Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Nu šianakt visai nieko pamiegojau, nes vyras su mažu nenčinosi...O ir mažas visai neblogai išmiegojo, tik kad migravo vis-tai iš lovytės pas mus, tai iš mūsų į lovytę... wacko.gif

Pagaliau radau suknę Asoj, tai po atlyginimo jamsiu, tikiuos, neišpirks unsure.gif Beliks vyrą tada apipirkt-šlipsiuką, batus...

Kažkaip ir laukiu tų vestuvių, ir nelabai...Visi tūsinsis šoks, o aš, kalabokas, sėdėsiu prie stalo ir ėėėėsiu ėėėėsiu... user posted image

QUOTE(Deire @ 2013 04 11, 08:16)
aha, aš irgi nepakenčiu sėdėjimo namuose......


Atvaryk į meetą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 04 10, 20:25)
Taip taip...Kurortas, kuriame paskutiniame nutirpsta sniegas ir išdžiūna purvai, o žiemą būna šalčiausia tempa biggrin.gif


Slidinejimo kurortas su purvo voniomis biggrin.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 04 11, 09:16)

Kažkaip ir laukiu tų vestuvių, ir nelabai...Visi tūsinsis šoks, o aš, kalabokas, sėdėsiu prie stalo ir ėėėėsiu ėėėėsiu... user posted image 
Atvaryk į meetą smile.gif


Manau, kad tokiu kaip tu bus daug prie stalo, o be to visi isgere eis taves ziuret ir klaust kadaaaaaaaa, taip kad neturetum liudet 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 04 11, 11:16)

Atvaryk į meetą :)Nu šianakt visai nieko pamiegojau, nes vyras su mažu nenčinosi...O ir mažas visai neblogai išmiegojo, tik kad migravo vis-tai iš lovytės pas mus, tai iš mūsų į lovytę... wacko.gif

Pagaliau radau suknę Asoj, tai po atlyginimo jamsiu, tikiuos, neišpirks unsure.gif Beliks vyrą tada apipirkt-šlipsiuką, batus...

Kažkaip ir laukiu tų vestuvių, ir nelabai...Visi tūsinsis šoks, o aš, kalabokas, sėdėsiu prie stalo ir ėėėėsiu ėėėėsiu... user posted image

pas mus šiąnakt irgi Greta atvarė doh.gif sunku su ja miegoti doh.gif

tai kad vienai neįdomu važiuoti blush2.gif
Atsakyti

Sveikos



QUOTE(Deire @ 2013 04 11, 10:28)
tai kad vienai neįdomu važiuoti blush2.gif


Prigriebk motorelą į kompaniją mirksiukas.gif


Sii, tu radai aš pradedu paieškas. Tik dėl tos mano odos, man reikia arba ilgos arba tokios, kur tiktų juodos kojinės. Ilgą lyg ir radau, bet kažkaip sintetika manęs nežavi. Nuraminkit mane, kad tai nieko blogo biggrin.gif Vestuvės bus nedidelės, be vakarinių suknių, tai vėl - ar neikrisiu aš konteksto su savo ilga doh.gif Vienu žodži - galvos skausmas.
Atsakyti
QUOTE(kristi ana @ 2013 04 11, 10:27)
... o be to visi isgere eis taves ziuret ir klaust kadaaaaaaaa, taip kad neturetum liudet ...


Jooo, šita dalis pati "fainiausia" - jos labiausiai ir laukiu lotuliukas.gif Ir dar "fainas" klausimas būna - "tai gal jau šį kart dukrytė?" doh.gif Ir niekas nesuvokia, kodėl aš antro berno noriu doh.gif Aiškink visiems...Gi viiiisos mamos nori mergyyyttės doh.gif Nu aš gi NE VISOS doh.gif Ochhhhhhhhhhh... doh.gif

QUOTE(Deire @ 2013 04 11, 10:28)
...
tai kad vienai neįdomu važiuoti ...


O man patinka vienai važiuot...Įsijungiu mėgstamų dainų kompaktą irrr...su vėjeliu biggrin.gif Super!Net kai kokios problemos ar kas, niekam neskambinu ir neraudu į ausį, o sėdu už vairo ir viena išvažiuoju-man superinis nusiraminimas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 11 balandžio 2013 - 12:08
QUOTE(Siii... @ 2013 04 11, 13:06)
O man patinka vienai važiuot...Įsijungiu mėgstamų dainų kompaktą irrr...su vėjeliu biggrin.gif Super!Net kai kokios problemos ar kas, niekam neskambinu ir neraudu į ausį, o sėdu už vairo ir viena išvažiuoju-man superinis nusiraminimas ax.gif

aš viena prisivažinėju iki soties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2013 04 11, 12:10)
aš viena prisivažinėju iki soties ax.gif


Nu pala pala, čia nesiskaito umn.gif Žiūrint, su kokiu tikslu važiuoji, o kai tikslas MEEEES, tai ir nuotaika visai kita turėtų būt umn.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mijja @ 2013 04 11, 11:44)
...Ilgą lyg ir radau, bet kažkaip sintetika manęs nežavi. Nuraminkit mane, kad tai nieko blogo  ...


Aš sintetinę imsiu ax.gif Bet mano be rankovių, tai dzin kažkaip...Ir plėvesuojanti smile.gif Bjauriausia būtų aptempta sintetinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 04 11, 10:44)
Vestuvės bus nedidelės, be vakarinių suknių, tai vėl - ar neikrisiu aš konteksto su savo ilga  doh.gif Vienu žodži - galvos skausmas.


Bijai buti per grazi? biggrin.gif Tegul kitos jaudinasi, kad jos bus nepakankamai grazios biggrin.gif Manau, taip teisingiau ax.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 04 11, 11:06)
Gi viiiisos mamos nori mergyyyttės 



As nenoriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi ana @ 2013 04 11, 13:42)
Bijai buti per grazi? biggrin.gif Tegul kitos jaudinasi, kad jos bus nepakankamai grazios biggrin.gif Manau, taip teisingiau  ax.gif


Nu matai , jeigu jaunąją užgošiu, gali būti nelabai kaip. O daugiau nelabai bus ką tongue.gif
Žiūriu aš į šitą : iš priekio nieko, ale apsisukus užpakalis gali atrodyti nepatraukliai biggrin.gif suknelė
Papildyta:
QUOTE(kristi ana @ 2013 04 11, 13:42)
As nenoriu  blush2.gif


Berniukai irgi gerai. O dar geriau būtų kokie trynukai: pora berniukų ir mergaitė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 04 11, 13:59)

Žiūriu aš į šitą :  iš priekio nieko, ale apsisukus užpakalis gali atrodyti nepatraukliai ...

...O dar geriau būtų kokie trynukai: pora berniukų ir mergaitė ...


Joooo, užpakalis tai nea... unsure.gif

Ai, gal gana dviejų biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas


Šiandien MB žygyje, tai vėl mes vieni. Tiesa pasakius, jau ir pabodo, jaučiu reikia poilsio ax.gif Mažoji paskutiniu metu susirado naują smagumą - cypti ph34r.gif ir aš jaučiu, kaip mano nervinės lastelės sproginėja su kiekvienu cypimu. Įdomu k kaimynai galvoja, kai ji kokią 8 ryte pradeda savo partiją rolleyes.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 04 12, 07:55)
Joooo, užpakalis tai nea... unsure.gif


Atsisakiau jos ax.gif Išsirinkau kitą Next'e , užsisakiau basutes prie jo ir tik tada pamačiau, kad mano dydžio nėra doh.gif Angliškam dar rodo, kad turėtų atsirasti per 2 savaites, tai laikau kumščius

Tai kurią dieną meetas? Saulašarė turbūt jau atostogauti išskrido g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 04 13, 09:43)
...Mažoji paskutiniu metu susirado naują smagumą - cypti ...ir aš jaučiu, kaip mano nervinės lastelės sproginėja su kiekvienu cypimu. ...

... Išsirinkau kitą Next'e , užsisakiau basutes prie jo ir tik tada pamačiau, kad mano dydžio nėra ... Angliškam dar rodo, kad turėtų atsirasti per 2 savaites, tai laikau kumščius

Tai kurią dieną meetas? Saulašarė turbūt jau atostogauti išskrido ...


Occhhhh... wacko.gif Įsivaizduoju...Maniškis irgi kažkoks cypalas pasidarė...Ir rėkia, ir cyyypia...Net ausyse spengia wacko.gif Jam atrakcija, man tai nelabai biggrin.gif

Su pirkiniu thumbup.gif Aš irgi jau užsisakiau vakar-dabar lauksiu išsižiojus, kad tik gera būtų unsure.gif Va šitą:

user posted image

Spalvos norėjau kitos, bet pražiopsojau doh.gif

Nu tai o kada tinka visom?Man kolkas bet kuris vakaras...Bet planuoju dar vieną meetą, tai vienas kažkuris bus užimtas... g.gif

Ai, gi rimtai, kaip jai čiotkai bigsmile.gif Lauksim su įspūdžiais thumbup.gif
Atsakyti