Įkraunama...
Įkraunama...

Nenusivylusios Namų Šeimininkės

QUOTE(Deire @ 2013 02 21, 15:45)
sveikos 4u.gif
aš paskutiniu metu užsiknisusi ir nusiknisusi darbais, namais ir pan doh.gif pagaliau Greta darželyje.

apžiūrėjau caramelės foto...nu labai gražu wub.gif ir tikrai tu pasikeitusi, bet į gerą pusę wub.gif

kas dar...nebežinau, nebeatsimenu apie ką skaičiau doh.gif galva nebeveikia doh.gif


toks metas matyt, ania? doh.gif bet kad darzely pupa labai gerai thumbup.gif maniskis irgi eina, tai as labai patenkyta, ir jis prisiduksta ir man ramu biggrin.gif

blush2.gif niu aciu aciu, tai sakot neisdarke manes nestumas??? as tai vis tikiuos, kad isdarkys, nes atseit kai dukra nesioji, turi buti baisi, kad grazi mergaite gimtu biggrin.gif doh.gif lotuliukas.gif

man taip buna visada, skaitau skaitau, kai reik komentuot, neprisimenu, ka skaiciau biggrin.gif

as vis valgau... vyras vakar saltiena vire wub.gif siandien kertam, pasakele bigsmile.gif
reik is tikro labai daug lygintis, bet laaabai tingiu, baigiau foto tvarkyt, net lengviau pasidare, turbut dariau paskutine fotosesija jau su pilvu thumbup.gif dabar kiti uzsakymai bus priimami, manyciau, tik vasaros galui g.gif
Atsakyti
Labas
QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 20, 09:59)
cia po nestumu dar buvo like 18 kg?ar is seniau uztaupyti? biggrin.gif

as nestumo metu 13kg priaugau biggrin.gif po pirmo like +3 po antro dar +4 ir taip nusprendziua dabar pasikudyt, nes jau pareiga atlikta, vyrai auga. Dabar sveriu kaip sevriau kokia 15metu biggrin.gif ar dar jaunesne lotuliukas.gif blush2.gif

QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 21, 15:30)
blush2.gif niu aciu aciu, tai sakot neisdarke manes nestumas??? as tai vis tikiuos, kad isdarkys, nes atseit kai dukra nesioji, turi buti baisi, kad grazi mergaite gimtu biggrin.gif  doh.gif lotuliukas.gif

tu perdaug neisisvajok, ziurek, akd nereiktu berniuko roziniais rubais rengti blush2.gif biggrin.gif neviena atveji zinau doh.gif
Nescia moteris, amn labia labai grazu ir meila. Kaip visos moterys nori kuo greiciau gimdyt, as nenorejau, kad kuo greiciau baigtusi nestumas blush2.gif man buvo labai gerai. Daug fotografavau , filmavau savo pilvuka biggrin.gif
kaip fotosesija vilniuje praejo?
Atsakyti
labukas rytukas mirksiukas.gif

QUOTE(motorela @ 2013 02 21, 23:44)
Labas

as nestumo metu 13kg priaugau po pirmo like +3 po antro dar +4 ir taip nusprendziua dabar pasikudyt, nes jau pareiga atlikta, vyrai auga. Dabar sveriu kaip sevriau kokia 15metu ar dar jaunesne
tu perdaug neisisvajok, ziurek, akd nereiktu berniuko roziniais rubais rengti  neviena atveji zinau
Nescia moteris, amn labia labai grazu ir meila. Kaip visos moterys nori kuo greiciau  gimdyt, as nenorejau, kad kuo greiciau baigtusi nestumas blush2.gif man buvo labai gerai. Daug fotografavau , filmavau savo pilvuka
kaip fotosesija vilniuje praejo?


del kg, liux labai, saunuole, kad susiemei, as tikiuosi irgi susiimsiu po sito, po pirmojo numeciau viska ir dar i minusa, bet kadangi be pastangu, tai lengva sneket blush2.gif tik zinau, kad labai noresiu sportuot po sito nestumo irgi, nes labai daug duoda kunui umn.gif:

tfu tfu tfu, niu ka neisisvajot, kad parode klynelis, kad nera pimpelio biggrin.gif parase geriausias specas Kaune i lapa, kad gims Female, tai kaip kitaip cia ka galvot unsure.gif aisku, jeigu gims sunus, tai eisim per teismus su tais lapais.. lotuliukas.gif

as irgi siaip jauciuos gerai, tik nakti verstis sunku, patempiu vis raiscius pilvo grynai, nors sianakt jau ismokau viska daryt letai ir puikiai sekes thumbup.gif

o fotosesija puikiai, galite ciapasiziuret mirksiukas.gif

isleidau vyrus i darbelius, kavyte vyro dabaigineju ir eisiu skaityt jauciu knygos, labai idomu, kaip ten toliau vystysis veiksmas biggrin.gif
vakare i vaiko gimtadieni zaidimu kambary, rytoj didele puota laukia sokiai.gif zdz, tik atlaikyt reik new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 22, 08:35)

o fotosesija puikiai, galite ciapasiziuret  mirksiukas.gif

cia tavo puslapis? tu fotografavai? as galvojau kad tave drauge fotografavo lotuliukas.gif asidariau ziuriu gi ne tu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 02 22, 10:07)
cia tavo puslapis? tu fotografavai? as galvojau kad tave drauge fotografavo  lotuliukas.gif asidariau ziuriu gi ne tu  biggrin.gif


aha, cia mano psl biggrin.gif as fotografuoju umn.gif:

o drauge kur mane fotkino, tai sukeliau i fotki.com, turi gi prisijungima,ania? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2013 02 22, 09:12)
aha, cia mano psl  biggrin.gif as fotografuoju umn.gif:

o drauge kur mane fotkino, tai sukeliau i fotki.com, turi gi prisijungima,ania? biggrin.gif 4u.gif

supratau, kolege, lotuliukas.gif kaip tai zirafai kol daejo biggrin.gif o taip tikejausi tave pamatyt fotkej lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 02 22, 10:45)
supratau, kolege,  lotuliukas.gif kaip tai zirafai kol daejo biggrin.gif o taip tikejausi tave pamatyt fotkej lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos

Toks keistas jausmas - viena nosies pusė užsikimšus, kita lyg niekur nieko. Tai galvą taip ir lenkia į kairę biggrin.gif
MB šiandien tūsinasi, tai aš ta proga bundelių išsikepsiu 59.gif

QUOTE(motorela @ 2013 02 21, 22:44)
tu perdaug neisisvajok, ziurek, akd nereiktu berniuko roziniais rubais rengti blush2.gif  biggrin.gif neviena atveji zinau doh.gif

Nescia moteris, amn labia labai grazu ir meila. Kaip visos moterys nori kuo greiciau  gimdyt, as nenorejau, kad kuo greiciau baigtusi nestumas blush2.gif man buvo labai gerai. Daug fotografavau , filmavau savo pilvuka biggrin.gif


Tai , žinok, čia arba gydytoja nedatraukia arba echo aparatai seni biggrin.gif Aš tai šitam nurašau mūsų brolio virtimą į sesę 4u.gif Ir traukė mane širdi į 3 D echo, ale MB atkalbėjo ax.gif

Man irgi gražu ir gimdyti nenorėjau wub.gif Bet dar ir dėl papildomo rūpestėlio, bemiegių naktų ir verkimo nebuvimo blush2.gif Nors šitai, gimus mažiukui, kažkaip pasimiršta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 02 22, 17:34)
Sveikos

Toks keistas jausmas - viena nosies pusė užsikimšus, kita lyg niekur nieko. Tai galvą taip ir lenkia į kairę  biggrin.gif
MB šiandien tūsinasi, tai aš ta proga bundelių išsikepsiu  59.gif
Tai , žinok, čia arba gydytoja nedatraukia arba echo aparatai seni  biggrin.gif Aš tai šitam nurašau mūsų brolio virtimą į sesę  4u.gif Ir traukė mane širdi į 3 D echo, ale MB atkalbėjo


man nakti taip buna, viena puse uzgulus, tada reikia gultis ant priesingos, tai atsikemsa ta doh.gif lotuliukas.gif
o bundeles geeeris wub.gif

jojo, as kai lankausi poliklinikos echi kambarelyje, tai pilkas vaizdas, nieko nesimato, nzn ka ten gydytoja nori imatyt kaskart ziuredama, nes kai nuejau privaciai, tai juodas fonas, baltas vaikas su ryskiais kuno konturais thumbup.gif tai labai tikiuos, kad neuzaugo lytis wub.gif 4u.gif

laukiu vyro, leksim i gimke vaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

kaip suprantu meetas kovo 4?
jei ką, manęs irgi nepamirškit informuot, nors tikiuosi nepraleisiu tokių žinių..

o mano panos vėl serga.. kosulys, sloga, ausis doh.gif bet nieko - kaip nors praeis ir tai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 02 22, 17:25)
Laba,

kaip suprantu meetas kovo 4?
jei ką, manęs irgi nepamirškit informuot, nors tikiuosi nepraleisiu tokių žinių..

o mano panos vėl serga.. kosulys, sloga, ausis doh.gif  bet nieko - kaip nors praeis ir tai unsure.gif

mano vyrai visi 3 irgii kosti doh.gif o dickis su ausu uzdegimu doh.gif bet jau i pabaiga, savaitgali baigsim gert antibijotikus verysad.gif
Atsakyti
Sveikos

Kaip atrodo gražu lauke, beliko tik vaikus įkalbėti ten eiti biggrin.gif

QUOTE(_celeste @ 2013 02 22, 17:25)
kaip suprantu meetas kovo 4?
jei ką, manęs irgi nepamirškit informuot, nors tikiuosi nepraleisiu tokių žinių..

o mano panos vėl serga.. kosulys, sloga, ausis doh.gif  bet nieko - kaip nors praeis ir tai unsure.gif


Na turbūt, nes kitų pasiūlymų nebuvo tongue.gif Vėl Savanorių g. Jazz'as? Ar bus pageidavimų kitur?

Aišku, kad praeis, jei ne šį, tai kitą mėn tongue.gif
O kaip tau sekas, pripratai ?
Atsakyti