Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Labs brunette.gif

Meetukas kaip visada smagus gossip.gif Tik va migrena kaip prasidėjo tą vakarą tai iki šiol kankina bash.gif

Nu jei per langą pusnų nesimatytų, būtų fantastika bigsmile.gif wub.gif Nuostabus oras... wub.gif Gerai, kad šian mama atvarė, tai išėjo su mažu, nes man su juo laukan tystis tikra kančia-kol aprengiu, visa burokinė pasidarau, o tada gi reik jam per pusnis vaikščiot, nu tai susilenkus pastoviai, nes eina, drimba, stveria šaką ar da ką nors... wacko.gif O paskui kai pavargsta, reik su vežimus stumt-nu nėr jau taip lengva irgi doh.gif

QUOTE(Saulašarė @ 2013 03 05, 09:01)
...
Siii, gali nebvargt su soda  ... su ja nebent tik paviršinius nešvarumus pašalini, o nitratų tikrai ne, nes jie yra net daržovės paviršiuj, o ir viduj  ...
Beto, tie nitratai nėr kažkoks didelis baubas jeigu nėr jų per daug, nes jie dirvožemy susidaro ir natūraliai be jokių trašų ir yra būtini augalui augti  ...


Nu jasna viskas biggrin.gif Ačiū 4u.gif .. doh.gif

Atsakyti
Sveikos

Lauke jau kvepia pavasariu wub.gif Taip smagiai pasivaikščiojom. Būtų buvę dar smagiau, jeigu turėtume kokius neperšlampančius batus, o tai mažei toks noras po balas braidyti biggrin.gif

Sii, apie sodą jau parašė, tai aš pridėsiu javari.de/javari.fr/javari.co.uk smile.gif



QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 06, 10:19)
kaip Jus? smagus meetukas buva, gal fotkiu kokiu padaret?  bigsmile.gif  4u.gif

siandien turiu daug lygintis, dar paskalbt... zdz veikt turiu ka umn.gif4u.gif


Kad nefotkinam kažkaip g.gif Gal nefotogeniškom patapom unsure.gif

Va lyginimo pas mane daug nebūna tongue.gif nes lyginu tik tai kas būtina. cool.gif O patalynė, rankšluoščiai ir pan pas mane prie nelyginamų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 03 06, 15:42)
Nu jei per langą pusnų nesimatytų, būtų fantastika bigsmile.gif  wub.gif Nuostabus oras... wub.gif Gerai, kad šian mama atvarė, tai išėjo su mažu, nes man su juo laukan tystis tikra kančia-kol aprengiu, visa burokinė pasidarau, o tada gi reik jam per pusnis vaikščiot, nu tai susilenkus pastoviai, nes eina, drimba, stveria šaką ar da ką nors..


jojo su jais tokiais metinukais vargas tikras, aisku jeigu nebutum nestuke.gif: tada butu kita kalba biggrin.gif

QUOTE(Mijja @ 2013 03 06, 15:42)

Kad nefotkinam kažkaip Gal nefotogeniškom patapom

Va lyginimo pas mane daug nebūna  tongue.gif nes lyginu tik tai kas būtina.  cool.gif O patalynė, rankšluoščiai ir pan pas mane prie nelyginamų  cool.gif


manes nebuva, tai ir nesifotkinot biggrin.gif
as nzn, kaip galima nelyginti patalynes? gal pas Jus medziaga kitokia? as kai isskalbiu saviske medvilne, tai ji buna susiglamzius neblogai.. net nemalonu butu miegot su tokia unsure.gif ir ranksluosciai, nuo kabejimo zymes.. as megstu kad graziai guletu biggrin.gif aisku pavargau vakar, bet kaka, uztat snd bus relaxo dienike sokiai.gif valgyt yr, namai +- tvarkingi, reik tik va paciai galvike issiplaut ir dar lopsi apsivilkt g.gif

p.s. labas rytas pioneer.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 03 06, 14:42)
...
Sii, apie sodą jau parašė, tai aš pridėsiu javari.de/javari.fr/javari.co.uk ...


Ooo, ačiū bigsmile.gif 4u.gif Reiks prasičekint g.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 07, 08:26)
...
as nzn, kaip galima nelyginti patalynes? g...


Aš irgi savo nelyginu smile.gif Tik mazgiaus...Tingėčiau savo lygint blush2.gif Apskritai, nemėgstu lygint, na nebent visai neturėčiau ką veikt, bet ir tai manau, rasčiau smagesnių užsiėmimų blush2.gif Tai dažniausiai rūbus, staltieses visokias...
Atsakyti
Labs, jeeee, penktadienis yra gerai biggrin.gif
išvarom ryt prie jūros savaitgaliui, gal nebus labai šalta g.gif

aš irgi lyginu tik rūbus susiglamžiusius, o patalynės, rankšluosčių neeee, man tai atrodo beprasmis darbas ryjantis laiką cool.gif gi išmiegi vieną naktį ir išsilygina pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 03 08, 08:57)
...
išvarom ryt prie jūros savaitgaliui, gal nebus labai šalta...




Ooo, kaip fainiai bigsmile.gif Gerai pasibūkit mirksiukas.gif

Aš tai jau žiauriai noriu kur nors pakeliaut...nu lomkės nerealios...Ech... doh.gif

Atsakyti
Sveikos

Sveikinu su gražia pavasariška (tik šiemet be pavasario) švente brungiosios


QUOTE(Siii... @ 2013 03 08, 10:07)
Aš tai jau žiauriai noriu kur nors pakeliaut...nu lomkės nerealios...Ech... doh.gif


Aš panoriu panoriu ir praeina, ale labai greitai grįžta tas noras ax.gif Sakiau eisiu mokytis pokerį žaisti, o kai išmoksiu išlošiu daaauuuggg ir tada keliausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 03 08, 10:41)
...
Sveikinu su gražia pavasariška (tik šiemet be pavasario) švente brungiosios

...: Sakiau eisiu mokytis pokerį žaisti, o kai išmoksiu išlošiu daaauuuggg ir tada keliausiu...


lotuliukas.gif Superinis pasveikinimas, o palinkėjimas tai iš viiiiiiiiiiiiiis thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na ir aš tada, prisidedu ir linkiu, kad ši frazė visada skambėtų jūsų galvose:

user posted image

oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Ai, dėl pokerio...Mijja, tai maniškis taip ir daro, vis pokeriauja ir pokeriauja biggrin.gif Nu kolkas daugiausia man kvepalams išlošęs buvo, laukiu dar daugiau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

aš vėl pagaliau darbe karsta.gif užtat mašinukas vėl servise - dega pora raudonų lempučių (įspėjimų), tai jau neberizikavau ir nuvariau lotuliukas.gif

dar pribrendo reikalas užsirašyti pas kirpėją (po metų pertraukos blush2.gif doh.gif ) - laukia pasikeitimai tongue.gif

daugiau kaip nieko naujo pas mane...vis dar labai laukiu pavasario, ale nepanašu, kad greitai ateis verysad.gif atsibodo jau tas šaltis ir sniegas doh.gif
Atsakyti
Sveikos

Žiema, žiema, snaigės veidą bučiuoja... tfu jau jas, nusibodo. Taip smagu buvo tas šiltesnias dienas, kai saulutė švietė. Mb jau ir žieminius batus buvo supakavęs, teko atsiprašyti ir vėl avėti biggrin.gif Guoda vėl ar vis dar (ja nebežinau) su sloga ir kosuliu doh.gif
Deire, gerai, kad priminei apie kirpėją, reiks ir man saviškei paskambinti ir visą šeimyną užrašyti, o tai jau tokie kudloti visi, nes žiemą , kad šilčiau būtų, nesikirpom biggrin.gif
Sii, o kiek TB pralošė ? rolleyes.gif Biškį bijau pradėti, nes gana lengvai mane kabina tokie dalykai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 03 12, 10:10)
Sveikos

Žiema, žiema, snaigės veidą bučiuoja... tfu jau jas, nusibodo. Taip smagu buvo tas šiltesnias dienas, kai saulutė švietė. Mb jau ir žieminius batus buvo supakavęs, teko atsiprašyti ir vėl avėti  biggrin.gif Guoda vėl ar vis dar (ja nebežinau) su sloga ir kosuliu  doh.gif
Deire, gerai, kad priminei apie kirpėją, reiks ir man saviškei paskambinti ir visą šeimyną užrašyti, o tai jau tokie kudloti visi, nes žiemą , kad šilčiau būtų, nesikirpom  biggrin.gif
Sii, o kiek TB pralošė ?  rolleyes.gif Biškį bijau pradėti, nes gana lengvai mane kabina tokie dalykai  ax.gif

aha, tau priminiau apie kirpyklą, o saviškei neprisiskambinu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti