Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

Labas rytas hi.gif Gustuka su gimtadieniu happybday.gif: koks didelis jau bicas wub.gif
kaip Mijjukai gimke? vakar gal sventet? ka dovanu gavo??

as tai nuspirkau pagalve maitinimo-miegojimo, tai kai zmogus ismiegojau thumbup.gif nzn, ar pasakojau jau Jums unsure.gif doh.gif

salta lauke ziauriai ania?? kas cia per oras blyn?? doh.gif tai pavasaris turetu buti, o ne ziema prasideti... gun_bandana.gif:

geriu kavyte, eisiu ko nors pusryciaut, jau kaka, bet pavalgyt tai megstu biggrin.gif
sapnavau beje nakti, kad juodaplauke mergyte maitinau jau biggrin.gif wub.gif tokia faina wub.gif
Atsakyti
Sveikutės, užbėgau caramelkiuko pračekint biggrin.gif Žiūriu dar 2 in 1 kažkaip galvojau kad vasarį terminas, apsirikau mažumėlę ax.gif

Mes gerai, sveiki, darbų yra, tai po vieną koją visur bandau suspėt. Aplankėm kazį, nelabai ką pirkom, bet ne to ėjau biggrin.gif

Tai tiek apie mus, darbuojuos ir tiek smile.gif nieko naujo smile.gif
Atsakyti
Laba brunette.gif

Gustuką su praėjusiu Tortadieniu! Kad augtų sveikas, laimingas ir klausytų mamos biggrin.gif

user posted image

Tai ką, šian meetas?Planai nesikeičia?18.30 Savanorių JAzz?

Aš žadu būt, jei ekstriniu atveju vyro darbe neužlaikys doh.gif
Atsakyti
Labs,

atbėgau pasitikrint ar mytas įvyks biggrin.gif aš atvyksiu smile.gif
o daugiau kaip ir nieko gero, labai darbais buvau užsivertusi, dabar truputėlį ramiau jau.
savaitgalį buvom kazy, prisipirkom medinių šaukštų, nes mažius buvo visus suskaldęs doh.gif ir dar krepšį mažajam grybautojui radom biggrin.gif vnž tradiciškai, o vakar baseine visi buvom pasimaudyt biggrin.gif

nu ir daaaar - turim bilietus į Maltą atostogoms yahoo.gif yahoo.gif nebesulaukiu jau cool.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 01, 17:54)
eisiu desiu i pardavima Dovydo smutkes geras, bo turiu nenunesiotu geru


tai Tu pirma man parodyk, mažu kas tiks manajam bigsmile.gif

ir dar sveikinu abu vyrukus su praėjusiais gimtadieniais 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulašarė: 04 kovo 2013 - 12:42
Sveikos

Ačiū už sveikinimus mano diškiui wub.gif Kažkaip labai jau greitai man tie 5 metai prabėgo ir jau didelis mano mažiukas wub.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 03, 08:18)
Labas rytas hi.gif Gustuka su gimtadieniu happybday.gif: koks didelis jau bicas  wub.gif
kaip Mijjukai gimke? vakar gal sventet? ka dovanu gavo??


Aha, didelis, o dar ir šiaip prie aukštesnių biggrin.gif Oi, dovanų visa krūva, kaip ir įspūdžių. Seneliai tik tradiciškai pinigais ant dviračio prisideda. O man taip ir geriau, o tai žaislai tuoj puse buto užims. Reikia kažkaip galvoti kaip juos sandėliuoti doh.gif
O šventėm traukinių stotį biggrin.gif
Tik va mažoji kažkokią zarazą pasigavo, grįžus užmigo o atsikėlė su tempa. Paskui ir viduriuoti pradėjo - antra naktis su smagumais doh.gif

Saulašare, o kada atostogos bigsmile.gif Aš jau galvojau, kad šią vasarą neatostogausiu, bet panašu, kad koreguosis mano planai ir bent pora savaičių gausiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 03 04, 21:56)
Saulašare, o kada atostogos  bigsmile.gif Aš jau galvojau, kad šią vasarą neatostogausiu, bet panašu, kad koreguosis mano planai ir bent pora savaičių gausiu  thumbup.gif


greit biggrin.gif balandžio 18-25 varysim smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

nors mes nelabai sveikos doh.gif Greta šiandien jau vėl pas močiutę, o nuo ryt likusią savaitę būsiu namuose su ja doh.gif vėl sloga ir paskui kosulys doh.gif o dar ir aš tokia nelabai kokia...lygtais gerklę nori skaudėti ir nosis neaiški doh.gif vienu žodžiu, nekenčiu ligų doh.gif

Gustuką sveikinu su labai gražiu jubiliejum wub.gif tikrai kaip greitai laikas bėga 4u.gif

dar kažkaip reikia susiimti su svoriu, nes per paskutinę savaitę priaugau gal 3 kg doh.gif siaubas, kas čia per apetitas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulašarė @ 2013 03 04, 13:06)
greit  biggrin.gif balandžio 18-25 varysim  smile.gif

kaip faina bigsmile.gif
Atsakyti
Eina sau tos ligos doh.gif Man jaučiu stogą nurautų jei maniškis tieeeek sirgtų unsure.gif tfu tfu tfu, bijau prisikalbėt
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2013 03 04, 13:28)
Eina sau tos ligos  doh.gif Man jaučiu stogą nurautų jei maniškis tieeeek sirgtų  unsure.gif tfu tfu tfu, bijau prisikalbėt

šiaip rudenį dar visai padoriai sirgo...bet va iš po to sunkesnio sirgimo kažkaip imunitetas neatsistato normaliai... g.gif
Atsakyti
Sveikatytės Gretai, pamiršau vyrukus pasveikint - abiems sveikatytės pirmiausia!
Meete nebūsiu, vyrui savaitiniai- vėlyvi darbai prasidėjo, turiu vaikus susirinkt, dar pas didžiąją vakare kaziukas, niekaip. Kimbu į darbelius toliau wink.gif
Atsakyti
Labs ryts,

smagiai vakar papliurpėm thumbup.gif

Siii, gali nebvargt su soda biggrin.gif su ja nebent tik paviršinius nešvarumus pašalini, o nitratų tikrai ne, nes jie yra net daržovės paviršiuj, o ir viduj mirksiukas.gif
Beto, tie nitratai nėr kažkoks didelis baubas jeigu nėr jų per daug, nes jie dirvožemy susidaro ir natūraliai be jokių trašų ir yra būtini augalui augti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labs ryts pupos hi.gif as nusiteikus neblogai, bo gerai ismiegojau thumbup.gif net moteru nepaziejau, nuejau liuliuot, taip gera wub.gif geriausias bairis, net nakti susijuokem su vyru, kad jam pradejus glostyt mano pilva, sakau neprikelk blink.gif tai jis taip paziejo kaip koki monstriuka nesiociau pilve lotuliukas.gif nes ji pradeda maltis ir man nugara lauzyt, skaudoka sakyciau, tai smagu kai miega nakti biggrin.gif

tei va, kas dar gero? ai vakar kokiu skaniu pirozku prikepiau su raugytais kopustais wub.gif nzn kiek ju suvalgiau, taip skanu, dar snd liko, tai kirsiu biggrin.gif ir neispute pilvo, liux.

kaip Jus? smagus meetukas buva, gal fotkiu kokiu padaret? bigsmile.gif 4u.gif

siandien turiu daug lygintis, dar paskalbt... zdz veikt turiu ka umn.gif: 4u.gif

greiciau pliusas visa para butu wub.gif taip noris silumos wub.gif
Atsakyti