrėjo, viskas super, sakė kolkas prie smulkiųjų, tik placenta žemokai vis dar, nu tai jei nepakils, beliks CP...

Buvau tam naujam akušerijos ir ginekologijos pastate, tai čiotka visai thumbup.gif Kadangi gimdyt galiu tik ten, tai kažkaip ir nenuliūdau... Juolab kad ten mano fainiausia ginekologė dirba thumbup.gif

Nu o paskui su vyru kabakan nulėkėm, paėdžiau dietiškai ir atsivilkau namo. Toliau visą dieną kieme praleidom-oras nerealus wub.gif Mažas kaife, aš irgi. Močiutės bulbas sodino, baigė darže viską susėt... Tik va nugaros apačią vis skauda man...Ir dar tos rūgštys...Be Borjomio niekaip schmoll.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 05 06, 21:32)
...
Na aš bent suknelę gavau - labai patenkinta ...

...Užtat MB neturi kostiumo ir įsivaizduoja, kad apseis be jo...


thumbup.gif Nu va kaip liux...O aš tai nežn...Suknia nu faina, ale pati kaip kalabokas... unsure.gif Ai, dzin, yr kaip yr...

Ale tai kaip jis įsivaizduoja varys-išeiginiais treningais? lotuliukas.gif Šiaip man dar labai gražu tokie prabangūs marškiniai su šlipsu...Bet prigludę, slimai tokie...Ir kelnės juodos...Bet maniškis tai visgi su kostiumu varys-tai reik šlipsą pagal mano suknę ir marškinius padorius nupirkt g.gif


QUOTE(vij@ @ 2013 05 07, 08:03)
...
* O kieno vestuvės? Muset jau kalbėjot apie tai šimtą kartų, ale aš nepamenu ...


Paskui bėgiosi paskui 2 pipirkiukus, tai gal ilgėsies tų lėtų apsukų ...

... Žinok žiemą būdavo, kai blogas oras, aš jau sekmadienį norėdavau į darbą

...Dabar tai daug lauke būnam, išsirėkauja ir išsidūksta vaikai, tai namie ramesni.


Kas čia jums visoms per vestuvių metas??? ....


Gegužės 18 puseserės, o birželio 7d. draugės... rolleyes.gif Tai įsivaizduok, man dviejų suknių reik kaip minimum...Nes puskės tai dvi dienas bus wacko.gif Gerai, kad tos suknios paskui sueitų, nu bet kam gi man nėščiųjų šmutkės paskui bus reikalingos doh.gif Tai dvi turiu, trečios neimsiu-teks su ta pačia eit du kartus smile.gif

Oi, tikiuos, kad tas bėgiojimas padės kūdėt blush2.gif biggrin.gif

Aš jau irgi noriu į darbą...Šian buvau pas savo mergas darbe...Pasiilgau wub.gif

Joo, maniškis po lauko irgi fainesnis būna thumbup.gif

Aha, kažkaip užderėjo...Dar gi ir Saulašarė turi eit į vestuves biggrin.gif Kaži kur prapuolus...Laukiam įspūdžių iš kelionės bigsmile.gif
Atsakyti