Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(motorela @ 2013 03 26, 11:41)
Labas
QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 26, 08:57)

o ar vyra pamylejai? ar tikrai jau visi darbai nuveikti lotuliukas.gif sampes ikaliai? biggrin.gif


uoj nene... nei vienas nei kitas tikrai nevilioja nono.gif: biggrin.gif nuo sampes turbut rugstys sukiltu taip, kad nebenoreciau daugiau jos niekada.. ir siaip ragavau pora gurksniu savo mylimiausios boscos, tai baisu, milteliai grynai jaucias, koki sh gerdavau pasirodo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos


Carameliau, manai ramiai lauk tos apžiūros , ji turėtų ledus pralaužti biggrin.gif
Šiandien jau šilčiau , tai puoliau vaikams pavasarinių rūbų žiūrėti, nes nieko neturi doh.gif Į sąskaitą tuoj bus nedrasu ir žiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 03 26, 15:16)
Sveikos
Carameliau, manai ramiai lauk tos apžiūros , ji turėtų ledus pralaužti  biggrin.gif
Šiandien jau šilčiau , tai puoliau vaikams pavasarinių rūbų žiūrėti, nes nieko neturi  doh.gif Į sąskaitą tuoj bus nedrasu  ir žiūrėti  biggrin.gif


hi.gif tai as ir laukiu jau rytojaus zinok biggrin.gif mociute siandien issiveze anukeli viena, tai ramiai sau va ir lauksiu rytojaus, tikiuos cia viskas greit ir ivyks, nereiketu niekam nieko sakyti, sau ramiai pagimdyciau wub.gif

aha, as jau siandien uzdejau kepure, pirstines ir salikiuka plona is naujojo komplekto HM'inio new_russian.gif o saskaita neblogai istustejo, po tases atkeliavimo i Lt is Uk, bet dabar uztat turi visko apsirengt mazas musu thumbup.gif nzn, man HM'as valdo, ne tas zodis... ir kokybe ir kaina thumbup.gif net Lenkijoj kainas ziurejau, tai gaunas brangiau nei UK, bet vis tiek, nepalyginsi su Lt smutkiu kainom doh.gif

pakabinau svaria uzuolaida ant svaraus lango laiptinej thumbup.gif sakot, dar ne laikas??? motorela, tu dvieju dalyku nedarysiu tikrai nono.gif: lotuliukas.gif ka dar?? kas patars??

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 26, 14:31)
pakabinau svaria uzuolaida ant svaraus lango laiptinej  thumbup.gif sakot, dar ne laikas??? motorela, tu dvieju dalyku nedarysiu tikrai nono.giflotuliukas.gif ka dar?? kas patars??



Sėdėk ir lauk , ko čia nekantrauji tongue.gif Neskuba mažutė kai taip šalta, jai pas mamą geriau

Man irgi HM patinka vaikams, suaugusiems nelabai ax.gif Tik, kad neima jie mano kortos verysad.gif
Atsakyti
Oi laukiam laaaaaaaaaaaaaukiam, mes pupytės laaaaaaaaaaukiam!!!user posted image

Atsakyti
Viiis dar laukiam bigsmile.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

labas rytas, niu ka JUs? as tai nieko biggrin.gif kaip ir po senovei, judu krutu, biski juokingai patinau, zandai lipa ant akiu lotuliukas.gif zdz... siandien vaziuoju apziurai, tikiuos, kad kazkas pajudes... katik su mama pasnekejau, pasirodo mane ji pernesiojo 3 dienas, sakau nu tai va, ant Velyku musu margute islys biggrin.gif


kaip Jus? oras gereja, ka? vakar vakare su vyru pasivaiksciojom, tai smagu, saulyte sviecia, kazkaip iskart nuotaika geresne wub.gif o ir siandien matau grazi diena bus thumbup.gif

geros Jumi dieneles, as eisiu ruostis nail.gif: flirt.gif lotuliukas.gif jau juokas paciai ima...toks jausmas, kad visa gyvenima nestuke.gif: busiu doh.gif lotuliukas.gif


bye1.gif
Papildyta:
QUOTE(Mijja @ 2013 03 26, 16:35)
Man irgi HM patinka vaikams, suaugusiems nelabai  ax.gif Tik, kad neima jie mano kortos  verysad.gif


man ir suaugusiems patinka thumbup.gif atitaikiau jau savo dydi, tai viskas kolkas thumbup.gif ir kainos man labai... o del kortos, i Lenkija Jus nevaziuojat? g.gif ten prasisuktum neblogai biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos

Carameliau, kaip apžiūra ? Ar jau matosi finišo tiesioji ?
Oras toks geras u lango, šilta. Bandžiau Guodą aprengti plonesniu kombinezonu - nesileidžia. Rėkia nenoju, ne sitas ir rengiasi savo pūkinį doh.gif Tas pats yra ir su šaliku - užrišti galiu tik vieną jos mėgstamą
Ką planuojat Velykoms skanaus?

Dikės mažają su gimtadieniu
user posted image
Atsakyti
Mijja, ačiū wink.gif

Gal carameles mažylė irgi pasirinks šią saulėtą dieną bigsmile.gif
Atsakyti
Dikės pupai sveikinimai dideliausi nuo manęs ir nuo mano pupino oro_buckis.gif oro_buckis.gif

user posted image
Atsakyti
hi.gif sveikutes biggrin.gif kas gero?? pas mane viskas ok biggrin.gif


mazajai Dikiukei sveikinimai dideliausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif maniske deja sitos dienos nepasirinko... gydytoja sake rytoj mirksiukas.gif lotuliukas.gif tai va tiek turiu naujienu po apziuros, kad lyyyg lyyyg turetu pajudet reikalai umn.gif: tai ka, laukiam biggrin.gif 4u.gif

taip noriu giros is stiklinio buteliuko, laukiu vyrs turi parvezt, sakes, isprotesiu, geriau negalvot apie tai unsure.gif doh.gif

niu ka, ryt fraidei naitas sokiai.gif biggrin.gif ka veiksit??

gero vakarelio, ziurau toliau paslapciu namus, ziurot? g.gif
Atsakyti
Labas, Dikes dziaugsmeli su praejusiu gimtadieniu smile.gif
Caramelius musek gimdo, lukstenasi pries velykas.bus taip kaip ir man grys namo su pupyte velyku ryta biggrin.gif
Atsakyti
su antruoju gimtadieniu Austėjai 4u.gif
user posted image
Atsakyti