Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Celeste sakė nori, bet dar nežino.. ax.gif

Tai 19h prie įėjimo į Rimi, ane? nail.gif

Mane atpažinsite : žalias kalabokas ridenasi palei įėjimą lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na bandysiu ieškoti žalio. Tikiuosi kokių agurkų nebus pabarstyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 04 19, 14:43)
Na bandysiu ieškoti žalio. Tikiuosi kokių agurkų nebus pabarstyta  biggrin.gif


Nu kuo tau neįtinka agurkai?Jei dar lietuviški ir nesuvytę, tai iš vis super thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Einu ruoštis puoštis...
Atsakyti
Šiandien vėl ruošiaus puošiaus...Visą dieną tampėmės - tai su reikalais, tai svečiuose...Va neseniai grįžom, tai vyras su mažu jau kokią valandą migdosi-spėju, pirmasis, šiek tiek pabaliavojęs, greičiau nulūžo už antrąjį doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laba..
kaip meetas buvo?
mes penktadienį kol iš darbo grįžom, tai 19 val jau buvo, nes gi vyro darbo kieme į jo mašiną įvažiavo kažkas (šoną nubraukė) ir pasišalino. tai kol susitvarkėm, nieko labai rimto, ale popierizmo draudimui buvo doh.gif
Atsakyti
_celeste, meetas kaip visada puikus thumbup.gif Gerai, kad dar vis karts nuo karto susitinkam bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos

Morališkai pradedu ruoštis permainoms ir tam, kad mano mažiukė išaugo iš kūdikystės cry.gif
Nprs šiandien tuo suabejojau, kai bandžiau dviese po Panoramos pardes pavaikščioti. Galimybių lygus 0: eina kur nori, ima ką nori, kai aš sustoju, ji pabėga , paimi nešti - klykia. Bandžiau pasiimti triratuką, pavažiavo iki eskalatoriaus ir psio doh.gif

QUOTE(Dikė @ 2013 04 21, 15:14)
_celeste, meetas kaip visada puikus  thumbup.gif  Gerai, kad dar vis karts nuo karto susitinkam  bigsmile.gif



drinks_cheers.gif temų kalboms nepritrūkstam: dabar apie vaikus, paskui apie paauglystės problemas, vėliau tarsimės kur vaistai pigesni lotuliukas.gif
Atsakyti
Labs brunette.gif

Oras gražus, ale vaikas jau su snargliu wacko.gif wacko.gif wacko.gif Ramybės nėr schmoll.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 04 22, 21:34)
...
Nprs šiandien tuo suabejojau, kai bandžiau dviese po Panoramos pardes pavaikščioti. Galimybių lygus 0: eina kur nori, ima ką nori, kai aš sustoju, ji pabėga , paimi nešti - klykia. Bandžiau pasiimti triratuką, pavažiavo iki eskalatoriaus ir psio  :...

...vėliau tarsimės kur vaistai pigesni  lotuliukas.gif


Kaip man tai pažįstama doh.gif

lotuliukas.gif Joooo, bet tada jaučiu meetai bus kokiam parke, ant suoliuko-kad daugiau apie ką pletkint būtų lotuliukas.gif Pvz, jau tas jauniiiiiimas- sijonai iki ausų, aaai aai aaaaaaaaaai...nu jau mūūūūsų laikais tai taaaaaip nebuvoooo schmoll.gif " lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
QUOTE(Siii... @ 2013 04 23, 10:11)
lotuliukas.gif Joooo, bet tada jaučiu meetai bus kokiam parke, ant suoliuko-kad daugiau apie ką pletkint būtų lotuliukas.gif Pvz, jau tas jauniiiiiimas- sijonai iki ausų, aaai aai aaaaaaaaaai...nu jau mūūūūsų laikais tai taaaaaip nebuvoooo schmoll.gif " lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai atsimenu, kai pernai per vieną gimtadienį susirinkę vyrai labai rimtai aptarinėjo daržininkystę ir šiltnamių dengimą lotuliukas.gif po to patys iš savęs juokėsi, kad kokios temos aktualios doh.gif lotuliukas.gif

Greta irgi kosėti pradeda doh.gif nu bet darželį atlankė ištisas 7 savaites, tai nėra ko norėti, ir taip gerai laikėsi ax.gif
Atsakyti
Sveikos senutes biggrin.gif tai sakot apie vaistus greit snekesma?? lotuliukas.gif Sii, ir dabar jau kartais as pasiziuriu i jaunimelio apranga ir komentuoju, kad musu laikais tai nebuvo lotuliukas.gif

mes augam gerai, viskas liux, labai dziugu, kad oras geras kieme galim praleist visa diena, pasodinom vysnia, lauksim uogyciu biggrin.gif
gaila tik, kad apsisnargliavo ir musiskis brolis doh.gif tai antra diena namie, nes nenoriu kad isisirgtu, tai dar pasedes biske kartu.

Sveikateles visiems ligoniukams-snargliukams 4u.gif


begu skalbiniu dziaut, nespeju skalbtis doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes pupos mirksiukas.gif mes visi su snargliu ir pupa doh.gif tai neprakvepuoja mazute nakti ypac.. nusipirkom slangute traukt snargliukus, tai kai istraukiu, buna liux, nakti vel prisikaupia, kai guli horizontaliai verysad.gif tikiuos greit baigsis, nes naktys bemieges, nekas smile.gif

kaip Jus? visos turbut po darbu saslykus kepat? geras oras ka? wub.gif as skalbiuos kasdien, nzn is kur tiek prisirenka doh.gif

mano rankinukas ant ranku miega, padedu - verkia thumbup.gif doh.gif gerai, kad tevelis namie daznai buna ir anksti gryzta, tai miega abu apsikabine ir mane po pardes isleidzia wub.gif laukiu, kada Dovydinis iseis i darzeli, bus lengviau, nes dabar ir ji vis drausmint reikia, kad seses neprikeltu, zdz smile.gif

niu geros dienikes Jumi, fraidei naitas, ka veiksit? mes tvarkysimes, supynes tetis darys kieme, pasodinom vysnaite wub.gif lauksim vysniu biggrin.gif

bye1.gif eisiu lygintis, kruuuvos doh.gif
Atsakyti
Hello brunette.gif

Nu mes jau abu su mažu su snargliais ir gerklėm doh.gif Galva kaip bulbų maišu plota wacko.gif wacko.gif wacko.gif Bet kaip nors... irnesakyk.gif

Nesirkit 4u.gif
Atsakyti