Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Sveikos brunette.gif

Aš puškuoju ir labai laukiu pavasario doh.gif Nes nu nusivylimas nerealus, kai pabundi ir matai, kad SNINNNNNNNNNGAAAAAAAA!!! user posted image O kur balos, kur šunų kakai ant parudavusios ir dar nesužaliavusios žolės???user posted image

Jie bent jau pranašautų pavasarį...O dabar...user posted image

Nu o šiaip tai viskas neblogai...Išsitysėm savaitgalį gi su mažu į prekybcentrį, tai nors ir ne vieni buvom, bet grįžom su vyru tiek nusikalę, kaip po kokio visos dienos bulviakasio doh.gif Nu neįmanoma su mūsų klecku padoriai pasibūt - varo skersai išilgai visur, kabake nė sekundės nenusėdi, nenustovi ramiai vietoj-lipa, sukasi, eina, stojasi, griūna... wacko.gif O jei kas nors ne pagal jį-isterija didžiausia wacko.gif Occhhhh...Vsio, lauksim kol paaugs biggrin.gif Kaži kiek laukt reiks? g.gif doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 03 12, 10:10)
...
Sii, o kiek TB pralošė ?... Biškį bijau pradėti, nes gana lengvai mane kabina tokie dalykai  ...


Na matai, jis internete žaidžia, tai max savo gal 10 baksus yra įdėjęs smile.gif Šiaip yra ir nemokamų turnyrų pradedantiesiems. O paskui jau galima ir į mokamus eiti, tada sumos priklauso nuo tavo norų, kišenės ir paties turnyro biggrin.gif O jau kiek išloši, tiek išloši...Paskui su tais išloštais žaidi ir tt. biggrin.gif Gali išsiimt, gali žaist toliau...

Šiaip,maniškiui pvz, nusibosta žaist ir jis daro pertraukas. Neužsikabliuoja kažkaip. O be to, mes visada tariamės tokiais klausimais. Na bent jau pas mus nėra su tuo problemų, tfu tfu tfu... smile.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif Sii, as kartu su Tavim pusku pusku darau friends.gif tik jau ziurau nelabai patogu nei sedet, nei gulet, naktim vartaus kaip kukulis... zdz biggrin.gif laukiam galo, tik kazkaip vis negaliu patiket, kad jau bet kada.. o dar tiek darbu turiu biggrin.gif vakar sveiciaus vonios kambari, siandien uzduotis issiplaut likusius kambarius, saldytuva issivalyt, poto aisku sulaukt spintos irrr sakiau kai issiplausiu laiptine, tada vaziuosiu umn.gif: lotuliukas.gif beeet dar vienas atsirado dalykas, kita sav atkeliauna is UK tasike, turiu ir jos kazkaip sulaukt g.gif nors gal ir nebutinas dalykas... bet siaip fysniai butu biggrin.gif doh.gif zdz...
siandien dar pas gyd paskutinei apziurai ir vsio... wub.gif o su vardais beje turim problemu nemenku... unsure.gif

del pokerio ir pan zaidimu, maniskis turi is jaunystes blogu prisiminimu (draugas pasidare sau gala praloses kalnus) verysad.gif tai kazkaip jis labai laikosi atokiai nuo visu situ pinkliu.

kas dar? ai Siii del vedimosi vaikiuko i prekybcentrius, pas mus ta pati situacija biggrin.gif dabar nesakau jau tikrai isaugo, bet kai buvo mazesnis, mes ji palikdavom geriau mociutem paziuret hihihi.gif nei jam ten idomu, nei mum tampytis kartu doh.gif

biggrin.gif nu tai ka tai tiek, reik eit galva issiplaut... taip tingiu rolleyes.gif

ai beje del pavasario, aina sikt ta ziema jau gun_bandana.gif: negyvai uzkniso doh.gif
Atsakyti
Sveikos

Na šiandien bent saulė šviečia, tai jei pro langą žiūrėti tik į dangų - už lango visai smagiai atrodo lotuliukas.gif
Mažė praeitą savaitę pagaliau du iltinius išsidaigino, dabar dar kiti du pakeliui, tai pikta kaip širšė

QUOTE(Siii... @ 2013 03 13, 23:07)
Kaži kiek laukt reiks? g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Na matai, jis internete žaidžia, tai max savo gal 10 baksus yra įdėjęs smile.gif


Na mes su Gustu jau susitariam, tai dar metų 4 ir viskas bus gerai lotuliukas.gif Ai, dar bus mažiukas pas jus, ta tada metų 5 palauk ir galėsi ramiau po prekybcentrį vaikščioti biggrin.gif Na nebent kokių batų šaukštų ar pan parinks lotuliukas.gif

Aš irgi tik apie internetą galvoju, nes nors ir azartiška esu skūpi tongue.gif Tai savus dėti gaila bus. Kol kas pas mane labai pradinis lygis, skaitau, žiūriu, klausau. Man tai tiesiog įdomu, visada norėjau išmokti, suprasti kaip žaidžiamas pokeris

Carameliau, tai kada ta tavo spinta turi atkeliauti? Ar neateis balandis jos belaukiant ir negimdant, žinant baldininkų pomėgį vėluoti biggrin.gif
Atsakyti
Labas,merginos smile.gif dviem puskutem po 4u.gif ir nepaslyskit, lauksim naujienu biggrin.gif Caramellei tiek nedaug liko biggrin.gif bet kaip ten sako kol bus nebaigtu darbu tol negimdysi biggrin.gif
As pirma maziu pagimdziau entiketai savaite anksciau, bet po visu svarbiausiu darbu lotuliukas.gif vakare issiunciau padaryta krikstuka (laikrastuka) ir 24val lovoj sumasciau nagus susitrumpinti, nes sakau man trugdys biggrin.gif vyras sako ar pabludai nakti nagus tvarkytis, sako ryte galesi biggrin.gif bet ryte isvaziavau i gimdykla lotuliukas.gif
Antra maziu pagimdziau punktualiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 14, 08:41)
... laukiam galo, tik kazkaip vis negaliu patiket, kad jau bet kada.. o dar tiek darbu turiu ..


Faainiai, kaip greit jau wub.gif Ale tu su savo tais plovimais... doh.gif A pabaigsi gal jau???Gulėk tik karapūzą išvertus ir lauk 2.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 03 14, 09:46)
...

Aš irgi tik apie internetą galvoju, nes nors ir azartiška esu skūpi ... Tai savus dėti gaila bus. ...


Vat maniškis irgi toks drinks_cheers.gif Tai aš rami smile.gif

QUOTE(motorela @ 2013 03 14, 10:23)
... dviem puskutem po 4u.gif  ir nepaslyskit, lauksim naujienu...


Ačiū už baliončiką 4u.gif *****, tikiuos šis gimdymas irgi bus toks trumpas ir sėkmingas, kaip ir pirmasis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 03 14, 10:46)
Carameliau, tai kada ta tavo spinta turi atkeliauti? Ar neateis balandis jos belaukiant ir negimdant, žinant baldininkų pomėgį vėluoti  biggrin.gif


Mijjukai, kad as supranti zinociau, tai pasakyciau... zadejo iki ryt, siandien zada, kad jau greit... zdz su vyru snekames, kad iki Velyku mazu. tai nzn tuoj apsispresiu,kad nelauksiu spintos biggrin.gif bet buvau pas gyd katik,sake dar tempsiu manau iki kitos sav drasiai, nes sake dar apsiverti lovoj, tai dar negimdysi biggrin.gif


QUOTE(motorela @ 2013 03 14, 11:23)
Caramellei tiek nedaug liko, bet kaip ten sako kol bus nebaigtu darbu tol negimdysi

tai va kad tu darbu kruva biggrin.gif
as pirma irgi gimdziau 2 dienos iki termino. bet sake sita anksciau turetu, tai nzn kasdien laukiu wub.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 03 14, 14:54)
Faainiai, kaip greit jau wub.gif Ale tu su savo tais plovimais... doh.gif A pabaigsi gal jau???Gulėk tik karapūzą išvertus ir lauk  2.gif


niu o kas klausyk uz mane sutvarkys? kol dar normaliai jauciuos, kazkaip nenoriu sakyt vyrui, kad isplautu kambarius, plius pradeciau burbeti, is paskos vaikscioti biggrin.gif uztenka jau jis vakariene daznai padaro wub.gif saltiena vire, kepe mielines bandeles su spirguciais thumbup.gif

beje dabar guliu po pietu biggrin.gif troskina, privalgem cili sriubos, picos ax.gif bet taip skaniai, seniai jau thumbup.gif

siandien fysnas oras, saulyte wub.gif
Atsakyti
oi caramele , suporantu ta jasuma ,,kai prigazdina. kadangi as pirma pagimdziau savaite anksciau, tai antra man pranasavo dar anksciau, o va sulaukiau termino biggrin.gif nezinosi cia tokio dalyko biggrin.gif mergaites, megsta pernesiojimus dar lotuliukas.gif sulauksi ir spintos ir velyku. As su savo maziuku is ligonines gryzau velyku ryta biggrin.gif issirito mano visciukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 03 14, 16:30)
oi caramele , suporantu ta jasuma ,,kai prigazdina. kadangi as pirma pagimdziau savaite anksciau, tai antra man pranasavo dar anksciau, o va sulaukiau termino biggrin.gif nezinosi cia tokio dalyko biggrin.gif mergaites, megsta pernesiojimus dar lotuliukas.gif sulauksi ir spintos ir velyku. As su  savo maziuku is ligonines gryzau velyku ryta biggrin.gif issirito mano visciukas lotuliukas.gif


tai kad ne tiek gasdina, kiek jausmas jau sako, kad greit ir siaip labai zemai pilvas, placenta subrendus ir pasiruosus gimimui smile.gif o siaip kiek zinau is visu gimusiu aplink mergaiciu, kaip tik mergaites megsta anksciau g.gif umn.gif: ant Velyku negaliu gimdyt, per velai, svogerka gryzta ant kiausiniu sventes, reik but jau pagimdzius biggrin.gif nenoriu ant svenciu gulet ligoninej ax.gif siaip esu sau numacius seniai jau data biggrin.gif su Dovydu pasiteisino, pasakiau, kad gimdysiu 4ni ir pagimdziau biggrin.gif dabar irgi 4ni gimdysiu, siandien neisejo, tai jauciu 21 diena mano bus sokiai.gif kaip tik tase 4ni turi ateit is Londono, gal dar spesiu ispakuot biggrin.gif doh.gif lotuliukas.gif zdz svaigstu, ir siandien neissiploviau namu, negaliu gimdyt, ryt plausiu biggrin.gif
Atsakyti
Labs, gražuolės flirt.gif flirt.gif

šalta ane?? brrr blink.gif
ateinu su rožinėm naujienom biggrin.gif panašu, kad turėsim mergaitę wub.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 03 14, 08:07)
savaitgalį gi su mažu į prekybcentrį..


oi oi, pats durniausias amžius apie metus, kai nevaldomi tie mažiai būna biggrin.gif aš tai dar iki šiol stengiuosi visų prekybcentrių ir parduotuvių vengt dėl šventos ramybės doh.gif

Caramele, o kas pas Jus per problemos dėl vardų?? nesutariat su vyru dėl galutinio?
man vyrs pasiūlė du mergaitiškus vardus, dar prieš sužinant ką turėsim, tai pritariau jam ir ramu biggrin.gif

ir dar, a dar nesuruošei mažojo rūbų pardavimui? g.gif primenu, kad pirma čia pasidalintum biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulašarė: 15 kovo 2013 - 10:46
QUOTE(Saulašarė @ 2013 03 15, 11:45)
Labs, gražuolės  flirt.gif  flirt.gif

šalta ane??
ateinu su rožinėm naujienom  biggrin.gif panašu, kad turėsim mergaitę

Caramele, o kas pas Jus per problemos dėl vardų?? nesutariat su vyru dėl galutinio?
man vyrs pasiūlė du mergaitiškus vardus, dar prieš sužinant ką turėsim, tai pritariau jam ir ram

ir dar, a dar nesuruošei mažojo rūbų pardavimui?  g.gif primenu, kad pirma čia pasidalintum


ooo labukas grazuoles biggrin.gif wub.gif kaip fysniai dukryte wub.gif sveikinu smile.gif
niu zinok, supranti, kaip yra... turejom kelis tokius jau atrodo tikrai, kuo toliau tuo labiau jie neee, as turiu viena pasakiska, bet vyrui primena kazkokia ne kokia is jaunystes... bet sakiau turi dar laiko uzmirsti ja ir tikrai duosim ta varda, man jis toks nerealus as negaliu... ir kaip tinka wub.gif zdz... biggrin.gif doh.gif
o kokius Jus turit jei nepaslaptis? 4u.gif

o del mazojo rubu, jojo zinau, kad Tu pirma drinks_cheers.gif maisai pas anyta doh.gif ten geru tikrai turiu... tikiuos savaite kita parsivesiu... anksciau ar veliau zdz mirksiukas.gif ai nebent galiu Tau parodyt fotkes, o Tu jei noresi, tada jau zinosiu kad atidet biggrin.gif
man savo skypuka pasakyk, ten manau bus lengviau ania? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 03 15, 10:45)
Labs, gražuolės  flirt.gif  flirt.gif

šalta ane?? brrr  blink.gif
ateinu su rožinėm naujienom  biggrin.gif panašu, kad turėsim mergaitę  wub.gif
oi oi, pats durniausias amžius apie metus, kai nevaldomi tie mažiai būna biggrin.gif aš tai dar iki šiol stengiuosi visų prekybcentrių ir parduotuvių vengt dėl šventos ramybės doh.gif

Caramele, o kas pas Jus per problemos dėl vardų?? nesutariat su vyru dėl galutinio?
man vyrs pasiūlė du mergaitiškus vardus, dar prieš sužinant ką turėsim, tai pritariau jam ir ramu  biggrin.gif

ir dar, a dar nesuruošei mažojo rūbų pardavimui?  g.gif primenu, kad pirma čia pasidalintum  biggrin.gif

ružavi sveikinimai wub.gif smagu wub.gif

sveikos 4u.gif
gyvenat matau smagiai, aš pritariu Sii dėl žiemos "malonumų" - noriu pliusinės temperatūros verysad.gif Greta irgi žiūri šiandien ryte pro langą ir sako: "ir vėl yra sniegas?? kai bus žalia žolytė mes važiuosim į sodą ir Vytukas (6m) supsis ant didelių supynių, o aš ant mažų supynių"...svajoja vaikas apie vasarą wub.gif

o man šiandien tokia savaitgalinė nuotaika...visai nesidirba schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 03 15, 10:45)
... panašu, kad turėsim mergaitę  ...

...ir dar, a dar nesuruošei mažojo rūbų pardavimui? ... primenu, kad pirma čia pasidalintum  ...


Ooo, sakiaaaaaaaaaaaaaau lotuliukas.gif Sveikinu ružaviausiai wub.gif Reiks į pasimatymą mūsų pupsius vest g.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif

O man, antrai pagal eilę parodysit, ką??? blush2.gif Kai tu pažėsi ir išsirinksi, permesk man linką ar failą (nežn kur Caramelkis sudės)-tada aš prasičekinsiu blush2.gif

A suknę išsirinkai?Aš eilinį kart buvau išsirinkus, ale reikėjo iš kart stvert-pražioplinau ir vėėėėėėėėėėėl!!!! Man jau nusibodo!!!Eisiu su bulbų maišu!!! mad.gif ph34r.gif

Dėl vardų tai man žiauri tema-nu niekaip nesugavoju-nėr tokio, apie kurį pasakyčiau "nu va šitas tai jau labai OK" doh.gif Nežinau nežinau...

(kol rašau, maniškis krausto mano kosmetinę-žiūriu, paėmęs pudros šepetėlį sau žandus pudrinasi-negeraaaaaaaaai... blink.gif doh.gif lotuliukas.gif )O vakar su šluota visus kambarius prašlavė...Ot fainuolis wub.gif lotuliukas.gif )

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 16 kovo 2013 - 08:43