Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Labas rytas


Carameliau, mažoji nori būti Velykinė biggrin.gif O atšilimas, anot Labo ryto prognozių, tik kelias dienas max blink.gif "ciklonas atidarys tunelį šaltesnia orui". Tai tas sniegas turbūt prieš birželį tik ištirps, kaip kokioj Aliaskoj doh.gif Reikia man batelių, bet galvoju gal iškarto basutes pirkti g.gif
O vakar kokį nepatogumą apturėjau blush2.gif MB pirko picas ir pasiėmė mano kortelę, kad būtų nuolaida. O grąžinti ir pamiršo bash.gif O aš nuvariau į Maximą, prisikroviau krepšius už pusantro šimto , asidarau piniginę mokėti - o kortelės nėra doh.gif teko viską palikti ir varyti greituoju būdu namo. Iš Gusto čiulpinuką atėmiau, vos ne pradėtą laižyti ax.gif
Geros savaitės dirbančiom 4u.gif O man jau mažiau nei 2 mėn atostogų liko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 25 kovo 2013 - 09:12
Niuuuuuuuuuuuuuuu... lens.gif listen.gif Kaži kaip Caramelkinas? lens.gif listen.gif

Mes tai liux, naktim nemiegam, nes mažam visa burna baltuoja nuo dantų...Vakar ps draugus buvom, tai smagiai laiką praleidom, savaitgalį greičiausiai į kaimą lėksim...Reikalai reikaliukai biggrin.gif

O aš vis nesugalvoju, kokį vardą duot broliukui... doh.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
QUOTE(Mijja @ 2013 03 25, 09:01)
Labas rytas
Mažoji nori būti Velykinė  O atšilimas, anot Labo ryto prognozių, tik kelias dienas max  "ciklonas atidarys tunelį šaltesnia orui". Tai tas sniegas turbūt prieš birželį tik ištirps, kaip kokioj Aliaskoj  Reikia man batelių, bet galvoju gal iškarto basutes pirkti 
O vakar kokį nepatogumą apturėjau  blush2.gif MB pirko picas ir pasiėmė mano kortelę, kad būtų nuolaida. O grąžinti ir pamiršo  bash.gif O aš nuvariau į Maximą, prisikroviau krepšius už pusantro šimto , asidarau piniginę mokėti - o kortelės nėra  teko viską palikti ir varyti greituoju būdu namo. Iš Gusto čiulpinuką atėmiau, vos ne pradėtą laižyti 

oi, užjaučiu dėl nemalonumo su koretele doh.gif 4u.gif
gismeteo rodo, kad 04. 04-05d bus jau 13-15 šilumos bigsmile.gif tik labai įdomiai atrodo, kad 3d bus tik +1C, tai jaučiu dar pasikeis čia šimtą kartą doh.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 03 25, 09:04)
Mes tai liux, naktim nemiegam, nes mažam visa burna baltuoja nuo dantų...Vakar ps draugus buvom, tai smagiai laiką praleidom, savaitgalį greičiausiai į kaimą lėksim...Reikalai reikaliukai 

užjaučiu dėl naktų 4u.gif
mes šeštadienį irgi į kaimą lėksim 4u.gif

o savaitgalis mūsų buvo labai aktyvus...penktadienį atšventėm draugo 30-metį thumbup.gif tada šeštadienį su Greta sudalyvavom Povilaičio koncerte, sekmadienį nuvažiavom į bažnyčią verbos pasišventinti ir po to dar į Žalgirio varžybas, tai nuo Gretos tąsymo ant rankų mano rankytės apie save primena kiekvienu judesiuku doh.gif

Dar labai noriu pagirti Emmy grožybes - be galo gražu ir Greta labai patenkinta rišasi/segasi wub.gif
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif niu ka caramelkinas, ka... ogi nieko, niu gerai, ne tai, kad nieko,nakti pasaremiavau smagiai... rolleyes.gif bet dabar kazko labai tokio nejauciu, tai net nzn, gal cia siaip?? g.gif

fysniai, tusinates cia visos, o as laukiu jau kada pasikeis musu gyvenimas, t.y. gims sese... bo jau kazkaip norisi wub.gif

Siii, del vardo, tai dar sugalvoooosit irnesakyk.gif o as pamirsau pasakyt, kad musu lyg ir Gabriele bus wub.gif bet kaip sakiau, kai gims ziuresim, ar tinka ir pan... umn.gif: bet jauciu kad tiks biggrin.gif

Saulasare, Jusu tokie paprasti, Lietuviski mieli vardeliai... maniskis irgi Ruta paminejo smile.gif grazu... thumbup.gif

niu kas dar? ai nzn, vakar issisveiciau namus taip, kad turbut gal pirmakart taip viska valiaus g.gif

siandien net paprasiau vyro nuimti laiptines uzuolaida lotuliukas.gif eisiu skalbt... tikrai noriu jau gimdyt notworthy.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 25, 09:22)
Siii, del vardo, tai dar sugalvoooosit irnesakyk.gif o as pamirsau pasakyt, kad musu lyg ir Gabriele bus wub.gif bet kaip sakiau, kai gims ziuresim, ar tinka ir pan... umn.gif: bet jauciu kad tiks biggrin.gif


Berniukiškas variantas - Gusto krišto vardas wub.gif Jeigu nebūtų jau užimtas, mažoji irgi tokį turėtų ax.gif
Atsakyti
Labas
QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 25, 09:22)
Sveikutes biggrin.gif niu ka caramelkinas, ka... ogi nieko, niu gerai,

biggrin.gif as gi tave uzburiau lotuliukas.gif sakiau akd anksciai nepagimdysi, emrgaites megsta pernesiojima biggrin.gif gerai nelyk juokauju biggrin.gif o del vardo kabai grazus, as sakiau jei turesiu dukryte( akda nors gyvenime) duosiu toki varda thumbup.gif

isleidau dicki i darza po 2.5emn pertraukos, po visu ligu doh.gif su mazium pas gyd varem, ruosiames i lopseli po svenciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 03 25, 11:27)
Labas

biggrin.gif as gi tave uzburiau  lotuliukas.gif sakiau akd anksciai nepagimdysi, emrgaites megsta pernesiojima biggrin.gif  gerai nelyk juokauju biggrin.gif  o del vardo kabai grazus, as sakiau jei turesiu dukryte( akda nors gyvenime) duosiu toki varda thumbup.gif

isleidau dicki i darza po 2.5emn pertraukos, po visu ligu doh.gif  su mazium pas gyd varem, ruosiames i lopseli po svenciu  mirksiukas.gif


zinok apie Tave ir pagalvojau, kad uzburei biggrin.gif niu svarbu, kad nebutu pernesiojimo ilgo umn.gif: 4u.gif aha, man irgi vardas fantastiskas ir tinka su broliu... abu zydiski lotuliukas.gif tiek juokemes... lotuliukas.gif

tikekimes, kad ilgai uzsibus darze dickis 4u.gif maniskis sia sav namie, po antibu atsigaut duosiu keleta dienu ir tada vel gales keliaut smile.gif
Atsakyti
Labukas
Užsukau patikrint, kaip _caramele_ laikos, o pasirodo, kad čia daugiau rūžavų naujienų yra bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Saulašare didžiausi sveikinimai 4u.gif Nu kaip smagu wub.gif

Sii, kaip tu laikaisi, net nžn kada čia jums su Saulašare byrėt, aaa? Užuojauta dėl dantukų, maniškiams abiems kažkaip nesunkiai dygo rolleyes.gif


_caramele_, aš ištisai vaikščiosiu palaidais plaukais, norėjau parašyt "laikykis", ale galvoju, gal atvirkščiai reik linkėt lotuliukas.gif doh.gif Žodžiu, linkiu jau kuo greičiau, kad iki Velykų namo grįžtumėt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vij@ @ 2013 03 25, 14:35)
_caramele_, aš ištisai vaikščiosiu palaidais plaukais, norėjau parašyt "laikykis", ale galvoju, gal atvirkščiai reik linkėt lotuliukas.gif  doh.gif Žodžiu, linkiu jau kuo greičiau, kad iki Velykų namo grįžtumėt wub.gif


aciuks.gif friends.gif aciu pupyt, tikiuos tep ir bus biggrin.gif
Atsakyti
Oi, nu aš nesuprantu-Caramelkinas jau išsiruošusi išsipuošusi, laiptines ir tt. išsiplovusi...Nu kiek galima laukt??? user posted imageuser posted image

QUOTE(vij@ @ 2013 03 25, 13:35)
...

Sii, kaip tu laikaisi, net nžn kada čia jums su Saulašare byrėt, aaa? Užuojauta dėl dantukų, maniškiams abiems kažkaip nesunkiai dygo...


Geraiuser posted imagePučiuos ir viskasuser posted imageMan kolkas terminas liepos 17, bet manau, kad šiek tiek ilgiau užtruks mano beibisuser posted image

Joo, dantys tai kamuoja mano mazgį... doh.gif Kelis mėnesius tyla, o paskui kaip pradėjo visi dygt vienu metu, kaip grybai po lietaus !!! wacko.gif Nors šiaip dieną tai nerealus jis-linksmas, patenkintas, bajeristas ir tt wub.gif Aišku, būna pazizia, jei ko negauna ar miego nori, bet šiaip-superinis vaikas wub.gif Bet va naktys paskutiniu metu labai neramios...Nu nieko, dar ne tokios laukia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 25 kovo 2013 - 22:33
QUOTE(Siii... @ 2013 03 25, 23:29)
Oi, nu aš nesuprantu-Caramelkinas jau išsiruošusi išsipuošusi, laiptines ir tt. išsiplovusi...Nu kiek galima laukt???
Joo, dantys tai kamuoja mano mazgį... doh.gif Kelis mėnesius tyla, o paskui kaip pradėjo visi dygt vienu metu, kaip grybai po lietaus !!! wacko.gif Nors šiaip dieną tai nerealus jis-linksmas, patenkintas, bajeristas ir tt  wub.gif Aišku, būna pazizia, jei ko negauna ar miego nori, bet šiaip-superinis vaikas wub.gif Bet va naktys paskutiniu metu labai neramios...Nu nieko, dar ne tokios laukia lotuliukas.gif


nu as Tau sakau doh.gif ... jau net uzuolaida laiptines isskalbiau, siandien dar planas issiurbt palange nuo musiu ir nuvalyt langa umn.gif: biggrin.gif niu zdz... biggrin.gif jeigu ka, ryt vaziuosiu apziurai i klinikas, manau, kad issiperesiu tada greit po jos biggrin.gif

isdygs tie dantys, kaip bus smagu wub.gif as irgi atsimenu zyzliuka savo su tais dantim, gi kaip jiems skauda verysad.gif vargsiukai.. as ant soskes nakciai tepdavau kamistad geli, tai jis taip ciulpdavo, net akys vartydavos, matyt padedavo siek tiek smile.gif

niu ka storuliukas, sakai judi kruti biggrin.gif aina sau, as netikiu, kad jau greit nebereikes man vartytis kaip vezliukui ant nugaros nukritusiam lotuliukas.gif doh.gif beje, leidau sau priaugt iki 80 kg, tai jau antra sav laikos 79,6-79.9 lotuliukas.gif siandien dar nesisveriau, bet kad pavalgiau, tai nesiskaito.. umn.gif: lotuliukas.gif

niu ka, einu pagulineeet manau.. ar siaip kazka... rolleyes.gif
Atsakyti
Labas
QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 26, 08:57)

o ar vyra pamylejai? ar tikrai jau visi darbai nuveikti lotuliukas.gif sampes ikaliai? biggrin.gif
Atsakyti