Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Hello brunette.gif

Užsuku palinkėt GERŲ, RAMIŲ, TURTINGŲ ir SPALVINGŲ NAUJŲJŲ METŲ ! oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif

user posted image

Ps: Nu jau mažosios Deiriukės fainumas... wub.gif
Atsakyti
laba..
nu kur tos nuotaikos???
toks vaizdas kad visos ligos pas mus atėjusios, ir galo nematyt doh.gif
ir verkt norisi.. ir juokas pro ašaras..
su mažąja grįžom iš ligoninės - buvo bronchitas, angina ir žarnyno infekcija.. požymiai - 6 dienas aukšta tempa ir daugiau nieko..
grįžom.. ogi mūsų sesė.. gal kas nori vėjaraupiais pasivaišint? unsure.gif
Atsakyti
su Naujaisiais Metais.. palikim viską, kas bloga drakonui ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos

Su Naujais Metais visas santa2.gif Kad meilės ir laimės netruktų ir sveikata tiesiog per kraštus trykštų 4u.gif
Mes atšventėm pakankamai ramiai su draugaus, užtat kaimynai kad fejerverkų užsipikę buvo bigsmile.gif Bet Guodai jie miegoti netrukdė, kad ir po langais šaudė biggrin.gif

Celeste, sveikatos jums 4u.gif Kaip čia jūs tokį bukietą ligų pasigavot vienu metu unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

SU NAUJAIS METAIS!!! Laimės, meilės, sveikatos jums 4u.gif

sėdžiu darbe, bet miego noriu beprotiškai doh.gif
Atsakyti
Laba ryteli 4u.gif sokiai.gif su Naujaisiais pupos oro_buckis.gif smagiai atsventem pas uosvius iki 3h, Dovydinis irgi laikes, soko, smagiai zdz biggrin.gif
kaip Jus issilaike? as gerai, puskuoju i tiek ziniu biggrin.gif visai dziaugiuos, ka sventes baiges, mazu baigsiu est atsiprasant... doh.gif o tai nzn nebetelpu i save jau biggrin.gif
biggrin.gif
i fotki ikeliau fotkiu smile.gif prasome pasizvalgyti...

celestuk, jetus, kaip ten pas Jus itemptai.. unsure.gif 4u.gif ziurekit, sveikit gretai 4u.gif

visoms kitoms laikykites, kas darbe... nzn net ka pasakyt ax.gif man kai nereik, tai zinot... biggrin.gif sokiai.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 02, 09:25)
Laba ryteli  4u.gif sokiai.gif su Naujaisiais pupos oro_buckis.gif smagiai atsventem pas uosvius iki 3h, Dovydinis irgi laikes, soko, smagiai zdz biggrin.gif
kaip Jus issilaike? as gerai, puskuoju i tiek ziniu biggrin.gif visai dziaugiuos, ka sventes baiges, mazu baigsiu est atsiprasant... doh.gif o tai nzn nebetelpu i save jau  biggrin.gif
biggrin.gif
i fotki ikeliau fotkiu smile.gif prasome pasizvalgyti...

celestuk, jetus, kaip ten pas Jus itemptai.. unsure.gif  4u.gif ziurekit, sveikit gretai 4u.gif

visoms kitoms laikykites, kas darbe... nzn net ka pasakyt ax.gif man kai nereik, tai zinot... biggrin.gif sokiai.gif  4u.gif


labai fainos foto wub.gif Dovydas wub.gif

dėl ėdimo...tu tai nors nėščia, o kaip man pasiteisinti? doh.gif nu va dar šiandien mamos gimtadienis - vakarienė kavinėje, o po to gal netyčia pavyks susiimti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2013 01 02, 10:35)
labai fainos foto wub.gif Dovydas  wub.gif

dėl ėdimo...tu tai nors nėščia, o kaip man pasiteisinti? doh.gif nu va dar šiandien mamos gimtadienis - vakarienė kavinėje, o po to gal netyčia pavyks susiimti doh.gif


tai as zinok tik tuom ir teisinuos, kad nescia, daug valgau tik delto ir pan... jeigu buciau nenescia, nzn kaip issisukciau biggrin.gif lotuliukas.gif

poto reiks susiimti, o ne ar pavyks umn.gif: 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Šiandien tik su maže namie, tai net keista. Tik jai labai balio (brolio) trūksta, priprato siausti abu. Tai dabar kompensacijai su brolio mašinom žaidžia biggrin.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 01 02, 09:25)
i fotki ikeliau fotkiu smile.gif prasome pasizvalgyti...


Aisiu, ale kokia striukė matyta bigsmile.gif tik dabar ji darželį tongue.gif

QUOTE(Deire @ 2013 01 02, 09:35)
dėl ėdimo...tu tai nors nėščia, o kaip man pasiteisinti?


Tai tu bent dienas ne prie šaldytuvo leidi doh.gif O pas mane jame dar trečdalis torto , o valia ko tais vis dar negrįžus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 02 sausio 2013 - 10:05
Hellooooo brunette.gif

S Novym Godom, S Novym Ščestjem! oro_buckis.gif

Mes tai romantyčnai su vyru atšventėm wub.gif Tik šampė neskani buvo, bet tai nesugadino mūsų romantikos schmoll.gif Ryža norėjo ardytis per fejerverkus, bet neleidom, o mažas taip ir nepabudo, nors trankės aplink nerealiai thumbup.gif

Ps: nu klausykit, su meetu kaip matau šį kart man ignoras, ane g.gif doh.gif

Einu Carameliaus fotkų žiūrėt lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 01 02, 11:17)
Ps: nu klausykit, su meetu kaip matau šį kart man ignoras, ane g.gif  doh.gif



Kad panašu mytinsimės tik mes dvi biggrin.gif jeigu tu 4 negali, tai gal visgi 7 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 02 sausio 2013 - 11:32
Nu jau Carameliaus grožis... wub.gif Tinka pūzikiukas jai wub.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 01 02, 11:24)
Kad panašu mytinsimės tik mes dvi  biggrin.gif jeigu tu 4 negali, tai gal visgi 7  g.gif


Ok, tinka man ir dviese, ką negalim?? Pff.... irnesakyk.gif flirt.gif

Na kolkas manau, man tinka 7 drinks_cheers.gif
Atsakyti