Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

laba..
Saulašare, sveikinu su rožinėm naujienom wub.gif

aš irgi noriu pavasario, šian buvau iki pardės nulėkusi, tai vėjas labai nemalonus doh.gif

o dėl suknės, tai siuvausi sau praeitais metais lininę tokią. kaip beformę (siuvausi visom mums trim vienodo stiliaus), tai visai gerai gavosi. tik kad linas gerokai glamžosi ax.gif

o Caramelės nėštumas kaip greit praėjo, atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas hi.gif nu ka, as dar rami kaip suprantu,nors vis tikiuos kad gal jau gal jau, bet deja.. biggrin.gif vakar tiek smagiai prisivaikscojom parke 2 valandas, toks geras oras wub.gif jau jauciasi pavasarelis ateinantis, saulyte jau sildo, pasakele wub.gif thumbup.gif sokiai.gif

as susirnkau jau visas smutkes pardavimui umn.gif: tai va tuoj ikeliu i albumiuka ir rodau Jums cia pirma mirksiukas.gif 4u.gif

kaip Jus svtgali?

_celeste_ man irgi nestumas taip greit praejo smile.gif kazkaip delto dar kartais netikiu, kad jau tuoj tuoj turesim sesyte wub.gif ir lyyygtais vyra ikalbinau del vardo hihihi.gif yess.gif
Atsakyti
Sveikos

Kas sakė, kad klimatas šyla unsure.gif Melavo triniti.gif Vietoj Velykų bobutės jaučiu sulauksim santa2.gif

Saulašare, sveikinu su rožine naujiena wub.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 18, 08:21)
_celeste_ man irgi nestumas taip greit praejo smile.gif kazkaip delto dar kartais netikiu, kad jau tuoj tuoj turesim sesyte wub.gif  ir lyyygtais vyra ikalbinau del vardo hihihi.gif yess.gif


Pamačiau tokį ankstyvą Carameliaus parašyma ri pirma mintis - rašo, kad gimdyt važiuoja biggrin.gif
O man nėštumas nebuvo greitas, man daug greičiau antri priežiūros metai eina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 18 kovo 2013 - 13:41
QUOTE(Mijja @ 2013 03 18, 14:40)
Sveikos

Kas sakė, kad klimatas šyla  unsure.gif Melavo  triniti.gif Vietoj Velykų bobutės jaučiu sulauksim  santa2.gif

Pamačiau tokį ankstyvą Carameliaus parašyma ri pirma mintis - rašo, kad gimdyt važiuoja  biggrin.gif
O man nėštumas nebuvo greitas, man daug greičiau antri priežiūros metai eina  verysad.gif

biggrin.gif neee, nemanau, kad rasyciau, jeigu vaziuociau gimdyt biggrin.gif
antri metai ziauriai greit prabega doh.gif siaubas... ir siaip laikas bega, kai pagalvoju... unsure.gif

o del oro, nzn man atrodo kad syla biggrin.gif saule bent jau neblogai prikaitina kambarius hihihi.gif
Atsakyti
Emmy, su gimtadieniuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif buk laiminga ir daug daug neisblestancios energijos Tau oro_buckis.gif happybday.gif alc.gif

p.s. labas rytas... kada pavasaris??? jau tikrai uzkniso gun_bandana.gif: ir siaip... kiek galima to sniego??? fool.gif as nzn, neatsimenu, kad toks pavasaris kada butu buves, ka? g.gif doh.gif jau man negera kazkaip.. doh.gif

o siaip viskas ok, negimdau... laukiu iki pietu tases is Landana sokiai.gif biggrin.gif tai dar spesiu issikrapstyt viska apziuret wub.gif biggrin.gif

kaip Jus??

gal dar kam reikia berniukisku smutkeliu?? g.gif
Atsakyti
Labas rytas, as tik pamatau carameles posta ir einu tikrint gal jua lotuliukas.gif oka turi grazaus berniukams? mestelk nuoroda smile.gif
Atsakyti
aš jau po kirpyklos...gerokai patrumpino, pakarpė, padažė thumbup.gif dar garbanėlių pasuko, tai šiandien tokia graži jaučiuosi hihihi.gif tik reiktų baigti sausainius kapoti, nes ryt jau graži nebesijausiu doh.gif lotuliukas.gif

dar pažiūrėjau metinę deklaraciją doh.gif pasirodo reiks man susimokėti doh.gif

tiesa, laba diena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deire: 19 kovo 2013 - 15:18
Laba laba,

dirbu ir nebesulaukiu atostogų, jetus mėnesis geras beliko ir vuolia clap.gif clap.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 15, 20:06)
niu zinok, supranti, kaip yra... turejom kelis tokius jau atrodo tikrai, kuo toliau tuo labiau jie neee, as turiu viena pasakiska, bet vyrui primena kazkokia ne kokia is jaunystes... bet sakiau turi dar laiko uzmirsti ja ir tikrai duosim ta varda, man jis toks nerealus as negaliu... ir kaip tinka wub.gif zdz... biggrin.gif doh.gif
o kokius Jus turit jei nepaslaptis?  4u.gif


vyrs pasiūlė Rūta arba Rasa, man gal labiau Rūtelė, bet ir Rasa nieko biggrin.gif

o koks tas Tavo nerealus vardas? bigsmile.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 03 16, 17:42)
A suknę išsirinkai?Aš eilinį kart buvau išsirinkus, ale reikėjo iš kart stvert-pražioplinau ir vėėėėėėėėėėėl!!!! Man jau nusibodo!!!Eisiu su bulbų maišu!!! mad.gif  ph34r.gif


neeee, ir kas dien vis daugiau skauda dėl to galvą doh.gif galvoju gal dar prasieit po paprastas pardes, gal rasčiau ką padoresnio ir laisvesnio g.gif o jeigu kas tai eisiu su ta kur turiu, bet jinai juoda...

varau rinktis rūbų iš caramelės lobyno, jeigu kas ten beliko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

Vakar turėjo mano mažei į gimtadienį važiuoti, bet Gustą iš darželio parsivežiau su skaudančiu pilvu, ėjo susirietęs, teko nešti nuo mašinos karsta.gif Bet namie pagulėjo pora val ir praėjo. Bet šventė nuplaukė o aš jau makijažą buvau pasidarius biggrin.gif

QUOTE(Deire @ 2013 03 19, 15:17)
aš jau po kirpyklos...gerokai patrumpino, pakarpė, padažė thumbup.gif

dar pažiūrėjau metinę deklaraciją  doh.gif pasirodo reiks man susimokėti doh.gif

tiesa, laba diena  4u.gif


Aš irgi vakar buvau biggrin.gif tik mane tik truputį pakirpo, pablondino , o prie to pačio ir mažei grifką ir ant pakaušio tokius silpnučius patrumpino. Grįžom abi gražios , tik va, kad pasirodyti visuomenei neteko verysad.gif

Saulašare, man Rūta gražu, o va Rasa toks jau nelabai .... blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Valio, penktadienis 4u.gif
šiandien Greta keliaus pas močiutę, o mes į draugo 30-metį thumbup.gif Dar lygtais sekmadienį planuojamas vienas vaikiškas gimtadienis, tai panašu, kad savaitgalis bus nenuobodus 4u.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

pažiūri per langą - diena graži, saulė šviečia, o išėjus jaučiasi visiškas dubakas.. brrr..

buvom šian bokšte, tai panom įdomu buvo pažiūrėt iš aukštai, pasisukt, pabėgiot, aišku..
dičkei didesnį įspūdį paliko ax.gif
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif niu, ka as galiu pasakyti, negimdau.. ir jau nebetikiu, kad kada gimdysiu... doh.gif lotuliukas.gif sunku pajudet... skauda visur, ir laiptine isplauta ir antakiai padazyti, pedikiurai padaryti.. jau net savaiminis idegis baigia nusiplaut ir nieko... rolleyes.gif tai va... gal laukia rimtai atsilimo pupa? g.gif cia zada kita sav siltesne, ania? biggrin.gif

tai va prisiduodu, eisiu siurbt namuuu, dar kazka patvarkyt, jau net nzn, viskas isskalbta, islyginta... ai dar gal savo spinta visai pereiciau g.gif

beje, spintos dar nesulaukiau umn.gif: sake kad iki Velyku, tai ziekit, ar nesulauksiu bigsmile.gif doh.gif nesnekam sia tema, ok??

p.s. Dovydinis su angina namie, antibai 7 dienas.. tai gal delto sese nelenda? bijo brolio ligu? g.gif

zdz, gero 7niuko visoms, nesusalkit ir iki, tikekimes, kad greit naujienu turesiu biggrin.gif
Atsakyti