Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Mijja @ 2013 02 25, 12:04)
Na turbūt, nes kitų pasiūlymų nebuvo  tongue.gif Vėl Savanorių g. Jazz'as? Ar bus pageidavimų kitur?

Jazzas man labai tinka bigsmile.gif
Atsakyti
Kukūūūūūū brunette.gif

Pas mane reikalai..Gimtadienių krūvos...Tortai, sumuštiakai... wacko.gif wacko.gif Dar apsiligojus visa jaučiuos...Mažo nuotaikos irgi visokios, nes po 4 dantis dygsta iš kart-jau 8 nauji matosi... bigsmile.gif doh.gif Šian kepsiu rafaelo, ryt baliavosim birthday.gif , tai reiks balionus pūst ir ttt. Žodžiu, nėr kada schmoll.gif biggrin.gif

Visoms linkėjimai oro_buckis.gif

Kolkas jazzas man tinka, svarbiausia, kad ligos visos baigtųsi g.gif

Kas čia dar... g.gif

Suknios vis dar neužsisakiau, nes vieną raudoną tokią čiotką buvau nusižiūrėjus, bet nespėjau pastvert-nebeliko cry.gif Tai dabar visos neįtinka...Ochhh, galvos skausmas man ta suknia mega_shok.gif

Kas čia dar...

O dėl pilvo...Na aš labai gražuolė tai žinokit nesijaučiu... schmoll.gif Man fainiau visgi kai gali apsiteeeeeeempt ką nors, miniaką užsidėt, kaaablus ir plaukt kaip gazelei...O ne kaip kalabokui ridentis lotuliukas.gif Na aišku, gražu tas kalabokas, bet kalabokiškai biggrin.gif Ne sexovai visai biggrin.gif Tai aš jau laukiu nesulaukiu, kada galėsiu dietintis ir į manekenes pretenduot (aišku, prireiks oooooooooi kiek laiko tam doh.gif )...

Tai va...

Kas čia dar...

Ai, einu gal ruoštis morališkai ir visaip kitaip torto kepimui. Močiučių gvardija šian pas mus, tai man lafa-ir laiko turiu, ir kažkaip nepervargau visai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos grazuoles nail.gif: kas gero? pas mane nieko naujo, tik tiek, kad vakar jau pagaliau susidejau leliuko tase thumbup.gif savo dar ne ax.gif tingiu eiti i sandeliuka ieskot tases doh.gif

o daugiau tai nzn, gerkle ciumpa man, akys puliuoja biske, bet jauciu, kad nuo kompes, nes su svogerka cia hma, nexta uzsakinejam, tai dvi dienos praleke nematomai prie kompes skypo online doh.gif lotuliukas.gif bet liux, kad atlekia ji ant Velyku, tai galesim tiesiogiai bendraut biggrin.gif

ryt einu i echo paskutini sokiai.gif jauciuos didoka, bet kaka.. nedaug liko irnesakyk.gif

Siiii, dar yr to laiko irnesakyk.gif nepergyvenk sitaip del tos sukneles, gi ne Tavo vestuves ir ne brolio kokio, kad pirsliene butai ar pan umn.gif:

as einu biske pasidazysiu, ka neisgazdinciau draugiu, lekiam pas viena, maskarpones torta man padare wub.gif jetau.... apsirysiu jau jauciu biggrin.gif

bye1.gif geros dienikes
Atsakyti
Taak, ja niponiala, kur sveikinimai mano vaikui? lens.gif listen.gif lotuliukas.gif

Šian pas mus šventė, tai nėr kada... schmoll.gif biggrin.gif Reik eit viską ruošt, tik pirma mažą užmigdysiu, nes dėmesio baisiausiai ištroškęs biggrin.gif
Atsakyti
Justukui linkėjimai ir bučkiai pirmo gimtadienio proga!!!!! happybday.gif

user posted image



Atsakyti
Labas, Siiii tavo karalaiti su pirmu tortadieniu 4u.gif
QUOTE(Siii... @ 2013 02 27, 11:50)
Taak, ja niponiala, kur sveikinimai mano vaikui? lens.gif  listen.gif  lotuliukas.gif

Šian pas mus šventė, tai nėr kada... schmoll.gif  biggrin.gif Reik eit viską ruošt, tik pirma mažą užmigdysiu, nes dėmesio baisiausiai ištroškęs biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Smagus jausmas, kai organizuoji pirmaji gimtadieni?
Atsakyti
sveikos 4u.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 02 27, 11:50)
Taak, ja niponiala, kur sveikinimai mano vaikui? lens.gif  listen.gif  lotuliukas.gif

Šian pas mus šventė, tai nėr kada... schmoll.gif  biggrin.gif Reik eit viską ruošt, tik pirma mažą užmigdysiu, nes dėmesio baisiausiai ištroškęs biggrin.gif

su pirmuoju skaičiuku mažulį wub.gif rimtas jubiliejus 4u.gif

QUOTE(motorela @ 2013 02 27, 12:22)
Smagus jausmas, kai organizuoji pirmaji gimtadieni?

aha, aš, atsimenu, Gretos pirmą keturis kartus švenčiau doh.gif

penktadienį darželyje vaikų lopšinių vakaras - mažuliai lopšines dainuos, tai taip laukiu...kaip gražu man šie pasirodymai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Siii... @ 2013 02 27, 11:50)
Taak, ja niponiala, kur sveikinimai mano vaikui? lens.gif  listen.gif  lotuliukas.gif


Kasdien vis ateidavau pažiūrėti ar dar ne, o šiandien ir pamiršau doh.gif

Su pirmuoju gimtadieniu Justuką ir jo tėvelius 4u.gif

user posted image

QUOTE(Deire @ 2013 02 27, 12:36)
penktadienį darželyje vaikų lopšinių vakaras - mažuliai lopšines dainuos, tai taip laukiu...kaip gražu man šie pasirodymai wub.gif


wub.gif

Oras geras, lauke pabuvom, ale tik kad balų jau daug. Grįžo abu šlapi iki ausų doh.gif

Reiks ir man eiti tortui biskvitus išsikepti šiandien.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 27 vasario 2013 - 15:05
Yeeee, Justukui balionelis 4u.gif su pirmuoju gimtadieniuku vyruka wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Priimam ir labai dėkojam tetoms už sveikinimus wub.gif biggrin.gif

Abu mano vyrai išvirtę, aš ilsiuos, nes nusikaliau nerealiai... doh.gif Ir mazgiui dėmesio reik, ir sumuštiakus sutept...Nieko nespėjau, gerai, kad paskui pagalba atvarė doh.gif Dar nuo tų lakstymų ir tampymų nugarą skaudėt pradėjo...Ech..daraus tikras kalabokas doh.gif

Atšventėm smagiai, Justas visas tortu išsimozojo... doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(motorela @ 2013 02 27, 12:22)
...
Smagus jausmas, kai organizuoji pirmaji gimtadieni?


Aha, labai... wub.gif Norėjosi, kad viskas būtų tobula, bet taip aišku, nebuvo, tačiau nuo to balius nė kiek nesuprastėjo biggrin.gif Ir šiaip, kažkaip faina ir gera širdy, kad tokį džiaugsmą prieš metus gavom dovanų wub.gif

QUOTE(Deire @ 2013 02 27, 12:36)
...
aha, aš, atsimenu, Gretos pirmą keturis kartus švenčiau ...


Ohooo... blink.gif Aš būčiau kominė wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Atsakyti
Sveikos


Mano vaikai pradėjo keltis po 7 , vietoj įprastos 9 val blink.gif Čia gal plnatis taip juos veikia g.gif

Tai meetas KOVO 4 D Savanorių Pica JAZZ. Gal kokią 18.30 ? g.gif

QUOTE(Siii... @ 2013 02 27, 23:35)
Atšventėm smagiai, Justas visas tortu išsimozojo... doh.gif  lotuliukas.gif


Tobulų balių nebūna schmoll.gif o ir nereikia turbūt biggrin.gif O kaip torto kepimas pavyko bigsmile.gif FB mačiau labai gražiai papuoštą. Ar ten taviškis?
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 02 28, 09:49)
...
Mano vaikai pradėjo keltis po 7 , vietoj įprastos 9 val ..

Tai meetas KOVO 4 D Savanorių Pica JAZZ. Gal kokią 18.30 ? ...

... FB mačiau labai gražiai papuoštą. Ar ten taviškis?


Maniškis jau kelias dienas iš eilės tai penktą, tai šeštą... blink.gif doh.gif Irgi nesuprantu, negi čia pilnatis veikia?? g.gif

Galim 18.30 rolleyes.gif

Joo maniškis blush2.gif

user posted image

Toks šleivas kreivas, bet gi pirmas pegės "blynas"!!! umn.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 28 vasario 2013 - 10:18