Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Laaaaabas pupos biggrin.gif kas gero? kaip noreciau susimatyt su Jumim... wub.gif jauciu snekeciau neuzsiciaupdama doh.gif lotuliukas.gif

as buvau biske offline... gi svogerka atlekus buvo, tai kasdien pas mumi su mergikem budavo, tai prie kompes prieit be sansu, kai 4 vaikai namie, tryse tashkalai, kita siaip krauna i kelnes ir vis valgo... aisku, gerai, kad dar ir miega tame tarpe biggrin.gif

ir dabar didziausia naujiena bigsmile.gif ar jus pasiruose???

CARAMELKINAS TURI SPINTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lotuliukas.gif yess.gif sokiai.gif as irgi negaliu patiket biggrin.gif beeeet viska susikabinau, jetau, kaip fainiai, ziauriai ciotkai, kad daug ka metu lauk, 4 maisai maximiniai drabuziu mano, vyro atidavimui keliauna, ne buvo tokiu ideta i zvejyba, grybavima, nu kur jau kur jau irnesakyk.gif gerai bus ir normalus treningai i grybavima biggrin.gif o mano vaikiskos bliuskes 'grazios' iki bambos... nu kur jau as jas desiuos, nebent vietoj liemenuko.. lotuliukas.gif tai irgi atidavimui, tai dabar kas kabo praktiskai viskas turetu buti nesiojama umn.gif: aisku reik atgaut formas, nes kolkas tik i tympes telpu doh.gif liko 8 kg ir nejuda... nesakau, kad tikejaus, jog nebeliks nieko, bet dabar per tuos gelbejimosi ratus daaaaug problemu su apranga g.gif


Papildyta:
niu tai va tiek ziniu pas mane fronte biggrin.gif brolis isejo i darzeli pirmadieni, tai patinka jam ten labai, veiklos turi... tik man dilema problema su apranga vel, blyn taip karsta diena, as ji be kepures leisdavau i lauka, o darzeli ziurau visi su kepurem palikti, tai slapia galva pasiimu visada... ir jau pedkelniu gi nededam ania, tai tada kelnytes plonas treningines. ar Jus pvz dzinsus dedat? grupej irgi su dzinsais buna?
papasakokit, kas vedat, ka rengiat smile.gif mergaitei pvz lengviau, tympos arba pedkelnes ir suknele, sijonas, niu pasaka, o berniokui g.gif

linkejimai visoms oro_buckis.gif idesiu i public fotkiu vaiku ir spintos biggrin.gif galesit paveizet mirksiukas.gif

Mijja, jau darban? blink.gif aina sau... nenoriu, kad man taip ateitu laikas greitai... doh.gif

bye1.gif kava isgerta, maze dar lyg miega, eisiu dusan irrr poto 100 reikalu: lygint, skalbt, kambarius siurbt, plaut, i parde, valgyt daryt, drauge sutikt ir vakare pas mama gimke biggrin.gif zdz, neturiu laisvo laiko lotuliukas.gif bet man patinka... 4u.gif
Atsakyti
LAbas rytas

QUOTE(Dikė @ 2013 04 17, 19:12)
Man tinka ir Panorama  mirksiukas.gif
Mijja, į kokį darželį išleidi mažę? Kada į darbą grįžti?


tai gal tada Panoramą, o jau į kurį restoraną eisim, gal vietoj nuspręndžiam ax.gif Nekažkas mūsų bus, turėtum daug kur tilpti biggrin.gif
Sutarėm į privatų Saulužės vaikai , nuspręndėm, kad taip bus geriau ax.gif Ta dabar reikia kraitelį suruošti. O ir drabužių dar reiks užpirkti padoresnių, ne brolio išaugtų blush2.gif
O į darbą man jau gegužės 6 verysad.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 04 18, 07:27)
kas gero? kaip noreciau susimatyt su Jumim...

CARAMELKINAS TURI SPINTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aisku reik atgaut formas, nes kolkas tik i tympes telpu  doh.gif liko 8 kg ir nejuda...


papasakokit, kas vedat, ka rengiat smile.gif

linkejimai visoms oro_buckis.gif  idesiu i public fotkiu vaiku ir spintos


Nu gal kadu ir pavyks susimatyt, jei ne šiais , tai kiais metais biggrin.gif

Nu galvoju, ką čia praneši: ištekėjus, vaikų prisigimdžius, trečiam dar anksti biggrin.gif Sveikinu sulaukus spintos 4u.gif Gėris jos ax.gif

Nu palauk tu su tuo svoriu , leisk bent mėnesiui praeiti, kol ten visi varžteliai susisuks į vietas mirksiukas.gif

Gustas trečia savaitė namie sėdi, bet ir į lauką kuo rengti nesugalvoju. Pastoviai jis supraaitavęs, nespėju jo sluoksnių nurenginėti pagal šylantį orą biggrin.gif

O sesė kokia wub.gif Gražumas neatsižiūrimas wub.gif


Sėkmės darbuos, eisiu aš ir vaikų ganyti, o tai nebemoka žaisti be manęs. Paskui dar į svečius juos suruošti doh.gif Va šita mane žudo : kol abu susiruošia, aprengiu mažę - valandos reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 18 balandžio 2013 - 08:08
sveikos mergicos 4u.gif
QUOTE(_caramele_ @ 2013 04 18, 08:27)
niu tai va tiek ziniu pas mane fronte biggrin.gif brolis isejo i darzeli pirmadieni, tai patinka jam ten labai, veiklos turi... tik man dilema problema su apranga vel, blyn taip karsta diena, as ji be kepures leisdavau i lauka, o darzeli ziurau visi su kepurem palikti, tai slapia galva pasiimu visada... ir jau pedkelniu gi nededam ania, tai tada kelnytes plonas treningines. ar Jus pvz dzinsus dedat? grupej irgi su dzinsais buna?
papasakokit, kas vedat, ka rengiat smile.gif mergaitei pvz lengviau, tympos arba pedkelnes ir suknele, sijonas, niu pasaka, o berniokui g.gif

nu kadangi mano mergina, tai kaip sakai, visai nesudėtinga - pedkelnes, tympos, sijonas...kepurę dedu, bet tokią plonytę ax.gif tik va turiu problemą su batais doh.gif neturiu tokiam orui, tai eina su tokiais šiltesniais, uždarasniais, nes su basutėm dar anksti (nors ir tų normalių neturiu doh.gif ). Dar šiandien ryte nuvariau į maximą (batams 40%), tai išluota viskas doh.gif vienu žodžiu, nežinau kaip suktis, kad milijono neišleisčiau doh.gif
Papildyta:
oi, pamiršau Caramelės mažylę pagirti - grožių grožis wub.gif
Atsakyti
aciuks.gif mes irgi neatsiziurim i sese, niu tokia grazi gavosi wub.gif lotuliukas.gif brolis is prieina ir sako sesyte, kokia Tu grazi... atrodo vyrukas visai suaugo wub.gif

jooo, Mijja, maniskis irgi visada slapias doh.gif o ko Jus taip ilgai namie? ligos tesiasi? unsure.gif

Deire, as dabar dedu batus tokiu uz kauliuko ilgesnius odinius be jokio pasiltinimo, nors dar uzvakar dejau zieminius biggrin.gif niu zdz doh.gif laukem laukem pavasario, dabar dilema problema, ka rengti biggrin.gif zdz, niekada negerai... lotuliukas.gif

niu ka as nusimaudzius, lelyte miega su soske (neseniai tik ikisau, bet ir tai nenoriai ima, tai per daug nekisu, bet dabar pvz noretu ant ranku migdytis, tai geriau soske ikisau biggrin.gif ) eisiu dulkeles valytis ir siurbtis.

beje vakar sverem maze pas gyd, tai per 2.5 sav priaugo 600 gramu new_russian.gif sakau, kad man ji pucias biggrin.gif

o maximoj, tai jooo viskas seniai issluota, pirma diena, kai akcija prasidejo nieko nebebuvo, matyt ryte nuo atidarymo pardes mamos lekia biggrin.gif
Atsakyti
Karoč, man vėėėl reik dietintis-pasdariau tyrimus, organizmas gliukozės toleruot nenori schmoll.gif AI, bet ir gerai, nors neatrodysiu kaip hesburgeris lotuliukas.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 04 18, 07:27)
...kaip noreciau susimatyt su Jumim.....

CARAMELKINAS TURI SPINTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...


Nu tai teks atlėkt kada pas mus umn.gif

Oooo, superinės žinios thumbup.gif Ir aš jau negaliu sulaukt, kada turėsiu...Artimiausiuose planuose-vasarą, tai žėsim, kaip čia bus g.gif

Nu einu tavo monekenkos pažiūrėt bigsmile.gif
Papildyta:
Dėl meeto, tai ką aš žinau, aš jau pasiruošus..Tikiuos, jūs irgi biggrin.gif Davaj, kokią septintą prie įėjimo į RIMI... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 04 18, 11:28)
Karoč, man vėėėl reik dietintis-pasdariau tyrimus, organizmas gliukozės toleruot nenori schmoll.gif AI, bet ir gerai, nors neatrodysiu kaip hesburgeris lotuliukas.gif
Nu tai teks atlėkt kada pas mus umn.gif

Oooo, superinės žinios thumbup.gif Ir aš jau negaliu sulaukt, kada turėsiu...Artimiausiuose planuose-vasarą, tai žėsim, kaip čia bus g.gif

Nu einu tavo monekenkos pažiūrėt bigsmile.gif
Papildyta:
Dėl meeto, tai ką aš žinau, aš jau pasiruošus..Tikiuos, jūs irgi  biggrin.gif Davaj, kokią septintą prie įėjimo į RIMI... rolleyes.gif


tai gerai, prisiziuresi biske tikrai 4u.gif nes as dabar jau gailiuos, kad tiek edziau visko... suprantu, kad nereik noret taip greit, bet kazkaip sikart noriu, gal kad vasara ant nosies... g.gif ir tureciau ka pavaidyt nesiot, o daba neilendu lotuliukas.gif

dar ikeliau ir spintos foto thumbup.gif laukiu, kol maze pabus, eisim i lauka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 04 18, 10:21)
Deire, as dabar dedu batus tokiu uz kauliuko ilgesnius odinius be jokio pasiltinimo, nors dar uzvakar dejau zieminius  niu zdz  laukem laukem pavasario, dabar dilema problema, ka rengti zdz, niekada negerai...

beje vakar sverem maze pas gyd, tai per 2.5 sav priaugo 600 gramu sakau, kad man ji pucias

o maximoj, tai jooo viskas seniai issluota, pirma diena, kai akcija prasidejo nieko nebebuvo, matyt ryte nuo atidarymo pardes mamos lekia

aš irgi kažką panašaus dedu, be pašiltinimo ir iki kauliuko.
Va dabar akropolį apėjau, tai iš viso pasibaisėjau kainomis doh.gif

puikiai auga bigsmile.gif šaunuolė thumbup.gif

nu, aš vakar per radiją išgirdau reklamą, tai šiandien 8 val. nuvariau, galvoju, gal dar bus kas nors lotuliukas.gif doh.gif naivuolė lotuliukas.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 04 18, 11:32)
tai gerai, prisiziuresi biske tikrai 4u.gif nes as dabar jau gailiuos, kad tiek edziau visko... suprantu, kad nereik noret taip greit, bet kazkaip sikart noriu, gal kad vasara ant nosies... g.gif ir tureciau ka pavaidyt nesiot, o daba neilendu  lotuliukas.gif

dar ikeliau ir spintos foto thumbup.gif laukiu, kol maze pabus, eisim i lauka wub.gif

taigi noras atrodyti gražiai kraujyje 4u.gif

jo, oras superinis thumbup.gif kitos dienos jau vėl vėsesnės lygtais g.gif
Atsakyti
Labuks,

Nu faina mažoji caramelytė kokia, tik nelabai matos, į ką panaši biggrin.gif
Ir spinta graži bigsmile.gif
Dar noriu paklaust dėl lentynėlių Dovydo kambary - kur pirkai?

Pas mane irgi nieko labai naujo, duoduos darbe, pavaduoju sergančią darbuotoją antra savaitė, tai wacko.gif

Ale šilta, faina jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vij@ @ 2013 04 19, 10:39)
Labuks,

Nu faina mažoji caramelytė kokia, tik nelabai matos, į ką panaši biggrin.gif
Ir spinta graži bigsmile.gif
Dar noriu paklaust dėl lentynėlių Dovydo kambary - kur pirkai?

Pas mane irgi nieko labai naujo, duoduos darbe, pavaduoju sergančią darbuotoją antra savaitė, tai wacko.gif

Ale šilta, faina jau thumbup.gif


hallooo biggrin.gif as su nulakuotais nagais sedziu, laukiu kol nudzius, kad nesusivaryciau nail.gif:

panasi tai net nzn i ka g.gif vakar mano tetis sako, kad i uosvi biggrin.gif tai gaaaaal g.gif

vgline lentynos, jeigu apie tas melynas sneki mirksiukas.gif buvo beta akcijos per puse kainos, tai ir ikirtau biggrin.gif

aaaa, prisiminiau gi, kad Krissss rase cia bigsmile.gif kaip seniai girdeta wub.gif ir Londone sake dabar salciau nei pas mus biggrin.gif nes vakar veeejas baisus buvo pas Juos, o pas mus 24 laipsniai hihihi.gif

eisiu i sandeliuka, batu tvarkyt, smutkes jau surusiuotos, beliko batu puse atsikratyt, nes vis tiek neturiu doh.gif o tu senoviniu baisiu tikrai nereik mirksiukas.gif 4u.gif kaip man patinka mesti visk hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

caramele, fainuolė dukrytė wub.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 04 18, 09:06)
tai gal tada Panoramą, o jau į kurį restoraną eisim, gal vietoj nuspręndžiam  ax.gif Nekažkas mūsų bus, turėtum daug kur tilpti  biggrin.gif
Sutarėm į privatų Saulužės vaikai , nuspręndėm, kad taip bus geriau  ax.gif Ta dabar reikia kraitelį suruošti. O ir drabužių dar reiks užpirkti padoresnių, ne brolio išaugtų  blush2.gif
O į darbą man jau gegužės 6  verysad.gif


Į Saulužę vesi tik iki rugsėjo ar visą laiką?
Greit jau į darbą doh.gif Man irgi jau kaip ir reikėtų, bet iki rugsėjo dar neisiu, kol į daržą neišeis.


Dėl meeto, jei spės vyras grįžti, nes šiandien jis seminare, tai atlėksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas


Tai ar prisistatys kas šiandien į Panoramą g.gif Aš ten bet kokiu atveju būsiu, nes man reikia, ale tik bus liūdna jeigu nebus meeto, bo aš draugei ėjimą į koncertą atsakiau dėl jo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 04 19, 10:08)
Labas rytas
Tai ar prisistatys kas šiandien į Panoramą  g.gif  Aš ten bet kokiu atveju būsiu, nes man reikia, ale tik bus liūdna jeigu nebus meeto, bo aš draugei ėjimą į koncertą atsakiau dėl jo  ax.gif


Tai aš žadu būt, dar dėl Celestes neašku...
Atsakyti