Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

labas, Siii saunuole, pasidarbavaio su tortuku. koki tortuka meistravojai?
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 02 28, 10:18)
labas, Siii saunuole, pasidarbavaio su tortuku. koki tortuka meistravojai?


Rafaelo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 02 28, 10:19)

taip ir galvojau is papuosimo sprendziant biggrin.gif nem nem kapi skanu ir grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 02 28, 10:13)
Toks šleivas kreivas, bet gi pirmas pegės "blynas"!!! umn.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif

Labai fainas bigsmile.gif O iš kur tos avytės?

Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 02 28, 14:41)
Labai fainas  bigsmile.gif  O iš kur tos avytės?


Nulipdžiau iš tų baltų minkštų amerikanskų zefyrų ax.gif
Atsakyti
Niu sveikutes biggrin.gif nail.gif: as po vakarykscio skano gi... tai pupa uoga pilve tupi tikrai bigsmile.gif yahoo.gif sokiai.gif tai net apsiverkiau darkart is laimes, kad nereiks persidet tases riuzavos biggrin.gif wub.gif tei va... irrr dar sake kad jau as pasiruosus gimdyt.. rolleyes.gif ta pr sulaukiu kada sueina 37 sav (t.y. kito 3nio) ir sake neissigast, jei bet kada prasidetu hihihi.gif 2,7 jau sveria pupa wub.gif zdz, belieka man sulaukt spintos namie ir galiu vaziuot biggrin.gif wub.gif

tei va pupos, tokios tokeles, galeciau tik baik sirgt greiciau, bo kosulys sausas chroniskas nervija ir slogike tokia pabega... unsure.gif nenoriu sirgt doh.gif

Siii, saunuole, tortas fantastiskas thumbup.gif thumbup.gif vakar prisisakiau is nexto kokiu grozybiu wub.gif svogerka per skypa online parode ant saves, tai tureciau buti grazi pavasari biggrin.gif

eisiu desiu i pardavima Dovydo smutkes geras, bo turiu nenunesiotu geru nexto striukyciu, dzinsu, kedu, megztiniu umn.gif:

niu geros dienikes Jums 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Išleidau šiandien Gustą po beveik 2 savaičių į daržą, tai mažoji graudžias ašaras palei duris liejo, kad brolis išvažiavo ir ją paliko. Bet nieko, reiks priprast, nesiruošiu aš čia jų dviese namie laikyti cool.gif

Sii, nu labai šaunuolė su tokiu tortu. Ir dar sako, kad nemoka irnesakyk.gif

Carameliau, dar biškį palauk su gimdymu, dar šalta lauke o pilvelį mažei šilta, jauku wub.gif Aš irgi spintos pieš gimdymą laukiau, negalėjau be jos gimdyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 03 01, 11:23)
Sveikos

Išleidau šiandien Gustą po beveik 2 savaičių į daržą, tai mažoji graudžias ašaras palei duris liejo, kad brolis išvažiavo ir ją paliko. Bet nieko, reiks priprast, nesiruošiu aš čia jų dviese namie laikyti  cool.gif

Sii, nu labai šaunuolė su tokiu tortu. Ir dar sako, kad nemoka  irnesakyk.gif

Carameliau, dar biškį palauk su gimdymu, dar šalta lauke o pilvelį mažei šilta, jauku  wub.gif Aš irgi spintos pieš gimdymą laukiau, negalėjau be jos gimdyti  cool.gif



thumbup.gif niu tikekimes ilgam i darza, ania? pas mus pirmadieni Kaziuko muge, sake padaryt ka nors, ka galima bus pardavinet g.gif jauciu kepsiu meduoliukus, keksiuku, nes ka cia dar padaryt?? gal kuri ideju turit g.gif

jojo, as nenoriu skubet, kuo toliau termino tuo geriau mirksiukas.gif tai ir tikiuos, kad atsils cia greit biggrin.gif

p.s. o spintos sulaukei?? bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
su pavasariu 4u.gif
QUOTE(Siii... @ 2013 02 28, 15:35)
Nulipdžiau iš tų baltų minkštų amerikanskų zefyrų ax.gif

nerealiai gražiai atrodo tortas bigsmile.gif fantastika bigsmile.gif

aš tai paskutiniu metu lipdau napoleoną - šiek tiek terlionės su lakštais yra, bet man jis labai skanu ax.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 01, 08:54)
niu geros dienikes Jums 4u.gif

nu tai smagu, kad dar kartą patvirtino mergytę wub.gif

o mano mergina lygtais snargliuotis bando doh.gif nesikeikiant, negi vėl savaitę reiks namuose sėdėti doh.gif nu matysiu kai grįšim iš darželio, į kurią čia pusę krypsta g.gif
Atsakyti
Laba..
pavėluoti sveikinimai Justukui
user posted image

ir Gustukui
user posted image

o aš jau gerai.. tik nu pyyyp.. vėl mano mažė ligoninėj pabuvo.. užrašiau abi pneumo skiepui, bo nebežinau ko ir imtis..
tai darban keliaudavau iš ligoninės, su vyru pakaitom buvom.. nu žo..
meetan bandysiu pribūt.. tai Mijja, jei nepamiršiu ir tau kai ką prigriebsiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _celeste: 02 kovo 2013 - 11:18
Sveikos 4u.gif

Gustuką pavėluotai su gimtadieniu!!! 000552.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 02 28, 15:35)
Nulipdžiau iš tų baltų minkštų amerikanskų zefyrų ax.gif

Nerealiai bigsmile.gif Tikrai galvojau pirkti biggrin.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 03 01, 08:54)
Niu sveikutes biggrin.gif nail.gif: as po vakarykscio skano gi... tai pupa uoga pilve tupi tikrai  bigsmile.gif yahoo.gif sokiai.gif

wub.gif

_celeste, kas šį kartą per ligos? Kuri sirgo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 03 02, 13:07)
_celeste, kas šį kartą per ligos? Kuri sirgo?  unsure.gif

abi sirgo, tik dičkės kraujas geresnis buvo, tai su antibais namo paleido. o mažės didelis crb buvo, tai nepaleido. vėl plaučių uždegimo požymiai (tipo ne plaučių uždegimas, bet didelis bronchitas) ir ausų uždegimas.. abiem doh.gif
tik ta ligoninė.. realiai nieko nebuvo to, ko namie negalima būtų padaryti. na, tik lašinės.. tik jas leido tada, kai vaikas apalpo, nors visada sakėm, kad mažai geria.. nu žo.. jei kam bus įdomu, per meetą pasakysiu, nes net pikta prisiminus "gydymą"
Atsakyti