Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

laba diena 4u.gif

kaip savaitgalis? pas mus tai toks ramus...namų aplinkoje ax.gif Vakar Greta su su mano tėvais buvo lėlių teatre (pirmą kartą), tai sakė labai patiko...išsižiojusi žiūrėjo lotuliukas.gif

o aš šeštadienį buvau išlėkusi pabėgioti (po kokių 10m petraukos), tai kojos kaip akmeninės doh.gif lotuliukas.gif nedaug aš ten nubėgau, bet po to pasportavau su tais lauko treniruokliais, tai matyt krūvio raumenims buvo iki kaklo, nes dar ir šiandien skauda visą kūną lotuliukas.gif Bet jausmas puikus...laukiu, kada čia vėl galėsiu išlėkti wub.gif
Atsakyti
Sveikos


Pavasaris bigsmile.gif jau visai šilta ir smagu lauke. Va tik kaip vaikus rengti, man kol kas neaišku: saulė šildo, nes ant žemės dar sniego yra.


Tai kurią dieną jums tinka meetas. Man geriau šią savaitę, nes kitą išvažiuoju. Gal ketvirtadienį?


QUOTE(Deire @ 2013 04 15, 08:43)
o aš šeštadienį buvau išlėkusi pabėgioti (po kokių 10m petraukos), tai kojos kaip akmeninės doh.gif 


Nu kokia šaunuolė thumbup.gif Aš tik atsilenkimais apsiriboju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 04 16, 13:06)
...
Tai kurią dieną jums tinka meetas. Man geriau šią savaitę, nes kitą išvažiuoju. Gal ketvirtadienį? ...


Man tinka ketvirtadienis thumbup.gif Kas dar jungiasi?
Atsakyti
Laba,
meetas? kur kada?
praneškit, jei galėsiu prakalbėt, atlėksiu smile.gif
Atsakyti
Ech... norėčiau, bet ketvirtadienį kitur suplanavau unsure.gif
Papildyta:
Parašiau ir net išsigandau, kas čia rašo biggrin.gif Avataras mano kažkoks keistas, bet aš jo nekeičiau g.gif
Atsakyti
O tai gal tada penktadienį? g.gif
Atsakyti
Labas rytas

Galim ir penktadienį, vakare planų neturiu . O kelintą val ir kur ? Vėl į Jazz'ą ar fraidei vakarui reiktų įdomiau biggrin.gif

Dikė, tu tikrai nekeitei avataro? Nes aš matau rožę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 17 balandžio 2013 - 08:17
QUOTE(Mijja @ 2013 04 17, 08:17)
...
Galim ir penktadienį, vakare planų neturiu  . O kelintą val ir kur ? Vėl į Jazz'ą ar fraidei vakarui reiktų įdomiau  biggrin.gif

Dikė, tu tikrai nekeitei avataro? Nes aš matau rožę?


Tai gal kokią 19-ą?O kur tai net nežinau, aš gi kaimietė biggrin.gif ...Būtų gerai, kad maškę įmerkt lengva būtų... g.gif

Dike, o tu penktadienį gali?Gal ir Celestė jau "prakalbėtų" bigsmile.gif Bet jei ką, yra gestai, rašymo priemonės.. lotuliukas.gif

Su avataru tai tada mistika g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 04 17, 09:17)
Labas rytas

Galim ir penktadienį, vakare planų neturiu  . O kelintą val ir kur ? Vėl į Jazz'ą ar fraidei vakarui reiktų įdomiau  biggrin.gif

Dikė, tu tikrai nekeitei avataro? Nes aš matau rožę?

Aš už Jazz'ą rolleyes.gif
Avataro nekeičiau ir rožių nedėliojau, mano mieli meškučiai kažkodėl patys pasikeitė doh.gif


QUOTE(Siii... @ 2013 04 17, 10:36)
Tai gal kokią 19-ą?O kur tai net nežinau, aš gi kaimietė biggrin.gif ...Būtų gerai, kad maškę įmerkt lengva būtų... g.gif

Dike, o tu penktadienį gali?Gal ir Celestė jau "prakalbėtų" bigsmile.gif Bet jei ką, yra gestai, rašymo priemonės.. lotuliukas.gif

Nežinau ar mane vyras išleis ir ketvirtadienį ir penktadienį, bet bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
O gal grįžtam į Panoramą ax.gif Man Jazz'o meniu nelabai prie širdies blush2.gif
Celeste, o kas dabar balsui unsure.gif Reiks rašteliais ar pirštų kalba bendrauti ? unsure.gif
Ech, sutariau jau dėl mažės darželio, penktadienį pasirašom sutartį - artėja mano atostogų pabaiga verysad.gif
Atsakyti
Man tinka ir Panorama mirksiukas.gif
Mijja, į kokį darželį išleidi mažę? Kada į darbą grįžti?
Atsakyti
Dikiau, tai laukiam tavo atsakymo dėl penktadienio, Celestės irgi thumbup.gif Man tinka Panorama thumbup.gif

Joo, jazzo meniu tai ni očen schmoll.gif

Ale ta mistinė rožė avatare man tai visai "neapetitiška" ... doh.gif
Atsakyti